Mstivost a zášť lidí

Co se nám přihodilo.

Moderátor: Moderators General

Uživatelský avatar
MaD@x
Člen RCČR
Příspěvky: 1267
Registrován: ned črc 29, 2007 23:23
Bydliště: Odolena Voda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MaD@x » čtv dub 22, 2010 16:35

Regis píše:Bodejt, prece ty kamery tam nejsou od toho aby byly obcanum k uzitku. :roll:
to mi pripomina kolegu v jednom severoceskym meste, kde maji strasne moc kamer. rika, ze kamery jsou tam od toho, aby z nich ztracely zaznamy... :lol: :roll:
Ofce v TDÍ, ale nedělá pou
ex Renault Laguna 95 1,8RN 69kW - Letadlo
ex Renault Laguna 99 3.0RXT 140kW - sekačka(bo žere aj travu kol cesty)
ex Renault Clio Grandtour 1,2 55kW Ice - Služební koza
ex Renault Laguna Grandtour 03 1,9dCi Privilege 88kW - Silver spur
ex Mercedes-Benz Citan 111 1,5dci - Kangoo pro kolotočáře

Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý...

Maky
Člen RCČR
Příspěvky: 946
Registrován: sob pro 19, 2009 16:38
Bydliště: Lysá nad Labem

Mstivost lidí

Příspěvek od Maky » čtv dub 22, 2010 21:05

Nazdar pánové a dámy, to je povahový rys slovanské rasy. Před mnoha lety za hluboké totality v televizi běžel ruský film, děj se odehrával za velké vlastenecké války v Oděse, kdy v rusku bojovali bílí proti rudejm, a příběh měl zápletku v tom, že u starého gymnasijního profesora se sešli dva mladí ranění vojáci z každé strany a vedli diskuse. No a při jedné ten profesor pronesl velkou pravdu na příkladu: když němec má kozu, tak soused udělá všechno pro to a klidně udře rodinu aby měl 2, rus, povídá ten profesor když má kozu, tak soused udělá všechno možný a klidně zničí vlastní rodinu jen aby mu chcípla!!!! No a vy by ste chtěli aby Vám každej soused Ty naše naleštěný miláčky chválil???? to nevíte jak je sladká pomsta , jak neštěstí druhých zahřeje na srdci??? A jak pár z vás napsalo ruce lámat a urazit.... jó´a kdo ty parchanty pak bude krmit????, Tak aby se Vám lépe usínalo Vám přeju ať chcípnou!!!!! Čau Maky

Uživatelský avatar
Regis
Senior member
Příspěvky: 1871
Registrován: pon pro 27, 2004 19:05
Bydliště: UK

Příspěvek od Regis » pát dub 23, 2010 08:59

"Slovanska rasa"?! To snad nemyslis vazne? :roll: Kdybys to svadel na komunisty, tak to jeste pochopim, ale na "rasu"...
Renault 19 16S Phase 2 (1995) - rozbito a prodano :(
BMW 5 Touring (e39/2, 2002)

Nick_of_the_time
Experienced member
Příspěvky: 606
Registrován: pon dub 19, 2010 17:32
Bydliště: Chodová Planá

Příspěvek od Nick_of_the_time » pát dub 23, 2010 10:40

já bych to nenazýval projevem rasy ale projevem češství
od 17.6. Renault Thalia Privilége 1,2 16V

ex: Renault Megane Scenic Centrury 1,6e 66Kw/90HP

amater3
Senior member
Příspěvky: 1736
Registrován: sob bře 14, 2009 21:05
Bydliště: Galanta

Příspěvek od amater3 » pát dub 23, 2010 12:07

Nick_of_the_time píše:já bych to nenazýval projevem rasy ale projevem češství
No dobře,ale co je to potom na Slovensku?Po měsíci rýha na dveřích a za další týden na blatníku. :oops:
Š 100 - šrot
Š 105 - šrot
Š 120 - šrot
Thalia 1,2 16V Privilege 7/2009 - nyní dcera
Megane GrandCoupe Intens Tce140 2/2023
Obrázek

Nick_of_the_time
Experienced member
Příspěvky: 606
Registrován: pon dub 19, 2010 17:32
Bydliště: Chodová Planá

Příspěvek od Nick_of_the_time » pát dub 23, 2010 13:01

mno za léta spojených států se některé vlastnosti přelili i do jiných zemí :-)))
od 17.6. Renault Thalia Privilége 1,2 16V

ex: Renault Megane Scenic Centrury 1,6e 66Kw/90HP

absolom
Advanced member
Příspěvky: 274
Registrován: pon črc 27, 2009 15:40
Bydliště: Frydek-Mistek

Příspěvek od absolom » pát dub 23, 2010 15:14

Lidi myslim si ze je jedno zda je to v cechach ci na slovensku, je to o povaze nasich narodu, nikdy to tady nefungovalo - soused ma vice, musim se vice snazit abych se mel aspon stejne, ale soused ma vice, tak to musim te kur.. nejak pokazit"
Shrnul bych to ze dnesni spolecnost nevede lidi k tomu aby si vazili veci a majetku sveho a druhych, ale spise aby zavideli a kradli majetek druhym a druhych.

ja u nas na sidlisti Slezska ve FM parkoval 3tydny (s autem starym 4 roky) za tri tydny 4 skrabance + dve promackliny, typisky ukaz vystupujicich deti a zen z auta. zacal jsme parkovat na parkovisti supermarketu co je kousek od baraku od te doby ani jeden problem navic, kazdy si nechava odstup na jedno auto navic a je klid, navic tam zasahuji kamery benzinove pumpy a pravidelne jezdi policie a to i v noci :)
Wolf
Renault Thalia 1.4 16V expression clima, 2005 / svicky - DOR14LGS / Waze / zvuk - Alpine + Magnat Traxx 600

Uživatelský avatar
Regis
Senior member
Příspěvky: 1871
Registrován: pon pro 27, 2004 19:05
Bydliště: UK

Příspěvek od Regis » pát dub 23, 2010 17:32

absolom píše:...spolecnost nevede...
Vychovaval te snad stat? Nebo nejaka pospolitost? Jaka "spolecnost vede"? Zijete ve stejny spolecnsoti, to vsichni kradete a nicite lidem auta? Lidi, ja z vas nemuzu. :lol:
Renault 19 16S Phase 2 (1995) - rozbito a prodano :(
BMW 5 Touring (e39/2, 2002)

Uživatelský avatar
Movalis
Starting member
Příspěvky: 77
Registrován: stř zář 05, 2007 16:19

Příspěvek od Movalis » sob dub 24, 2010 09:15

To že mám sbírku otisků tažných zařízení na přední SPZ už jsem nějak překousnul, to, že se mě 2x do týdne snaží odhrnout na zpátečku člověk, co má hlavu jen proto, aby mu nepršelo do krku, protože i když je ta díra o půl metrů menší než je auto, které se tam snaží narvat, opět díky SPZ snáším a o poškrábaných dveřích tam a zpět si myslím, že to byla nehoda.
Renault Megane Grandtour 1,6 16V, 2007

Uživatelský avatar
Alexein
Starting member
Příspěvky: 44
Registrován: pon bře 29, 2010 22:21
Bydliště: Střední Čechy

Hovada na parkovištích

Příspěvek od Alexein » úte kvě 25, 2010 12:12

Ahoj,
trošku mě začíná štvát,že mi kdekdo přebarvuje auto bez mého vědomí.Tu a tam mám na dveřích kousek červeného laku,kousek modrého laku a často lak žádný(ani ten svůj).Občas když jsem na balkoně,tak vidim příčiny tohoto jevu.
Dement(často ženská) vylejzá z auta a plesk ho!Nezájem.

Tak se chci zeptat,jak se tyhle věci dají nejlépe zamaskovat a jestli se dá vůbec namíchat metalíza?

Uživatelský avatar
Mustang
Senior member
Příspěvky: 1071
Registrován: sob kvě 27, 2006 16:20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mustang » úte kvě 25, 2010 18:24

Retuš, specializované barvy a laky ti namíchají přesný odstín tak do 200 Kč by ses vešel do tušky. Jo to já jsem rád za ty lišty co mám a proto je taky níkdy nedám do barvy vozu je to zbytečný hezký ale zbytečný.
Créateur d´Automobiles

Renault Avantime V6 3.0 Prostě masáž :-D
Renault Laguna III 2.0 Dci Daily car
Renault Laguna I 1.6 16V Daily car 2
Renault 21 TurboD 2.1 Chrochtáček
Renault 21 1.8 8V TSE Dědek

Memory:
Renault Megane II,Renault Scenic 1.6 16V, Renault Laguna RT 1.8, 2x Renault 19 1.8 Kabriolet, Renault Clio 1.4, Renault Laguna RXE 2.0, 2x Renault 21 GTX 2.2, Renault 21 TXE 2.0

Uživatelský avatar
Alexein
Starting member
Příspěvky: 44
Registrován: pon bře 29, 2010 22:21
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Alexein » úte kvě 25, 2010 18:34

Dobrá zkusim se poptat.díky.

No ty lišty se mi zdá trochu postrádají účel týhle ochrany.Nejvíc odřenin a prohloubenin mám v tom ohybu kde je otevírání.To je obouchaný od zadních dveří ostatních aut,protože tam maj ten výkroj,kterej přesně bouchne do toho ohybu nahoře.Včera sem vyděl ze zadních dveří vystupovat nějakou slečinku a ta Felda vedne to odnesla celkem slušně.Sem myslel,že to bude pomalu na vyklepání.
Tyhle lidi mě fakt s...u a nejhorší je,že s tim nic neuděláš.To bys u toho auta musel stát jak policajt.

Co jsem měl předtim Daihatsu,tak nějakej dobrák vzal klíče,objel mi s nima celý auto a ještě si zahrál na umělce přímo na haubně.
Zavraždit takový "lidi".

Chápu, že Tě to štve, ale prosím, ty výrazy sem nepatří..díky M.

Uživatelský avatar
coaxial
Junior member
Příspěvky: 247
Registrován: stř čer 30, 2010 13:56

Příspěvek od coaxial » ned črc 25, 2010 14:54

Také nevím, co ti lidi z toho mají.

Dneska jdu k autu, na přední kapotě klíčem namalovaná "víte co" , a pak krásná rejha až dozadu.
Takovejm lámat ruce, strašná sranda.
Je to tmavěšedá metalíza. Má někdo zkušenosti s odstraněním?
Renault Thalia 1.4 8V 55kW r.v 2005
6l/100km

Uživatelský avatar
mtv
Experienced member
Příspěvky: 671
Registrován: ned zář 06, 2009 20:14
Bydliště: Teplice

Příspěvek od mtv » ned črc 25, 2010 15:07

tak brácha měl to samý nakreslený na černý r19. zajímavý je, že pak už tam nikdy nikdo nic nenakreslil...
Škoda 100L rv 1973,Škoda 120 užovka rv 1983, Škoda 105L rv 1987, Škoda favorit rv 1994, , Daewoo espero 1,6 16v 66kw rv 1997 (těžkej krok mimo), RENAULT 19 1,7 54kw rv 1994, Kia sephia 1,6 59kw rv 1994, dlouhodobě půjčený Opel meriva 1,6 údajně 74kw rv2004(strašný auto). RENAULT LAGUNA GRANDTOUR 1,8 16v 88kw LPG rv 2002.Lagunka už je ve světě a nyní jezdim Škoda fabia I combi 1,9TDi 74Kw 2001 a naprostá spokojenost...

Petra Havránková
Moderátor
Příspěvky: 327
Registrován: pon led 05, 2004 14:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petra Havránková » ned črc 25, 2010 15:15

Kluci, abyste v tom nebyli sami - my se vratili minuly tyden z vikendu a chudak Luisa mela vykopnute leve svetlo.... :cry:
Megane CC 2,0 16V ( Antioch ) Obrázek
Master L3H2 2,8 (Hlemýžď Matěj) Obrázek
OBSAH NIČÍM NENAHRADÍŠ!

ex: R25 2,0 (Renda), R5 (Alena), R Safrane (Míťa), R19 1,8 16V (Běla), R Espace II 2,8 (Eman), R Espace III 3,0 24V automat (Eman II.), R Megane Coupe 2,0 16V (Róza), R Twingo 1,2 16V (Pipin), Laguna II Grandtour 3,0 24V (Luisa)

Uživatelský avatar
S3m8a
Senior member
Příspěvky: 1384
Registrován: ned kvě 03, 2009 14:14
Bydliště: Vysočina - ČR
Kontaktovat uživatele:

tak uz zase

Příspěvek od S3m8a » pon srp 01, 2011 18:30

pratele verili byste tomu? dlouho se u me nic nedelo, tak si tu jdu zase postezovat, za posledni dva tydny jedna ryha pres skoro cely bok auta (nastesti pujde rozlestit)
a krasny a uchvatny obrazek damskeho prirozeni na dverich na prave strane (nastesti budou lakovany kvuli oprave bolistky z drivejska :( ) ale i tak nna*ere me to a jeste vic to zamrzi ...

nevim, ze bych nekomu neco u nas v okoli udelal spatneho, ale na muj vkus se mi na aute ryhy umyslne objevuji casto - na strese asi tezko poskrabete auto omylem, to stejne pres sirku kapoty...

mate nekdo podobnou zkusenost? :(
Avantime V6 - BVM - Privilège - Nocturne

Avantime V6 - BVM - Privilege - illiade

Avantime V6 - BVM - Privilège - Taiga

Laguna 3 2,0T BVA Initiale Paris

Espace V 1,6dci EDC Initiale Paris

Safrane V6 BiTurbo

bylo:
VelSatis 2,2dCi 110kw

Jeste doma:
Master 2,5dCi 107kw 2008 L3H2
Master 2,3dCi 100kw 12/2015 L3H3
Safrane 3,0 V6 24 BVM5 "Boďa Edition"

benytrans
Experienced member
Příspěvky: 964
Registrován: sob čer 12, 2010 14:51
Bydliště: Milovice NBK
Kontaktovat uživatele:

Re: Mstivost a zášť lidí + dementi

Příspěvek od benytrans » pon srp 01, 2011 23:01

Už několikrát se mi stalo že jsem seděl v autě někde na parkingu a přijela ženská a prásk dveřma do mýho auta, vždycky to ale bylo prostě tím, že je to ženská a prostě to neodhadla, vždycky jsem na ní hodil zlej pohled a nechal to bejt... Ale asi před měsícem jsem seděl v podzemním parkingu zase v autě a vedle mě Passat, evidentně firemní... přišel chlapík asi tak 35 let a otevřel přední dveře, praštil mi s nima do předních dveří, už jsem nasazoval zase zlej pohled když v tom chlapík zjistil, že má v ruce kufřík, kterej si chce dát dozadu, otevřel teda zadní dveře a praštil mi do zadních dveří takovym způsobem až se auto oklepalo, myslel jsem že se mi to zdá, vyskočil jsem z auta a říkám mu jestli to jako myslí vážně on mi odvětil že od toho jsou na dveřích přeci ty gumy, já na to že mu to asi taky vomlátim, týpek mi odvětil, že jestli chci tak klidně můžu a odjel... :D No stál jsem jak opařenej, důlek od lemu těch zadních dveří kde samozřejmě žádná guma není, je tam dodnes :D Ale zrovna to byla firemní Fiesta, stejně ji nemám rád :D
Renault Scenic I 1,6 16V FL, r.v. 2000

Uživatelský avatar
Xnovic
Junior member
Příspěvky: 136
Registrován: stř lis 19, 2008 10:54

Re: Mstivost a zášť lidí + dementi

Příspěvek od Xnovic » pon srp 01, 2011 23:30

Lidi jsou xxxxxxx.
Mě se stalo na parkovišti u Penny, že paní odjel nákupní košík (parkoviště se lehce svažuje) a poškrábal mi zadní dveře u auta. Paní i když věděla, že auto je moje (nakládal jsem nákup) si jen vzala svůj košík, jako by nic. Tak jsem jí taktně naznačil, že mi poškrábala lak na dveřích a né málo. Odpověď byla ta, že nemá čas a řešit to nebude.
No prostě byla jako logo renaultu a čárkou uprostřed!!
Kdyby alespoň se omluvila, nebo tak.. Ne! Ještě, že můj miláček jde do laku s odštípnutým lakem u kliky..

Prosím bez vulgarizmů
Chápu, že tě to štve... DDT
Renault Laguna Grandtour II 1.9 DCi 88kW 11/2002, 6-ti rychl., tempomat, xenony, alu 17", CD Charger.....:-) - Minulost :-)

Renault Laguna I 1996 2.0 RXE

BMW E39 530D :-)

DanielCh
Advanced member
Příspěvky: 251
Registrován: pon črc 05, 2010 18:52
Bydliště: Jindřichův Hradec
Kontaktovat uživatele:

Re: Mstivost a zášť lidí

Příspěvek od DanielCh » úte srp 02, 2011 06:34

Ja nevim co dneska ty lidi maji za zvyk vzdycky si vylevat zlost na autu osoby , kterou nemaji radi...
Ja bych v zivote nikomu na auto nesahl at byl ten clovek jakykoliv , to radeji dat do drzky jemu , ale na auto nikdy....

Jak to tady ctu tak z toho bych penil a asi bych musel zprerazet pracky skoro vsem....Nastesti (klep,klep) ja to odnesl jen jednou a to diky bohu vypustenou gumou na Lagune.....Nicmene jednou jsem zaparkoval na parkovisti v podhradi klasicky do rady aut s Twingem ...prijdu k autu a melo sterac skrocenej jak do vrtule , vsemozne zohybanej a guma byla nozem narezana.....Osoba muze dekovat bohu , ze jsem ho nahodou nevidel.....

Ale zase na druhou stranu toto vsechno delaji lidi budto dementni a nebo ciste zavistivy popripade podrazdeny z kraviny (to plati predevsim pro duchodce)

peto 1
Experienced member
Příspěvky: 938
Registrován: sob lis 27, 2010 18:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Mstivost a zášť lidí

Příspěvek od peto 1 » úte srp 02, 2011 06:58

Ja parkujem pri paneláku a pravidelne som svoje staré auto nachádzal obúchané od dverí vedľajších aut. Aj preto som sa rozhodol, že si radšej kúpim auto z druhej ruky. Možno má Megane inak tvarované dvere, ale zatiaľ som na šťastie nespozoroval podobné poškodenie...
RENAULT MEGANE III 1,5 dCi Grandtour
RENAULT MEGANE II 1,4 16v 72 kW Grandtour
Obrázek

Uživatelský avatar
Jean ViC
Člen RCČR
Příspěvky: 2075
Registrován: úte úno 22, 2005 19:09

Re: Mstivost a zášť lidí

Příspěvek od Jean ViC » úte srp 02, 2011 07:46

ono i dost lidi podle me oboucha bok auta dvermi ne naschval ale proste oni nemusi nic resit, co si tak vsimam tak vetsinou zensky oteviraji dvere a je jim jedno vsechno..
ja se snazim u obchodacich parkovat radeji daleko od vchodu ale aby vedle me nikdo nestal, a kdyz prijdu k autu tak z obou stran auta narvany na me... ze ani velky dvere u 3dveraku nemuzu pomalu otevrit...
CLIO IV GT 120 EDC Grandtour 2016 Obrázek
Prodano: CLIO III 1.2 TCe 74kW 20th Anniversary 3dv. Glacier White 2010 Obrázek
Prodano: CLIO II 1.2 16V 55kW Authentique 2001 5dv. Obrázek
Prodano: CLIO II 1.2 8V 43kW VAN 2000 Obrázek

Uživatelský avatar
Jean ViC
Člen RCČR
Příspěvky: 2075
Registrován: úte úno 22, 2005 19:09

Re: Mstivost a zášť lidí

Příspěvek od Jean ViC » úte srp 02, 2011 10:56

takove svinarny nejsou snad jen na preshubu, na tom se urcite shodneme...
ono jeste v dnesnim state ze kdybys ho u toho chytil, tak budes mit pak vetsi problemy ty, jako ublizeni na zdravi atd... a nebude se snad ani brat v potaz ze si o to koledoval...
CLIO IV GT 120 EDC Grandtour 2016 Obrázek
Prodano: CLIO III 1.2 TCe 74kW 20th Anniversary 3dv. Glacier White 2010 Obrázek
Prodano: CLIO II 1.2 16V 55kW Authentique 2001 5dv. Obrázek
Prodano: CLIO II 1.2 8V 43kW VAN 2000 Obrázek

Uživatelský avatar
S3m8a
Senior member
Příspěvky: 1384
Registrován: ned kvě 03, 2009 14:14
Bydliště: Vysočina - ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Mstivost a zášť lidí

Příspěvek od S3m8a » úte srp 02, 2011 11:00

no to je na tom nejhorsi - sousedovi vlezli az za plot k baraku a sli se mu pomstit na Lagune I, soused sel nastesti zrovna kourit a zaslechl jen "hele auto s pi*ou, co mu udelame" tak vykoukl a vidi dva haj*ly jak mu lezou pres plot k autu :/
Avantime V6 - BVM - Privilège - Nocturne

Avantime V6 - BVM - Privilege - illiade

Avantime V6 - BVM - Privilège - Taiga

Laguna 3 2,0T BVA Initiale Paris

Espace V 1,6dci EDC Initiale Paris

Safrane V6 BiTurbo

bylo:
VelSatis 2,2dCi 110kw

Jeste doma:
Master 2,5dCi 107kw 2008 L3H2
Master 2,3dCi 100kw 12/2015 L3H3
Safrane 3,0 V6 24 BVM5 "Boďa Edition"

andree182
Starting member
Příspěvky: 60
Registrován: ned kvě 16, 2010 15:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Mstivost a zášť lidí

Příspěvek od andree182 » sob srp 06, 2011 22:22

...a to som si myslel, ze ked mi minule nejaky sused oprel auto, posunul zadny naraznik a rozbil svetlo, ze je nenormalne, ze sa neunuval ani nechat ospravedlnenie za stieracom. Ako tak pozeram, mozem byt rad, ze mi este pre istotu nevybil okno... :-) :-(
Renault Clio II 1.6 16V

Uživatelský avatar
Zefek
Grafoman
Příspěvky: 17531
Registrován: ned dub 29, 2007 21:12
Bydliště: Opava, Ostrava, jak kdy

Re: Mstivost a zášť lidí

Příspěvek od Zefek » pon kvě 20, 2013 18:33

Já to napíšu tady, asi se to sem hodí nejvíc. Je mi z toho pěkně smutno!!! Nevím, kdo to znáte v Ostravě, jak je u výjezdu na Opavu benzínka. Klasická benzínka, vedle ní je myčka. Jenže to mají řešené tak blbě, že když chci jet jen nafoukat kola, musím si vystát frontu aut, která jedou do myčky a pak tu myčku celou objet. Kompresor je totiž na straně výjezdu z myčky. Jinak se tam vjet nedá, je to celé jako jednosměrka.

Tak potřebuju jet dofoukat kola. U myčky bylo cca 10 aut, tak si říkám, že se tam tak nějak vecpu. Až do určitého místa je možnost se zařadit "vlevo" (druhý pruh tamx není) a pak si počkat na mezeru - auta do myčky jedou doleva. Tak jsem ty auta předjel. Přede mnou stály tři, vedle mě, po pravé ruce, jedno. Ukazuju, že bych chtěl jet rovně, že do myčky nechci. Za volantem seděla ženská (tímto se všem ženám omlouvám) a jen se nechápavě dívala. Přede mnou chlap, musel mě ve zrcátku vidět - díval se na mě. Před ním už stálo auto tak, že bych rovně neprojel - stálo naštorc, ale kolem toho chlapa bych se protáhl.
Auta se popotáhla, ale chlap místo neudělal. Ženská věděla, že chci jet rovně, ukazoval jsem ji to. A co se nestalo. Jsem v takových situacích dost opatrný, takže vyčkávám co ostatní provedou. Ale takový skok, jaký s tím autem ta ženská předvedla, když se pohnul ten chlap přede mnou, to jsem ještě neviděl. Prostě mi skočila přímo před auto, jen abych se nedostal před ní. Pak asi pochopila, že do myčky nejedu, tak mi uvolnila místo. Chlap to nějak nepobral a očividně ho ani nevzrušovalo, že stojí napříč cesty. Jak se auta pohnula, zmizel jsem kolem myčky. Nikoho jsem ve frontě nepředběhl a lidi dělají takové věci.

Já nevím, ale v poslední době se mi zdá, že si lidi dělají nějak víc naschválu, jen aby ten druhý byl na tom hůře než oni. Kvůli pěti vteřinám jsou schopni se porvat a kvůli dvěma stovkám zabít. Co se to s lidmi děje?! Je mi z toho smutno.
Diagnostika vozidel Renault | Provádění drobných oprav | Přípravky rozvodu pro 16V motory | Načtení ventilků
Upload vašich fotek | Galerie fotografií a návodů z fóra | Vyhledávač pro fórum | Přehled autorizovaných servisů
Aktuální novinky ze světa Renault exkluzivně na: Renault News
Renault Mégane 1.6 16V 2003 Hatchback
Renault Mégane 1.9 dCi 2001 Hatchback
Renault 21 1.7 GTS 1987 (27.3.1987-23.4.2011)

Odpovědět

Zpět na „Příhody ze silnic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host