Chytré auto od T-Mobile

Zde je možné povídat si na libovolné téma, třeba i takové, které nesouvisí s automobily.
Zde se neřeší technické dotazy. Ty patří do Technické sekce podle modelu.
Technický dotaz tady může být bez dalšího smazán.

Moderátor: Moderators General

Pravidla fóra
Zde je možné povídat si na libovolné téma, třeba i takové, které nesouvisí s automobily.
Zde se neřeší technické dotazy. Ty patří do Technické sekce podle modelu.
Technický dotaz tady může být bez dalšího smazán.
Odpovědět
thorkaufman
Starting member
Příspěvky: 4
Registrován: sob říj 28, 2017 09:32
Bydliště: Olomoucký kraj

Chytré auto od T-Mobile

Příspěvek od thorkaufman » ned pro 17, 2017 22:39

Ahoj chlapi, snad jsem ve správném vlákně. Koupil jsem si od T-Mobile chytré auto. Tu krabičku do OBD.
No že bych z toho byl nějak odvařený se říct nedá. Máte to taky někdo?

Pokud ano, podělte se prosím :-)

Díky a fajn advent přeji.
Renault Grand Espace 2.2 dCi Privilege, 2006, audio Cabasse, Carminat DVD

Šamša
Moderátor
Příspěvky: 11698
Registrován: sob črc 10, 2004 23:59
Bydliště: Vysokomýtsko - Choceňsko

Re: Chytré auto od T-Mobile

Příspěvek od Šamša » stř pro 27, 2017 11:55

Taky mi to nabízeli, ale nakonec jsem na wish.com koupil Clipa, to má větší hodnotu.
Laguna II. 2007 2.0dCi Carminat 2 127kW, podložky Eibach (rozšířeno +4cm), 201000km
Laguna II. 2003 2.0T Carminat Initiale Paris 120kW, napadeno kutilem domácím, ale pracuje se na tom 220000km
BMW 635csiA 1987 155kW AC Schnitzer 17" 357000km (vytahuju jen za sluníčka a když mám na benál:-)
[img]

Uživatelský avatar
Kissman
Experienced member
Příspěvky: 507
Registrován: stř led 24, 2018 01:22

Re: Chytré auto od T-Mobile

Příspěvek od Kissman » úte bře 06, 2018 00:32

Co z toho dostavas za informace? Mam tu krabicku TMO ze stareho auta, ale jestli z noveho Scenica nedostanu vic nez napeti baterky, tak ji prodam, ponevadz Connected Car prijde stavajicich aut Renaultu uz brzy :) pak uz jen strcim do 12V zasuvky v kufru LTE WiFi modem a budu konecne spokojeny...
GS TCe 160 EDC | Chytrý napadne názor, hloupý jeho autora...

thorkaufman
Starting member
Příspěvky: 4
Registrován: sob říj 28, 2017 09:32
Bydliště: Olomoucký kraj

Re: Chytré auto od T-Mobile

Příspěvek od thorkaufman » čtv črc 19, 2018 05:58

No dostal jsem z toho jen kde jsem zaparkoval. Bylo to hned vráceno po zjištění nepříjemné věci. Po ranním vyjetí do práce mi najednou zhasl celý displej, takže všechny budíky, kontrolky atd. Dobrý, to bych ještě nějak zkousl. Ale že mi to samo zatahlo ruční brzdu, no to už bylo dost i na mě. Svinstvo drzý. Bylo to cca ve 30km/h. Stát se to na dálnici, tak je po mě i mých dětech. Krabičku jsem odnesl, smlouvu stornoval a dostal vyjádření, že Espace je nekompatibilní.... Milý týmobajle, děkuji, že jsme přežili

Btw: OBD port v Espace prostě nepouští informace ven. Malé krabičky BT OBDII např z AliExpress taky nepřečtou nic
Renault Grand Espace 2.2 dCi Privilege, 2006, audio Cabasse, Carminat DVD

Biggles027
Starting member
Příspěvky: 17
Registrován: sob čer 02, 2018 17:24

Re: Chytré auto od T-Mobile

Příspěvek od Biggles027 » sob srp 25, 2018 12:34

Měl jsem v Laguně IIphII. Ze začátku to fungovalo vcelku slušně, ale časem to třeba poměrně dlouho nepoznalo, že se vozidlo hlo a nebo naopak dávalo o pohybu falešný informace (možná jsem akorát parkoval na rozhraní signálu dvou BTS - nevím). No a ve finále to dělalo to, že po nastartování vozidla po několika vteřinách se rozsvítila celá palubka jak vánoční stromeček - po opětovném nastartování to obvykle začalo fungovat korektně. Reklamoval jsem to několikrát, než jsem se úspěšně toho zbavil. Takže já radši budu mít dál hloupý auto.

Odpovědět

Zpět na „Diskuse a pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 6 hostů