Smrt krásných srnců

Co se nám přihodilo.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Uživatelský avatar
HOPPA
Člen RCČR
Příspěvky: 416
Registrován: úte srp 01, 2006 14:03
Bydliště: Klatovy

Smrt krásných srnců

Příspěvek od HOPPA » sob říj 13, 2007 01:54

Tak jsem včera v noci sejmul srnce.Jel jsem si to 100 km/h a za zatáčkou zespod silnice si vyskočil srneček :smt119 .Byl to skok krásný,leč nevěděl,že je jeho poslední-snad si ho vychutnal :-k Místo jeho doskoku se tak trochen křížilo s dráhou Clia :? A to neuhlo :lol: Tudíž zákonitě i přes intenzivní zašlápnutí brzd,kdy šumavskými hvozdy se rozlehl pískot gum,snad aby v lůně přírody nebyl slyšet jeho poslední výkřik,došlo k fyzické výměně názorů 8) Vyhrál jsem \:D/ Asi se mu zalíbil znak na kapotě,tak šel přímo na prostředek a pod auto :-k Pěkně to poposkočilo,když se muchloval s mojim podvozkem :lol: Zasmrděly chlupy na výfuku a rozhostilo se ticho.Takže zpátečka a kukačka,jak vypadá.Byl v poho,potrhaný nebyl,jen trošku zmuchlaný a zamotaný do sebe-ještě kopýtkem zamával a zhasl :cry: .O kus dál bylo otevřené bistro,tak jsme místním dohodili flákotu a ušetřili jim den lovu :lol: Dnes se máme zastavit na gulášek 8)
A škody :idea: :arrow: prasklý nárazník asi 30cm
:arrow: prasklý plast v podběhu
:arrow: uvolněná mlhovka
:arrow: upadlá SPZ-srncem vyřešeno,tak mu děkuji :lol:
Prasklý nárazník+mlhovka

Obrázek


Prasklý plast v podběhu

Obrázek


SPZ vyražená na nárazníku,takže už ji nemusím vozit :lol:


Obrázek[/quote]

Malý dodatek
Srážka se,ironií osudu/pro srnce/, udála mezi Javornou a Jesením,asi 100 m od odbočky na obec Onen svět ,kam se srnec,zhlédnuv znak na kapotě a v témže okamžiku zjistíc,že je prostě v p... ,navždy odebral

lazak
Junior member
Příspěvky: 246
Registrován: pát pro 02, 2005 20:18
Bydliště: Řesanice - Kasejovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lazak » sob říj 13, 2007 08:21

Škoda srnečka, ale po ránu jsem se nasmal ja je to napsané. I u smrti se člověk zasměje. :P
Laguna lll Grandtour, 2.0DCI 110kW, Automat...

Grand Scénic fórum

Odpovědět

Zpět na „Příhody ze silnic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů