Pomáhat a chránit

Co se nám přihodilo.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Uživatelský avatar
Anarki
Člen RCČR
Příspěvky: 3889
Registrován: ned kvě 29, 2005 22:42
Bydliště: Atomograd
Kontaktovat uživatele:

Pomáhat a chránit

Příspěvek od Anarki » ned srp 17, 2008 15:20

Zajisté si už většina lidí všimla tuto hezkou propagandu policie ČR. Myšlenka je to hezká, pojďme se podívat jak je to v reálu.

Jel jsem v pátek večer na sraz. Díky špatnému počasí, mlze (místami nulová viditelnost) a vrtochům navigačního (poslat mě po cestě která ještě nebyla vystavěná :) ) jsem se opozdil a do campu Monte Lope přijížděl až kolem půlnoci. Mezi Lopeníkem a Březovou mě chytla taková bouře, že jsem pro déšť nic neviděl a okamžitě mi zahmlilo všechny okna. Topení naplno a na jedničce pomalu dál. Situace se vyhrotila vechvíli když jsem spatřil zlomený konár padajíci ze stromu. Strhnul jsem to na kraj kde byla bohužel trocha hlubší příkopa. Hodil jsem zpátečku, pohnul se dozadu asi o 50 cm a zůstal klouzat. Uvízl jsem. Auto zůstalo stát na pravém předním kole a pravém zadním kole, levé přední se jen jemně dotýkalo silnice, levé zadní beznadějně ve vzduch. Zapínam výstražní trojuhelník a modlím se aby nějaké pako nešlo tudy moc rychle. Bouře asi za půl hodiny ustála. Vycházím z auta a odstraňuji konár aby to do mě nenašil ještě někdo další. Po asi 15 minutách, špinavý jako prase jsem uspěl. Vracím se do auta a čekám na kolemjdoucího co by mě vytáhl. Nikde nikoho při svém štěstí jsem uvízl na silnici kudy asi nikdo nechodí :? Co jehorší, telefon z českou kartou zůstal doma (a slovenský stíračky v ČR nefungují). Ukládám se k spánku v autě, ráno někoho stopnu a požádám o pomoc. Kolem druhé ranní hodiny se budím na auto co zastalo u mě. Sláva. Policie ČR. Jejich první otázka co jsem dělal a jestli nejsem zraněn. Všechno jsem jim vylíčil a zarazilo mě konstatování, "no to jste nepřizpůsobil rychlost své jízdy podmínkám na silnici, buďte rád že Vám nedáme pokutu 2.000 Kč. " :shock: Snažil jsem se mu vysvětlit, že konár který padá ze stromu řidič předvídat nemůže (pokud to není vizionář) no stál si za svým. Tak jsem ho požádal aby mě zkusily vytáhnout, lano jsem měl, oni měli Felicii s tažným zařízením vzadu. "No to já nemůžu, mohlo by se něco poškodit a to auto není moje ale služební, musíte si tady počkat na velký auto." Snažil jsem se mu vysvětlit, že auto má jen 800 kg a jeho tažný určitě vydrží víc než moje očko vzadu. Nedal si říct, a na otázku jestli by mi nepůjčil telefon abych zavolal Marťasovi že mu za telefonát zaplatím mi řekl že to nemůže, sednul do auta a se svým mlčenlivým kolegou odjel. Skleslý jsem sednul zpátky do auta a přemýšlel, že větší smůlu už jsem mít nemohl. Naštěstí se za chvíli zastavili u mě dva kluci na Focusu.
Ochotně souhlasili s tím, že mě vytáhnou. Akorát že soudruzi ve Fordu udělali chybičku a nenašli jsem hák ani vpředu ani vzadu. Hledali jsme všude jestli se někde nešroubuje no nic tam nebylo. Viva La France pomyslel jsem si. Chvilku ještě zkoušeli vytáhnout mě za lano jenom oni dva za podpory mého auta ale to se samozřejmě nepovedlo.
Ještě jsem navrhnul abychom to uvázali o zadní nápravu a kluci po chvilce souhlasily. Jak mě začínali tahat tak to vůbec nešlo tak lehce jak jsem si myslel už jsem v jedné chvíly čekal že praskne lano nebo se utrhne očko ale nakonec se auto pohlo a vyhrabalo. Vřele jsme se rozloučili a každý jel po svém. Touhle cestou bych chtěl poděkovat dvěma klukům co mi pomohli se stříbrným Focusem. Značku jsem si v tom zmatku nezapamatoval. Díky moc kluci, byli jste Super. :wink:

Já si z toho vzal ponaučení, lano si koupím ocelové a na zadní nápravu si navařím pořádne oko aby mě mohli tahat i z 90 stupňovýho uhlu :lol:

Co dodat. Policie mě nesmírně sklamala, absolutně žádna pomoc, jenom buzerace, výhružky a kdybych měl smůlu (nebo natrafil na ještě horší debily) tak i okrádání. :roll: V souvislosti s jejich hezkým heslem Pomáhat a Chránit mě napadlo výstižnější a sice Buzerovat a Okrádat.
Touhle cestou bych chtěl nepoděkovat policistům s tmavou felicií a požádat je aby si v zájmu svého hesla nastudovali kolik toho snese jejich auto a na co všechno je možné použít tažný zařízení. V opačném případě ať jedou strouhat tužky do kanceláře, na silnici nemají co dělat 8)
Howgh.
Ošnečkovaný Cacabus Quintus GT-Blue Storm 5-Ultimate Sensational Orgasm s kovaným srdcom F3+N a šnečkom GT2876RS Real Raider
První R5 GTT na světe kde bylo nainstalované nezávislé topení, analogové švýcarské hodiny Kienzle a pod ... :)
Bacha na parazit Kooperativu :evil:

Uživatelský avatar
wc
Grafoman
Příspěvky: 3506
Registrován: úte kvě 02, 2006 06:16
Bydliště: Orlová, Ostrava - Plesná

Příspěvek od wc » ned srp 17, 2008 16:22

Anarki, vidíš, že slušní kluci ještě jezděj po cestách, i když třeba ve Fordu :D
A je velká škoda, že těm slušným policajtům, kteří by někdy i rádi pomohli to kur.í takoví zas... budižkničemové, kterých je všude spoustu...... a nejen u policie.

wecka :D
Megané II sedan 1,9 dCi - 88kW, 6st., climatronic
6,0 l/100Km

Uživatelský avatar
Jan Kalina
Grafoman
Příspěvky: 7144
Registrován: čtv bře 04, 2004 17:14
Bydliště: královéhradecko - rychnovsko

Příspěvek od Jan Kalina » ned srp 17, 2008 18:16

A proč jezdíš na srazy do deštných pralesů a ještě k tomu tam taháš i chudáky soudruhy příslušníky? :D
Měl sis je hned vyfotit - odznak s číslem, nebo aspoň značku auta :idea: Určitě měli být někde jinde.
R20 TS 2.0 1982/www.R20 Turbo-D.zde 2.1 1983/www.R25 V6Turbo.zde 2.5-V6 1985/R25 V6Turbo 2.5-V6 1986/www.R25 Turbo-DX.zde 2.1 1985/R25 V6 Injection 2.7-V6 1985/R25 V6 Injection 2.9-V6 1987, 1988, 1989/Express 1.4 198?/R1363 GTX Automatic 2.0 1983/R136C GTA V6 1985/2017+?/Espace V6 1993/Espace V6 1994/Espace V6 LPG 1996/XR25 1990/Express 1.9dT RT-E3 1997/Laguna 2.0 1995/Kangoo dCi 2008
*** Hledá se odcizená R25 V6 šedá, více info -->>ZDE<<-- ***
*** Hledá se odcizená R25 Baccara vínová, více info -->>ZDE<<-- ***

Uživatelský avatar
MaD@x
Člen RCČR
Příspěvky: 1267
Registrován: ned črc 29, 2007 23:23
Bydliště: Odolena Voda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MaD@x » ned srp 17, 2008 19:39

nazdar anarki, no nestačím se divit....kdybys měl čísla odznaků, dalo by se s tím 100% něco dělat, jelikož mám půlku rodiny u státních a ne jen nějaký pochůzkáře...no to je konec...měli by takový dát někam do hračkářství na hlídání a ne k pčr...to je konec, fakt nějací de.ilní ko..ti...sorry viktore, to se jinak nedá.... :evil:
Ofce v TDÍ, ale nedělá pou
ex Renault Laguna 95 1,8RN 69kW - Letadlo
ex Renault Laguna 99 3.0RXT 140kW - sekačka(bo žere aj travu kol cesty)
ex Renault Clio Grandtour 1,2 55kW Ice - Služební koza
ex Renault Laguna Grandtour 03 1,9dCi Privilege 88kW - Silver spur
ex Mercedes-Benz Citan 111 1,5dci - Kangoo pro kolotočáře

Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý...

Uživatelský avatar
Anarki
Člen RCČR
Příspěvky: 3889
Registrován: ned kvě 29, 2005 22:42
Bydliště: Atomograd
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Anarki » ned srp 17, 2008 20:57

1 - Pořád lilo s malýma přestávkama kdy jen XXXXXX . Za tu chvilku co jsem s nima kecal a pak uvazoval a odvazoval lano jsem zmoknul do nitky.

2 - Odznaky neměli viditelný, byli v nějaké zvláštní černé uniformě (Budeš se smát ale připadalo mi to jako neprůstřelná vesta).

3 - Trápilo mě co je s autem, jak ho dostanu ven a kde budu spát. Pak mě zajímal sraz R5 a až po příjezdu domů mě napadlo podělit se o zkušenost s ostatníma.

4 - Pro Honzu a ostatní - Auto v příkopu, bouře kolem, nejmíň 5 km od nejbližšího lidskýho obydlí, kolem padají konáry, nevím co přijde a moje naděje odchází. Koho by v takové situaci napadlo hledat foťák nebo si pamatovat SPZ :?:

Možná by nebyl až takový problém zjistit o koho jde, byla to kontrastní dvojice dlouhý a široky :D Taky se chvastali že přede mnou dali nějakým Slovákům v dodávce co skončili v příkopu pokutu. Kolik aut mohlo být venku v tom nečase o 2.00 hod ráno v takové díře jako je Bánov a okolí :idea: :?:
Ošnečkovaný Cacabus Quintus GT-Blue Storm 5-Ultimate Sensational Orgasm s kovaným srdcom F3+N a šnečkom GT2876RS Real Raider
První R5 GTT na světe kde bylo nainstalované nezávislé topení, analogové švýcarské hodiny Kienzle a pod ... :)
Bacha na parazit Kooperativu :evil:

Šuby
Junior member
Příspěvky: 246
Registrován: pon čer 23, 2008 18:47

Příspěvek od Šuby » ned srp 17, 2008 21:40

Tak to je docela fiasko pro poldy. Neviděli jste minulý pondělí reportéry ČT? Docela tam jeden dopravák exceloval, když mu řekli, aby posoudil, zda má autolékárnička správný obsah. Zvednul se a odešel. Co si má člověk o takovejhlech magorech myslet.

Uživatelský avatar
Jan Kalina
Grafoman
Příspěvky: 7144
Registrován: čtv bře 04, 2004 17:14
Bydliště: královéhradecko - rychnovsko

Příspěvek od Jan Kalina » ned srp 17, 2008 22:58

Tys už nestihl být Pionýrem, viď Robo :?: :lol: To bys totiž ctil zásadu "Buď připraven!" - "Vždy připraven!" :mg2:
Městská policie Hl.m.Prahy na Jižní spojce měřící rychlost za provozu (kamera za čelním sklem, otevřený notebook před policistou sedícím vedle řidiče, tmavý zadní skla, civilní vzhled auta):
:arrow: Obrázek

Městská policie Kostelec nad Orlicí parkující na chodníku vedle takřka zcela prázdného parkoviště:
:arrow: Obrázek
R20 TS 2.0 1982/www.R20 Turbo-D.zde 2.1 1983/www.R25 V6Turbo.zde 2.5-V6 1985/R25 V6Turbo 2.5-V6 1986/www.R25 Turbo-DX.zde 2.1 1985/R25 V6 Injection 2.7-V6 1985/R25 V6 Injection 2.9-V6 1987, 1988, 1989/Express 1.4 198?/R1363 GTX Automatic 2.0 1983/R136C GTA V6 1985/2017+?/Espace V6 1993/Espace V6 1994/Espace V6 LPG 1996/XR25 1990/Express 1.9dT RT-E3 1997/Laguna 2.0 1995/Kangoo dCi 2008
*** Hledá se odcizená R25 V6 šedá, více info -->>ZDE<<-- ***
*** Hledá se odcizená R25 Baccara vínová, více info -->>ZDE<<-- ***

josef01
Člen RCČR
Příspěvky: 445
Registrován: pon čer 20, 2005 12:54

Příspěvek od josef01 » ned srp 17, 2008 23:28

Jsem optimista. Proto bych chtěl věřit že jsi narazil na vyjimky. Avšak v poslední době čím dál víc hlasů svědčí o tom, že heslo „Pomáhat a chránit“ na dveřích policejních aut je jenom propagandistickou metodou jak lidi přesvědčit že policie „Pomáhá a chrání“. Populistickými hesly nahrazovat nekvalitní práci policajtů a tak si vylepšovat reputaci – to nemůže fungovat. :evil:

Uživatelský avatar
MaD@x
Člen RCČR
Příspěvky: 1267
Registrován: ned črc 29, 2007 23:23
Bydliště: Odolena Voda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MaD@x » pon srp 18, 2008 00:37

honzo, neco podobnyho mame i tady na severni morave...v roznove je stabilne cervena tuningova oktavka s cernymi skly, ze nevidis dovnitr...ma vpredu bradavici...vzdycky se na tebe tlaci, dokud nepridas rychlost, pak zapnou majacky, co maj ve vnitr a uz te kasirujou...no to je taky mazec...
Ofce v TDÍ, ale nedělá pou
ex Renault Laguna 95 1,8RN 69kW - Letadlo
ex Renault Laguna 99 3.0RXT 140kW - sekačka(bo žere aj travu kol cesty)
ex Renault Clio Grandtour 1,2 55kW Ice - Služební koza
ex Renault Laguna Grandtour 03 1,9dCi Privilege 88kW - Silver spur
ex Mercedes-Benz Citan 111 1,5dci - Kangoo pro kolotočáře

Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý...

Uživatelský avatar
vampire.five
Junior member
Příspěvky: 211
Registrován: stř říj 10, 2007 15:30
Bydliště: Kuřim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vampire.five » pon srp 18, 2008 08:49

Na to sedi jen pisne od Krucipusk- Jedu do Mexika a od Škwor- Policajt.
R5 GTS (bez srdce), R5 GTE (implantovana do GTS)

Uživatelský avatar
Mr.Brain
Experienced member
Příspěvky: 692
Registrován: pon úno 25, 2008 14:37
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Brain » pon srp 18, 2008 22:36

D@x: co k tomu dodat? Snad jim hodit kotvu? :lol: A říct že tam bežel pes a bylo by... Anebo pustit plyn a zpomalovat a zpomalovat... :roll:
Renault 19 Chamade Ph1 rv.90, Cléon powah kompresni tlaky 13,6-13,6-13,6-13,6 (173 000 km)
Alpine 9884R,Rainbow SAX 265.20 na Audison SRx4,Helix P10 Precision - 15l uzavřenka na Vibe Slick A7.

Obrázek

Uživatelský avatar
MaD@x
Člen RCČR
Příspěvky: 1267
Registrován: ned črc 29, 2007 23:23
Bydliště: Odolena Voda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MaD@x » úte srp 19, 2008 11:11

Mr.Brain píše:D@x: co k tomu dodat? Snad jim hodit kotvu? :lol: A říct že tam bežel pes a bylo by... Anebo pustit plyn a zpomalovat a zpomalovat... :roll:
cim se vzdycky bavim ja, tak to je, ze jak se na me prilepi, tak jen lehce seslapnu brzdu, takze se rozsviti brzdova svetla, ale auto jeste nebrzdi...a furt si jedu stejnou fychlosti...pak vidim jak se jen ztraceji :D ale nekdy mam chut udelat to tak s tou kotvou, na to by pak meli v praci pekny problem...no ale na to je mi me lagi fakt lito... :?
Ofce v TDÍ, ale nedělá pou
ex Renault Laguna 95 1,8RN 69kW - Letadlo
ex Renault Laguna 99 3.0RXT 140kW - sekačka(bo žere aj travu kol cesty)
ex Renault Clio Grandtour 1,2 55kW Ice - Služební koza
ex Renault Laguna Grandtour 03 1,9dCi Privilege 88kW - Silver spur
ex Mercedes-Benz Citan 111 1,5dci - Kangoo pro kolotočáře

Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý...

Uživatelský avatar
wc
Grafoman
Příspěvky: 3506
Registrován: úte kvě 02, 2006 06:16
Bydliště: Orlová, Ostrava - Plesná

Příspěvek od wc » úte srp 19, 2008 18:56

Já bych jim to klidně zašlápl :wink:

Myslím, že by se s brzdama nechytal.

Ani by mi nebylo líto nárazníku. Už jednou dostal, tak by konečně šel na zasloužený odpočinek :wink:

wecka :wink:
Megané II sedan 1,9 dCi - 88kW, 6st., climatronic
6,0 l/100Km

Uživatelský avatar
mayko
Senior member
Příspěvky: 1009
Registrován: stř lis 21, 2007 20:26
Bydliště: Podolinec

Příspěvek od mayko » stř srp 20, 2008 13:04

Anarki píše:byla to kontrastní dvojice dlouhý a široky :D Taky se chvastali že přede mnou dali nějakým Slovákům v dodávce co skončili v příkopu pokutu. Kolik aut mohlo být venku v tom nečase o 2.00 hod ráno v takové díře jako je Bánov a okolí :idea: :?:
Možno že nemali radi Slovakov :D Len mi je divne že ti nezavolali požiarnikov ak ta už nechceli ťahať.

Uživatelský avatar
N4N0B1T
Obecní blázen
Příspěvky: 487
Registrován: úte dub 24, 2007 23:56

Příspěvek od N4N0B1T » sob srp 23, 2008 11:42

D@x píše:honzo, neco podobnyho mame i tady na severni morave...v roznove je stabilne cervena tuningova oktavka s cernymi skly, ze nevidis dovnitr...ma vpredu bradavici...vzdycky se na tebe tlaci, dokud nepridas rychlost, pak zapnou majacky, co maj ve vnitr a uz te kasirujou...no to je taky mazec...
No okamzite to zaslapnout a pak kdyztak rici, ze ve predu probehlo nejaky zvire.

Jinak je to spise v lidech, urcite se najdou ochotny a hodny policiste, ale zatim mi PCR ani nejdnou nepomohla, kdyz mi neco ukradli nebo tak neco.. na silnici jen sama buzerace a misto pomahat a chranit by si meli dat buzerovat a cihat :twisted:
R19 Chamade 16V

Joska
Starting member
Příspěvky: 88
Registrován: čtv lis 17, 2005 13:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Joska » sob srp 23, 2008 18:38

Je to takové populární téma :lol: Musím však taky říct, že nepamatuju, kdy by mi PČR nebo městská policie Prahy pomohla. :cry: Pokud je o pomoc člověk požádá, doví se jen jak to nejde, jak maj svázané ruce a jak jsou špatné zákony. Ale pokud něco provedete (většinou blbost jako parkování u žluté, kterou jsem fakt přehlídl), hned vás setřou. To maj najednou možností dost a dost. Eventuelně vám nabídnou, že se to udělá za polovic bez bloků. Čili i podle mě jim buzerace jde, ale pomáhat nechtěj.
R19 chamade, 1,8 65kW 1994

Uživatelský avatar
MaD@x
Člen RCČR
Příspěvky: 1267
Registrován: ned črc 29, 2007 23:23
Bydliště: Odolena Voda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MaD@x » sob srp 23, 2008 20:31

no, ja par zkusenosti mam...kdyz jsem se nekolikrat v praze ztratil, tak jsem pozadal kolemjedouci strazniky a ochotne mi pomohli... :shock: sam jsem cumel, ze me jeste za neco nezbuzerovali, normalne me slusne poztravili, vyslechli si a rekli at jedu za nimi...no mazec, sam jsem nechapal... :idea:
Ofce v TDÍ, ale nedělá pou
ex Renault Laguna 95 1,8RN 69kW - Letadlo
ex Renault Laguna 99 3.0RXT 140kW - sekačka(bo žere aj travu kol cesty)
ex Renault Clio Grandtour 1,2 55kW Ice - Služební koza
ex Renault Laguna Grandtour 03 1,9dCi Privilege 88kW - Silver spur
ex Mercedes-Benz Citan 111 1,5dci - Kangoo pro kolotočáře

Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý...

Uživatelský avatar
Azrael
Člen RCČR
Příspěvky: 75
Registrován: pon kvě 19, 2008 18:41
Bydliště: Poděbrady

Příspěvek od Azrael » pát srp 29, 2008 22:38

No já abych sa přiznal, tak mam s policajtama zatim docela dobrý zkušenosti. Jednou dyž sem zabloudil v Praze, někde v Malešicích nebo jak sa to tam jmenovalo (šel jsem pěšky) nikde nikdo a najednou vidim policejní Oktávii a kní sa šinou dva strážníci. Využil jsem situace a zeptal sa jich jak sa dostat na Karlovo náměstí. Ten jeden začal přemejšlet jak mi to vysvětlit a druhej povídá, hele, dyť přes Karlák jedem, tak ho vemem ne? A tak mě odvezli až na Karlák. Druhá příhoda byla na Kladně když mi tam nějakej XXXXXXX zapálil auto. Byli velice ochotní a snažili sa pomoci jak mohli. Na některé v tom šoku a naštvání i přiblblé moje otázky (co s tim autem teď, kam odtáhnout, jak odhlásit, blablabla) zodpověděli i za cenu, že odpověď hledali na internetu, něco mi i vytiskly na papír abych to nezapomněl a to vše ve čtyři ráno. Takhle kdyby sa chovali všici, no ale pak sou i tací co buzerujou za každou blbinu, třeba známej dostal pokutu za lehce podhuštěnou rezervu a nepomohla mu ani výmluva, že má s sebou funkční pumpičku a že si jí tedy může kdykoliv přifouknout. A to mu prý to auto prolezli takovým způsobem, až prostě na něco nepřišli, myslim, že kdyby tenkrát měl tu rezervu nahuštěnou správně, tak tam do teď čekaj, než sa mu nevyfoukne nebo než mu skončí platnost technický. :lol:
Renault Super5 1.1 Campus
Renault Super5 1.7 GTE

vinetou
Člen RCČR
Příspěvky: 235
Registrován: stř srp 30, 2006 23:09
Bydliště: nevim naši popojeli

Příspěvek od vinetou » pon zář 01, 2008 09:14

od policajtů radši pryč když je potkám koukám by mi ještě něco neukradli a co nejrychlejc od nich pryč kdysi dávno mi vykradli byt já na 90procent věděl kdo tak jsem to nahlásil jenže ta osoba byl starej protřelej kriminálník a pánům policajtům nakukal že byt sem si vykrad sám a já jim to potom nemohl vymluvit pak mi byl na diskotéce odcizen mobilní telefon a když přijela policie a já chtěl at vytoej moje číslo že by třeba mobil někomu zazvonil v kapse skončilo to tím že jsem moc drzej a dostal sem obuškem a nedávno mi vykradli krámek po příjezdu policie a mém přemlouvání že chci sepsat protokol pro pojištovnu jsem se divil že nebudou ani sbírat otisky prstů mi bylo zděleno že prej moc koukám na nově na kriminálku miami

Uživatelský avatar
vampire.five
Junior member
Příspěvky: 211
Registrován: stř říj 10, 2007 15:30
Bydliště: Kuřim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vampire.five » pon zář 01, 2008 09:25

za mnou byly onehda v 10vecer doma, kvuli bytce,ktere jsem se ucastnil pred vice jak rokem v hospode kde jsem pingloval:roll: (zbouchal jsem dva ozralce :lol: ). Chovali se jak arogantni kovbojove, nezajimalo je ze v 4:45 vstavam do prace a jeste me chteli odvezt na stanici. Strasne je zajimaly podrobnosti, oni jsou snad uplne vymazani, copak si nekdo vzpomene co bylo pred rokem??? :roll: :roll: . nemam je rad, a kdo taky jo, ze?? 8) 8) :twisted:
R5 GTS (bez srdce), R5 GTE (implantovana do GTS)

Jirka I
Junior member
Příspěvky: 238
Registrován: stř lis 30, 2005 08:34
Bydliště: Chomutov

Příspěvek od Jirka I » stř zář 17, 2008 23:40

Na Chomutovsku už vcelku profláknutá Octavia na jejich oblíbeném místě asi 10 km od Chomutova směrem na Prahu. Vybírají o půl kilometru dál u krematoria. Zaměstnává to dvě policejní auta a tři hrdiny. Nejsem si jist, jestli můžou s civilním autem parkovat na autobusové zastávce. Nejspíš ano.


album_pic.php?pic_id=685
Laguna Grandtour 1.9 dTi, Concorde, r.v. 2000, automat
Obrázek
Land Rover Freelander TD4, 2005
Obrázek

jozo-ke
Junior member
Příspěvky: 166
Registrován: čtv dub 05, 2007 19:08

Příspěvek od jozo-ke » stř říj 01, 2008 10:02

toto vystihuje policiu skor ako to ich "pomahať a chrániť"

Obrázek

Uživatelský avatar
Dehumanizer
Člen RCČR
Příspěvky: 1684
Registrován: sob úno 16, 2008 10:58
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba - Račkova dolina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dehumanizer » stř říj 01, 2008 10:25

jozo-ke píše:toto vystihuje policiu skor ako to ich "pomahať a chrániť"

Obrázek
Hehe az teraz som si to tu vsimol, akurat som to dal do vtipov :-)
Laguna III Grandtour GT 4control Energy 2.0 dCi (M9R 858) 127kW, r.v.2014

Uživatelský avatar
Anarki
Člen RCČR
Příspěvky: 3889
Registrován: ned kvě 29, 2005 22:42
Bydliště: Atomograd
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Anarki » stř říj 01, 2008 16:43

Pozerám, že nie som jediný čo je s nimi na nože :D
Ošnečkovaný Cacabus Quintus GT-Blue Storm 5-Ultimate Sensational Orgasm s kovaným srdcom F3+N a šnečkom GT2876RS Real Raider
První R5 GTT na světe kde bylo nainstalované nezávislé topení, analogové švýcarské hodiny Kienzle a pod ... :)
Bacha na parazit Kooperativu :evil:

Uživatelský avatar
Ufas
Junior member
Příspěvky: 211
Registrován: ned pro 23, 2007 23:28

Příspěvek od Ufas » ned led 18, 2009 13:29

.
Naposledy upravil(a) Ufas dne pát pro 02, 2011 05:30, celkem upraveno 1 x.

Odpovědět

Zpět na „Příhody ze silnic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti