Radio Renault AGC-1220RF (MB Citan) - problem s handsfree

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Medcore
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: ned črc 28, 2019 22:28

Radio Renault AGC-1220RF (MB Citan) - problem s handsfree

Příspěvek od Medcore » ned črc 28, 2019 22:40

Ahoj,
Mam dotaz ohledne Renault radia AGC-1220RF (ARA-1230RF-B): radio jsem vyndal z MB Citan adal do MB Sprinter. Problem je s tim, ze pokud volam pres BT radia, tak ten komu volam me neslysi. Myslel jsem, ze radio ma integrovany mikrofon. Jelikoz jsem v Citanu zadny extreni mikrofon nenasel. Muzete prosim poradit?

Dekuji, Jakub

athendied
Starting member
Příspěvky: 15
Registrován: sob kvě 11, 2019 09:48

Re: Radio Renault AGC-1220RF (MB Citan) - problem s handsfree

Příspěvek od athendied » čtv bře 19, 2020 18:54

Máme stejné problémy u řady aut s tímto rádiem. Já slyším naprosto čistě (borci od nás si začali kupovat sluchátka), ale mne nikdo pořádně neslyší.
Na starším modelu rádia co osazovali (jelikož auta nekupuji já, ale šéf, takže nevím zdali to nebyla vyšší výbava :) ) Jsem absolutně žádný problém neměl...Teď se snažím najít odpověď, protože auto je v podstatě nové a chci to řešit při prvním servise...Je to prostě nepoužitelné...Rádio v Masteru má externí mikrofon, který je osazen pod levou kulatou krytkou, nahoře u čtverek (je to taková kulatá cipovina s mřížkou). Napadá mě, že buď je použit špatný mikrofon a nebo je něco zapojeno špatně. Nutno dodat, že starší typ rádia (i s CD), měl možnost nastavit hlasitost mikrofonu i příchozího hovoru, zde chybí...To rádio i celkově hraje dost divně a přijde mi, že tam někdo ve svazku přehodil +/-, nebo tam něco hapruje...

Odpovědět

Zpět na „Auto Hi-Fi“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů