Autoradio a AUX vstup

Moderátor: Moderators General

Uživatelský avatar
AceMan777
Advanced member
Příspěvky: 286
Registrován: pon úno 23, 2009 22:31
Bydliště: Uhersko Hradišťsko

Příspěvek od AceMan777 » sob črc 04, 2009 16:59

Lidi prosím vás neví někdo jestli a jak spolupracuje Xcarlink s rádiem SH3 ?
Rádio s navigací...když přepínám pod volantem hraje radio,potom CD a pak naskočí AUX ale samozřejmě vstupy nikde...určo zezadu radia...ale budou si s carlinkem rozumět??,To je otázka...víte to někdo???

Uživatelský avatar
Dehumanizer
Člen RCČR
Příspěvky: 1684
Registrován: sob úno 16, 2008 10:58
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba - Račkova dolina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dehumanizer » sob črc 04, 2009 18:37

AceMan777 píše:Lidi prosím vás neví někdo jestli a jak spolupracuje Xcarlink s rádiem SH3 ?
Rádio s navigací...když přepínám pod volantem hraje radio,potom CD a pak naskočí AUX ale samozřejmě vstupy nikde...určo zezadu radia...ale budou si s carlinkem rozumět??,To je otázka...víte to někdo???
Nie, nebude to fungovat. S tym nasim carminatom nie je kompatibilne skoro vobec nic. Ani ten renaultacky audio connection box.
Mozes si akurat spravit konektor na ten aux a tam pripojit mp3 prehravac alebo co. Navod tu uz niekolkokrat bol niekde aj s obrazkami.
Laguna III Grandtour GT 4control Energy 2.0 dCi (M9R 858) 127kW, r.v.2014

Uživatelský avatar
Dehumanizer
Člen RCČR
Příspěvky: 1684
Registrován: sob úno 16, 2008 10:58
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba - Račkova dolina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dehumanizer » sob črc 04, 2009 18:42

http://www.xcarlink.cz/?p=productsMore& ... p3-renault

Neslučitelné s původním samostatným CD měničem, s černobílou navigací Carminat,s navigací Carminat s komunikací DVD.
Laguna III Grandtour GT 4control Energy 2.0 dCi (M9R 858) 127kW, r.v.2014

vlaštovka
Starting member
Příspěvky: 47
Registrován: ned bře 25, 2012 20:52
Bydliště: Opava

Re: Autoradio a AUX vstup

Příspěvek od vlaštovka » čtv srp 08, 2019 18:53

Ahoj, nedávno jsem koupil clio III 1,4 2007, takže se seznamuji. Po základní výměně všech náplní a filtrů jsem se chtěl zkamarádit s rádiem. Možná jsem přišel s příspěvkem příliš pozdě, ale snad to někomu pomůže. Zjistil jsem, že mé rádio přehrává pouze CD bez MP3. Zjistil jsem ,že se dá aktivovat funkce AUX, která může komunikovat s chytrým telefonem prostřednictvím bluetooth nebo kabelem s 3,5 mm jackem. Posílám odkaz na aliexpres

https://www.aliexpress.com/item/3290424 ... 4c4d74WBWy

nebo

https://www.aliexpress.com/item/3296433 ... f68aa3cfd9

rádio musí mít funkci UPDATE LIST !

Rádio má kromě šesti malých tlačítek předvoleb dvě velká- pravé a levé. AUX se aktivuje pravým tlačítkem se symbolem noty, tak ,že se zmáčne v místě noty a podrží se na 5-10 sekund. Na displeji naskočí funkce, kterými se dá listovat, které se dají zapínat a vypínat pro změnu tlačítkem na levé straně autorádia. Je to intuitivní.
mégane classic 1,6e 66kw-recyklován
fluence 1,6 81kw exception
renault clio III, 1,4 72 kW

Odpovědět

Zpět na „Auto Hi-Fi“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti