Skvělej zbytek odpoledne ...

Co se nám přihodilo.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
kralikbiker
Advanced member
Příspěvky: 269
Registrován: sob říj 02, 2010 12:46
Bydliště: Nymburk
Kontaktovat uživatele:

Skvělej zbytek odpoledne ...

Příspěvek od kralikbiker » sob říj 22, 2011 14:40

Končí osmihodinová pracovní doba,každej jde na parkoviště ke svému autu,jsem mezi prvníma.Sednu dám kartu a po stisknutí start motor jen škytne...á sakra trochu nervy zkouším zas a ono znova jen škyt..hm baterka... volám,pánové ?..nemáte kabely? ..jistě že mám..paráda...nastartujem moje auto a pomalu vycouvávám ven,zamnou nikdo ..a najednou prásk..vedle mě vycouvával kolega..hm v tu chvíli sem vyletěl a hned se podíval na moje auto...nevidím nic,škrábanec,ťuklina,nic..ulevilo se mi a řikám že pohoda bylo to lehký i když to pěkně škublo..no,ale kolega má totálně promáčklý dveře u feldy...nikdo nevěřil že tam nic nemám,ale opravdu nic,jen trochu barvy kterou jsem umyl a nic neni vidět,.......francouzi uměj a né že ne! plastový blatníky jsou dobrá věc!
Laguna II Grandtour 2002/1.9DCi/88kW/270Nm(+CHIP lehce přes 150koní(113kW/350Nm)6kvalt/EGR OFF/KAT OFF/KN filtr,velkej FMIC,kolem 6l/100km,výbava Expression,dovoz Německo :)
Obrázek

Uploaded with ImageShack.us

DanielCh
Advanced member
Příspěvky: 251
Registrován: pon črc 05, 2010 18:52
Bydliště: Jindřichův Hradec
Kontaktovat uživatele:

Re: Skvělej zbytek odpoledne ...

Příspěvek od DanielCh » ned lis 06, 2011 15:06

Heh...obdobne se stalo me...
Prijizdim ke kruhovemu objezdu....tvori se pred nim kolona a jede se krokem obcas se zastavuje....predemnou jsou dve auta, skoro jsem na kruhaci....za mno jede starej dedek ve felicii , koukam na nej ve zpetnem zrcadku a rikam si ze to nejni dobry.....dostavam temer na kruhovej objezd...jede po nem auto , tak zastavuji a koukam prez zrcadko do zadu.....dedek jede a kouka do prava na babu co sedela vedle nej...Uz v tu chvilku jsem si rikal , mno ty XXXXX to snad ne....dedek furt jede a jede a nema starost se podivat na cestu.......jedine co sem stacil je sundat nohu z brzdy a prask....kdyz jsem vylezl ven z auta a mel naladu mu za tu demenci a necumeni na cestu jednu natahnout tak koukam jemu upadla RZ a naraznik se mu primo ve vejpulu rozpulil na dve casti....na svoji zad Laguny a vidim , ze mam jeho znacku obtisknutou na laku....zadna praskla , sedrenej lak nic...akorat cerna barva od jeho znacky....kdyby byla felicie trochu vetsi tak by me vzal primo na listu narazniku a treba by se nestalo nic :)
Naposledy upravil(a) krt.ecek dne pon úno 13, 2012 15:59, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Prosím, pozor na slovník. Děkuji

Uživatelský avatar
Zefek
Grafoman
Příspěvky: 17531
Registrován: ned dub 29, 2007 21:12
Bydliště: Opava, Ostrava, jak kdy

Re: Skvělej zbytek odpoledne ...

Příspěvek od Zefek » ned lis 06, 2011 15:14

Jo, taky se mi stalo něco podobného. Parkuju u ubytovny pro vysokoškoláky, je tam taková zadní příjezdová cesta, kde se snažíme nějak zaparkovat všichni. Jednou odpoledne chci jet nakoupit, sednu do auta, nastartuju, hodím zpátečku, ani jsem nepřidával plyn a najednou prásk, rána jako z děla. V tu chvíli mi došlo, že za mnou cca 5 metrů dál parkuje kolega :D Vyskočím z auta, začal jsem si nadávat, koukám na moje auto a nic. Dívám se na auto kolegy a prasklý nárazník. Naštěstí to šlo svařit za 500+barva 500, takže v pohodě.
Diagnostika vozidel Renault | Provádění drobných oprav | Přípravky rozvodu pro 16V motory | Načtení ventilků
Upload vašich fotek | Galerie fotografií a návodů z fóra | Vyhledávač pro fórum | Přehled autorizovaných servisů
Aktuální novinky ze světa Renault exkluzivně na: Renault News
Renault Mégane 1.6 16V 2003 Hatchback
Renault Mégane 1.9 dCi 2001 Hatchback
Renault 21 1.7 GTS 1987 (27.3.1987-23.4.2011)

Odpovědět

Zpět na „Příhody ze silnic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti