Silnice okolo Jičína

Co se nám přihodilo.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ivan Rous
Šílený Ivan
Příspěvky: 1115
Registrován: pon led 26, 2004 09:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Silnice okolo Jičína

Příspěvek od Ivan Rous » čtv úno 05, 2004 13:06

Vzhledem k mému studiu v Hradci jsem (bohužel) nucen jezdit přes Jičín - tedy po jeho obchvatu. V úterý 3. 2. 2004 jsem na této silnici potkal 6 aut s uraženými koly, ráfky a jinými náležitostmi. O kilometr dál byl odstavený kamión a děravou pneumatikou, a o další kus dále přívěs s uraženou nápravou.

Důvodem výše uvedených "karambolů" jsou 1,2 metrů dlouhé a 50 cm hluboké díry (to je maximum co jsem naměřil - až budu vědět jak zasílat foto, pošlu obr), které se v jednom úseku objevily během dvou dnů.

Omlouvám se Jičínským :wink: , ale zatím je lepší jezdit přímo skrze město.

S pozdravem
Ivan

Ivane, prosím, zkopíruj to do "krizovek na silnici". Až to uděláš, tohle smažu.
Děkuji.

Uživatelský avatar
Čeněk Urbanec
Člen RCČR
Příspěvky: 2126
Registrován: stř úno 25, 2004 22:55
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Bať, bať, Ivane....

Příspěvek od Čeněk Urbanec » pon črc 12, 2004 20:54

...není to přímo ze silnice, ale byl jsem teď s jednou kolegyní na Prachovských skalách....Je to sportovkyně a tak jsem vzpomínal na krásné silnice, s děrama, výmolama a nebezpečnýma místama, které objíždíš, ale SEDÍŠ!!!!! :P :P :P
Čeněk Urbanec
Laguna Grandtour 1,9dCi 110kW+ 2002
Mégane 1,6 55kW 1996

Uživatelský avatar
Ivan Rous
Šílený Ivan
Příspěvky: 1115
Registrován: pon led 26, 2004 09:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan Rous » úte črc 13, 2004 09:11

Taky jsem si říkal, když jsem zkouknul jednu etapu Tour de France, že by bylo krásné jet v doprovodném voze, venku lije, je zima, cyklisti šlapou, nemůžou, padaj a já sedím v teplíčku jednou rukou řídím (jede se 40kmh), druhou rukou si střídavě podávám kolu a bagetu.

Sportu zdar

Ivan

Uživatelský avatar
Houmí.
Člen RCČR
Příspěvky: 61
Registrován: čtv led 01, 2004 12:48
Bydliště: Vbk

Příspěvek od Houmí. » úte črc 13, 2004 20:32

Ivane, musíš si ale dát pozor aby sis to kafe nevylil na obrazovku navigace při sledování televize. Jo a nestrkej nohy pod sedačku, aby jsi mohl včas zastavit, kdyby před tebou nějaký závodník upadl. Aby jsi ho nezajel. To víš tempomat je svině.
V letošním roce a v několika následujících je totiž hlavním sponzorem Škoda Auto a flotilu tvoří jak Fabie, Octavie tak i Superby. Jsem na to hrdý. protože jsem několik Superbů z nich jel. Mimo jiné i v tom červeným, co má ředitel závodu.

Čus

Odpovědět

Zpět na „Příhody ze silnic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů