malý výkon autorádia laguna II

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
zajdaacr
Starting member
Příspěvky: 4
Registrován: sob led 11, 2014 15:58

malý výkon autorádia laguna II

Příspěvek od zajdaacr » sob led 11, 2014 16:46

Zdarec chlapi,

před týdnem jsem si koupil Lagunu II. Mám tam problém s rádiem. Mám verzi s navigací a s bluetooth. Autorádio mám v přihrádce před spolujezdcem ve středovém panelu mám měnič na 6 CD. 1. problém je, že mi rádio nenaladí vůbec žádné stanice, předpokládám, že tam bude asi nějaký problém s anténou. Zkusím je vymontovat a mrknout na to, jestli není vypadnutý konektor, nebo něco podobného. 2. problém je ten, že rádio sice hraje, ale mám tam špatný asi nějaký koncový díl zesilovače. Zvuk je totálně bez basů a abych hudbu vůbec slyšel, tak musím mít hlasitost skoro na max. Borec od kterého jsem to rádi kupoval mi říkal, že tam je jen špatná součástka v tom rádiu. Která by to měla být, jsem vyznačil na obrázku. Obrázky jsou ke stažení na
http://www.edisk.cz/stahni/53491/radio.zip_2.96MB.html
Typ rádia je EN-1225W. Nesetkali jste se již někdo s tímto problémem? Neznáte nějakého dobrého opraváře v okolí Olomouce, který by to svedl opravit? Nebo popř. nevíte kde toto rádio sehnat a kolik by asi tak mohlo stát? Předem děkuji za jakoukoliv odpověď a ochotu můj problém řešit.

zajdaacr
Starting member
Příspěvky: 4
Registrován: sob led 11, 2014 15:58

Re: malý výkon autorádia laguna II

Příspěvek od zajdaacr » ned led 12, 2014 17:47

Nevíte někdo náhodou, jestli by se dalo na ten konektor co vede k reproduktorům připojit i jiné rádio, že bych si tím vyzkoušel, že repráky jsou v pohodě a že to je doopravdy v tom rádiu. Není zde někdo z okolí Olomouce se stejným rádiem, že bych vyzkoušel že je závada doopravdy v tomto? Jo a dnes jsem to rádio rozdělal a konektor na anténu vypadá v pohodě. Když jsem to měl namontované v autě., tak jsem do konektoru pro anténu zkusil zasunout pinzetu a pak ještě kus nějakého drátu a rádio žádnou stanici nenaladilo, takže mám ještě o jeden problém navíc. Děkuji za jakoukoliv radu.

zajdaacr
Starting member
Příspěvky: 4
Registrován: sob led 11, 2014 15:58

Re: malý výkon autorádia laguna II

Příspěvek od zajdaacr » čtv led 30, 2014 20:19

Svépomocí se mi chybu v elektronice rádia nepodařilo opravit. Proto jsem se rozhodl koupit nový díl. Nový Ampli tuner mě vyšel na 2400,-. Závada byla v ampli tuneru. Po výměně vše funguje jak má. A jen pro info: po odpojení a znovu připojení rádia auto žádný kód nechce.

rolandt
Starting member
Příspěvky: 4
Registrován: stř pro 07, 2011 20:23

Re: malý výkon autorádia laguna II

Příspěvek od rolandt » stř říj 19, 2016 20:26

je to uz 3 roky ale dam info, dnes sa mi do ruky dostalo toto radio, a chybu sposobuje napajanie tuneru 8v, treba pohladat studene spoje na odporoch regulatora, preletovat ich a radio funguje.

Odpovědět

Zpět na „Auto Hi-Fi“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti