Vaša prvá nehoda

Co se nám přihodilo.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
SilverA
Experienced member
Příspěvky: 575
Registrován: pon kvě 14, 2012 17:46

Vaša prvá nehoda

Příspěvek od SilverA » pát pro 07, 2012 10:31

Tak schválne, spomínate si na vašu prvú nehodu? Akosi som tu nenašiel túto tému a mohla by to byť hodne zaujímavá diskusia :) Začnem od seba, dúfam že sa ďalší pridáte.

Vodičák mám od roku 2009 no prvá nehoda sa mi stala až začiatkom roku 2012 s Thaliou. Proste už som si myslel že po troch rokoch som vševed za volantom. Starú belu. Asi 10 km za mestom máme také malé letisko môže to mať cca 500 metrov. V zime si tam občas chodím zablbnúť.

Raz večer (už bola dosť tma-krátko po novom roku okolo 17. hodiny) som si takto prišiel na letisko a keďže pár dní pred tým dosť výdatne snežilo, na ploche bolo cca 40 cm snehu. Tak som sa otočil že z toho nebude nič. Ale potešil som sa, pretože družstevná cesta z letiska do najbližšej dediny bolá krásne prehrnutá. Keď už neni letisko, tak sa poriadne preženiem po tejto ceste. V lete je tam plno jám takže rýchlejšie ako 20 km/h tam nepôjdete. No v zime bol vo všetkých jamách natlačený sneh takže z účelovej cesty sa stala docela krásna diaľnica. K rýchlej jazde ma celkom zvádzal aj samotný profil cesty. Na úseku cca 2 kilometre viacmenej rovná, len s veľmi malými zákrutami ovšem tesne na záver čaká hodne hnusné esíčko. Jedna prudká ľavotočivá a hneď za ňou prudká pravotočivá. Ale na esíčko máme ešte čas :) Vyrazil som teda z letiska a po rovinke začal prášiť tak 70 km/h. Auto miestami malo snahu ísť do šmyku ale miernym korigovaním volantu si vždy udržalo stopu. Už som si bol vedomý že idem po tej rovinke dosť dlho, tak som si pomyslel "za chvíľu by mala byť tá blbá zákruta". Hm to som čakal že tá zákruta príde tak po 200 metroch. Len čo som si toto pomyslel, tak v nasledovnej sekunde sa cesta začala prudko stáčať doľava. Okamžite mi hlavou preletela myšlienka "k...a to je ona". Stihol som ešte zatočiť volantom, auto aj začalo zatáčať doľava, no zákruta bola príliš prudká na to, aby som ju na snehu prešiel 70. A už som videl že to nevychádza a predok letí von zo zákruty. Blbé bolo že vedľa cesty bola tak 2 metrová priekopa (škarpa) a v nej prašný sneh. Len čo som tam vletel auto prudko zastavilo a do vzduchu vyhodilo plno prašného snehu. Proste som v svetlách auta videl ako ešte 3 sekundy po nehode padá sneh čo vyletel z priekopy. Auto ostalo stáť s hodne veľkým bočným náklonom. Len tak tak aby sa obrátilo na bok. Hlavou mi snáď v priebehu sekundy preletel rýchly sled myšlienok typu "a je po aute...to bude rozmlátený predok, geometria v pr...i, možno utrhnuté koleso". Vypol som zapalovanie a išiel sa kuknúť na tú skazu. Svietim si baterkou a kukám, kapota ok, svetlá ok, maska ok, nárazník ok, kolesá nevypadajú že by boli nejak neprirodzene vytočené. Tak usudzujem že to neni tak hrozné, proste mäkké pristátie do prašanu. No nasledoval druhý problém ako auto dostať von. Sám som sa o to nepokúšal. Bolo mi jasné že to nevyjde a jediné čo môžem docieliť bude to, že kolesá šmyknú a auto sa naozaj zvalí na bok. Asi pol kilometra odomňa bolo družstvo. Vravím si že tam majú traktorov koľko budem chcieť. Tak som zamkol auto a utekal na družstvo. Dobehnem k jednému domu v objekte družstva, zabúcham na dvere. Otvorí mi chlap tak mu vravím čo je vo veci. Samozrejeme som natrafil na ideálny typ "Frantu z JZD". Dočkal som sa odpovede "Jóóój pánko, a čo ste, kde tu ja dakoho zoženiem. Všetci sú doma, veď je piatok, 5 hodín večer". Tak som sa ho pýtal či aspoň nevie kto má v dedine traktor. Povedal že nevie, že je neskoro a tak. Tak som sa vrátil naspäť ku autu. Vytiahol som telefón a skusmo som kukol telefónny zoznam. A ejhle našiel som tam číslo na odťahovku. Dakedy dávno som si ho tam uložil ak by náhodou dačo. Tak som si privolal odťah, za polhodinku prišlo auto a zistil som že to je ten chlap, čo k nám do práce vozil havarované autá. Tak sme sa znovu stretli, hoci sme sa nedávno videli :) Hodil mi lano z navijáku a za minútku som bol von. Stála ma tá sranda síce 25 eur (625 Kč), ale to v ten moment nebolo dôležité. Podstatné bolo že auto stojí na ceste. Zaplatil som, pozdravili sme sa a išli sme každý svojou cestou. Rozbehol som sa a zistil že auto ide pekne rovno, neťahá do strany tak si vravím ok.

Od tej doby už si dávam sakra pozor. Beriem to ako varovný signál čo sa stane keď budem jazdiť ako kus hovädzieho-aj keď na odľahlej ceste. Teraz sa to zaobišlo bez akýchkoľvek škôd, nabudúce by to mohlo byť rozbité auto. Priznávam že to bola nehoda z mojej vlastnej blbosti.

No a teraz ste na rade vy :D

PS: Uuuf, to som sa zase rozkecal ako rádio. Dúfam že ste to dočítali až sem.
EX: Zelený Renault Mégane Classic
Po facelifte, r.v. 1999, motor 1,6 16V, výbava RXT - ABS, klíma, 4 airbagy, elektricky nastaviteľné a vyhrievané spätné zrkadlá, predné a zadné okná v elektrike, hmlovky, dvojitá optika, atermické čelné sklo
Od Vianoc 2019 slúži novému majiteľovi. Je to kolega z práce, takže Megana vidím každý deň

Šedý Renault Thalia
R.v. 2011, motor 1,2 16V, výbava Privilege

TomasN
Starting member
Příspěvky: 30
Registrován: ned led 01, 2012 17:32

Re: Vaša prvá nehoda

Příspěvek od TomasN » ned pro 16, 2012 19:18

První nehoda? Fiat Tempra mých rodičů, kteří nevěděli, že jsem si auto půjčil - námraza a prudká vracečka. Přímo v té vracečce dopr. značka. Tu jsem srazil k zemi, povalil jí a ta betonová patka, kterou jí zabetonovali do hlíny mi prorazila vanu, roztrhla podlahu a poničila palivový vedení. :-(

EDIT: někteří nechápou základy geometrie a úhlů v kružnici, proto EDIT, aby tito nebyli pohoršeni :tululum:
Naposledy upravil(a) TomasN dne čtv pro 20, 2012 17:35, celkem upraveno 1 x.
Renault Trafic 2.0 84kw
Renault Megane I cabrio 1.6 16V
Renault Scénic 1.6 16V
Renault Kangoo 1.2 16V r.v. 2003 motor D4F B 7 , 1149 ccm, 55 kW/75 PS
Renault Clio I 1.2

Uživatelský avatar
100KUC
Moderátor
Příspěvky: 3779
Registrován: stř led 07, 2004 15:51
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vaša prvá nehoda

Příspěvek od 100KUC » úte pro 18, 2012 22:22

TomasN píše: prudká 180° vracečka.
jak vypadá taková prudká 180° vracečka? :lol: nějak si to neumím představit :mrgreen:
<> Renault Mégane R.S. 265 Cup 2015
ex. Clio 1.4e RT '91; Mégane Break 1.4 16V RXE '99; Renault 8 '64, 40k; Clio 1.4 16V '03; Renault 5 GT. '88 (project F16), 136k; Renault Laguna 2.0T Dynamique '05, 170k; Renault Mégane GrandTour 1,6 16V Privilége '05, 110k "Gauč"

Uživatelský avatar
jarda19
Grafoman
Příspěvky: 2123
Registrován: ned led 17, 2010 19:25
Bydliště: Havířov

Re: Vaša prvá nehoda

Příspěvek od jarda19 » stř pro 19, 2012 21:19

No co ti nejni jasný...prostě zátačka do které vjedeš a najednou vidíš svý zadní lampy.
Lagu II 2.2 dci plná výbava
Mám k dispozici diagnostiku Clip.....kdyby někdo potřeboval něco....

TomasN
Starting member
Příspěvky: 30
Registrován: ned led 01, 2012 17:32

Re: Vaša prvá nehoda

Příspěvek od TomasN » stř pro 19, 2012 21:51

pokud bys viděl vlastní zadní lampy, je to 360°, to chce základy geometrie :-D
Renault Trafic 2.0 84kw
Renault Megane I cabrio 1.6 16V
Renault Scénic 1.6 16V
Renault Kangoo 1.2 16V r.v. 2003 motor D4F B 7 , 1149 ccm, 55 kW/75 PS
Renault Clio I 1.2

Uživatelský avatar
mtv
Experienced member
Příspěvky: 671
Registrován: ned zář 06, 2009 20:14
Bydliště: Teplice

Re: Vaša prvá nehoda

Příspěvek od mtv » čtv pro 20, 2012 14:34

no, je to naprosto rovná vracečka, na ty bacha ty bejvaj nejnebezpečnější... :D :D
Škoda 100L rv 1973,Škoda 120 užovka rv 1983, Škoda 105L rv 1987, Škoda favorit rv 1994, , Daewoo espero 1,6 16v 66kw rv 1997 (těžkej krok mimo), RENAULT 19 1,7 54kw rv 1994, Kia sephia 1,6 59kw rv 1994, dlouhodobě půjčený Opel meriva 1,6 údajně 74kw rv2004(strašný auto). RENAULT LAGUNA GRANDTOUR 1,8 16v 88kw LPG rv 2002.Lagunka už je ve světě a nyní jezdim Škoda fabia I combi 1,9TDi 74Kw 2001 a naprostá spokojenost...

SilverA
Experienced member
Příspěvky: 575
Registrován: pon kvě 14, 2012 17:46

Re: Vaša prvá nehoda

Příspěvek od SilverA » čtv pro 20, 2012 14:55

Hoši, nič v zlom ale nezaváňa to tu OT? Je tu 7 príspevkov z toho dva sú k veci. Zbytok zbytočný odpad. Bežte si o zákrutách kecať do volnej diskusie.
EX: Zelený Renault Mégane Classic
Po facelifte, r.v. 1999, motor 1,6 16V, výbava RXT - ABS, klíma, 4 airbagy, elektricky nastaviteľné a vyhrievané spätné zrkadlá, predné a zadné okná v elektrike, hmlovky, dvojitá optika, atermické čelné sklo
Od Vianoc 2019 slúži novému majiteľovi. Je to kolega z práce, takže Megana vidím každý deň

Šedý Renault Thalia
R.v. 2011, motor 1,2 16V, výbava Privilege

Uživatelský avatar
RomanB74
Advanced member
Příspěvky: 368
Registrován: úte srp 14, 2012 11:13

Re: Vaša prvá nehoda

Příspěvek od RomanB74 » úte led 22, 2013 15:01

Jedno zcela běžné letní odpoledne roku 1994. Sedl jsem do auta (Š 120 LS) a jedu do práce. Tehdy jsem sloužil na odloučeném pracovišti, mimo město, částečně mezi lesy a loukami. Cesta dlouhá, rovná, asfaltová ale hustě posypaná pískem. Zřejmě od projíždějících náklaďáků ze staveb.
Na tachometru jsem měl tak 70km/h - nic brutálního. Tedy... nic brutálního až do doby, kdy přede mnou na silnici ladně vyskočil z pangejtu (příkopu) pes. Vlčák, moc hezkej, miluji tyto němé tváře a vzpomínám na dobu, kterou jsem strávil jako psovod.
Ve snaze zabránit střetu s nejlepším přítelem člověka, cuknul jsem volantem. Škodověnka s motorem vzadu se na písku v mžiku dostává do smyku a ocitáme se mimo vozovku. Otevřeným oknem do kabiny létá listí, trsy trávy, úlomky větví. Zdá se to jako nekonečný příběh doprovázený skřípěním ohýbajících se plechů, praskání dřeva a naplno pracujících tlumičů. Než auto definitivně zastaví, uráží dva stromy o průměru kolem 8-10cm.
Naštěstí jediná škoda byly ty dva uražené stromy a trochu pomuchlaná Škodovka. Oprava vyšla kolem 5.000,- a odnesl jsem si poučení, byť se mnou mnozí nemusíte souhlasit: "Nesnaž se uhnout za každou cenu, zvířete Ti může být líto, ale z rakve to svým rodičům, partnerům, sourozencům a dětem nevysvětlíš."

To byla moje první nehoda, bylo mi 20 a řidičák jsem měl pouhé dva roky. Na jaře dalšího roku jsem usedl na 8 let za volant TIRu a byl svědkem věcí mnohdy naprosto nepochopitelných.

Předposlední nehoda mne stihla v roce 2003, kdy jsem služebně přesedlal do pickupů a svět velkých volantů definitivně opustil. Stáli jsme s kolegou na křižovatce, před námi asi tři auta, hustý odpolední páteční provoz nás nenechal vyjet na hlavní. Patřím mezi skupinu řidičů, kteří vcelku v pravidelných intervalech koukají do zpětných zrcátek. Mám rád jakýsi přehled o tom, co se děje kolem.
A tak si všímám, že se k nám nezvykle rychle blíží osobní auto (Citroën XM). Co mne však zaráží, nevidím řidiče.
Nešlo nic moc dělat, jen jsem stihl varovat kolegu, oba jsme se zapřeli a čekali na náraz. Ono to čekání trvalo necelé dvě vteřiny poté, co jsme se oba chytili všeho co šlo (madlo, palubka, volant), ale zdálo se to jako věčnost.
Citroën do nás (stojících) vrazil rychlostí kolem 60km/h. Jeho řidič si zrovna hrál s rádiem, byl z jiného kraje a pokoušel se naladit nějakou místní stanici. Náraz nás odhodil na auto před námi a to ještě "ťuklo" do auta před sebou. Nejnepříjemnější na tom bylo to čekání. Víte že to přijde, vidíte blížící se vozidlo, ale na nějakou akci nemáte čas, nestihnete se odpoutat a utéct z auta, nestihnete odjet mimo dosah. Jen koukáte a čekáte, jak silný náraz bude.
Přiznávám se na rovinu, já bych nemohl být Kamikadze... :?

Poslední nehodu způsobil "polovodič" (žena za volantem (dámy prominou - děkuji)). Jel jsem s dcerou (4) na prázdniny (r. 2007) na hory (Malá Morávka, chata Kopřivná). Kdesi u Rýmařova jsem zastavil na parkovišti asi 50 x 50 metrů s jasným cílem nakrmit své nikotinové receptory a posilnit se výbornou termoskovou kávou. Zaparkoval jsem přibližně uprostřed parkoviště, byl jsem tam zcela sám, jen asi 100 metrů vpravo stál směrem do lesa na cestě Peugeot 305 (GRD?) kombi. Někdy kolem poloviny cigarety a kávy začal Pugeot regulérně couvat na parkoviště a tak nějak podle směru a stylu jízdy jsem tušil "problém Hjůstne". Zahodil jsem cígo a kelímek s kafem, vrhnul se za volant svého Renaultu Mégane Break (viz podpis), bleskově nastartoval, zpátečka, spojka plyn... prásk. Peugeot do nás bez mrknutí oka nacouval. Stihl jsem akorát cuknout tak, aby náraz nešel do zadních dvěří, kde v sedačce spokojeně chrupala dcerka. Dveře spolujezdce byly totál na výměnu. Takhle nám tehdy začala dovolená. :evil:

Přeji všem mnoho Km bez nehody a ať vždy dobře dojedete do svého cíle!

Řidičem (sk. B) od roku: 1992
Počet nehod: 10 (A-1, B-6, C-3)
Zaviněných: 1 (C)
Vzniklá škoda u zaviněných nehod: 1.400,- Kč
Naposledy upravil(a) RomanB74 dne čtv led 24, 2013 06:49, celkem upraveno 1 x.
Fluence 1.6 2011 81kW, LPG Tartarini
Peugeot 106 Sketch (1998)
Scenic 2.0 RT (1996)
Megane Break 1.6 74kW (2000)
R 21 1.7 (1989)
Favorit 135L (1991)
Ford Taunus 1.6 L (1979)
Wartburg 353 (Jura/Trias... už přesně nevím)

Uživatelský avatar
mtv
Experienced member
Příspěvky: 671
Registrován: ned zář 06, 2009 20:14
Bydliště: Teplice

Re: Vaša prvá nehoda

Příspěvek od mtv » stř led 23, 2013 19:16

RomanB74 píše: Přeji všem mnoho Km bez nehody a ať vždy dobře dojedete do svého cíle!

Řidičem (sk. B) od roku: 1992
Počet nehod: 10 (A-1, B-6, C-3)
Zaviněných: 1 (C)
Vzniklá škoda u zaviněných nehod: 1.400,- Kč

jen dodám že je lepší (než dojet do cíle) se v celku vrátit domů. A na trucktrialu jsme si řipíjeli na: "kolama dolu"
a to čekání na náraz znám...
Škoda 100L rv 1973,Škoda 120 užovka rv 1983, Škoda 105L rv 1987, Škoda favorit rv 1994, , Daewoo espero 1,6 16v 66kw rv 1997 (těžkej krok mimo), RENAULT 19 1,7 54kw rv 1994, Kia sephia 1,6 59kw rv 1994, dlouhodobě půjčený Opel meriva 1,6 údajně 74kw rv2004(strašný auto). RENAULT LAGUNA GRANDTOUR 1,8 16v 88kw LPG rv 2002.Lagunka už je ve světě a nyní jezdim Škoda fabia I combi 1,9TDi 74Kw 2001 a naprostá spokojenost...

Odpovědět

Zpět na „Příhody ze silnic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti