Nakablovanie zosilovaca ESPACE IV

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
stati
Advanced member
Příspěvky: 420
Registrován: stř črc 30, 2014 21:05
Bydliště: Bratislava

Nakablovanie zosilovaca ESPACE IV

Příspěvek od stati » ned pro 30, 2018 08:27

Ahojte.
Nenasiel by sa prosim ochotny clovek, ktory sa ale vyzna pripadne to uz robil a nakabloval by mi v ESPACE stvorke zosilovac?
Potrebujem od baterky natiahnut do kufra silovy kabel, dalej od radia remote (zrejme od ovladania anteny) a signal od zadnych repro.

Samozrejme to nechcem zadarmo a mal by byt niekde na morave, aby to nebolo pridaleko od hranic.

Chcem si dat do kufra subwoofer, zosilovac napevno (nevelky, niekde na bocnu stenu) a v pripade potreby subwoofer vyhodit von a to sa mi zda v tejto kombinacii najjednoduhsie riesenie (odpoja sa len dva kable zo subw. velmi rychlo a preto nechcem aktivny subw., kde by sa toho muselo odpajat ovela viac a komplikovanejsie)

pozapajat si to viem sam, mam uz za sebou dake instalacie, ale v espace si ani neviem predstavit ako to nakablovat, aby to bolo poschovavane a vsetko s tym suvisiace.

Vrele dik.

:mava:
Laguna II combi, 2004, 1,9 dci, 74 kw, manual...ziadna vybava, ziaden vykon, ale malo zerie a su za nu nizke poplatky...milujem toto auto...:D
Laguna ma mladsieho bratceka...Espace 2,2 dci FAP, 102 kw, 2007, automat, vybava privilege

stati
Advanced member
Příspěvky: 420
Registrován: stř črc 30, 2014 21:05
Bydliště: Bratislava

Re: Nakablovanie zosilovaca ESPACE IV

Příspěvek od stati » úte úno 19, 2019 16:10

Uz nekatualne, dal som to sam...a na pana...
Laguna II combi, 2004, 1,9 dci, 74 kw, manual...ziadna vybava, ziaden vykon, ale malo zerie a su za nu nizke poplatky...milujem toto auto...:D
Laguna ma mladsieho bratceka...Espace 2,2 dci FAP, 102 kw, 2007, automat, vybava privilege

Odpovědět

Zpět na „Auto Hi-Fi“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů