Rádio do R5

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Uživatelský avatar
m-beggi
Starting member
Příspěvky: 12
Registrován: úte srp 17, 2004 19:08
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Rádio do R5

Příspěvek od m-beggi » čtv čer 30, 2005 21:12

Ahoj...chtěl jsem se zeptat,jaký máte zkušenosti s autoradiem v R5?Někdo říká že je špatně vymyšleno místo pro rádio,že CD přeskakuje a někdo zase že je to v pohodě.Není to také spíš značkou rádia,protože některá mají anti-shock.Každopádně bych uvažoval o Sony,je to dobrá volba?

Šamša
Moderátor
Příspěvky: 11698
Registrován: sob črc 10, 2004 23:59
Bydliště: Vysokomýtsko - Choceňsko

Příspěvek od Šamša » čtv čer 30, 2005 21:48

Poohlíd bych se po rádiu co přehrává MP3 a má zpředu USB vstup, pak jen koupíš klíčenku USB(třeba 512MB) a neřešíš nějaký Céda nebo přeskakování.
Laguna II. 2007 2.0dCi Carminat 2 127kW, podložky Eibach (rozšířeno +4cm), 201000km
Laguna II. 2003 2.0T Carminat Initiale Paris 120kW, napadeno kutilem domácím, ale pracuje se na tom 220000km
BMW 635csiA 1987 155kW AC Schnitzer 17" 357000km (vytahuju jen za sluníčka a když mám na benál:-)
[img]

Uživatelský avatar
AleK
Člen RCČR
Příspěvky: 83
Registrován: sob čer 18, 2005 22:32
Bydliště: krkonoše
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AleK » čtv čer 30, 2005 22:01

Renault Megane Scenic "98 2.0i
--------------------------------------
http://svcd.borec.cz

Uživatelský avatar
m.beggi
Starting member
Příspěvky: 44
Registrován: pát dub 22, 2005 17:51
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od m.beggi » pát črc 01, 2005 11:48

No nad těmi rádii s USB vstupy,jsem taky uvažoval,ale v podstatě na tom nejsou až tak dobře co se týče funkcí atd.Zvlášť bych chtěl rádio min. 4x50W.A pokud jsou dobře vybaveny,tak určitě nestojí do 5 tis.Myslím že Sony je slušná značka,jen jsem ještě nikoho neviděl kdo by měl tohle rádio v "pětce".Dokonce jsem viděl i takové lidi co vyměnili pozici rádia za ovl.topení.Zajímají mě jen vaše zkušenosti s rádii v tomhle autě.

Uživatelský avatar
Rosťa
Experienced member
Příspěvky: 702
Registrován: pon srp 23, 2004 12:29
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Rosťa » pát črc 01, 2005 12:20

jako nemám sice ( aspon podle některých lidí) bůhví jak dobré radio ale ještě se mi nestalo aby mi to na nějaký nerovnosti přeskočilo a to jich je kolem Prostějova víííííc než dost....Ale teda zásadně pálím max osmičkou kvalita vypálení je lepší než to tam hrknout 48 hlavně u MP3jek
mimochodem mám Roadstar na CD/MP3 4x45....jak je na tom SONY nevím.....
EX - Renault 5 TS 1,4 (Le Mans) tady to všechno začalo :-)
Renault 5 GTT - v renovaci
Renault 5 TS 1,4 - ve šrotu
Renault 5 TXE - nejnovější přírustek
Renault 5 GTX 1,7
Honda VFR 750RC36II

Uživatelský avatar
m.beggi
Starting member
Příspěvky: 44
Registrován: pát dub 22, 2005 17:51
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od m.beggi » pát črc 01, 2005 12:24

No Rosto nevim jak tvoje petka,ale ta moje ma trochu tvrtdsi tlumice,takze citim skoro kazdou diru.Tak mam strach aby to fakt nepreskakovalo.To ma i ten USB vstup ten Roadstar?Dival jsem se ze ty Roadstary jsou myslim dva typy,ktery to tak maji.To je jasny ze hudba se pali co nejpomaleji,teda aspon ja tak palim. :)

Uživatelský avatar
Rosťa
Experienced member
Příspěvky: 702
Registrován: pon srp 23, 2004 12:29
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Rosťa » pát črc 01, 2005 12:49

m.beggi píše:No Rosto nevim jak tvoje petka,ale ta moje ma trochu tvrtdsi tlumice,takze citim skoro kazdou diru.Tak mam strach aby to fakt nepreskakovalo.To ma i ten USB vstup ten Roadstar?Dival jsem se ze ty Roadstary jsou myslim dva typy,ktery to tak maji.To je jasny ze hudba se pali co nejpomaleji,teda aspon ja tak palim. :)
o tlumičích na mé pětce se radši moc šířit nebudu (měkoučký zrovna nejsou ), ale neskákalo to ani v létě na zimních gumách :oops:
USBčko to nemá, ale myslím že je to vcelku zbytečnost - můj názor.......hlavně že to má MP3 a na CD se toho vleze víc než dost
jasný to je ale né každýmu:-))
EX - Renault 5 TS 1,4 (Le Mans) tady to všechno začalo :-)
Renault 5 GTT - v renovaci
Renault 5 TS 1,4 - ve šrotu
Renault 5 TXE - nejnovější přírustek
Renault 5 GTX 1,7
Honda VFR 750RC36II

Uživatelský avatar
m-beggi
Starting member
Příspěvky: 12
Registrován: úte srp 17, 2004 19:08
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od m-beggi » pát črc 01, 2005 13:11

A kde to mas?Normalne hned na radickou?Ono i ta poloha je dost blba...je to dost zesikma a uhel sklonu vyrobci predepisuji nejakych 45°.Jinak s tema MP3 mas pravdu...no ja nevim uvazuji o http://pics.eternity.cz/Orig_big/cdx-r3350.jpg,tak nevim.Vis nerad bych koupil nejaky radio a nakonec zjistil ze ho tam nemuzu mit,ze to skace.Ale ja si myslim ze uz maji i anti-shock.Tak fakt nevim... :(

Uživatelský avatar
iwi
Člen RCČR
Příspěvky: 648
Registrován: stř lis 10, 2004 08:25
Bydliště: Kyjov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od iwi » pát črc 01, 2005 13:18

No já měl moje sony mpx 40 nebo jak to je v citroenu saxo a jezdil jsem s tím dost z ostra a stav našich silnic není nijak oslnivý a co vím tak mi tam cd přeskočilo tak 2x 3x a to jen z důvodu že to cd bylo poškrábané až hrůza. Jinak naprosto bez problémů. Pravda, nové rádio stálo kolem 7.000, možná ho budu prodávat kolem 3.500,-
Renault
Megane II Grandtour 1,5dCi 74kW
Scénic 2.0i - prodáno

Uživatelský avatar
m-beggi
Starting member
Příspěvky: 12
Registrován: úte srp 17, 2004 19:08
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od m-beggi » pát črc 01, 2005 13:33


Uživatelský avatar
m-beggi
Starting member
Příspěvky: 12
Registrován: úte srp 17, 2004 19:08
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od m-beggi » pát črc 01, 2005 13:34

iwi píše:No já měl moje sony mpx 40 nebo jak to je v citroenu saxo a jezdil jsem s tím dost z ostra a stav našich silnic není nijak oslnivý a co vím tak mi tam cd přeskočilo tak 2x 3x a to jen z důvodu že to cd bylo poškrábané až hrůza. Jinak naprosto bez problémů. Pravda, nové rádio stálo kolem 7.000, možná ho budu prodávat kolem 3.500,-
A proc ho budes prodavat?A jak vypada?Muzes poslat nejaky fotky?

Uživatelský avatar
iwi
Člen RCČR
Příspěvky: 648
Registrován: stř lis 10, 2004 08:25
Bydliště: Kyjov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od iwi » pát črc 01, 2005 13:59

Přemýšlím o novém, nejlépe dvd přehrávači. Jinak foto třeba tady

Obrázek
Renault
Megane II Grandtour 1,5dCi 74kW
Scénic 2.0i - prodáno

Uživatelský avatar
m-beggi
Starting member
Příspěvky: 12
Registrován: úte srp 17, 2004 19:08
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od m-beggi » pát črc 01, 2005 14:32

Pěkný,ale dival jsem se na net a nenasel jsem ho.Ale za tu stejnou cenu,jsem videl dost dobry,taky Sony http://www.hificar.cz/data/1440l.jpg

Uživatelský avatar
Rosťa
Experienced member
Příspěvky: 702
Registrován: pon srp 23, 2004 12:29
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Rosťa » pát črc 01, 2005 14:43

m-beggi píše:A kde to mas?Normalne hned na radickou?Ono i ta poloha je dost blba...je to dost zesikma a uhel sklonu vyrobci predepisuji nejakych 45°.Jinak s tema MP3 mas pravdu...no ja nevim uvazuji o http://pics.eternity.cz/Orig_big/cdx-r3350.jpg,tak nevim.Vis nerad bych koupil nejaky radio a nakonec zjistil ze ho tam nemuzu mit,ze to skace.Ale ja si myslim ze uz maji i anti-shock.Tak fakt nevim... :(
mám ho hned nad řadičkou je fakt že řadička troichu zavazí tak uvažuju bud to prohodit s ventilací nebo nějaký nový radio s dálkovým ovládáním...
je fakt že některým radiím dělá ten sklon docela potíže.....ale co vím tak kámošovi JVC a Panasonic přeskakovaly jak pitomý......ale netuším jaký to byly typy..... :( tak těžko říct......antishock taky nevyřeší všechno.......
EX - Renault 5 TS 1,4 (Le Mans) tady to všechno začalo :-)
Renault 5 GTT - v renovaci
Renault 5 TS 1,4 - ve šrotu
Renault 5 TXE - nejnovější přírustek
Renault 5 GTX 1,7
Honda VFR 750RC36II

Uživatelský avatar
m-beggi
Starting member
Příspěvky: 12
Registrován: úte srp 17, 2004 19:08
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od m-beggi » pát črc 01, 2005 15:01

Rosťa píše:
m-beggi píše:A kde to mas?Normalne hned na radickou?Ono i ta poloha je dost blba...je to dost zesikma a uhel sklonu vyrobci predepisuji nejakych 45°.Jinak s tema MP3 mas pravdu...no ja nevim uvazuji o http://pics.eternity.cz/Orig_big/cdx-r3350.jpg,tak nevim.Vis nerad bych koupil nejaky radio a nakonec zjistil ze ho tam nemuzu mit,ze to skace.Ale ja si myslim ze uz maji i anti-shock.Tak fakt nevim... :(
mám ho hned nad řadičkou je fakt že řadička troichu zavazí tak uvažuju bud to prohodit s ventilací nebo nějaký nový radio s dálkovým ovládáním...
je fakt že některým radiím dělá ten sklon docela potíže.....ale co vím tak kámošovi JVC a Panasonic přeskakovaly jak pitomý......ale netuším jaký to byly typy..... :( tak těžko říct......antishock taky nevyřeší všechno.......
Jo jako kamos si taky koupil do Favorita nejakyho Panasonika a i takovym aute jako je Faval mu to pry preskakuje.Co potom takova tvrda petka :D

Uživatelský avatar
Rosťa
Experienced member
Příspěvky: 702
Registrován: pon srp 23, 2004 12:29
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Rosťa » pát črc 01, 2005 15:18

m-beggi píše:
Jo jako kamos si taky koupil do Favorita nejakyho Panasonika a i takovym aute jako je Faval mu to pry preskakuje.Co potom takova tvrda petka :D
no právě, ale myslím že s tím SONY by neměly být problémy..
jako já to svoje kupoval za necelý 3000,- ale je to teda už skoro rok(tehdy stálo skoro 5 tis. ), jako takovou levnější alternativu, ale nakonec jsu s ním fakt nad míru spokojenej :)
EX - Renault 5 TS 1,4 (Le Mans) tady to všechno začalo :-)
Renault 5 GTT - v renovaci
Renault 5 TS 1,4 - ve šrotu
Renault 5 TXE - nejnovější přírustek
Renault 5 GTX 1,7
Honda VFR 750RC36II

Odpovědět

Zpět na „Auto Hi-Fi“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů