Xcarlink (digitální CDchanger)

Moderátor: Moderators General

BOMBIS
Starting member
Příspěvky: 37
Registrován: stř čer 02, 2010 20:37
Bydliště: SK-Presovsky kraj HE

Re: Xcarlink (digitální CDchanger)

Příspěvek od BOMBIS » pon srp 29, 2011 20:27

nevie my nikto poradit ...............................

bernardw
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: pát črc 20, 2007 10:44

Re: Xcarlink (digitální CDchanger)

Příspěvek od bernardw » sob pro 15, 2012 17:21

Jeste jeden postreh, ktery by nekomu mohl pomoci. CarLink, tedy ten od Stualarmu, cte sice karty SDHC, jak je deklarovano, ale necte SDHC Micro. Strkal jsem je tam pres SD adapter a nehralo mi to, myslel jsem, ze kdyz SDHC, tak i micro. Zmylil jsem se a trvalo mi dva dny, nez jsem na to nahodou prisel. Pritom staci SDHC micro strcit treba do USB ctecky a uz to hraje.
Obycejnou SD micro, tedy nikoli HC, prehraje v SD adapteru bez problemu.

Uživatelský avatar
faldicek
Senior member
Příspěvky: 1843
Registrován: pon srp 23, 2010 22:29
Bydliště: Chomutov

Re: Xcarlink (digitální CDchanger)

Příspěvek od faldicek » úte led 13, 2015 14:36

Obnovím toto téma. Koupil jsem si do trojkové laguny se systémem Carminat Bluetooth CD zmiňovaný Xcarlink. Nejdříve jsem musel diagnostikou aktivovat vstup CD changeru, ale problém je, že to funguje jen když je vypnutý motor, jakmile nastartuji, rádio se chová jako by nic takového připojeno nebylo a na CD changer, neboli Xcarlink nelze přepnout. Setkal se s tím někdo z vás? Zde ještě přidávám video: http://youtu.be/mTjBV3uB9aY

Uživatelský avatar
faldicek
Senior member
Příspěvky: 1843
Registrován: pon srp 23, 2010 22:29
Bydliště: Chomutov

Re: Xcarlink (digitální CDchanger)

Příspěvek od faldicek » pát led 16, 2015 20:36

Tak dnes jsem byl za panem Švestkou z MP3 Auto, který mi xcarlink prodával, zkoušeli jsme ještě jiný model, ale ani ten nefungoval. Nakonec jsme zkusili dražší krabičku Dension Gateway Lite 3, který jsem viděl na jednom francouzském fóru a v Laguně fungoval, takže pokud přídavný zdroj pro Carminat Bluetooth CD v Laguně III, tak jedině toto: http://www.mp3auto.cz/renault/258-densi ... e-renault/ obchod mohu vřele doporučit, pan Švestka je velice ochotný a velmi rád poradí či pomůže...

sinco
Junior member
Příspěvky: 120
Registrován: úte říj 20, 2015 10:28
Bydliště: Brno

Re: Xcarlink (digitální CDchanger)

Příspěvek od sinco » sob bře 05, 2016 23:45

Tak me z DE dosel Xcarlink digi CDchanger. Mam Lagunu 2, r.v 03. Radio mam dole a nad nim mam ten odkladaci kastlik. A za nej jsem postavil tento modul. Behem demontaze me vypadnul delici plast. dil. Uz byla tma, poradne jsem na to nevidel a tak jsem ho tam uz nedaval. Ten odkladaci kastlik tam drzi jen v jedne poloze, pokud se otoci zapadne kompletne do otvoru. Spodni cast kastliku zapadne za horni cast plast. panelu autoradia. Pristup k modulu trva tak 10 vterin,pozvednu kastlik smerem nahoru a vysunu ho ven, neni potreba nikde vrtat diru na kabelaz k modulu. Snad nebude vadit teplo ktere se nese od autoradia. Mel jsem obavu ze zvuku, nekde jsem cetl ze se nekomu prenaselo do zvuku neco jako bzuceni menici se s otackama nebo o dost slabsi zvuk u mp3. To se nepotvrdilo a ani jsem nikam nepripojoval dva draty co lezou z redukce, mely by jit na zem. Kartu ma 16GB a neni zadny problem s nactenim obsahu. V dobe testu jsem mel na karte jen jednu slozku CD1 ale prepokladam ze kdyz to nacte jednu slozku nacte to vsech 6 co tam ted mam.
Renault Laguna 2, r.v. 2003 1.9dCi

Axel005
Starting member
Příspěvky: 13
Registrován: sob srp 27, 2016 14:39

Re: Xcarlink (digitální CDchanger)

Příspěvek od Axel005 » pát zář 02, 2016 23:06

Cawte, kupil som si do laguny Yatour digital cd changer a mam problem s tym ze neprehrava zaciatok pesniciek (cca 2-3s), ci uz ich prepnem ja alebo radio same. Nestretol sa s tym niekto z vas ? radio mam cabasse auditorium. Dakujem
Renault Laguna II 2007 1.6 16v
Renault Koleos 2011 2,5 16v LPG
Renault Master 2013 2,3 Dci 107kw

MoSTecak
Starting member
Příspěvky: 11
Registrován: ned čer 11, 2017 19:21

Re: Xcarlink (digitální CDchanger)

Příspěvek od MoSTecak » ned čer 11, 2017 19:28

Pokud by měl někdo zájem, mám ho na prodej. Měsíc starý. Původně 2700Kč. Nyní 1900Kč.

MoSTecak
Starting member
Příspěvky: 11
Registrován: ned čer 11, 2017 19:21

Xcarlink (digitální CDchanger) Renault

Příspěvek od MoSTecak » ned čer 11, 2017 19:31


Karel1979
Junior member
Příspěvky: 130
Registrován: ned lis 01, 2009 15:30

Re: Xcarlink (digitální CDchanger)

Příspěvek od Karel1979 » pát črc 07, 2017 15:37

Nazdarek. Pametovku mam zformatovat NTFS nebo FAT32?

Odpovědět

Zpět na „Auto Hi-Fi“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů