rádio GS3 výmena za neoriginal

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Hexman
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: sob čer 15, 2019 20:52

rádio GS3 výmena za neoriginal

Příspěvek od Hexman » úte říj 22, 2019 15:29

Zdravím Vás všechny mám GS3 2012 1.5 Dci Bose edition dovoz rakousko. Nelíbí se mi však rádio a kvalita zvuku repro není problém ale řeším co s rádiem. Na youtube sem našel i to že někdo vyměnil display navigace za android tablet (jaký to vůbec netuším protože víc info dotyčný neuvedl) a na tom tabletu bylo i ovládání rádia, usb, BT atp. až tak do extrému bych nemusel chodit ale štve mě že se rádio pouze zobrazuje jen na hlavním TFT display a když mám flashku s více alby musím jak trubka přepínat písničky po jedné. Chtěl bych dát do auta jedno DIN s vyjížděcím displayem nebo případně něco lepšího (i original pokud něco takového co by se zobrazovalo na display navigace je). Dokonce jsem někde zahlédnul že rádio se dalo u GS3 ovládat i na display navigace ale bohužel jsem to nikde v menu nenašel. Můžete mi někdo poradit co tam dát nebo případně jak jinak s tím něco vymyslet?

Díky Jiří
Renault GS III 1.5DCi bose edition

eisy811
Junior member
Příspěvky: 207
Registrován: stř srp 15, 2018 14:36

Re: rádio GS3 výmena za neoriginal

Příspěvek od eisy811 » stř říj 23, 2019 19:23

Hexman píše:
úte říj 22, 2019 15:29
že se rádio pouze zobrazuje jen na hlavním TFT display a když mám flashku s více alby musím jak trubka přepínat písničky po jedné.
Díky Jiří
Ako to myslis? Mam GS3 Bose Edition a radio, vlastne aj multimedia su na tom dotykovom displeji navigacie, teda napravo…
Mna akurat stve, ze mam Bose Edition, avsak bez subwofera pod sedackou…
Renault GS 1.6 DCi R9M 414 Bose Edition
A este nejaky jednickovy Scenic 1.6 benal

Hexman
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: sob čer 15, 2019 20:52

Re: rádio GS3 výmena za neoriginal

Příspěvek od Hexman » stř říj 23, 2019 20:57

jaký máš rok výroby? v tom display vedle TFT mi běží právě jen navigace a nic jiného když kliknu tak mi naskočí akorát menu navigace.....to i já nemám ten subwofer což jsem taky nepochopil vůbec že tam není když je to bose edition ale to si dokážu dodělat to už není takový velký problém spíš nerozumím tomu rádiu mě se rádio zobrazuje jen na TFT vypadá to že máš novější model.....takže nevím jestli se dá vyměnit za vyšší řadu nebo tam nasadit neoriginál ikdyž to už pak nebude vypadat tak dobře jako teď......nemůžeš mi poslat typ rádia a toho displaye tedy pokud to někde máš díky
Renault GS III 1.5DCi bose edition

eisy811
Junior member
Příspěvky: 207
Registrován: stř srp 15, 2018 14:36

Re: rádio GS3 výmena za neoriginal

Příspěvek od eisy811 » pát říj 25, 2019 22:44

Obrázek

Takto nejak to u mna vyzera.
Co som postrehol, tak bolo tych obrazoviek viacero, kedze ja napriklad mam slot na kartu a a audio jack uz dole, vedla zapalovaca, taktiez prepinac zobrazenia TFT je iny u mna.
Ja sa s autom len zoznamujem (obcas), mam na nom najazdene len cca 50km. Zatial je totiz v servise, musia sa este doriesit veci.
Renault GS 1.6 DCi R9M 414 Bose Edition
A este nejaky jednickovy Scenic 1.6 benal

eisy811
Junior member
Příspěvky: 207
Registrován: stř srp 15, 2018 14:36

Re: rádio GS3 výmena za neoriginal

Příspěvek od eisy811 » pát říj 25, 2019 23:00

Inak, dorobenie toho subwooferu asi take izi nebude. Nie ze by sa nedal zohnat za dobry peniaz, ale koli pripojeniu.
Renault GS 1.6 DCi R9M 414 Bose Edition
A este nejaky jednickovy Scenic 1.6 benal

Odpovědět

Zpět na „Auto Hi-Fi“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů