Lambo mezi CV - MO

Co se nám přihodilo.

Moderátor: Moderators General

Uživatelský avatar
Luboch
Starting member
Příspěvky: 45
Registrován: sob dub 10, 2004 10:29
Bydliště: Chomutov

Lambo mezi CV - MO

Příspěvek od Luboch » čtv srp 17, 2006 15:45

kombajn Lagunka 1,9dTi r.v. 2000

Uživatelský avatar
100KUC
Moderátor
Příspěvky: 3779
Registrován: stř led 07, 2004 15:51
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 100KUC » čtv srp 17, 2006 16:36

Smutné, velmi smutné :cry:

Je mi líto hlavně té 23ti leté slečny, svézt se Lambem by chtěla asi spousta z nás, proč ne... ale proč 50ti letý !!! ( a tj. snad zkušený) řidič musel tak riskovat to nepochopím, asi se chtěl předvédst či co ... Každopádně prý jel okolo 250ti...

Ach jo...
<> Renault Mégane R.S. 265 Cup 2015
ex. Clio 1.4e RT '91; Mégane Break 1.4 16V RXE '99; Renault 8 '64, 40k; Clio 1.4 16V '03; Renault 5 GT. '88 (project F16), 136k; Renault Laguna 2.0T Dynamique '05, 170k; Renault Mégane GrandTour 1,6 16V Privilége '05, 110k "Gauč"

Uživatelský avatar
Ivan Rous
Šílený Ivan
Příspěvky: 1115
Registrován: pon led 26, 2004 09:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan Rous » pát srp 18, 2006 09:13

Ono to souvisí s tím, co jsem zde už několikrát napsal:

Na nehody nemá vliv zkušenost řidiče, ani jeho umění řídit auto. Je hodně mrtvých závodníků, kteří umí auto ovládat lépe než 99% ostatních lidí, přesto občas skončí pod tramvají, ve stromě, v řece... A asi to souvisí s tím, že třeba ženský (neuměj jezdit, atd. jak se říká) mají podstatně menší nehodovost než muži.

Ivan

pirduch
Junior member
Příspěvky: 216
Registrován: ned pro 11, 2005 18:27
Bydliště: Litvinov

Příspěvek od pirduch » pát srp 18, 2006 09:26

Ivan Rous píše:Ono to souvisí s tím, co jsem zde už několikrát napsal:

Na nehody nemá vliv zkušenost řidiče, ani jeho umění řídit auto. Je hodně mrtvých závodníků, kteří umí auto ovládat lépe než 99% ostatních lidí, přesto občas skončí pod tramvají, ve stromě, v řece... A asi to souvisí s tím, že třeba ženský (neuměj jezdit, atd. jak se říká) mají podstatně menší nehodovost než muži.

Ivan

Právě že u některých, kteří opravdu umějí řídit líp,než 99% ostatních, dojde někdy k přecenění schopností...tím,že si své lepší schopnosti uvědomují,je snazší překročit tu mez...třeba zrovna s mladou hezkou kočkou vedle sebe...
A jinak ta zmiňovaná silnice je občas zrádná i při 110...jak je houpavá...
Renault Twingo I, polocabrio, r.v.96
Renault Grand Scenic II 1,9dTi, r.v. 05

Uživatelský avatar
Santy
Junior member
Příspěvky: 136
Registrován: stř pro 29, 2004 05:20
Bydliště: Tišnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Santy » pát srp 18, 2006 09:44

pirduch píše: Právě že u některých, kteří opravdu umějí řídit líp,než 99% ostatních, dojde někdy k přecenění schopností...tím,že si své lepší schopnosti uvědomují,je snazší překročit tu mez...třeba zrovna s mladou hezkou kočkou vedle sebe...
A jinak ta zmiňovaná silnice je občas zrádná i při 110...jak je houpavá...

mno v obyčejném osobním autě (Lagu 1) je to při 130 už docela skok, ale je to vidět už z dálky. V Lambu to musí být vo hubu už opři 100, vzhledem k tomu jak je nízko. (zase lepší podvozek)
Chytil "břichem", na levé straně víc (řidič těžší/ silnice nerovná) a to ho hodilo na stranu a pak ven.
Zbytečná smrt, asi moc pěkná holka, škoda.
Vhledem k tomu, že šli po střeše, asi nemá cenu polemizovat o dveřích otevíraných nahoru, myslím, že už by je neotevřeli ani kdyby skončili na kolech.
A určitě za to nemůže silnice.
Santy
Laguna 2.0 RXE 1994, klima, vše v elektrice a taky bohužel xenony.

pirduch
Junior member
Příspěvky: 216
Registrován: ned pro 11, 2005 18:27
Bydliště: Litvinov

Příspěvek od pirduch » pát srp 18, 2006 10:20

Silnice nikdy za nehodu nemůže-krom teda případu,kdyby se pod autem propadla....jinak je to vždy nepřizpůsobení jízdy stavu a povaze vozovky...při zmiňované rychlosti nad 200km/hod navíc ještě znásobené.
Prostě zase jedna zbytečná nehoda, jejíž hlavní příčinou bylo machrování,předvádění se a přecenění sebe sama...
bylo to zmíněno i v diskusi jinde:při tomhle fáru by snad mohl mít možnosti se projet po okruhu,a ne blbnout na normální silnici...
Renault Twingo I, polocabrio, r.v.96
Renault Grand Scenic II 1,9dTi, r.v. 05

Uživatelský avatar
Čeněk Urbanec
Člen RCČR
Příspěvky: 2126
Registrován: stř úno 25, 2004 22:55
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Čeněk Urbanec » pát srp 18, 2006 21:13

Mám pocit, že jej znám.... 30.7., silnice č 6 ( Karlovarská), výjezd z Krušovic na Vary, plná čára, provoz plynulý, ale na předjíždění to není... To žluté, které předjíždělo přes plnou, před horizontem, teď dokazuje, že: " každá sfiňa má sfojeho řeznika...." Té holky je škoda, ale to je prokletí těch ozdob - mohou všechno... Jenže, propadnout z fysiky neznamená, že ty zákony neplatí...
Čeněk Urbanec
Laguna Grandtour 1,9dCi 110kW+ 2002
Mégane 1,6 55kW 1996

Joska
Starting member
Příspěvky: 88
Registrován: čtv lis 17, 2005 13:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Joska » pát srp 18, 2006 22:50

Někdy začátkem prázdnin jsem jel Praha - Chomutov a asi to byl taky on, kdo mě kdesi před Mostem předjížděl. Dá se říct že bezpečně, ale každopádně v podstatně větší rychlosti než byla povolená! Netroufnu si odhadnout, slyšel jsem nejdřív řev motoru a tak jsem uhnul ke straně a potom se jenom mihnul okolo. Bylo to krátce po zavedení bodíků a já se divil, že tak někdo ryskuje! Asi zase tolik žlutých Lamborgini v republice nebude. Inu zajímavé, beru že někde vydělal 6 Mega na Lambo, ale že nějakým zázrakem sehnal značku 0001 a potom se vůbec nebál radarů a bodů??? Že by chyby v Matrixu? Je to celé smutné, ale i hodně poučné! A to i pro mladé holky, aby přemýšlely s kým jedou v autě!
P.S. Zaplatbůh, že nezabil ještě další lidi! I tak je toho neštěstí dost.

martins
Člen RCČR
Příspěvky: 572
Registrován: pon led 05, 2004 08:41
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martins » sob srp 19, 2006 15:26

Čeněk Urbanec píše: " každá sfiňa má sfojeho řeznika...." ...
aneb " na kazdou sfini se jednou voda ohreje :lol:
Vel Satis 3.0 dCi Initiale Paris 2005
Obrázek

Jáchym
Člen RCČR
Příspěvky: 25
Registrován: pon led 05, 2004 16:07
Bydliště: Lhota

Příspěvek od Jáchym » sob srp 19, 2006 17:37

Čeněk Urbanec píše:Té holky je škoda, ale to je prokletí těch ozdob - mohou všechno... Jenže, propadnout z fysiky neznamená, že ty zákony neplatí...
Tahle věta není fér. Byla to úplně normální holka, ne namyšlená ozdoba...
Kdysi kdysi ....
Renault Megane II 1,5 Dci 2004 :-)
Renault Laguna II 1,8 16V Privilege 2001 :-)
Renault Megane RV 1998 - můj první :-)
Dnes SUV 4x4 jiné značky
(možná jen do doby než u sebe Renault napraví tento chybějící mezičlánek....) ;-)

Uživatelský avatar
Anarki
Člen RCČR
Příspěvky: 3889
Registrován: ned kvě 29, 2005 22:42
Bydliště: Atomograd
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Anarki » sob srp 19, 2006 22:07

1: Asi nikdo z nás ji osobně neznal takže těžko říct jaká byla.

2: O mrtvejch jen v dobrým.

3: :kc: Která úplně normální holka vleze k cizímu člověku do auta a požáda ho aby ji povozil protože má takové auto jaké se ji líbi.
Ošnečkovaný Cacabus Quintus GT-Blue Storm 5-Ultimate Sensational Orgasm s kovaným srdcom F3+N a šnečkom GT2876RS Real Raider
První R5 GTT na světe kde bylo nainstalované nezávislé topení, analogové švýcarské hodiny Kienzle a pod ... :)
Bacha na parazit Kooperativu :evil:

Joska
Starting member
Příspěvky: 88
Registrován: čtv lis 17, 2005 13:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Joska » sob srp 19, 2006 22:19

Pokud zvážím, co všechno tyhle supermodelky maj již od svých 16 či i méně let, jakým žijou životem a hlavně s kým se stýkají, pak asi normální být nemůžou. není to jejich vina, možná spíše rodičů, snad? Nevím, ale normální jsou snad děti s kapesným, které chodí do školy mezi své vrstevníky a doma je denně vychovávají jejich rodiče a které si odžijou své dětství tak, aby v jejich vývoji nevznikla nějaká mezera. Obdobný problém bude asi u lidí z dětských domovů. Ale tito nejsou zvyklí mít tolik peněz a slávy. Jak říká Anarki, neznáme ji, těžko soudit a ani to již nemá cenu. Ale také i jak říká, je normální jít za cizím chlapem a nechat se vozit v Lambu rychlostí blízkou 300km/h?

Jáchym
Člen RCČR
Příspěvky: 25
Registrován: pon led 05, 2004 16:07
Bydliště: Lhota

Příspěvek od Jáchym » ned srp 20, 2006 09:34

Jestli mi něco vadí, tak jsou to rychlé ,,chytré,, soudy a řeči od lidí, kteří ji neznali. A že jsem jich viděl v poslední době víc než dost a některé byly opravdu nechutné. To, ale samozřejmě není problém našeho fóra, kde jak věřím jsme všichni normální a samozřejmě nejsme zase tak anonymní, jako ti ,,odvážlivci,, jinde.

Renata byla úplně normální holka, která studovala, chodila do práce a ještě dělala modeling. Nikdy bych se k tomu (narozdíl od jiných) nevyjadřoval, kdybych jí neznal.

A to, že se nechala svézt v Lambu? Řekněte mi, kdo z nás by to odmítnul, kdyby jsme měli příležitost. Na to nemusíme být modelky a věřím, že by jsme se nechali svézt i od člověka, kterého známe jen pár minut.
Kdysi kdysi ....
Renault Megane II 1,5 Dci 2004 :-)
Renault Laguna II 1,8 16V Privilege 2001 :-)
Renault Megane RV 1998 - můj první :-)
Dnes SUV 4x4 jiné značky
(možná jen do doby než u sebe Renault napraví tento chybějící mezičlánek....) ;-)

Uživatelský avatar
Ivan Rous
Šílený Ivan
Příspěvky: 1115
Registrován: pon led 26, 2004 09:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan Rous » ned srp 20, 2006 09:47

No nevím... já bych se také rád s někým svezl v podobném autě, ovšem při atakování 160 km/h bych mu důrazně vysvětlil, že buď pojede jak člověk, nebo mu jednu vrazím (ženská ho může klidně pokousat...).

Je to podobné, jako když lidi, které jsem znal se v totální ožralosti vydali pro pivo autem. Výsledek 1 mrtvý, 2 těžce zranění. V chalupě, odkud jeli bylo dost lidí na to, aby někdo vzal klíče od auta a hodil je do žumpy. Gratulovat si můžou všichni, kteří věděli, že tři "sotvachodící" jedou pro pivo!

No a poslední co k tomu dodám: Včera, v obci Křižany, chvíli po tom co jsem najel na hlavní jsem potkal černé Porsche - cca 120 km/h (možná víc, možná míň). Kdybych byl ten den o 20 sekund pomalejší, tak mu nedám přednost - člověk ještě počítá s tím, že někdo v obci pojede 80 km/h, ale s autama nad 100 km/h opravdu nepočítám. A když bude traktorista najíždět na silnici, tak nepočítá s tím, že tam nějaký XXXXXX pojede 250.

Ivan

Joska
Starting member
Příspěvky: 88
Registrován: čtv lis 17, 2005 13:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Joska » ned srp 20, 2006 16:58

Jáchym píše: A to, že se nechala svézt v Lambu? Řekněte mi, kdo z nás by to odmítnul, kdyby jsme měli příležitost. Na to nemusíme být modelky a věřím, že by jsme se nechali svézt i od člověka, kterého známe jen pár minut.
Nechci se vytahovat, i když trochu musím! Tak teda určitě ba se nenechala svézt v Lambu třeba moje 20letá dcera! Za prvé jí to nic neříká (a to asi spoustě holek v tom věku, to auto je dost ošklivé, spíše by ji zaujalo červené Ferrari :lol: ) a za druhé by člověka o dvacet let staršího, který ji nezná a nabízí jí svezení, považovala za řekněme divného. A po spoustě historek z novin o znásilnění, bouračkách a podobně by ho prostě odmítla! A svoji dceru považuji za zcela normální. Takže právě zde je vidět, jak jsou u těch modelek životní hodnoty a postoje včetně jednání odlišné. Netvrdím, že byla špatná, zkažená nebo tak něco, ale prostě se od průměru odlišovala! Nemyslím si o ní tedy nic špatného a přeju jí, aby bylo nějaké potom,kde by mohla žít delší a hezčí život. Jenom nevím co přát jejím rodičům, neb vím, že ztráta dítěte nepřebolí ani za deset let. Cítím s nima a to je vše co mohu. :cry: Jediné co mě na té věci trochu přijde pozitivní je to, že se snad již další holky nenechaj svést k tomu, aby usedali do aut či motorek s řidiči, o nichž nic nevědí. Ale bojím se, že to bude zase stejné! Jo a ještě by to mohlo posloužit jako zamyšlení pro mládež, jak mohou svojí lehkomyslností strašně ublížit rodičům! Mám ve svém okolí dva dnes již staré lidi, kteří přisli o dceru ve věku cca 20 let někdy v roce 1992 u H.K. Ti lidé se sesypali, ztratili veškerý smysl života a redukovali svoji činnost na to, že dvakrát denně i vícekrát dojíždějí na hřbitov. Strašný pohled, vždy stejné, on si otevře vrata, nasedne a vyjede ven, ona zavře, přisedne si a odjede s ním. Po návratu opět ona vystoupí a otevře mu, on zajede do dvora a jde zavřít! 2x denně zcela stejné, již skoro 15 let, jinak občas uklidí zahradu, nakoupí a to je vše. :cry:

Uživatelský avatar
Ivan Rous
Šílený Ivan
Příspěvky: 1115
Registrován: pon led 26, 2004 09:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan Rous » pon srp 21, 2006 12:57

No pravda je, že když za normálním člověkem přijde nějaký chlápek a řekně : "Dobrý den, mám Lamborgini a rád bych Vás svezl!", tak je to prostě divný. Mimochodem kolika chlapům to nabídnul :wink: ?

Vlastně člověk by ho poslal někam už jen z principu.

Ivan

VladoOC_cz
Experienced member
Příspěvky: 981
Registrován: sob kvě 28, 2005 15:11
Bydliště: Považská Bystrica občas Brno

Příspěvek od VladoOC_cz » pon srp 21, 2006 13:11

Ivan Rous píše: Vlastně člověk by ho poslal někam už jen z principu.
Ivan
8) mimochodom keby niekto ochotny zastavil "Zdravím, nechces sa zviest v krasnom Safrane BiTurbo Baccara 4x4??" nevaham ani sekundu a uz som tam :twisted: . Asi taka by bola moja reakcia :D .
VelSatis 3.5 V6, 2004, Privilege v šedej koži, drevenný volant.... Víkendovka - Lagunka Initiale Paris v šedej koži, 1998, zelená metalíza, 3.0 V6 24V, manual a Megane II cc 1.9dCi 2004, projekt renovácie bordový R25 GTX, 2.2, 79kW, 1987.

pirduch
Junior member
Příspěvky: 216
Registrován: ned pro 11, 2005 18:27
Bydliště: Litvinov

Příspěvek od pirduch » pon srp 21, 2006 17:15

Ivan Rous píše:No pravda je, že když za normálním člověkem přijde nějaký chlápek a řekně : "Dobrý den, mám Lamborgini a rád bych Vás svezl!", tak je to prostě divný. Mimochodem kolika chlapům to nabídnul :wink: ?

Vlastně člověk by ho poslal někam už jen z principu.

Ivan

Ale tam to přece bylo úplně jinak...a sáhněte si do svědomí...když takhle třeba na srazu očumujete nějakej supr Renault a přijde majitel a řekne:chceš svézt...budete tak pevní,jak jsme teď? Člověk nesmí čekat od všeho jen to nejhorší...Nevlezu do auta k nalitýmu,nebo k někomu,kdo na první pohled působí nesympaticky...ale taky už jsem procestoval celou republiku stopem...A to je řekl bych prakticky ještě horší, tady u lidí zúčastněných na nějaké akci se očekává určitá úroveň a snad i schopnosti...Já nevím,ale nedokážu určitě říct,že bych podobné nabídce odolal...právě v tomhle případě...fakt nevím...
Renault Twingo I, polocabrio, r.v.96
Renault Grand Scenic II 1,9dTi, r.v. 05

Uživatelský avatar
Ivan Rous
Šílený Ivan
Příspěvky: 1115
Registrován: pon led 26, 2004 09:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan Rous » úte srp 22, 2006 10:56

pirduch píše:
Ivan Rous píše:No pravda je, že když za normálním člověkem přijde nějaký chlápek a řekně : "Dobrý den, mám Lamborgini a rád bych Vás svezl!", tak je to prostě divný. Mimochodem kolika chlapům to nabídnul :wink: ?

Vlastně člověk by ho poslal někam už jen z principu.

Ivan

Ale tam to přece bylo úplně jinak...a sáhněte si do svědomí...když takhle třeba na srazu očumujete nějakej supr Renault a přijde majitel a řekne:chceš svézt...budete tak pevní,jak jsme teď? Člověk nesmí čekat od všeho jen to nejhorší...Nevlezu do auta k nalitýmu,nebo k někomu,kdo na první pohled působí nesympaticky...ale taky už jsem procestoval celou republiku stopem...A to je řekl bych prakticky ještě horší, tady u lidí zúčastněných na nějaké akci se očekává určitá úroveň a snad i schopnosti...Já nevím,ale nedokážu určitě říct,že bych podobné nabídce odolal...právě v tomhle případě...fakt nevím...
Tak když jsme u toho stopu, tak nejednou jsem vystupoval po pár kilometrech, jednou za cenu toho, že jsem skončil 20 km od cíle ve 3 hod. ráno. A nejhorší stop byl, když nás jakýsi člověk z Jamajky nabral ve Skotsku do červeného meda (veterán). Po několika kilometrech jsem mu posunky vysvětlil, že zastaví, nebo začnu demolovat auto. Jinak absolutní většina stopů byli normální lidi, kteří jeli na chalupu, z chalupy, do práce, na služební cestu apod., většinou do těch 130 km/h na dálnici. "Lambo", či jiný sporťák mi nikdy nezastavil, stejně tak jsem nikdy nejel s tuničem atd.

Nesrovnávej nesrovnatelný...

Ivan

Jáchym
Člen RCČR
Příspěvky: 25
Registrován: pon led 05, 2004 16:07
Bydliště: Lhota

Příspěvek od Jáchym » stř srp 23, 2006 11:06

Ivan Rous píše:
pirduch píše:
Ivan Rous píše:No pravda je, že když za normálním člověkem přijde nějaký chlápek a řekně : "Dobrý den, mám Lamborgini a rád bych Vás svezl!", tak je to prostě divný. Mimochodem kolika chlapům to nabídnul :wink: ?

Vlastně člověk by ho poslal někam už jen z principu.

Ivan

Ale tam to přece bylo úplně jinak...a sáhněte si do svědomí...když takhle třeba na srazu očumujete nějakej supr Renault a přijde majitel a řekne:chceš svézt...budete tak pevní,jak jsme teď? Člověk nesmí čekat od všeho jen to nejhorší...Nevlezu do auta k nalitýmu,nebo k někomu,kdo na první pohled působí nesympaticky...ale taky už jsem procestoval celou republiku stopem...A to je řekl bych prakticky ještě horší, tady u lidí zúčastněných na nějaké akci se očekává určitá úroveň a snad i schopnosti...Já nevím,ale nedokážu určitě říct,že bych podobné nabídce odolal...právě v tomhle případě...fakt nevím...
Tak když jsme u toho stopu, tak nejednou jsem vystupoval po pár kilometrech, jednou za cenu toho, že jsem skončil 20 km od cíle ve 3 hod. ráno. A nejhorší stop byl, když nás jakýsi člověk z Jamajky nabral ve Skotsku do červeného meda (veterán). Po několika kilometrech jsem mu posunky vysvětlil, že zastaví, nebo začnu demolovat auto. Jinak absolutní většina stopů byli normální lidi, kteří jeli na chalupu, z chalupy, do práce, na služební cestu apod., většinou do těch 130 km/h na dálnici. "Lambo", či jiný sporťák mi nikdy nezastavil, stejně tak jsem nikdy nejel s tuničem atd.

Nesrovnávej nesrovnatelný...

Ivan
Na tom, aby jel někdo jako prase a zabil spolujezdce, nemusí jezdit v Lambu. Stejně může vyletět ze silnice i s Felicií a může to být dřív než stihnete vystoupit. Vy jste měl kliku, že jste měl čas vystoupit. Renata už ho nedostala, i kdyby chtěla.
Kdysi kdysi ....
Renault Megane II 1,5 Dci 2004 :-)
Renault Laguna II 1,8 16V Privilege 2001 :-)
Renault Megane RV 1998 - můj první :-)
Dnes SUV 4x4 jiné značky
(možná jen do doby než u sebe Renault napraví tento chybějící mezičlánek....) ;-)

Uživatelský avatar
Ivan Rous
Šílený Ivan
Příspěvky: 1115
Registrován: pon led 26, 2004 09:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan Rous » stř srp 23, 2006 11:56

Jáchym píše:
Ivan Rous píše:
pirduch píše:
Ivan Rous píše:No pravda je, že když za normálním člověkem přijde nějaký chlápek a řekně : "Dobrý den, mám Lamborgini a rád bych Vás svezl!", tak je to prostě divný. Mimochodem kolika chlapům to nabídnul :wink: ?

Vlastně člověk by ho poslal někam už jen z principu.

Ivan

Ale tam to přece bylo úplně jinak...a sáhněte si do svědomí...když takhle třeba na srazu očumujete nějakej supr Renault a přijde majitel a řekne:chceš svézt...budete tak pevní,jak jsme teď? Člověk nesmí čekat od všeho jen to nejhorší...Nevlezu do auta k nalitýmu,nebo k někomu,kdo na první pohled působí nesympaticky...ale taky už jsem procestoval celou republiku stopem...A to je řekl bych prakticky ještě horší, tady u lidí zúčastněných na nějaké akci se očekává určitá úroveň a snad i schopnosti...Já nevím,ale nedokážu určitě říct,že bych podobné nabídce odolal...právě v tomhle případě...fakt nevím...
Tak když jsme u toho stopu, tak nejednou jsem vystupoval po pár kilometrech, jednou za cenu toho, že jsem skončil 20 km od cíle ve 3 hod. ráno. A nejhorší stop byl, když nás jakýsi člověk z Jamajky nabral ve Skotsku do červeného meda (veterán). Po několika kilometrech jsem mu posunky vysvětlil, že zastaví, nebo začnu demolovat auto. Jinak absolutní většina stopů byli normální lidi, kteří jeli na chalupu, z chalupy, do práce, na služební cestu apod., většinou do těch 130 km/h na dálnici. "Lambo", či jiný sporťák mi nikdy nezastavil, stejně tak jsem nikdy nejel s tuničem atd.

Nesrovnávej nesrovnatelný...

Ivan
Na tom, aby jel někdo jako prase a zabil spolujezdce, nemusí jezdit v Lambu. Stejně může vyletět ze silnice i s Felicií a může to být dřív než stihnete vystoupit. Vy jste měl kliku, že jste měl čas vystoupit. Renata už ho nedostala, i kdyby chtěla.
Z dálnice se při 130 vzlétá hůř i třeba s Felícií než z obyčejné silnice při 250 se supersporťákem...

Jinak jak sem se dočetl, tak silnice je tam hrbolatá protože vede přes výsypku (a tam si to prostě sedá).

Ivan

pirduch
Junior member
Příspěvky: 216
Registrován: ned pro 11, 2005 18:27
Bydliště: Litvinov

Příspěvek od pirduch » stř srp 23, 2006 12:54

Ono je nebezpečný každý usednutí do auta, každý pohyb na chodníku či silnici...tak se to brát nedá...
Zas na druhou stranu vylétnout ve 130, měla by třeba v Lambu větší šanci na přežití než v nějaký Feldě...
A ta silnice je někdy nebezpečná i při těch povolenejch 90...a jinde je zase lepší než mnohá naše dálnice...
Je to kdyby a život to nikomu nevrátí...jen jsem dalek tomu ji odsuzovat za to,že se nechala svézt...
Renault Twingo I, polocabrio, r.v.96
Renault Grand Scenic II 1,9dTi, r.v. 05

Uživatelský avatar
Ivan Rous
Šílený Ivan
Příspěvky: 1115
Registrován: pon led 26, 2004 09:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan Rous » stř srp 23, 2006 14:39

pirduch píše:Ono je nebezpečný každý usednutí do auta, každý pohyb na chodníku či silnici...tak se to brát nedá...
Zas na druhou stranu vylétnout ve 130, měla by třeba v Lambu větší šanci na přežití než v nějaký Feldě...
A ta silnice je někdy nebezpečná i při těch povolenejch 90...a jinde je zase lepší než mnohá naše dálnice...
Je to kdyby a život to nikomu nevrátí...jen jsem dalek tomu ji odsuzovat za to,že se nechala svézt...
Co to melete za hověziny? 250 km/h na obyčejné silnici (navíc na staré výsypce) je hovadina v čemkoliv. 250 km/h je na normální silnici hovadina i v F1. :shock: Proboha.

Ještě jsem si nevšiml a asi nikdo na světě, že při 130 km rychlosti se Felicie zvedne sama od sebe z dálnice a skončí na poli!

Někdo tu napsal, že by se klidně projel v Safranu biturbo. 250kou po obyčejné silnici? Řidiče nezná a nechal by se vést 250kou v normálním provozu? Pak nezbývá než gratulace k potencionální sebevraždě.

S pozdravem Ivan

Jáchym
Člen RCČR
Příspěvky: 25
Registrován: pon led 05, 2004 16:07
Bydliště: Lhota

Příspěvek od Jáchym » stř srp 23, 2006 15:45

Ivan Rous píše:
pirduch píše:Ono je nebezpečný každý usednutí do auta, každý pohyb na chodníku či silnici...tak se to brát nedá...
Zas na druhou stranu vylétnout ve 130, měla by třeba v Lambu větší šanci na přežití než v nějaký Feldě...
A ta silnice je někdy nebezpečná i při těch povolenejch 90...a jinde je zase lepší než mnohá naše dálnice...
Je to kdyby a život to nikomu nevrátí...jen jsem dalek tomu ji odsuzovat za to,že se nechala svézt...
Co to melete za hověziny? 250 km/h na obyčejné silnici (navíc na staré výsypce) je hovadina v čemkoliv. 250 km/h je na normální silnici hovadina i v F1. :shock: Proboha.

Ještě jsem si nevšiml a asi nikdo na světě, že při 130 km rychlosti se Felicie zvedne sama od sebe z dálnice a skončí na poli!

Někdo tu napsal, že by se klidně projel v Safranu biturbo. 250kou po obyčejné silnici? Řidiče nezná a nechal by se vést 250kou v normálním provozu? Pak nezbývá než gratulace k potencionální sebevraždě.

S pozdravem Ivan

Když už ty výrazy, tak hovězina je u mě to, že dokážete odsuzovat někoho za to, že sednul k někomu do auta. A to aniž by jste věděl k dané věci cokoliv blíž. Přesto ji neváháte nazvat ozdobou.... atd. atd. Pokud by jsme se potkali na sraze a jel jste se mnou v autě (např. při orienťáku - když chybí navigátor) nebo jste si mě stopnul při vašich cestách na dovolenou. A já bych byl řidič - úplně jedno v jakém autě, od Felicie, Octavie přes Lagunu až třeba po Porsche konče. Pokud bych vás vezl po poli, na okrsce nebo dálnici a prostě bych se chtěl vytáhnout jakej sem závodník, např. v zatáčce nebo při předjíždění, a pokud bych ten manévr nezvládnul a vás zranil, zmrzačil nebo zabil. V takovém případě jsem nesmyslnej hazardér a frajírek, ale vy nejste ozdoba, která propadá s fyziky, ale jste ten, kdo ke mě nastoupil a už neměl šanci vystoupit. Vaše praktiky s demolicí vnitřku auta nebo dámská verze s kousáním, by vám nebyly nic platné, protože by k jejím vyřčením ani nedošlo.
Kdysi kdysi ....
Renault Megane II 1,5 Dci 2004 :-)
Renault Laguna II 1,8 16V Privilege 2001 :-)
Renault Megane RV 1998 - můj první :-)
Dnes SUV 4x4 jiné značky
(možná jen do doby než u sebe Renault napraví tento chybějící mezičlánek....) ;-)

pirduch
Junior member
Příspěvky: 216
Registrován: ned pro 11, 2005 18:27
Bydliště: Litvinov

Příspěvek od pirduch » stř srp 23, 2006 16:46

Jáchym píše:
Ivan Rous píše:
pirduch píše:Ono je nebezpečný každý usednutí do auta, každý pohyb na chodníku či silnici...tak se to brát nedá...
Zas na druhou stranu vylétnout ve 130, měla by třeba v Lambu větší šanci na přežití než v nějaký Feldě...
A ta silnice je někdy nebezpečná i při těch povolenejch 90...a jinde je zase lepší než mnohá naše dálnice...
Je to kdyby a život to nikomu nevrátí...jen jsem dalek tomu ji odsuzovat za to,že se nechala svézt...
Co to melete za hověziny? 250 km/h na obyčejné silnici (navíc na staré výsypce) je hovadina v čemkoliv. 250 km/h je na normální silnici hovadina i v F1. :shock: Proboha.

Ještě jsem si nevšiml a asi nikdo na světě, že při 130 km rychlosti se Felicie zvedne sama od sebe z dálnice a skončí na poli!

Někdo tu napsal, že by se klidně projel v Safranu biturbo. 250kou po obyčejné silnici? Řidiče nezná a nechal by se vést 250kou v normálním provozu? Pak nezbývá než gratulace k potencionální sebevraždě.

S pozdravem Ivan

Když už ty výrazy, tak hovězina je u mě to, že dokážete odsuzovat někoho za to, že sednul k někomu do auta. A to aniž by jste věděl k dané věci cokoliv blíž. Přesto ji neváháte nazvat ozdobou.... atd. atd. Pokud by jsme se potkali na sraze a jel jste se mnou v autě (např. při orienťáku - když chybí navigátor) nebo jste si mě stopnul při vašich cestách na dovolenou. A já bych byl řidič - úplně jedno v jakém autě, od Felicie, Octavie přes Lagunu až třeba po Porsche konče. Pokud bych vás vezl po poli, na okrsce nebo dálnici a prostě bych se chtěl vytáhnout jakej sem závodník, např. v zatáčce nebo při předjíždění, a pokud bych ten manévr nezvládnul a vás zranil, zmrzačil nebo zabil. V takovém případě jsem nesmyslnej hazardér a frajírek, ale vy nejste ozdoba, která propadá s fyziky, ale jste ten, kdo ke mě nastoupil a už neměl šanci vystoupit. Vaše praktiky s demolicí vnitřku auta nebo dámská verze s kousáním, by vám nebyly nic platné, protože by k jejím vyřčením ani nedošlo.
Přesně tak, tohle jsem chtěl říct,jen jsem se kol toho zbytečně motal...
Renault Twingo I, polocabrio, r.v.96
Renault Grand Scenic II 1,9dTi, r.v. 05

Odpovědět

Zpět na „Příhody ze silnic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů