Mytí auta autorizovaným servisem

Zde je možné povídat si na libovolné téma, třeba i takové, které nesouvisí s automobily.
Zde se neřeší technické dotazy. Ty patří do Technické sekce podle modelu.
Technický dotaz tady může být bez dalšího smazán.

Moderátor: Moderators General

Pravidla fóra
Zde je možné povídat si na libovolné téma, třeba i takové, které nesouvisí s automobily.
Zde se neřeší technické dotazy. Ty patří do Technické sekce podle modelu.
Technický dotaz tady může být bez dalšího smazán.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Sroty
Junior member
Příspěvky: 161
Registrován: ned říj 15, 2017 20:36
Bydliště: Praha

Mytí auta autorizovaným servisem

Příspěvek od Sroty » pát úno 15, 2019 18:37

Za ten rok, co vlastním nového Megana IV, jsem tu službu mytí po každém servise považoval za celkem příjemnou, nicméně zrovna v Brandýse to myjí v nějaké šílené kartáčové myčce, protože auto je poseto škrábanci, a to jak na laku, tak na plastech. Nejvíce je to vidět na přímém slunci, to je fakt děs. Už jsem jim několikrát říkal, že jestli to budou mýt v kartáčové myčce, to ať to raději nemyjou vůbec, že si to umyju sám v bezdotykové myčce. Předpokládám, že se stejně žádmé satisfakce ze strany servisu nedomůžu, ale ptám se k čemu je takováhle, navíc nevyžádaná, služba ? Takže mě teď čeká na jaře renovace laku u rok starého auta (!) kvůli s prominutím retardovanému servisu. Nevím, jak jsou na tom jiné servisy, ale pokud pojedete do Brandýsa, řekněte jim, ať vám auto nemyjou.
Renault Megane IV GC 1.3 TCE 140 Intens EDC 2019 - větší a rychlejší auto do rodiny
Renault Megane IV HB 1.2 TCE 130 Intens 2018 - prodáno ve 42 000 km. Jezdilo dobře, bude chybět
Renault Megane II 1.9 DCI 88Kw - zabil ho mechanik
Peugeot 206 1.4 55 Kw - vozí pizzu v Modřanech
Škoda Fabia 1.2 HTP 47 Kw combi - nesmrtelné auto
Opel Corsa B 1.2i Swing 38Kw - první auto, prý ještě někde jezdí

Uživatelský avatar
niky79
Senior member
Příspěvky: 1612
Registrován: ned lis 22, 2009 22:35

Re: Mytí auta autorizovaným servisem

Příspěvek od niky79 » pát úno 15, 2019 20:34

Ja pri každém odevzdání auta do servisu zduraznuji, ze si nepreji jakekoliv myti. Ani v kartacove mycce, ani wapkou (protoze mohou byt experti, co auto umyte vapkou nasledne susi takovymi temi gumovymi sterkami, coz obvykle poskrabe auto jeste vice). A davam jim to na papire.
Megane IV Grandcoupé, 1.6 / 84 kW, Intens (+ packy Navigace plus, Easy Plus, Safety, Winter)
Megane II Sedan 1.4 / 72 kW, Authentique (2005-2017), LPG

Uživatelský avatar
Dawes
Moderátor
Příspěvky: 2454
Registrován: stř pro 31, 2003 09:32
Bydliště: Praha-západ

Re: Mytí auta autorizovaným servisem

Příspěvek od Dawes » úte úno 19, 2019 22:31

Kdysi mi jeden odborník po servisu přes moje naléhání ať to nedělá poslal auto umýt nějakýho pucfleka, který mi auto protáhl myčku asi s otevřenejma okýnkama. Takže jsem ze servisu jel začátkem listopadu s mokrou pr.... zadkem. Ale nebyl to autorizák.
Obrázek

CZ 175 - 477.01 1969 Yamaha XV1100 Virago 1992
ex GRAND Espace III 2.0 8V RXE, F3R-768 1999
ex Renault 25 TX 2.2i J7T, 1988 (Ufo), ex Renault 25 Turbo-D 1985 (Rakef)

Odpovědět

Zpět na „Diskuse a pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů