Error cabase auditorium

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
megan1980
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: sob črc 04, 2015 15:09

Error cabase auditorium

Příspěvek od megan1980 » čtv úno 01, 2018 01:21

Zdravim mam Renault Scenic 2 rada, radio je cabase auditorium, je v nom zabudovany cd menič radio je umiestnene za spolujazdcovou sedačkou vzadu viac krat som zadal nespravny kod
a už na display svieti len ERROR podla koncoveho SN radia z cd meničom som našiel SN a koncovym čislom vgeneroval kod ako vyriešim ten ERROR na display opojit baterku alebo niečo ine nepomaha ani čakanie
zvlašt ma kod cd menič a zvlašt radio poradte ak sa niejak da vopred vdaka.

Paulix96
Advanced member
Příspěvky: 306
Registrován: úte úno 23, 2016 07:49

Re: Error cabase auditorium

Příspěvek od Paulix96 » čtv úno 01, 2018 11:34

Musíš jen čekat, nic jiného ti nezbývá. A musíš čekat v kuse, mě to jednou trvalo půl hodiny

megan1980
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: sob črc 04, 2015 15:09

Re: Error cabase auditorium

Příspěvek od megan1980 » čtv úno 01, 2018 15:04

Zavada odstranena musel som čakat kym sa bude dat zapisat kod na radio ktory som tam daval myslel som že je na CD menič mam ho zabudovany v predu na panely preto som si ho zakodoval patril k CD boxu. Bolo treba skopirovat model NO na radio ktory je uloženy za spolujazdcom na pravej strane pod sedačkou tre ba to vsetko odkritovat a radio vysunut uchytene je aj spretu su tam torx skrutky zpredu ,a z vrchu su upinacie pliešky DVA SPREDU DVA VZADU a z boku su klipy ktore treba zatlačit aby sa radio dalu vysunut z ramu. Ked sa radio vytiahne z boku je cele jeho čislo SN, model NO: KONCOVE PISMENO cislo mojom pripade G580. Stiahneš si to do telefonu apku ktoru najdeš tu:Renault Radio Code Generator – Aplikácie pre Android vložiš koncove čislo a kod ti vygeneruje presne ten ktory tam ma ist najde všetky na Renault RADIA cd meniče,ale aj navigaciu tu som neskušal ale myslim že najde kod aj pre GPS snad to po mne prečitate a pochopíte postup aký som uviedol a niekomu ušetim čas nervy a aj peniaze. Vdaka za odpoved. :D :D :D

Odpovědět

Zpět na „Auto Hi-Fi“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů