Kde najdu autoradio? Espace IV

Moderátor: Moderators General

Pinek
Starting member
Příspěvky: 76
Registrován: stř čer 22, 2011 10:20

Re: Kde najdu autoradio? Espace IV

Příspěvek od Pinek » pon čer 27, 2011 14:20

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jak se demontují tyto rádia, která mají dole pouze dva úzké proužky. Vím, že u Fiata jsou větší díry, tam jsem strčil dva plíšky a zatahnul k sobě a radio vyskočilo.

Díky
Espace IV, 2007, 2,0dci 110kw

Pinek
Starting member
Příspěvky: 76
Registrován: stř čer 22, 2011 10:20

Re: Kde najdu autoradio? Espace IV

Příspěvek od Pinek » úte čer 28, 2011 13:01

Tak jsem to vyřešil, vystřihl jsem z CD dva proužky, na jedné straně zkosené, zastrčil je tam a radio vyskočilo :-)
Espace IV, 2007, 2,0dci 110kw

darket
Junior member
Příspěvky: 109
Registrován: úte zář 06, 2011 22:39

Re: Kde najdu autoradio? Espace IV

Příspěvek od darket » čtv zář 22, 2011 20:52

Pinek píše:Tak jsem to vyřešil, vystřihl jsem z CD dva proužky, na jedné straně zkosené, zastrčil je tam a radio vyskočilo :-)
Tak ja tam taky teda strcil prouzky vystrizene z cd a nic,muzes mi poradit jak na to?

mr.tajny
Starting member
Příspěvky: 21
Registrován: sob črc 23, 2011 14:24

Re: Kde najdu autoradio? Espace IV

Příspěvek od mr.tajny » čtv říj 13, 2011 19:43

Ahoj, Pinku, resim pravdepodobne stejny problem tady: http://forum.renaultclub.cz/viewtopic.php?f=18&t=54690 i s fotkou radia. Je to stejny nebo podobny typ vyndavani, co mas ty? Jestli jo, muzes ty tvoje dva prouzky nafotit nebo popsat rozmery a postnout mi to tam? Diky moc!

Uživatelský avatar
Davidak79
Moderátor
Příspěvky: 9464
Registrován: čtv črc 26, 2007 19:03
Bydliště: Litoměřicko

Re: Kde najdu autoradio? Espace IV

Příspěvek od Davidak79 » čtv říj 13, 2011 20:11

třeba tohle je na cabasse
Přílohy
cabasse.jpg
cabasse.jpg (19.59 KiB) Zobrazeno 5350 x
Peugeot 508 GT SW 2,2HDI 2014 FULL
204PS@450Nm >>>odbrzděných 230PS@524Nm



EX:Škoda 105 ,120,125,Felicia , Peugeot 205, Laguna I 1.8 8v RT , Laguna II 2,0T Initiale 120kw 270nm >>> 143kw 340nm , VW Caddy 2.0TDI 2019

mirecpirec
Starting member
Příspěvky: 4
Registrován: čtv led 31, 2013 16:22

Re: Kde najdu autoradio? Espace IV

Příspěvek od mirecpirec » čtv led 31, 2013 16:45

Zdravim chcem sa opytat ci mi nevie nie poradit, mam espace IV 2006 Initiale 2.0 s Cabasse systemom, je to fakt ubohe( po prechode z clia MTV mi bolo do placu ), tak som si kupil nove repro Magnat . Po namontovany hlbkovych repro vsak velky rozdiel nepocujem a vyskove som ani nazapojil, lebo tie povodne maju cievku na sebe a tieto nove magnaty je treba pripojit cez vyhybku. Po nekonecnom skumani pristrojovky a citany vsemoznych manualov a navodov som dosiel k zaveru, ze autoradio a zosilovac su pod nohami vodica. Pre kompletne zapojennie noveho repro systemu musim teda pripovit este vyhybku na zosilovac a dufam, ze konecne bude pocut rozdiel. Tu je moja otazka.
Nevie mi niekto poradit ako sa k radiu pod sedalom/nohami dostat? Na prvy pohlad ma napadlo skusit odmontovat sedadlo, no je to napojene na airbagy. Koberceky su vsetky poriadne poprepletane, tak jedine co mi z toho vychadza je dat dolesedalo, alebo stredovu kondzolu pod ktorou su koberceky strcene. ďakujem

Uživatelský avatar
S3m8a
Senior member
Příspěvky: 1384
Registrován: ned kvě 03, 2009 14:14
Bydliště: Vysočina - ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde najdu autoradio? Espace IV

Příspěvek od S3m8a » stř úno 13, 2013 12:00

jednotka radia by mela byt v kastlu pred spolujezdcem pokud se jedna o carminat CNC navi v kombinaci s cabasse s menicem v pristrojovce, dalsi varianta je, ze je cabasse nad LZ podbehem v kufru (zalezi na typu, ktery nevidim nikde uvedeny)
jinak kdyz jsi menil repro ve dverich, neni nahodou za vyplni repro jeste jeden takovy jakoby "karton"? u satise to je trosku problem, protoze to sice krasne odhlucni auto, ale sebere to prostor "ozvucnice" repra, jestli muzes, nejsnazsi by bylo, kdybys vyfotil dvere se sundanym tapecem (nebo pokud se u espace da k repro dosta jen odklopenim mrizky, tak mi vyfot prostor za reprem)... kdyby jsi byl nekde okolo trebice, umel bych ti asi pomoct s pripadnou upravou (otazka cca 30min prace)
Avantime V6 - BVM - Privilège - Nocturne

Avantime V6 - BVM - Privilege - illiade

Avantime V6 - BVM - Privilège - Taiga

Laguna 3 2,0T BVA Initiale Paris

Espace V 1,6dci EDC Initiale Paris

Safrane V6 BiTurbo

bylo:
VelSatis 2,2dCi 110kw

Jeste doma:
Master 2,5dCi 107kw 2008 L3H2
Master 2,3dCi 100kw 12/2015 L3H3
Safrane 3,0 V6 24 BVM5 "Boďa Edition"

mamkamarta
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: pon úno 07, 2011 10:43

Re: Kde najdu autoradio? Espace III

Příspěvek od mamkamarta » pon srp 12, 2013 12:42

Zdravim, nemáte ještě někdo nějakou variantu kde by mohlo být autorádio na Espace III, r.v. 2001 ???
V kasliku vpředu není a vzadu mám jen CD měnič a za ním už nic není. Pod sedačkou také není. Děkuji

cross133
Starting member
Příspěvky: 53
Registrován: ned bře 24, 2013 08:19
Bydliště: orlova

Re: Kde najdu autoradio? Espace IV

Příspěvek od cross133 » úte srp 12, 2014 13:00

Zdravim chcem sa opytat ci mi nevie nie poradit, mam espace IV 2006 Initiale 2.0 s Cabasse systemom, je to fakt ubohe( po prechode z clia MTV mi bolo do placu ), tak som si kupil nove repro Magnat . Po namontovany hlbkovych repro vsak velky rozdiel nepocujem a vyskove som ani nazapojil, lebo tie povodne maju cievku na sebe a tieto nove magnaty je treba pripojit cez vyhybku. Po nekonecnom skumani pristrojovky a citany vsemoznych manualov a navodov som dosiel k zaveru, ze autoradio a zosilovac su pod nohami vodica. Pre kompletne zapojennie noveho repro systemu musim teda pripovit este vyhybku na zosilovac a dufam, ze konecne bude pocut rozdiel. Tu je moja otazka.
Nevie mi niekto poradit ako sa k radiu pod sedalom/nohami dostat? Na prvy pohlad ma napadlo skusit odmontovat sedadlo, no je to napojene na airbagy. Koberceky su vsetky poriadne poprepletane, tak jedine co mi z toho vychadza je dat dolesedalo, alebo stredovu kondzolu pod ktorou su koberceky strcene. ďakujem


cest...uz jsi vyresil problem s ozvucenim?
jozan
G espace IV f2 rv2007/8 2.0dci 127kw intiale (154kw) misto cabasse kenwood -mnohem lepsi zvuk
ikdyz me zlobi tak je to mazel

Wiki_88
Experienced member
Příspěvky: 744
Registrován: úte kvě 18, 2010 21:02
Bydliště: Rakovník
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde najdu autoradio? Espace IV

Příspěvek od Wiki_88 » pát lis 27, 2015 12:33

Zdarec lidi, mám dotaz.
V espace IV rv.2004 mam rádio s menicem vepredu a v kastliku u sopolujezdce jednotku navigace.. jelikož mi software prijde stary a mapy ještě starší a rozumný update už není možný jak jsem se dočetl, rád bych vyhodil celou navigaci a místo ní koupil 2din rádio(mělo vy se vejít místo displeje navigace) které má v sobě navigaci, bluetooth, prijem dvb-t, vstup pro couvaci kameru a vystupy na dvd displeje do opěrky hlav..
Zároveň bych rád využil ovládání pod volantem a nejlépe i displej v kapličce.
Řešil to už někdo? Popřípadě nějaká rada nebo tip?
Díky
Na prodej-Renault Laguna II 2.0T 120kw, LPG
xenony, polokožená vyhřivaná sedadla, kola ANZIO RACER BFP 18" zapsaná v TP,
sportovní podvozek WEITEC ultra gt snížený o 30mm a dalši drobnosti..

Renault Espace IV 3,5 V6 LPG Initiale Paris
krom panorama okna a zatmavovacích vnějších zpětných zrcátek vše..
..pořádnej rodinnej kočár..

Uživatelský avatar
S3m8a
Senior member
Příspěvky: 1384
Registrován: ned kvě 03, 2009 14:14
Bydliště: Vysočina - ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde najdu autoradio? Espace IV

Příspěvek od S3m8a » pát lis 27, 2015 12:42

nevim typ konkretne, ale vim, ze redukce pro displeje a ovladani delali sony a pioneer, mozna kenwood alpine a panasonic, ale nevim jake jsou moznosti pro 2din

kazdopadne co si pamatuju, tka kdyz to nekdo resil, tak ceny redukci byly +- stejne jako ceny radii
jestli mas CNI1 tak tu mam v satisu taky - SW uz se nedela, ale mapy mam tusim lonske (nejsem si ted jisty)

je fakt, ze tam chybi HF, trochu lidska grafika atd :)
Avantime V6 - BVM - Privilège - Nocturne

Avantime V6 - BVM - Privilege - illiade

Avantime V6 - BVM - Privilège - Taiga

Laguna 3 2,0T BVA Initiale Paris

Espace V 1,6dci EDC Initiale Paris

Safrane V6 BiTurbo

bylo:
VelSatis 2,2dCi 110kw

Jeste doma:
Master 2,5dCi 107kw 2008 L3H2
Master 2,3dCi 100kw 12/2015 L3H3
Safrane 3,0 V6 24 BVM5 "Boďa Edition"

Wiki_88
Experienced member
Příspěvky: 744
Registrován: úte kvě 18, 2010 21:02
Bydliště: Rakovník
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde najdu autoradio? Espace IV

Příspěvek od Wiki_88 » pát lis 27, 2015 12:53

no kdysi jsem to řešil do své laguny pro normál rádio a taky sme si nato vyprdl a koupil z bazaru radio za 500 a funguje dodnes.. ale u toho satise bych rád toto využil.. myslel jsem jestli za těch Xlet co jsem to řešil doba nepokročila a vyrobci se nepoučily..uplné nejlepší by bylo kdyby to už nékdo reailozoval s kladný výsledkem..
Na prodej-Renault Laguna II 2.0T 120kw, LPG
xenony, polokožená vyhřivaná sedadla, kola ANZIO RACER BFP 18" zapsaná v TP,
sportovní podvozek WEITEC ultra gt snížený o 30mm a dalši drobnosti..

Renault Espace IV 3,5 V6 LPG Initiale Paris
krom panorama okna a zatmavovacích vnějších zpětných zrcátek vše..
..pořádnej rodinnej kočár..

MatesApes
Starting member
Příspěvky: 15
Registrován: ned čer 16, 2013 10:02

Re: Kde najdu autoradio? Espace IV

Příspěvek od MatesApes » úte úno 16, 2016 22:37

Zdravim zajimalo by mě jak se da vyřešit vyměna radia ktere je vzadu pod měničem pak original je hruza zvuk

Odpovědět

Zpět na „Auto Hi-Fi“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů