Auta se značkou xAx xxxx

Co se nám přihodilo.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
fyluta
Advanced member

Re: Auta se značkou xAx xxxx

Příspěvek od fyluta » stř zář 12, 2018 13:32

mám všechny skupiny (mimo BUS), všechny body , jsem v IZS .. :) troubí jen agresoři.. a jedná se většinou o kruhové objezdy, nebo o křižovatky, kde to stojí a prostě se tam BEZPEČNĚ nacpu.. Bohužel tohle snesou jen ti chytří a vyježdění řidiči.. :roll:
Laguna III 1.5dci 81kw 326000km
Obrázek

prodáno: Megáne II 3dv. 2003 1.5dci, Twingo I

krt.ecek
Moderátor

Příspěvek od krt.ecek » stř zář 12, 2018 19:46

Jsme OT, ale věř, že za 15 let co mám řidičák, denně jsem dojížděl do práce atd. tak jsem vyježděn dost - přesto troubím, jako třeba dnes, když jsem jel po jižní spojce a borec s přívěsem mi to tam poslal bez blinkru hned jak má přední světla minula jeho zadní světla u auta - nikoliv u přívěsu. Brzdíl jsem jak o život, uhybal co mi pruh stačil a jen se modlil, že to i ten vzadu ubrzdí (který pro změnu neměl bezpečnou vzdálenost). Ano, když jsem vezl 50 let starou motorku na přívěsu a protože byla silnice rozbitá jel jsem 30 a lidi na mně troubili, to jsem skutečně nechápal a stejně tak nechápu, když vidím, když jede starší pán 40 na 50tce, tak na něj lidi troubí....

Troubení mně netrápí, spíše mám problém s tím, jak lidi nedodržují bezpečnou vzdálenost před sebou, ale bohužel ani za sebou - prostě ti to tam pošlou a co... a nebo se na tebe nalepí a co... ohrožují zdraví i majetek. Stejně tak (a na to je Praha, fakt super, ale potkávám to po celé čr), že na připojovacím pruhu (např. na dálnici) z něj vyjednou hned na začátku 50km/h a až pak začnou pomalu zrychlovat, přestože připojovací pruh je X desítek metrů dlouhý a mají šanci se rozjet v něm...
Když něco nevíš a zeptáš se budeš vypadat jako blbec 5minut, nezeptáš-li se budeš blbcem celý život
V údržbě: Renault Megane CC 2.0T RV 2008; Renault Modus 1,2 16V TCe 2008; Renault Espace IV 1,9 DCi 2006
Historie: Renault Megane Coupe 1,6 16V RV 2001; Renault Clio 1,2 8V RV 2008; Renault Clio 1,5 DCi RV 2003
Vlastní: Renault Thalia Privilège 1,4 16V RV 2009 Obrázek; Dacia Dokker Stepway 1,2 Tce RV 2018

Virnik
Starting member
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Virnik » čtv zář 13, 2018 11:18

Sam mam prazskou SPZ, i kdyz technicky spadam do stredoceskeho kraje. Nicmene jinou ani nechci. Ja vidam podobne chovani u ridicu s T a s P na SPZ. Ti co litaj mezi Ovou a Brnem byvaji dle mych zkusenosti prave Brnaci a Tesinaci/Ostravaci, kteri maji fleetove vozy, proto Acko na SPZ. Druhou veci je typ auta. Drahe limuziny s panem v obleku byvaji vetsinou naprosto v klidu. Casto jde prave o vlastniky vozu, ne o fleetovky. Nicmene i me se se starsim Megane 2, pripadne Clio 2 stavalo totez, nervoza za mnou, blikani.... vicemene jen proto, ze jsem jel ve starsim aute nizsi tridy. Nas soused je idiot. Prave takovy, co pritahl z Tesinska. Jezdi teda s S na SPZ, ale kdo jej videl jet, vi sve. Hlavne ale, ze ma fleetoveho superba. Kdyz jede ve vlastnim aute, byva klidnejsi. Obecne mi prijde ze ridici z chudsich regionu ridici drazsi fleetove vozy si radi neco dokazuji. Od doby co mam Megane IV si na me ale uz nedovoluji tolik. Uprimne, to auto vypada draze, a tak si davaji vic bacha.
Renault Megane IV Grandtour (2017), 1.2 TCe 130 Intens Energy

jaggerl
Experienced member

Příspěvek od jaggerl » čtv zář 13, 2018 11:49

Virnik píše:
čtv zář 13, 2018 11:18
Sam mam prazskou SPZ, i kdyz technicky spadam do stredoceskeho kraje. Nicmene jinou ani nechci. Ja vidam podobne chovani u ridicu s T a s P na SPZ. Ti co litaj mezi Ovou a Brnem byvaji dle mych zkusenosti prave Brnaci a Tesinaci/Ostravaci, kteri maji fleetove vozy, proto Acko na SPZ. Druhou veci je typ auta. Drahe limuziny s panem v obleku byvaji vetsinou naprosto v klidu. Casto jde prave o vlastniky vozu, ne o fleetovky. Nicmene i me se se starsim Megane 2, pripadne Clio 2 stavalo totez, nervoza za mnou, blikani.... vicemene jen proto, ze jsem jel ve starsim aute nizsi tridy. Nas soused je idiot. Prave takovy, co pritahl z Tesinska. Jezdi teda s S na SPZ, ale kdo jej videl jet, vi sve. Hlavne ale, ze ma fleetoveho superba. Kdyz jede ve vlastnim aute, byva klidnejsi. Obecne mi prijde ze ridici z chudsich regionu ridici drazsi fleetove vozy si radi neco dokazuji. Od doby co mam Megane IV si na me ale uz nedovoluji tolik. Uprimne, to auto vypada draze, a tak si davaji vic bacha.
Pod toto se podepisuji, mám stejné zkušenosti. Když se jedná o bezohledné hovado s pražskou značkou, tak má vždy ostravský přízvuk:))). Jsou to velmi často náplavy, které pendlují.
Renault Scenic IV 1.3 TCe 103kW, 2018, ZEN, Modrá Cosmos

Odpovědět

Zpět na „Příhody ze silnic“