O policajtech

Co se nám přihodilo.

Moderátor: Moderators General

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DDT » stř čer 01, 2005 11:23

Ivan Rous píše:Čeňku, ono to bude víc přibarvený než jen červenou a zelenou.... někdo si holt pamatuje situace "ale úplně jinak", než jak proběhly ve skutečnosti...

Ivan
Kdybychom si všichni pamatovali situace jak se skutečně staly, tak se nebudeme smát ani Menšíkovi ;)
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Uživatelský avatar
Ivan Rous
Šílený Ivan
Příspěvky: 1115
Registrován: pon led 26, 2004 09:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan Rous » stř čer 01, 2005 12:37

:wink: Jenže Menšík přibarvoval pro větší vtipnost, pro podstatu vtipu...

Ivan

Uživatelský avatar
Anarki
Člen RCČR
Příspěvky: 3889
Registrován: ned kvě 29, 2005 22:42
Bydliště: Atomograd
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Anarki » stř čer 01, 2005 23:45

Já nejsem žádnej silák, do posilky nechodím (pouze kolo nebo si občas zaběhám) no ten policajt byl proti mně asi jako Fiat 126P proti R5GTT.
Fyzicky neměl na to aby použil některý z obranných nebo likvidačných úděru které se běžne učí u policii. A jeho pokles byl jasným náznakem že něco jako tělesní cvičený je mu cizý. Je politovánihodné, že prěd opravdovými zločinci nás mají chránit lidi který si troufnou maximálne tak na dívku. Hm vlastně by to bylo zajímavý :wink: Kaťin bratr trénoval kickbox a prvky muaythai a co jsem viděl dost od něj pochytila. :lol:
A co se týče přibarvování, já takové věci nedělám, to bych se na tom po čase nemohl pobavit znova kdybych to přibarvil :x
A kdybych to už chtěl přibarvit tak bych rěk něco jako že jsem ho jednou rukou zvedl metrpadesát, zatřesením ho odzbrojil a zavěsil na kliku okna Mestský Haly :lol: nebo tak něco.

Uživatelský avatar
Anarki
Člen RCČR
Příspěvky: 3889
Registrován: ned kvě 29, 2005 22:42
Bydliště: Atomograd
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Anarki » čtv čer 02, 2005 00:06

Čeněk Urbanec píše:...ten policajt měl střílet....To myslím vážně!
Nevím zda u Vás je to jak na divokém západě no kdyby ten policajt vytáhl zbraň a vystřelil po mě došlo by z jeho strany k nepřiměřené obraně a zavřeli by ho až by zčernal :? neříkajíc o tom, že já měl svědka a on ne. Takový je ten zákon postaven na hlavu sakramensky nevýhodně pro policajty :roll:

Uživatelský avatar
Čeněk Urbanec
Člen RCČR
Příspěvky: 2126
Registrován: stř úno 25, 2004 22:55
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Čeněk Urbanec » čtv čer 02, 2005 10:42

Anarki píše:
Čeněk Urbanec píše:...ten policajt měl střílet....To myslím vážně!
Nevím zda u Vás je to jak na divokém západě no kdyby ten policajt vytáhl zbraň a vystřelil po mě došlo by z jeho strany k nepřiměřené obraně a zavřeli by ho až by zčernal :? neříkajíc o tom, že já měl svědka a on ne. Takový je ten zákon postaven na hlavu sakramensky nevýhodně pro policajty :roll:
Nikoliv, svědka by měl on.... Můžete si být jist...
Čeněk Urbanec
Laguna Grandtour 1,9dCi 110kW+ 2002
Mégane 1,6 55kW 1996

markyz
Advanced member
Příspěvky: 491
Registrován: pon srp 02, 2004 11:31

Příspěvek od markyz » čtv čer 02, 2005 12:02

Anarki píše:
Čeněk Urbanec píše:...ten policajt měl střílet....To myslím vážně!
Nevím zda u Vás je to jak na divokém západě no kdyby ten policajt vytáhl zbraň a vystřelil po mě došlo by z jeho strany k nepřiměřené obraně a zavřeli by ho až by zčernal :? neříkajíc o tom, že já měl svědka a on ne. Takový je ten zákon postaven na hlavu sakramensky nevýhodně pro policajty :roll:
Stejne souhlasim s Cenkem. policajt mel :ak47: Kazdy muze byt nastvany, ale mel by si taky najit vhodnou formu uvolneni svych emoci a ne mlatit policajta, ktery Vam pravem neco vycte!!!
Martin,
Renault Megane III 1,6 100k

Uživatelský avatar
kšanda
Člen RCČR
Příspěvky: 2744
Registrován: úte úno 08, 2005 22:09
Bydliště: Praha - Zahradní Město -> Orlické Záhoří
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kšanda » čtv čer 02, 2005 15:11

Čeněk Urbanec píše: Nikoliv, svědka by měl on.... Můžete si být jist...
nikoliv. svědka by neměl protože by ho zastřelil taky, aby se zbavil všech důkazů :D
Prej jen francouzi dělaj auta pro lidi. Ale co my prasata?
exRENAULT 21 nyní MITSUBISHI PAJERO r.v. 98 2,5 Td
co nejde silou, jde silou eště větší proto 4x4

Uživatelský avatar
Anarki
Člen RCČR
Příspěvky: 3889
Registrován: ned kvě 29, 2005 22:42
Bydliště: Atomograd
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Anarki » čtv čer 02, 2005 19:59

Za prvé mám prostrědek na uvolnění svých emocí - chodím běhat ajezdím na kole :twisted: a samozrějmě na R5GTT ten je nejlepší 8)
a ješte relaxuji večer u počítače (poslouchám hudbu).

Za druhé policistu sem nemlátil, přísahám že jsem na něj jen položil svou levou ruku a mám na to svědka. :evil:

Za třetí v právu nebyl a svým agresivním správaním (hlasem) mě podráždil. Prostory v okolí městské haly jsou bezplatně použitelné pro všechny - motoristy, autoškoly, zrazy, pokud neznečišťují okolí vysypovaním smět,i nebo vylévaním odpadových nebo škodlivých látek.
Povolení potřebujou pouze když velká návštevnost prostoru spusobí zápchy a zdržení na ceste, v případe že by spusobovali hluk v čase nočního klidu, nebo kdyby hluk v normálním pracovním dni prěkročil 150dB a v dnech pracovního pokoje 120 dB. Nic z toho jsme neporušily, nemal právo nám nic vyčítat Tečka

Za třetí kdyby opravdu udělal podraz a akože si našel falešného svědka, sídlište pod náma je plné vymletejch hláv který chodí svědčit komukoliv jen z recese proti policii. Tohle bych já nikdy nepoužil pouze to spomínám jako možnost aby ste se dostali do obrazu (ve kterým nejste)

Za čtvrtý máte obrovské rezervy v zákonu, já to pozdejic prějel s kamarádem vyšetřovatelem policie (někdo komu jednou odešla hlava motora na R19 1,7 a já měl jednu v garáži.) a ten mi jasně rek že pokud muj útok nepokračoval a nepřetrvával mohl použít maximálně tonfy (obušku) a pout ničeho víc ani jen nuž by na mě neměl vytáhnout
kdepak pistoli :x

Pistoli muže použít policajt pouze když je ohrožen lidský život jeho nebo jeho kolegu, jiného občana...., když je ohrožena věc státního zájmu, nebo když vyšší moc určí jinak a když už není jiného východiska jak hrozbu odvrátit nemluvic o tom že musí dát dvě výstrahy,(Stuj, Stuj nebo střelím), výstřel do vzduchu a až pak muže střílet přimo na člověka.

To isté platí i kdyby jsem ho napad, pistoli muže použít až když nedokáže bezpečne odvrátit muj útok, muj utok přetrváva dál a je ohrožen jeho život. Pak jdou na rad výstrahy a až pak muže použít střelnou zbraň proti mně.

Když tak koukám a čtu vaše perfektní výmluvy na silnici a super znalost předpisu je mi divný že si tak paranoidně vysvětlujete zákon o použití střelný zbraně 8) Pak by Vás například moh policajt zastřelit jen proto že jste nezastavily na znamění v jeho ruce, ohrozili jste jeho pusobení na silnici a tím i jeho samého nemluvic o navádění ostatních účastniku silnici na Anarkchii :lol:
Naposledy upravil(a) Anarki dne čtv čer 02, 2005 21:07, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Čeněk Urbanec
Člen RCČR
Příspěvky: 2126
Registrován: stř úno 25, 2004 22:55
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Čeněk Urbanec » čtv čer 02, 2005 20:09

Tak si přečtěte ten základní příspěvek, tento příspěvek, a modlete se, aby nikdo z Policie Slovenskej republiky neuměl číst....
Nikde, ani na fórech pro děti, už takové věci nepište....
Čeněk Urbanec
Laguna Grandtour 1,9dCi 110kW+ 2002
Mégane 1,6 55kW 1996

Uživatelský avatar
Anarki
Člen RCČR
Příspěvky: 3889
Registrován: ned kvě 29, 2005 22:42
Bydliště: Atomograd
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Anarki » čtv čer 02, 2005 20:27

Čeněk Urbanec píše:Tak si přečtěte ten základní příspěvek, tento příspěvek, a modlete se, aby nikdo z Policie Slovenskej republiky neuměl číst....
Nikde, ani na fórech pro děti, už takové věci nepište....
Oni se akorát staraj o svou výplatu (aby rostla do nebe), aby si neudělali potíže s velcími řybami, a aby na silnici střetli cizince nebo mafiána který jim dá balík peněz za to že ho nechaj jít dál.(životní sen každého policistu SR čest výnimkám )
Věřte mi dělám počítačové sítě a dělal jsem jej i u policajtu státních i městských, stačí mít dopoly otevřené oči a uši a dozvíte se věci po kterých máte chuť odletět pryč z planety. To myslím vážne.

Uživatelský avatar
Lenka Švestkova
Člen RCČR
Příspěvky: 474
Registrován: pon bře 22, 2004 17:42
Bydliště: Studénka

Příspěvek od Lenka Švestkova » pát čer 03, 2005 14:34

Anarki, velice zajímavá historka. Nicméně, s policajty je to trochu jako s fotbalisty na nejvyšší úrovni. NEDOTÝKAT.

Ale fakt, udělal jsi docela pěknou blbost. Příště se párkrát zhluboka nadýchni. Šahat na poldu se fakt nedělá. Představ si, že :
1. nebyla by to taková mátoha jakou jsi zrovna potkal
+
2. něco ho chvíli před tím nasejřilo stejně jako tebe
=
ZKRATOVÉ JEDNÁNÍ ( a v jaké formě, to si už představuj sám...)

Martin
Laguna 1.9dTi 2000

Uživatelský avatar
Anarki
Člen RCČR
Příspěvky: 3889
Registrován: ned kvě 29, 2005 22:42
Bydliště: Atomograd
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Anarki » pát čer 03, 2005 19:04

Máš svatou pravdu, uznávam, že jsem udělal pořádnou pitomost.
No já už jsem takový, nesnesu lži, neprávost a utláčení slabých a zamíchám se do takovejch případu i za cenu nepříjemností.

P.S. Kdyby ten polda byl väzba, měl kolegu, nebo kdyby něco uměl tak bych na něj rozhodně nešáh, (podle držení těla, chuze a stability při tom poznáš co od něj mužeš očekávat) na to mám svou jedinou zásadu Nikdy nepodceň soupeře A já zas nejsem vznětlivý až do nepříčetna 8)

Uživatelský avatar
funtomas
Junior member
Příspěvky: 120
Registrován: pon kvě 10, 2004 13:16
Bydliště: Banska Bystrica
Kontaktovat uživatele:

stretnutie s Jastrabom

Příspěvek od funtomas » stř čer 08, 2005 12:38

Dnes rano ked som vychadzal od domu som prisiel na krizovatku tvaru T kde parkovalo policajne auto (samozrejme na mieste kde je to vyhlaskou zakazane). V predu sedel fizel a mal uplne stiahnute okienko. Ako som ho obchadzal nechtiac som vosiel do jamy plnej vody. Ospliechal som cele zadne dvere a trochu fizla na prednom sedadle. V spatnom zrkadielku som uz len videl ako si obzera mokru ruku

Uživatelský avatar
Anarki
Člen RCČR
Příspěvky: 3889
Registrován: ned kvě 29, 2005 22:42
Bydliště: Atomograd
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Anarki » stř čer 08, 2005 13:17

Keď si nezapamätal tvoju ŠPZ, teba a ak nemáš výnimočné auto je to asi v poho. :P
Občas sa to pritrafí aj mne akurát ošpliecham obyčajných ľudí čo nemôžu počkať na chodníku, musia sa vtrepať až na polovicu cesty a tak kvalita východoslovenských ciest spolu s prírodou urobia svoje(ani rýchlo ísť nemusím.)
Ale poznám pocit keď upriamiš pozornosť na fízlov ktorých zbadáš a uniknú ti skutočnosti ktoré by si inak neprehliadol 8)
Ošnečkovaný Cacabus Quintus GT-Blue Storm 5-Ultimate Sensational Orgasm s kovaným srdcom F3+N a šnečkom GT2876RS Real Raider
První R5 GTT na světe kde bylo nainstalované nezávislé topení, analogové švýcarské hodiny Kienzle a pod ... :)
Bacha na parazit Kooperativu :evil:

Odpovědět

Zpět na „Příhody ze silnic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů