Tuning a jak na něj :-)

Co se nám přihodilo.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět

Máte podobné zkušenosti jak zlepšit vzhled vozu zdarma?

Ano
6
32%
Ne
11
58%
Sám jsem tvurcem tuningu :-)
2
11%
 
Celkem hlasů: 19

Bart
Starting member
Příspěvky: 4
Registrován: sob lis 26, 2005 20:44

Tuning a jak na něj :-)

Příspěvek od Bart » sob lis 26, 2005 20:53

Pro odlehčení přikládám docela kuriózní možnost jak vytunit svoji káru :wink:

http://kunc.cz/person/tuning/

Mějte se
Naposledy upravil(a) Bart dne stř led 18, 2006 19:17, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Čeněk Urbanec
Člen RCČR
Příspěvky: 2126
Registrován: stř úno 25, 2004 22:55
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Čeněk Urbanec » sob lis 26, 2005 22:50

Ano, dement s černými skly je nejlepší tuner...sám mám s nimi takových zkušeností více...
Čeněk Urbanec
Laguna Grandtour 1,9dCi 110kW+ 2002
Mégane 1,6 55kW 1996

Bart
Starting member
Příspěvky: 4
Registrován: sob lis 26, 2005 20:44

Příspěvek od Bart » ned lis 27, 2005 08:46

Čeněk Urbanec píše:Ano, dement s černými skly je nejlepší tuner...sám mám s nimi takových zkušeností více...
A víte proč mají ta černá skla???

Aby nebylo vidět co to je za "......." :)

Uživatelský avatar
bezmo
Junior member
Příspěvky: 119
Registrován: pát kvě 21, 2004 15:12

Příspěvek od bezmo » ned lis 27, 2005 15:02

Čeněk Urbanec píše:Ano, dement s černými skly je nejlepší tuner...sám mám s nimi takových zkušeností více...
No ja mam na aute take zatmevena skla (bohuzel od predchoziho majitele orig. od Renaultu), a je pravda ze mi to trochu vadi. Ne ze by to takhle nevypadalo hezky, ale problem je v tom ze z auta neni tak dobre videt a clovek se citi trosku odtrzen od deni mimo auto. Mimochodem myslite ze by X5 s velmi sofistikovanym parkovacim asistentem, ktery dokonce vypocitava optimalni nekolizni drahu takhle do nekoho nabourala? Potazmo neprijde vam divne jak ta oktavka byla pod bmw podsunuta (jako kdyby brzdila a nedobrzdila)? Plus by do nej musel nacouvat sakra rychle aby mu takhle shrnul kapotu (vlastni zkusenost taxikar s Octavii nedobrzdil a zasunul se pod MB ML, vypadalo to az prilis podobne).
Laguna Grandtour rv01 1.9dci 88kW Privilege, xenony, tempomat

Uživatelský avatar
kšanda
Člen RCČR
Příspěvky: 2744
Registrován: úte úno 08, 2005 22:09
Bydliště: Praha - Zahradní Město -> Orlické Záhoří
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kšanda » ned lis 27, 2005 17:29

kdyš šlápneš na brzdu čumák auta ti jde dolu. opačně je to při akceleraci a stejně i při akceleraci pozpátku. jen se nadzvedne zadek. takže to bych nezkoumal. každopádně možný to je taky. ale potom bych čekal že x5 trošku poskočí. (no to zase bude otázka brzd)
a nezáleží na systemech a vybavení auta ale na řidiči. každopádně trošku nechápu majitele oktávky kterej se pomalu chlubí tim že mu někdo v brně nacouval do auta. dotyčnej bude taky asi "úlně normální"

p.s. a dneska už bych se ani nědivil tomu nacouvání. kámoš měl v pátek jednu menší neschodu s eskortem kterej ho potom předjel, pak to zašláp (to je dnes normální jev tomu se už taky nedivim) a pak do něj nacouval.a asi za 2s odjel. když sem se zeptal toho kluka proč ho nevytáh z auta tak řek že mu to je na fáčku jedno.no dneska se na silnici neni už vůbec čemu divit.
Prej jen francouzi dělaj auta pro lidi. Ale co my prasata?
exRENAULT 21 nyní MITSUBISHI PAJERO r.v. 98 2,5 Td
co nejde silou, jde silou eště větší proto 4x4

Uživatelský avatar
Čeněk Urbanec
Člen RCČR
Příspěvky: 2126
Registrován: stř úno 25, 2004 22:55
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Čeněk Urbanec » ned lis 27, 2005 18:36

bezmo píše: Mimochodem myslite ze by X5 s velmi sofistikovanym parkovacim asistentem, ktery dokonce vypocitava optimalni nekolizni drahu takhle do nekoho nabourala? Potazmo neprijde vam divne jak ta oktavka byla pod bmw podsunuta (jako kdyby brzdila a nedobrzdila)? Plus by do nej musel nacouvat sakra rychle aby mu takhle shrnul kapotu (vlastni zkusenost taxikar s Octavii nedobrzdil a zasunul se pod MB ML, vypadalo to az prilis podobne).
1. Ten parkovací asistent je aktivován ( pravděpodobně ) zařazením zpátečky - jste - li na křižovatce, koukáte na zelenou, ( máte IQ, postačující jen k začernění skel, nic jiného sledovat nestačíte ), zařadíte tak trochu vedle a prudce přidáte.... Když máte automat, je to ještě snažší...Navíc na tom gaziku od BMW jsou vidět couvací světla.
2. Když prudce přidáte, tak zadek auta se trochu nadzvedne... A protože na křižovatce jsou rozestupy malé, nestačí záď klesnout...
Čeněk Urbanec
Laguna Grandtour 1,9dCi 110kW+ 2002
Mégane 1,6 55kW 1996

Bart
Starting member
Příspěvky: 4
Registrován: sob lis 26, 2005 20:44

Příspěvek od Bart » pon lis 28, 2005 00:04

Musím se usmívat nad některýmy dedukcemi přítomných (nic proti).
Skutečně to bylo tak, že jsem stál v klidu za X5 cca 1,5metru. V pohodě se bavím s kámošem a čekáme na zelenou. Ta ani nepadla a na X5 se rozsvítili couvačky a během ani né sekundy se mi hrnula kapota. Byl to takový mžik že jsem ani nestačil zatroubit nebo udělat cokoli jiného. Pán se rozhodl že si couvne a změní pruh neb ten za křižovatkou byl ucpaný. Bohužel si mě nevšiml že už dobrých třicet sekund za ním stojím. Jinak byl to normální člověk. Žádný namachrovaný zbohatlík. Naprosto ochotně přiznal svoji vinu i když mohl odjet, případně tvrdit že jsem to do něho nahrnul já. Co se týče rozdílu výšek nárazníku, je to jak vidíte na fotografiích. Škoda na X5 byla nitěrná, jedno čidlo od asistenta a mírné poškrábání laku (cca 20kKč). U koktáfky toho bylo za 80kKč :)
Protože se nikomu nic nestalo, musím se na tímto příběhem jen usmívat.
O jiném dopravním neštěstí kde zemřela moje přítelkyně díky ožralýmu parchantoj co neměl papíry kvuli chlastu se nebudu rozepisovat.

Uživatelský avatar
kšanda
Člen RCČR
Příspěvky: 2744
Registrován: úte úno 08, 2005 22:09
Bydliště: Praha - Zahradní Město -> Orlické Záhoří
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kšanda » pon lis 28, 2005 17:19

jo to se stalo přímo tobě? tak to sem nevěděl. sory. myslel sem že to je jen stažený odněkud z netu a původ neznámí. potom beru jistý věci zpět a omlouvám se
Prej jen francouzi dělaj auta pro lidi. Ale co my prasata?
exRENAULT 21 nyní MITSUBISHI PAJERO r.v. 98 2,5 Td
co nejde silou, jde silou eště větší proto 4x4

Bart
Starting member
Příspěvky: 4
Registrován: sob lis 26, 2005 20:44

Příspěvek od Bart » pon lis 28, 2005 17:40

kšanda píše:jo to se stalo přímo tobě? tak to sem nevěděl. sory. myslel sem že to je jen stažený odněkud z netu a původ neznámí. potom beru jistý věci zpět a omlouvám se
To je v poho, ani jsem nečekal že se tu rozpoutá tato diskuze :lol:

Uživatelský avatar
Charon
Člen RCČR
Příspěvky: 286
Registrován: pon srp 08, 2005 12:11
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Charon » pon lis 28, 2005 19:29

Mě stejným stylem sundal před lety inteligent z motorky.
Dojíždím na křižovatku v tom se na autě předemnou
rozsvítí couvačky a rána bylo to poslední co jsem si pama-
toval. Přistál jsem na silnici motorka kousek odemne.
Řidič vystoupil,sebral si výfuk který si o mne utrhl
dal jej do auta a vesele odjel(tohle znám jen z vyprávění
svědků. Dodnes mě při delší zátěži bolí koleno a typa
nikdy nenašli :? :(
A já se furt divím že mi přítelkyně zakazuje motorku :twisted:
Renault Megane II 2.0 16V 3dv.
Renault Megane I 1.6e Cabrio

Uživatelský avatar
Regis
Senior member
Příspěvky: 1871
Registrován: pon pro 27, 2004 19:05
Bydliště: UK

Příspěvek od Regis » úte lis 29, 2005 17:00

Jdu koupit tu Tatru, jak mi tady nekdo doporucoval... :(
Renault 19 16S Phase 2 (1995) - rozbito a prodano :(
BMW 5 Touring (e39/2, 2002)

Odpovědět

Zpět na „Příhody ze silnic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů