Mstivost a zášť lidí

Co se nám přihodilo.

Moderátor: Moderators General

Uživatelský avatar
czprava
Senior member
Příspěvky: 1230
Registrován: čtv čer 21, 2007 22:55
Bydliště: Česká Lípa

Re: Mstivost a zášť lidí

Příspěvek od czprava » pon kvě 20, 2013 18:46

Ahoj lidi a Zefeku,
rozhodl jsem se reagovat, ač vím, že to může rozpoutat nekonečnou diskusi na téma lidé a vzájemná úcta, resp. neúcta.
Lidé mají k sobě hodně daleko, jsou studenější, vlažnější ve vztazích a je jen málo lidí, kteří si zachovávají stále jakýsi přátelský postoj k ostatním.
Lidé jsou naštvaní z práce, mají málo penz, sype se jim to pod rukama, prostě nejsou tu šťastní a snaží se to dát ostatním sežrat.
Buď ale v klidu, dneska jedu, přede mnou OPEL ASTRA jel 80 km/hod, rovinka, vím, že tam často měří, říkám si, pohodička, je to už jen 2 km do města, to vydržím...za mnou se přiřítil nějaký němec z Pirny a oba nás začal předjíždět před klesáním a na plné čáře, přitom s takovým starým střepem. No, přiznám se, že někdy nechápu, proč to ti lidé dělají. Naproti jelo klubko motrokářů, kteří šli až na krajnici.
Dovedete si představit, že by tam jela mladá maminka s miminkem ve Feldě svých 80 km/hod a najednou takovýto pirát?
Já ano a proto jsem si němce dojel a ve městě si ho náležitě podal. Vytáhl jsem ho z auta a zjistil, že to je starý pán, který sotva stojí na nohou. Posadil jsem ho zpátky a opařený odjel, neměl jsem slov a doslova nechápal.
Necháváme se dobrovolně ohrožovat a omezovat piráty a nic s tím nikdo neděláme. Mávneme rukou a řekneme si, no snad ho už nikdy nepotkám. Ale to je podle mne základ lidské lhostejnosti.
Stojíme ve frontách a děláme si naschvály tam, kde o nic nejde, nejde o životy, jen o čas. Tak já nevím.....
Renault Thalia 1.4 16V Expression Clima, r.v.2005, pořízeno 10/2005, 345 tis. km
Renault Clio III 1.2 16V Grandtour, r.v.2008, pořízeno 5/2021, 130 tis. km
Škoda Roomster r.v 2008, 1,4 MPI 63kW, pořízeno 2023, 110 tis. km
Škoda Felicia r.v 1997, 1,3 MPI 50kW, pořízeno 2002, 250 tis. km
Škoda Favorit r.v. 1993, 1,3i, 43 kW, pořízeno 1997, R.I.P.
Wartburg 353 alias dvoutaktní bramborák, 1994, R.I.P.

Uživatelský avatar
Zefek
Grafoman
Příspěvky: 17531
Registrován: ned dub 29, 2007 21:12
Bydliště: Opava, Ostrava, jak kdy

Re: Mstivost a zášť lidí

Příspěvek od Zefek » pon kvě 20, 2013 19:01

No, asi před rokem a kousek jsem měl takovou životní zkušenost, při které jsem se tak sám sebe zeptal, o čem je můj život :D Možná je to blbost, ale tak nějak jsem si uvědomil, že člověk se furt za něčím žene, furt chce být všude první, rozčiluje se, když musí čekat, ... A pak mě tak napadlo, jestli to je ten opravdový život. A dost mě to znepokojilo.
Diagnostika vozidel Renault | Provádění drobných oprav | Přípravky rozvodu pro 16V motory | Načtení ventilků
Upload vašich fotek | Galerie fotografií a návodů z fóra | Vyhledávač pro fórum | Přehled autorizovaných servisů
Aktuální novinky ze světa Renault exkluzivně na: Renault News
Renault Mégane 1.6 16V 2003 Hatchback
Renault Mégane 1.9 dCi 2001 Hatchback
Renault 21 1.7 GTS 1987 (27.3.1987-23.4.2011)

Uživatelský avatar
Dan Black
Člen RCČR
Příspěvky: 1830
Registrován: pát zář 14, 2007 14:40
Bydliště: Bílina

Re: Mstivost a zášť lidí

Příspěvek od Dan Black » úte kvě 21, 2013 11:05

Už delší dobu se řídím jednoduchou filozofií "nervy mám jen jedny a máloco mi stojí za stres", případně mé oblíbené:
Dobrá nálada nespraví všechny tvé problémy, ale nasere tolik lidí kolem že stojí za to si jí udržet! 8)
Kia Rio 2017
Scenic 2001 1.6/16v
Vzpomínáme...Škoda 105 (s něčím se začít musí)...Twingo Helios (prosklená střecha, zdroj potěšení i vzteku)

Obrázek Obrázek

krt.ecek
Moderátor
Příspěvky: 11267
Registrován: úte čer 14, 2005 20:14

Re: Mstivost a zášť lidí

Příspěvek od krt.ecek » úte kvě 21, 2013 11:14

Ono spíš co vyřešíte agresi? nic, jen vyprovokujete další agresi..... Nevím, já se snažím lidi pouštět atd., samo někdy mě někdo naštve, často si i zatroubím a co, on odjede, já si pomohl zatroubením a jedeme dál.... (druhou věcí je, že mám v autě slzák a teleskopický obušek pro obranu, právě před těmi co hledají agresi.....). Plně souhlasím s Danem, nejíc lidi naštve, když se usmíváte a pak je dojedete na nejbližším semaforu :-)
Když něco nevíš a zeptáš se budeš vypadat jako blbec 5minut, nezeptáš-li se budeš blbcem celý život
V údržbě: Renault Megane CC 2.0T RV 2008; Renault Modus 1,2 16V TCe 2008
Historie: Renault Megane Coupe 1,6 16V RV 2001; Renault Clio 1,2 8V RV 2008; Renault Clio 1,5 DCi RV 2003; Renault Espace IV 1,9 DCi 2006
Vlastní: Renault Thalia Privilège 1,4 16V RV 2009 Obrázek; Dacia Dokker Stepway 1,2 Tce RV 2018

Uživatelský avatar
czprava
Senior member
Příspěvky: 1230
Registrován: čtv čer 21, 2007 22:55
Bydliště: Česká Lípa

Re: Mstivost a zášť lidí

Příspěvek od czprava » úte kvě 21, 2013 23:12

Tady ale pánové nejde o žádnou agresi! :( Agresivní je ten, kdo mne vědomě a zcela cíleně ohrožuje na životě. Je vidět, že jste ještě nezažili blbečka, který Vás čeká ve Vašem pruhu za zatáčkou v klesání, když předjíždí traktor na plné čáře :evil: :evil: :evil: :evil:
Až budete mít za sebou to, co já, tak si můžeme konstruktivně povídat. Do té doby Vám garantuji, že na každého takového prasáka si posvítím svými vlastními silami, jelikož ty státní na to nestačí.
A jestli si myslíte, že Vám se to stát nemůže, tak si toto místo toho usmívání při setkání s takovým prasetem radši připoměňte, že jednou takový ovád může jet proti vám. Jsem zvědavý, jak Vám pak bude do smíchu, až Vám zabije ženu na sedadle spolujezdce.
Renault Thalia 1.4 16V Expression Clima, r.v.2005, pořízeno 10/2005, 345 tis. km
Renault Clio III 1.2 16V Grandtour, r.v.2008, pořízeno 5/2021, 130 tis. km
Škoda Roomster r.v 2008, 1,4 MPI 63kW, pořízeno 2023, 110 tis. km
Škoda Felicia r.v 1997, 1,3 MPI 50kW, pořízeno 2002, 250 tis. km
Škoda Favorit r.v. 1993, 1,3i, 43 kW, pořízeno 1997, R.I.P.
Wartburg 353 alias dvoutaktní bramborák, 1994, R.I.P.

Uživatelský avatar
faldicek
Senior member
Příspěvky: 1843
Registrován: pon srp 23, 2010 22:29
Bydliště: Chomutov

Re: Mstivost a zášť lidí

Příspěvek od faldicek » pát čer 14, 2013 15:11

No já včera narazil cestou z práce na nějakého školiče v bavoráku, jel jsem za kamionem a on za mnou v místě před rozšířením silnice do dvou pruhů, už jsem jen na to čekal, abych mohl kamion předjet. Tento školič se mi nalepil na zadek a ve chvíli kdy jsem vyhodil blinkr a přejížděl do levého pruhu, on udělal ten samý mánevr, čímž jsem si vysloužil fázi školení č.1 - Vytroubení. Následně jsme tedy oba předjeli kamion v levém pruhu a já následně přejel zpět do pravého a blížil se k pomalu jedoucímu vozidlu přede mnou, školič v BMW zůstal v levém pruhu a držel se stále zhruba na úrovni zavazadlového prostoru mého vozu (evidentně už zas tak moc asi nespěchal) a když jsem se přiblížil k pomalu jedoucímu vozidlu přede mnou přišla fáze školení č. 2 - Blokování. Držel se stále v levém pruhu těsně za mým vozidlem či u zavazadlového prostoru a tím my bránil v přejezdu do levého pruhu. Po chvilce teda předjel mne i vozidlo přede mnou a zařadil se do pravého pruhu, předjel jsem tedy vozidlo před sebou a levým pruhem jsem dojel onoho školiče v BMW a chystal se předjet i jej. Jakmile jsem se dostal na úroveň jeho vozidla přišla fáze školení č.3 - Teď ti ukážu jak silné mám auto, šlápl na plyn a řádně to rozjel abych ho nemohl předjet. Tím zřejmě jeho ego dosáhlo uspokojení a lekce skončila. Asi budu opět napomenut za nevhodná slova, ale to nejslušnější co o tomto individuu mohu říci je dobytek... Toliko můj příspěvek k tématu mstivosti...

Uživatelský avatar
czprava
Senior member
Příspěvky: 1230
Registrován: čtv čer 21, 2007 22:55
Bydliště: Česká Lípa

Re: Mstivost a zášť lidí

Příspěvek od czprava » pát čer 14, 2013 20:19

No dobytek je slabé slovo, spíš bych použil "chudomyslný zoufaleček s malým mozečkem a pseudoegem závodního střelce". Jo, kde jsou ty doby, kdy jsem honil piráty po silnicích, abych jim, resp. sobě dokázal, kdo je na silnici pánem.
Dnes už to nedělám, dnes jezdím zejména podle předvídavosti a nikam to neženu, vím, že to nemá cenu, že ušetřím pát minutek a také vím z práce, jak to všechno končí během setiny sekundy. Já už vím, že život se ti změní během vteřiny a nedá se to už vrátit. A tak jezdím tak, abych nikdy nezatoužil vracet nějaké své rozhodnutí při řízení vozidla.

Moje teorie je, že lidé nasednutím za volant vozu ztrácejí větší pocit odpovědnosti, léčí si mnohdy své osobní neúspěchy a komplexy a alespoň na té silnici se snaží sami před sebou a samozřejmě před ostatními působit sebejistě a suverénně.
Mám známého, který jel v obci 80 km/hod, čapli ho, sebrali na dva měsíce papíry a dostal flastr 4500,-Kč. Nadával, jaký jsou to ....., a já mu jen řekl, že bych mu nasolil pokutu 20 tis. Kč a papíry na půl roku. Už není můj známý a já jsem rád.

Vyřizoval jsem pracovně nějaké záležitosti u dětí, které šli po chodníku ze školy a pán je porazil v 65 km/hod rychlosti, nepřál bych nikomu jednání s jejich rodiči, kteří by se neváhali stát okamžitými vrahy. Pán nebyl opilý, jel rychle, bylo mokro, přeběhl pes, lekl se, dostal smyk a bylo to........

Nejde o to, že by rychlost o 10 km/hod byla nějak výrazně vyšší či extrémní, ale o to, že pácháte vědomě trestný čin a pokud k tomu přibude úmyslné ublížení na zdracví či zabití, no přeberte si to každý sám.
Renault Thalia 1.4 16V Expression Clima, r.v.2005, pořízeno 10/2005, 345 tis. km
Renault Clio III 1.2 16V Grandtour, r.v.2008, pořízeno 5/2021, 130 tis. km
Škoda Roomster r.v 2008, 1,4 MPI 63kW, pořízeno 2023, 110 tis. km
Škoda Felicia r.v 1997, 1,3 MPI 50kW, pořízeno 2002, 250 tis. km
Škoda Favorit r.v. 1993, 1,3i, 43 kW, pořízeno 1997, R.I.P.
Wartburg 353 alias dvoutaktní bramborák, 1994, R.I.P.

Uživatelský avatar
Kuno
Senior member
Příspěvky: 1941
Registrován: stř led 16, 2008 21:05

Re: Mstivost a zášť lidí

Příspěvek od Kuno » pát pro 20, 2013 12:06

jPřekročení rychlosti o 10km není trestný čin ale přestupek a úmyslný trestný čin je definovaný ÚMYSLEM.
To by musel řidič schválně najet do lidí např na zastávce s ÚMYSLEM je zabít.
Jinak je to max. zabití z nedbalosti atd..

Uživatelský avatar
Kuno
Senior member
Příspěvky: 1941
Registrován: stř led 16, 2008 21:05

Re: Mstivost a zášť lidí

Příspěvek od Kuno » pát pro 20, 2013 12:12

Ale napíšu Vám něco z toho "druhého soudku"
Je pravidlem,že když jedu po dálnici (rychlostí do 140 km\h)najde se vždy pár řidičů,kteří se mi snaží ve svých uprděných šestnáctistovkách dokázat,že mají rychlejší auta. Je to úsměvné to sledovat ze sedadla řidiče auta,které dělá z 0 na 100 km\h do 6 sec.

Uživatelský avatar
Zefek
Grafoman
Příspěvky: 17531
Registrován: ned dub 29, 2007 21:12
Bydliště: Opava, Ostrava, jak kdy

Re: Mstivost a zášť lidí

Příspěvek od Zefek » pát pro 20, 2013 12:18

faldicek píše:on udělal ten samý mánevr, čímž jsem si vysloužil fázi školení č.1 - Vytroubení.
Někdy, z čistě psychologického hlediska, by mě zajímala reakce "školících řidičů" na situaci, kdy bych přejel do levého pruhu a vysloužil bych si to vytroubení, ale pokračoval bych v předjíždění, dejme tomu kamionu, rychlostí cca 100km/h. A ve chvíli, kdy už bych skoro předjíždění dokončil, pustil bych nohu z plynu a nechal jet ten kamion, ale s tím, že bych hodil pravý blinkr a auto bych zastavil na kraji. Případně bych mohl začít i brzdit, což by ale vzhledem k situaci mohl být i problém. Ale případnou poruchu při předjíždění vám nedokáže nikdo.

Je fakt, že tohle je příliš riskantní manévr a mohlo by se přitom stát spousta nebezpečných věcí. Včetně toho, že to nevydrží školič za mnou a pak mi rozfláká pusu, jestli na to bude mít, ...
Diagnostika vozidel Renault | Provádění drobných oprav | Přípravky rozvodu pro 16V motory | Načtení ventilků
Upload vašich fotek | Galerie fotografií a návodů z fóra | Vyhledávač pro fórum | Přehled autorizovaných servisů
Aktuální novinky ze světa Renault exkluzivně na: Renault News
Renault Mégane 1.6 16V 2003 Hatchback
Renault Mégane 1.9 dCi 2001 Hatchback
Renault 21 1.7 GTS 1987 (27.3.1987-23.4.2011)

Uživatelský avatar
faldicek
Senior member
Příspěvky: 1843
Registrován: pon srp 23, 2010 22:29
Bydliště: Chomutov

Re: Mstivost a zášť lidí

Příspěvek od faldicek » pon pro 23, 2013 14:50

No co se dnes na silnicích děje... Pitomí vánoce, lidi blbnou a průjezd kolem nákupních center se rovná zkoušce trpělivosti. U kruhového objezdu u Chomutovského Globusu jsem strávil snad 10 minut, ne li déle a za mnou stojící kamioňák si zjevně myslel, že intenzivním troubením urychlí či zastaví dopravu, jak asi tušíte, bylo mu to prd platný. Nebýt řidiče který ač měl přednost a smiloval se, stojím tam snad doteď...
Není to sice úplně k tématu, ale je to také o slušnosti a neslušnosti některých řidičů...

z.b.y.
Starting member
Příspěvky: 65
Registrován: sob srp 08, 2009 09:40
Bydliště: Chomutov

Re: Mstivost a zášť lidí

Příspěvek od z.b.y. » pon pro 23, 2013 15:24

faldicek píše:No co se dnes na silnicích děje... Pitomí vánoce, lidi blbnou a průjezd kolem nákupních center se rovná zkoušce trpělivosti. U kruhového objezdu u Chomutovského Globusu jsem strávil snad 10 minut, ne li déle a za mnou stojící kamioňák si zjevně myslel, že intenzivním troubením urychlí či zastaví dopravu, jak asi tušíte, bylo mu to prd platný. Nebýt řidiče který ač měl přednost a smiloval se, stojím tam snad doteď...
Není to sice úplně k tématu, ale je to také o slušnosti a neslušnosti některých řidičů...
Ahoj.
Tak to jsi tam ještě projel dost dobře. Já dneska okolo 13:30 hod. jsem se ve směru od Klášterce do města přibližně od čerpací stanice posouval ke kruháči u Globusu 25 minut. Lidi jsou fakt jak trefení :(
Ex: Škoda 120 GLS; r.v.: 1984
Ex: Škoda Felicia 1,3; r.v.: 1995
Ex: Opel Astra 1,6 16V; 74 kW; r.v.: 1995
Ex: Renault Scenic 1,6 16V; 79 kW; r.v.: 2000; automat
Nyní: Renault Scenic II 1,6 16V; 82 kW; LPG; r.v.: 2008; automat

Uživatelský avatar
faldicek
Senior member
Příspěvky: 1843
Registrován: pon srp 23, 2010 22:29
Bydliště: Chomutov

Re: Mstivost a zášť lidí

Příspěvek od faldicek » pon pro 23, 2013 15:29

No těch 10 minut bylo tak čistě stání u objezdu, popojíždění v koloně která sahala kolem druhé hodiny také cca k pumpě ani nepočítám... Také jsem jel směrem od Klášterce... No hrůza, tam je snad lepší to vzít po nové dálnici a přes město, nebo přes Spořice, všichni jezdí na nákupy na poslední chvíli kolem Globusu je totální blázinec...

z.b.y.
Starting member
Příspěvky: 65
Registrován: sob srp 08, 2009 09:40
Bydliště: Chomutov

Re: Mstivost a zášť lidí

Příspěvek od z.b.y. » pon pro 23, 2013 22:04

A přitom kolikrát stačí pochopit a praktikovat pravidlo zipu. :)
Ex: Škoda 120 GLS; r.v.: 1984
Ex: Škoda Felicia 1,3; r.v.: 1995
Ex: Opel Astra 1,6 16V; 74 kW; r.v.: 1995
Ex: Renault Scenic 1,6 16V; 79 kW; r.v.: 2000; automat
Nyní: Renault Scenic II 1,6 16V; 82 kW; LPG; r.v.: 2008; automat

Uživatelský avatar
faldicek
Senior member
Příspěvky: 1843
Registrován: pon srp 23, 2010 22:29
Bydliště: Chomutov

Re: Mstivost a zášť lidí

Příspěvek od faldicek » úte pro 24, 2013 08:16

Jo na příjezdu ke kruháku ano, ale v samotném průjezdu kruhákem ti to nepomůže. Jelikož spousta aut z kruháku sjížděla do Globusu, tak to bylo jen o slušnosti, že třeba nechají mezeru pro průjezd vozidel co jen projíždějí, nebo jak se mi později stalo, že vyloženě pán na kruháku zastavil a pustil projet několik aut...

z.b.y.
Starting member
Příspěvky: 65
Registrován: sob srp 08, 2009 09:40
Bydliště: Chomutov

Re: Mstivost a zášť lidí

Příspěvek od z.b.y. » úte pro 24, 2013 20:22

Jak říkáš: Slušnost a ohleduplnost by to chtělo. Přeji hezké svátky. :van002:
Ex: Škoda 120 GLS; r.v.: 1984
Ex: Škoda Felicia 1,3; r.v.: 1995
Ex: Opel Astra 1,6 16V; 74 kW; r.v.: 1995
Ex: Renault Scenic 1,6 16V; 79 kW; r.v.: 2000; automat
Nyní: Renault Scenic II 1,6 16V; 82 kW; LPG; r.v.: 2008; automat

espace2001
Starting member
Příspěvky: 7
Registrován: ned kvě 25, 2014 20:44

Re: Mstivost a zášť lidí

Příspěvek od espace2001 » sob čer 14, 2014 15:52

[quote="Sarap"]
Ještě pro doplnění, jsem jeden z vedoucích velkého exekutorského úřadu, což všichni v baráku vědí a dokonce vedeme několik řízení s lidmi, kteří tam bydlí ...... /quote]
Odpověděl jsi si dám... Ano, dluhy se mají platit a pokud se k tomu někdo nemá, musí se mu "pomoci" ale co se dnes děje, kdy kvůli bagatelnímu dluhu berete lidem střechy nad hlavou, z pár set korun je najednou několik desítek tisíc a podobně.. Srážíte lidi na sociální dno...
Neber to osobně, ale pár mých známých má s vámi své zkušenosti. Dopisy posíláte na starou adresu, o datových schránkách jste neslyšeli, ale když máte přijít sebrat lidem věci, víte dobře kam jít. O zabavovaní majetku, který ani dlužníkovi nepatří, ani nemluvím... Exekutor od soudu, to je věc jiná. Přišel, navrhl splátky, odešel.. jenže to je státní úředník, který na rozdíl od soukromníků není placený od toho, co vybere a jaké nesmyslné poplatky a výdaje si vymyslí. Převážení bezcenných věcí na druhý konec republiky, kdy jejich prodej ani nepokryje náklady exekuce?
A říct ti to do očí, když vím, že mi díky zhovadilosti politiků můžeš přijít vybílit byt?
Podívej se na internet, co se o vás píše...
Nic osobního, ale tem lidem se nedivím.. Ničíte jim životy.. mnohdy jsou v tom i nevinně, nebo dlužili někde pár korun a ani o tom nevěděli.. a nenažraní právníci s exekutorama jim zničí život...
ex Renault Espace I. 2.0D
ex Renault Espace III. 2,2dCi
Renault Espace IV. 2.0T + LPG
Smart 452 Targa 0,7i 2003
Škoda Fabia 1,4 TDi 2015
Jawa Mustang 1970

Martin Pergl
Advanced member
Příspěvky: 268
Registrován: čtv čer 05, 2008 14:39

Re: Mstivost a zášť lidí

Příspěvek od Martin Pergl » čtv čer 19, 2014 19:39

Mě se dnes stalo, jedu si městem, je to taková klidnější část ale dost často tam chytají , tak sem jel vzorně podle předpisů všechno v pohodě a v klidu, přede mnou autobus a před autobusem kamion s návěsem, když sem najednou spatřil ve zpětném zrcátku Vauxhall na italských značkách a strašně se na mě lepil pak začal blikat a z ničeho nic začal předjíždět a cpát se mezi mě a autobus, to se mu samozdřejmě povedlo, ale naštvalo mě to tak že sem mu ukázal z okna vztyčený prostředníček a vyblikal jsem ho, on vesele dál předjížděl kamion vůbec mu nevadilo že vedle v pruhu jede nějaký pán babetě, sotva to ustál :( A to nejlepší nakonec, v levém pruhu ve směru jízdy je místo, kde chytávají ty policajti, a náhodou tam dneska byli, ale myslíte že by něco "strážci" zákona udělali ??? Ani je nehlo, jen na něj koukali jak předjíždí a ohrožuje ostatní a taky porušuje předpisy...Někteří lidi by se měli zamyslet, né že ohrožují samy sebe ale i ostatní účastníky provozu a bohužel to může skončit smrtí nevinného člověka :(

kotasekh
Grafoman
Příspěvky: 5773
Registrován: sob říj 24, 2009 09:09

Re: Mstivost a zášť lidí

Příspěvek od kotasekh » pát čer 20, 2014 03:32

No jo, PaCHmani meli ten den na programu pasy a svetla, se pak nemuzes divit ze je nejaky hovadsky jedouci ridic nezajima :-).
ex Renault Thalia Authentique 1,2 16V LPG
Najeto 317 000km, totálka při nehodě :(.
Nyní Renault Thalia 2012, Dacia Duster Prestige TCe100 LPG 2022

Ajap
Junior member
Příspěvky: 121
Registrován: úte srp 26, 2014 17:23
Bydliště: České Budějovice

Re: Mstivost a zášť lidí

Příspěvek od Ajap » pát zář 12, 2014 11:04

Před 10 dny jsem koupil ojetou Thálii. Když jsem ji měl 7 dní, tak příjdu k autu a vidím, že mně někdo vymlátil pravé přední boční okno. V autě ani nebyl, asi ho někdo vyrušil. Někdy na jaře se mně zas někdo pokusil vloupat do Citroenu ZX za 10000Kč. Dovnitř se nedostal, ale zničil zámek. Tak mně to vychází, že v Brně se mně někdo vloupá nebo se pokusí vloupat do auta skoro 2x za rok - s přestávkou, kdy jsem bydlel na malém městě u Brna, kde za těch 6 let mně auto nevykradli ani jednou, bydlím v Brně 5 let a v autě jsem měl "návštěvu" 8x.
Peugeot 308 1,2 THP 96kW Active+ 2017
Renault Thalia 1,2l, 2007
Renault Thalia 1,2i Alizee, 2008 (už nevlastním, ale je pořád v rodině)

timina
Starting member
Příspěvky: 6
Registrován: úte zář 16, 2014 19:46

Re: Mstivost a zášť lidí

Příspěvek od timina » úte zář 16, 2014 20:30

tohle tak nesnáším.... normálně nechápu co je s těma lidmi .... bych to byla hlava nehlava.... ale to bych asi nic nevyřešila...

Uživatelský avatar
Dan Black
Člen RCČR
Příspěvky: 1830
Registrován: pát zář 14, 2007 14:40
Bydliště: Bílina

Re: Mstivost a zášť lidí

Příspěvek od Dan Black » stř zář 17, 2014 15:57

timina píše:.... bych to byla hlava nehlava....
Kde bys byla? Obrázek
Kia Rio 2017
Scenic 2001 1.6/16v
Vzpomínáme...Škoda 105 (s něčím se začít musí)...Twingo Helios (prosklená střecha, zdroj potěšení i vzteku)

Obrázek Obrázek

timina
Starting member
Příspěvky: 6
Registrován: úte zář 16, 2014 19:46

Re: Mstivost a zášť lidí

Příspěvek od timina » úte zář 23, 2014 08:38

jo jo .... gramatika... to raději auta... . Ale máš pravdu... je potřeba připomínat si mateřský jazyk.... :t18:

Odpovědět

Zpět na „Příhody ze silnic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů