Provoz handsfree jen při zapnutém rádiu?

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Uživatelský avatar
.Johny.
Starting member
Příspěvky: 7
Registrován: čtv čer 05, 2008 12:06

Provoz handsfree jen při zapnutém rádiu?

Příspěvek od .Johny. » stř črc 18, 2012 18:25

Ahoj,
jsem čerstvým majitelem nového Renault Mégane Hatchback a členem tohoto fóra. Mám základní rádio a s tím související jeden dotaz. Telefon se připojí k rádiu až po jeho zapnutí tlačítkem, což mi nepřijde úplně ideální. Proto, aby mi fungovalo handsfree tak musím poslouchat buď rádio nebo nějaký jiný vstup. V návodu k rádiu je však uvedeno, že k připojení telefonu by mělo dojít automaticky po zapnutí zapalování, tj. že handsfree (bluetooth připojení) funguje transparentně bez nutnosti zapnout nebo vypnout rádio.

Aktuálně však nemohu přijít na to jak docílit aktivního handsfree, bez toho, abych musel cokoliv dalšího poslouchat. Prostě mít v autě ticho a moci přijmout hovor. Otázkou je, zda tento "zvláštní" stav je normální nebo jde o chybu.

Díky za případné informace.

Johny

Uživatelský avatar
faldicek
Senior member
Příspěvky: 1843
Registrován: pon srp 23, 2010 22:29
Bydliště: Chomutov

Re: Provoz handsfree jen při zapnutém rádiu?

Příspěvek od faldicek » úte črc 24, 2012 22:50

U mé laguny je handsfree součástí multimediálního systému (rádio, Handsfree, Navigace) a dokud ho nezapneš, tak se prostě nespojí, což u mě není problém, bez muziky zásadně nejezdím. V tvém případě by pomohlo tlačítko mute...

Hambi1071
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: pon pro 11, 2017 08:25

Re: Provoz handsfree jen při zapnutém rádiu?

Příspěvek od Hambi1071 » stř črc 18, 2018 15:26

Zdravím chtěl jsem se zeptat omylem jsem si vypnul bluetooth a když na něj kliknu tak nejde zapnou jak ho zapnu díky

Hambi1071
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: pon pro 11, 2017 08:25

Re: Provoz handsfree jen při zapnutém rádiu?

Příspěvek od Hambi1071 » stř črc 18, 2018 15:28

Jo mám grand scenic 2008 a bavím se o rádiu všechno funguje ale tohle né díky za radu

Odpovědět

Zpět na „Auto Hi-Fi“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů