Cokoliv

Zde je možné povídat si na libovolné téma, třeba i takové, které nesouvisí s automobily.
Zde se neřeší technické dotazy. Ty patří do Technické sekce podle modelu.
Technický dotaz tady může být bez dalšího smazán.

Moderátor: Moderators General

Pravidla fóra
Zde je možné povídat si na libovolné téma, třeba i takové, které nesouvisí s automobily.
Zde se neřeší technické dotazy. Ty patří do Technické sekce podle modelu.
Technický dotaz tady může být bez dalšího smazán.
Odpovědět
void8
Člen RCČR
Příspěvky: 502
Registrován: pon črc 14, 2008 19:52
Bydliště: Třebíč

Příspěvek od void8 » úte črc 14, 2009 20:20

Skippy87 píše:
void8 píše:
Skippy87 píše:Zrovna nedávno jsem je tu v jednom topicu chválil, když mě zastavili a nechali jet i přes to že jsem telefonoval a nebyl připoutaný. Takových by vás mělo být víc. Neříkám že mají přehlížet přestupky, ale nechat si vysvětlit a v klídku řešit.
takových by mělo být víc? omg.. zrovna v tomhle případě by ti ty body měly patřit a právem.
mno možná si to špatně pochopil. Taky jsem psal, že tím nemyslím aby odpouštěli přestupky, jen aby byli trochu chápavý. Já si svůj přestupek uvědomuju!! Takže možná příště stačí líp číst co jsem napsal
:!:
mě neleze do hlavy jak by měli bejt chápaví u nepřipoutanejch nebo u těch co telefonujou za jízdy.. tady není co chápat.

je to jasně stanovený a není tady o čem se dohadovat pokud člověk jede. a v koloně kde auta půl hodiny popojíždějí 10kmh pochybuju že tohle hrotěj.
Naposledy upravil(a) void8 dne úte črc 14, 2009 20:23, celkem upraveno 1 x.
[color=silver:8bd3a0b403]já jsem ten, kdo udělal rekord na zručce 140b! :-P[/color]

Renault Clio II 1.6 16V 82kW mazel
exFord Focus ST 170 2.0 127kW

void8
Člen RCČR
Příspěvky: 502
Registrován: pon črc 14, 2008 19:52
Bydliště: Třebíč

Příspěvek od void8 » úte črc 14, 2009 20:22

ITexpert píše:
void8 píše:
Skippy87 píše:Zrovna nedávno jsem je tu v jednom topicu chválil, když mě zastavili a nechali jet i přes to že jsem telefonoval a nebyl připoutaný. Takových by vás mělo být víc. Neříkám že mají přehlížet přestupky, ale nechat si vysvětlit a v klídku řešit.
takových by mělo být víc? omg.. zrovna v tomhle případě by ti ty body měly patřit a právem.
telefonuju za jizdy porad a co? nestiham proste musim makat kdyz je potreba a nemam cas resit jestli mam telefon u ucha nebo ne ... a nejde rvat vsude HF
však telefonuj. ale pak sou ty přestupky oprávněný a na místě - mě osobně je to jedno hele :) zapojit hf je otázka půl minuty pokud už je to volání tak častý, to je špatnej argument IT :)
[color=silver:8bd3a0b403]já jsem ten, kdo udělal rekord na zručce 140b! :-P[/color]

Renault Clio II 1.6 16V 82kW mazel
exFord Focus ST 170 2.0 127kW

ITexpert
Člen RCČR
Příspěvky: 2456
Registrován: ned led 11, 2009 17:18
Bydliště: Stochov

Příspěvek od ITexpert » úte črc 14, 2009 23:09

void8 píše:
ITexpert píše:
void8 píše:
Skippy87 píše:Zrovna nedávno jsem je tu v jednom topicu chválil, když mě zastavili a nechali jet i přes to že jsem telefonoval a nebyl připoutaný. Takových by vás mělo být víc. Neříkám že mají přehlížet přestupky, ale nechat si vysvětlit a v klídku řešit.
takových by mělo být víc? omg.. zrovna v tomhle případě by ti ty body měly patřit a právem.
telefonuju za jizdy porad a co? nestiham proste musim makat kdyz je potreba a nemam cas resit jestli mam telefon u ucha nebo ne ... a nejde rvat vsude HF
však telefonuj. ale pak sou ty přestupky oprávněný a na místě - mě osobně je to jedno hele :) zapojit hf je otázka půl minuty pokud už je to volání tak častý, to je špatnej argument IT :)
ve svym aute ho taky ze mam ... ostatne vyselo hezky na dratech na sraze xD

ale kdyz sednu do auta nejakyho zakaznika a jedu snim nekam nebo s necim firemnim tak proste smula ... a to se stava hodne casto ... a nosit na uchu to "naslouchatko" fakt ne diky:-)
Renault R11 1,4 Turbo 105k - r.v. 1984

Dodge Intrepid 3,5V6 - denni vozitko - r.v. 1993

ITexpert

void8
Člen RCČR
Příspěvky: 502
Registrován: pon črc 14, 2008 19:52
Bydliště: Třebíč

Příspěvek od void8 » úte črc 14, 2009 23:45

ITexpert píše:
void8 píše:
ITexpert píše:
void8 píše:
Skippy87 píše:Zrovna nedávno jsem je tu v jednom topicu chválil, když mě zastavili a nechali jet i přes to že jsem telefonoval a nebyl připoutaný. Takových by vás mělo být víc. Neříkám že mají přehlížet přestupky, ale nechat si vysvětlit a v klídku řešit.
takových by mělo být víc? omg.. zrovna v tomhle případě by ti ty body měly patřit a právem.
telefonuju za jizdy porad a co? nestiham proste musim makat kdyz je potreba a nemam cas resit jestli mam telefon u ucha nebo ne ... a nejde rvat vsude HF
však telefonuj. ale pak sou ty přestupky oprávněný a na místě - mě osobně je to jedno hele :) zapojit hf je otázka půl minuty pokud už je to volání tak častý, to je špatnej argument IT :)
ve svym aute ho taky ze mam ... ostatne vyselo hezky na dratech na sraze xD

ale kdyz sednu do auta nejakyho zakaznika a jedu snim nekam nebo s necim firemnim tak proste smula ... a to se stava hodne casto ... a nosit na uchu to "naslouchatko" fakt ne diky:-)
jasný. však jo, jsem pro. taky sem tam musím volat a hf se mi zapínat nechce, když volá někdo mě. ale pak když by mě při tom přistihli, tak uznám svoji chybu a dobrovolně se nechám potrestat :-)

jinak to "naslouchátko" je náhodou dobrá vymoženost.. myslím alespon to bezdratový
[color=silver:8bd3a0b403]já jsem ten, kdo udělal rekord na zručce 140b! :-P[/color]

Renault Clio II 1.6 16V 82kW mazel
exFord Focus ST 170 2.0 127kW

Uživatelský avatar
Skippy87
Člen RCČR
Příspěvky: 924
Registrován: pát čer 19, 2009 09:11

Příspěvek od Skippy87 » stř črc 15, 2009 09:06

void8 píše:
Skippy87 píše:
void8 píše:
Skippy87 píše:Zrovna nedávno jsem je tu v jednom topicu chválil, když mě zastavili a nechali jet i přes to že jsem telefonoval a nebyl připoutaný. Takových by vás mělo být víc. Neříkám že mají přehlížet přestupky, ale nechat si vysvětlit a v klídku řešit.
takových by mělo být víc? omg.. zrovna v tomhle případě by ti ty body měly patřit a právem.
mno možná si to špatně pochopil. Taky jsem psal, že tím nemyslím aby odpouštěli přestupky, jen aby byli trochu chápavý. Já si svůj přestupek uvědomuju!! Takže možná příště stačí líp číst co jsem napsal
:!:
mě neleze do hlavy jak by měli bejt chápaví u nepřipoutanejch nebo u těch co telefonujou za jízdy.. tady není co chápat.

je to jasně stanovený a není tady o čem se dohadovat pokud člověk jede. a v koloně kde auta půl hodiny popojíždějí 10kmh pochybuju že tohle hrotěj.
hmm, tak pochybuj no. Ale myslím si že po Václaváku taky víc jak 30 nepojedeš :lol: vem to v praxi. Ráno, kdy je praha totálně ucpaná a já jedu ze Zdib na Prahu 4 přes Jindřišskou a Václavák tak je to popojíždění od semaforu k semaforu a Jindřišká s Václavákem se víc jak 30 projet nedá. Je tam samý přechod atd. Já jen vyhodil mladou na Jindřišky a sednul jsem do auta a jel. Svým způsobem jsem se připoutat zapoměl a svým způsobem se mi už poutat nechtělo. Pokud ty si po každý když sedneš do auta okamžitě připoutáš, tak si šťasný a důmyslný řidič. Takže v praxi to vypadá tak, že když jedu ráno tak jsem připoutanej až do práce. Jenže ten den zrovna když jsem vyhodil mladou, tak jsem si s ní šel koupit sváču, a pak to dopadlo jak to dopadlo. Když jedu domu, tak se nepoutám a připoutám se až tehdy, když jsem v Holešovicích na výpadovce na Teplice. Do té doby to nemá cenu. Zkus se nad tím zamyslet.......
Jinak podle statistit se v kolonách nestala žádná smrtelná nehoda :lol:

jo jinak právě proto říkám chápavý, protože jsem jim to takhle vysvětlil,že jedu z Jindřišský. A ještě něco....kdyby mi strhli body, tak by mě to nes...ralo, vím že bych je dostal právem. Spíš by mě bylo líto těch 4000,- co by mi napařili. Nevím jak ty, ale já nejsem típek co šáhne do pěněženky vytáhne 4 fialový papírky ve vzduchu s níma zamává a dá je panu policistovi. Takže já jsme byl rád, že mě pochopili, víš? :wink:
Renault Scénic 1.9dCi (75kW)
Renault Megane II 1.5dCi (60kW)

Renault Megane III Grandtour GT line (1.2 Tce 115k) Malte modra
Renault Grand Scénic III 2.0 dCi Bose (118/160) FAP
Renault Megane IV GT 1.6 Tce BOSE (151/205) modra Iron

ITexpert
Člen RCČR
Příspěvky: 2456
Registrován: ned led 11, 2009 17:18
Bydliště: Stochov

Příspěvek od ITexpert » stř črc 15, 2009 09:27

void8 píše:
ITexpert píše:
void8 píše:
ITexpert píše:
void8 píše:
Skippy87 píše:Zrovna nedávno jsem je tu v jednom topicu chválil, když mě zastavili a nechali jet i přes to že jsem telefonoval a nebyl připoutaný. Takových by vás mělo být víc. Neříkám že mají přehlížet přestupky, ale nechat si vysvětlit a v klídku řešit.
takových by mělo být víc? omg.. zrovna v tomhle případě by ti ty body měly patřit a právem.
telefonuju za jizdy porad a co? nestiham proste musim makat kdyz je potreba a nemam cas resit jestli mam telefon u ucha nebo ne ... a nejde rvat vsude HF
však telefonuj. ale pak sou ty přestupky oprávněný a na místě - mě osobně je to jedno hele :) zapojit hf je otázka půl minuty pokud už je to volání tak častý, to je špatnej argument IT :)
ve svym aute ho taky ze mam ... ostatne vyselo hezky na dratech na sraze xD

ale kdyz sednu do auta nejakyho zakaznika a jedu snim nekam nebo s necim firemnim tak proste smula ... a to se stava hodne casto ... a nosit na uchu to "naslouchatko" fakt ne diky:-)
jasný. však jo, jsem pro. taky sem tam musím volat a hf se mi zapínat nechce, když volá někdo mě. ale pak když by mě při tom přistihli, tak uznám svoji chybu a dobrovolně se nechám potrestat :-)

jinak to "naslouchátko" je náhodou dobrá vymoženost.. myslím alespon to bezdratový
naslouchatko je pekne k nicemu ... akorat vadi obtezuje a je naprd to uz radsi dratovou HF ... a nebo pevnou do auta ... a nebo si to proste cvaknout na reprak :wink:
Renault R11 1,4 Turbo 105k - r.v. 1984

Dodge Intrepid 3,5V6 - denni vozitko - r.v. 1993

ITexpert

Uživatelský avatar
Skippy87
Člen RCČR
Příspěvky: 924
Registrován: pát čer 19, 2009 09:11

Příspěvek od Skippy87 » stř črc 15, 2009 09:29

ITexpert píše:naslouchatko je pekne k nicemu ... akorat vadi obtezuje a je naprd to uz radsi dratovou HF ... a nebo pevnou do auta ... a nebo si to proste cvaknout na reprak :wink:
nebo do navigace, to je úplně nejjednodušší :t18:
Renault Scénic 1.9dCi (75kW)
Renault Megane II 1.5dCi (60kW)

Renault Megane III Grandtour GT line (1.2 Tce 115k) Malte modra
Renault Grand Scénic III 2.0 dCi Bose (118/160) FAP
Renault Megane IV GT 1.6 Tce BOSE (151/205) modra Iron

void8
Člen RCČR
Příspěvky: 502
Registrován: pon črc 14, 2008 19:52
Bydliště: Třebíč

Příspěvek od void8 » stř črc 15, 2009 09:40

Skippy87 píše:
void8 píše:
Skippy87 píše:
void8 píše:
Skippy87 píše:Zrovna nedávno jsem je tu v jednom topicu chválil, když mě zastavili a nechali jet i přes to že jsem telefonoval a nebyl připoutaný. Takových by vás mělo být víc. Neříkám že mají přehlížet přestupky, ale nechat si vysvětlit a v klídku řešit.
takových by mělo být víc? omg.. zrovna v tomhle případě by ti ty body měly patřit a právem.
mno možná si to špatně pochopil. Taky jsem psal, že tím nemyslím aby odpouštěli přestupky, jen aby byli trochu chápavý. Já si svůj přestupek uvědomuju!! Takže možná příště stačí líp číst co jsem napsal
:!:
mě neleze do hlavy jak by měli bejt chápaví u nepřipoutanejch nebo u těch co telefonujou za jízdy.. tady není co chápat.

je to jasně stanovený a není tady o čem se dohadovat pokud člověk jede. a v koloně kde auta půl hodiny popojíždějí 10kmh pochybuju že tohle hrotěj.
hmm, tak pochybuj no. Ale myslím si že po Václaváku taky víc jak 30 nepojedeš :lol: vem to v praxi. Ráno, kdy je praha totálně ucpaná a já jedu ze Zdib na Prahu 4 přes Jindřišskou a Václavák tak je to popojíždění od semaforu k semaforu a Jindřišká s Václavákem se víc jak 30 projet nedá. Je tam samý přechod atd. Já jen vyhodil mladou na Jindřišky a sednul jsem do auta a jel. Svým způsobem jsem se připoutat zapoměl a svým způsobem se mi už poutat nechtělo. Pokud ty si po každý když sedneš do auta okamžitě připoutáš, tak si šťasný a důmyslný řidič. Takže v praxi to vypadá tak, že když jedu ráno tak jsem připoutanej až do práce. Jenže ten den zrovna když jsem vyhodil mladou, tak jsem si s ní šel koupit sváču, a pak to dopadlo jak to dopadlo. Když jedu domu, tak se nepoutám a připoutám se až tehdy, když jsem v Holešovicích na výpadovce na Teplice. Do té doby to nemá cenu. Zkus se nad tím zamyslet.......
Jinak podle statistit se v kolonách nestala žádná smrtelná nehoda :lol:

jo jinak právě proto říkám chápavý, protože jsem jim to takhle vysvětlil,že jedu z Jindřišský. A ještě něco....kdyby mi strhli body, tak by mě to nes...ralo, vím že bych je dostal právem. Spíš by mě bylo líto těch 4000,- co by mi napařili. Nevím jak ty, ale já nejsem típek co šáhne do pěněženky vytáhne 4 fialový papírky ve vzduchu s níma zamává a dá je panu policistovi. Takže já jsme byl rád, že mě pochopili, víš? :wink:
helet víš co mě je to fuk, nepoutej se :-) jsem ten poslední koho to trápí :-)

mě stačilo když sem letěl do betonu cca 15-20kmh rychlostí čelně nepřipoutanej, pěkně jsem políbil čelní a hlavu sem cejtil ještě nějakej den potom.. co teprv nepřipoutanej ve 30 na tom tvým václaváku :wink:
[color=silver:8bd3a0b403]já jsem ten, kdo udělal rekord na zručce 140b! :-P[/color]

Renault Clio II 1.6 16V 82kW mazel
exFord Focus ST 170 2.0 127kW

Uživatelský avatar
Skippy87
Člen RCČR
Příspěvky: 924
Registrován: pát čer 19, 2009 09:11

Příspěvek od Skippy87 » stř črc 15, 2009 09:49

void8 píše:helet víš co mě je to fuk, nepoutej se :-) jsem ten poslední koho to trápí :-)

mě stačilo když sem letěl do betonu cca 15-20kmh rychlostí čelně nepřipoutanej, pěkně jsem políbil čelní a hlavu sem cejtil ještě nějakej den potom.. co teprv nepřipoutanej ve 30 na tom tvým václaváku :wink:
tak jako víš co, člověk je nepoučitelnej dokud si sám nenamele kebuli :lol: A platí to o každým a o všem no ne?

jinak pěkný Clio, máš někde víc fotek?
Renault Scénic 1.9dCi (75kW)
Renault Megane II 1.5dCi (60kW)

Renault Megane III Grandtour GT line (1.2 Tce 115k) Malte modra
Renault Grand Scénic III 2.0 dCi Bose (118/160) FAP
Renault Megane IV GT 1.6 Tce BOSE (151/205) modra Iron

void8
Člen RCČR
Příspěvky: 502
Registrován: pon črc 14, 2008 19:52
Bydliště: Třebíč

Příspěvek od void8 » stř črc 15, 2009 09:52

Skippy87 píše:tak jako víš co, člověk je nepoučitelnej dokud si sám nenamele kebuli :lol: A platí to o každým a o všem no ne?

jinak pěkný Clio, máš někde víc fotek?
hele tak teď s Tebou naprosto souhlasím. Nezažiješ = nevěříš, nebo věříš, ale ne na tolik, abys to bral uplně vážně :)

díky. nějaký fotky mrkni do sekce "inzerce - prodej" když trochu zaroluješ dolů měly by tam být nějaký
[color=silver:8bd3a0b403]já jsem ten, kdo udělal rekord na zručce 140b! :-P[/color]

Renault Clio II 1.6 16V 82kW mazel
exFord Focus ST 170 2.0 127kW

Uživatelský avatar
Monika2
Advanced member
Příspěvky: 472
Registrován: ned srp 06, 2006 12:35
Bydliště: Vyšší Brod

Příspěvek od Monika2 » stř črc 15, 2009 22:01

vím že to není renault ale mít volný nějaký peníze tak do toho jdu :cry:
http://www.exekuce-ck.cz/drazby-movite/38/
suzuki GS 500E

Uživatelský avatar
Smx
Experienced member
Příspěvky: 511
Registrován: ned dub 09, 2006 16:13

Příspěvek od Smx » čtv črc 16, 2009 08:53

Pokud to tak bude pokračovat, bude pravý pruh D1 vyhrazen pouze pro motorové čluny.. :lol:

Obrázek
Renault Megane Grandtour GT220, Espace RFC..

Ex: Renault Laguna Grandtour GT 205k

Uživatelský avatar
Skippy87
Člen RCČR
Příspěvky: 924
Registrován: pát čer 19, 2009 09:11

Příspěvek od Skippy87 » čtv črc 16, 2009 09:24

No tak to je fakt mazec. Možná by s těma člunama byla D1 bezpečnější
Renault Scénic 1.9dCi (75kW)
Renault Megane II 1.5dCi (60kW)

Renault Megane III Grandtour GT line (1.2 Tce 115k) Malte modra
Renault Grand Scénic III 2.0 dCi Bose (118/160) FAP
Renault Megane IV GT 1.6 Tce BOSE (151/205) modra Iron

Uživatelský avatar
Skippy87
Člen RCČR
Příspěvky: 924
Registrován: pát čer 19, 2009 09:11

Příspěvek od Skippy87 » pát črc 17, 2009 10:02

trochu to tu umírá......

http://tn.nova.cz/magazin/auta/bezpecno ... videa.html

ještě že mám 4* od EuroNCAP

pro zajímavost
http://www.euroncap.com/home.aspx
Renault Scénic 1.9dCi (75kW)
Renault Megane II 1.5dCi (60kW)

Renault Megane III Grandtour GT line (1.2 Tce 115k) Malte modra
Renault Grand Scénic III 2.0 dCi Bose (118/160) FAP
Renault Megane IV GT 1.6 Tce BOSE (151/205) modra Iron

Uživatelský avatar
Regis
Senior member
Příspěvky: 1871
Registrován: pon pro 27, 2004 19:05
Bydliště: UK

Příspěvek od Regis » pát črc 17, 2009 10:41

Skippy87 píše:Jinak podle statistit se v kolonách nestala žádná smrtelná nehoda :lol:
Ano? Kterych statistik? Ja vim o smrtelne nehode v 19 km/h. Pokud mas airbag, tak te celkem spolehlive zabije pokud vystreli a nejsi pripoutanej... ale je to tvuj boj. :wink:
Renault 19 16S Phase 2 (1995) - rozbito a prodano :(
BMW 5 Touring (e39/2, 2002)

Uživatelský avatar
Skippy87
Člen RCČR
Příspěvky: 924
Registrován: pát čer 19, 2009 09:11

Příspěvek od Skippy87 » pát črc 17, 2009 10:46

Regis píše:
Skippy87 píše:Jinak podle statistit se v kolonách nestala žádná smrtelná nehoda :lol:
Ano? Kterych statistik? Ja vim o smrtelne nehode v 19 km/h. Pokud mas airbag, tak te celkem spolehlive zabije pokud vystreli a nejsi pripoutanej... ale je to tvuj boj. :wink:
neviděl jsi film Všechno nejlepší? Stojí to za to, pak pochopíš že to byla ironie :wink:
Renault Scénic 1.9dCi (75kW)
Renault Megane II 1.5dCi (60kW)

Renault Megane III Grandtour GT line (1.2 Tce 115k) Malte modra
Renault Grand Scénic III 2.0 dCi Bose (118/160) FAP
Renault Megane IV GT 1.6 Tce BOSE (151/205) modra Iron

Uživatelský avatar
Regis
Senior member
Příspěvky: 1871
Registrován: pon pro 27, 2004 19:05
Bydliště: UK

Příspěvek od Regis » pát črc 17, 2009 10:57

OK
Renault 19 16S Phase 2 (1995) - rozbito a prodano :(
BMW 5 Touring (e39/2, 2002)

Lupo0512
Starting member
Příspěvky: 41
Registrován: stř dub 15, 2009 04:52
Bydliště: Kladno

Příspěvek od Lupo0512 » pát črc 24, 2009 02:24

Ahoj vsem jak to de co rikate na to pocasi hnus co :evil:

Uživatelský avatar
Mr.Brain
Experienced member
Příspěvky: 692
Registrován: pon úno 25, 2008 14:37
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Brain » pát črc 24, 2009 08:53

Počásko perfekt :) Středa a čtvrtek trochu horko, ale koupáníčkem se do dalo krásně zvládnout a dneska svítí Slunko, pofukuje, krása - i když jsem v práci :D Hlavně aby to trochu vydrželo a nebylo pod těch 20°C jak slibujou na sobotu :/
Renault 19 Chamade Ph1 rv.90, Cléon powah kompresni tlaky 13,6-13,6-13,6-13,6 (173 000 km)
Alpine 9884R,Rainbow SAX 265.20 na Audison SRx4,Helix P10 Precision - 15l uzavřenka na Vibe Slick A7.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dan Black
Člen RCČR
Příspěvky: 1830
Registrován: pát zář 14, 2007 14:40
Bydliště: Bílina

Příspěvek od Dan Black » pát črc 24, 2009 12:18

Počasí? No úplně super! :x
Včera jsem se večer vracel vlakem z Praglu - v Holešovicích nás potkala krátká, leč prudká přehánka a začalo narůstat zpoždění... (spadané stromy, porucha na vedení, etc.) Nejdříve 70minut, pak jsme popojeli někam mezi pole, nakonec ve Vrananech se sešly 4 rychlíky vedle sebe :D , výpravčí ani průvodčí netušili jestli vůbec pojedeme.
Ve výsledku to mělo pouhých 210 minut sekeru, místo v půl 8 jsem doma byl v 11 večer... :twisted:
Kia Rio 2017
Scenic 2001 1.6/16v
Vzpomínáme...Škoda 105 (s něčím se začít musí)...Twingo Helios (prosklená střecha, zdroj potěšení i vzteku)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Skippy87
Člen RCČR
Příspěvky: 924
Registrován: pát čer 19, 2009 09:11

Příspěvek od Skippy87 » pát črc 24, 2009 12:59

České dráhy děkují za využívaní služeb, těšíme se příště :lol: :lol:


jj, pokud nikam nepospícháš, nevadí ti trčet ve vlaku nebo čekat na nádraží na vlak a pokud ti nevadí koupit si drahej lístek, proč ne. :lol: :lol:
Renault Scénic 1.9dCi (75kW)
Renault Megane II 1.5dCi (60kW)

Renault Megane III Grandtour GT line (1.2 Tce 115k) Malte modra
Renault Grand Scénic III 2.0 dCi Bose (118/160) FAP
Renault Megane IV GT 1.6 Tce BOSE (151/205) modra Iron

Víťa Malina
Experienced member
Příspěvky: 629
Registrován: úte bře 02, 2004 16:20
Bydliště: Pohořelice (BV)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Víťa Malina » pát črc 24, 2009 15:13

jojo, dva nebo tři roky zpět jsem jel po silvestru z ValMezu do Brna, příjezd měl být v 19:30, ale protože byla sněhová kalamita tak i přes heslo "auta stojí, vlaky jedou" jsem se po x hodinách dohrabal jakýmsi osobákem do Vyškova a odtud už nic nejelo, tak taxíkem do Brna....... v jednu v noci sem byl v Brně jak na koni....to byla moje nejdražší a nejdelší cesta vlakem...........a taky na dlouho poslední. Pak sem to zkusil ještě jednou a ti jsme měli zpoždění jenom hodinu a půl. nikdy víc české dráhy (ČD -> čekej debile)
Grand Scénic Expression; 7m; 1,5 Dci; béžová poivre

Uživatelský avatar
Dan Black
Člen RCČR
Příspěvky: 1830
Registrován: pát zář 14, 2007 14:40
Bydliště: Bílina

Příspěvek od Dan Black » pát črc 24, 2009 22:23

Teplice - Sparta 0:0
Mno kluci Teplický, nepotěšili jste mě... :cry:
Kia Rio 2017
Scenic 2001 1.6/16v
Vzpomínáme...Škoda 105 (s něčím se začít musí)...Twingo Helios (prosklená střecha, zdroj potěšení i vzteku)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Skippy87
Člen RCČR
Příspěvky: 924
Registrován: pát čer 19, 2009 09:11

Příspěvek od Skippy87 » úte črc 28, 2009 13:20

Z paluby výletního parníku Tyrš spadla v pátek mladá žena do Vltavy. Ve všeobecném veselí jeden z mladíků sice pád ženy přes palubu viděl, hledat ji ale s ostatními začal nejdříve na palubě.

Máme výborný koláčky nedá si někdo? :lol: :lol:
Renault Scénic 1.9dCi (75kW)
Renault Megane II 1.5dCi (60kW)

Renault Megane III Grandtour GT line (1.2 Tce 115k) Malte modra
Renault Grand Scénic III 2.0 dCi Bose (118/160) FAP
Renault Megane IV GT 1.6 Tce BOSE (151/205) modra Iron

Uživatelský avatar
Zrůbek Jiří
Člen RCČR
Příspěvky: 39
Registrován: úte srp 14, 2007 18:25
Bydliště: Domažlicko
Kontaktovat uživatele:

Přání

Příspěvek od Zrůbek Jiří » úte črc 28, 2009 18:12

Náš milí Viktore, k Tvému dnešnímu svátku přejí vše nejlepší a hlavně mnoho zdraví a elánu Jirka A Galina ( Twingo z Českého lesa ) :harmonika:
Twingo 1,2, 1996 stahovací střecha a veselá posádka

Odpovědět

Zpět na „Diskuse a pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti