Zadní světla - po výměně za tuning nefungují správně :(

Upravovali jste svého Renaulta? Pošlete popis nebo obrázek. Chcete upravovat? Ptejte se tady.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
molitan
Starting member
Příspěvky: 4
Registrován: čtv lis 15, 2012 19:18

Zadní světla - po výměně za tuning nefungují správně :(

Příspěvek od molitan » úte úno 26, 2013 22:54

Zdravím,
potřeboval bych radu ohledně zadních světel.
Koupil jsem si zadní černá světla na mého Twingoše r.v.2002 1.2 16V a po jednoduchém vyměnění (kdy jsem zapojil žárovky stejně jako byly v původních světlech) jsem zjistil následující problém:

-při použití blikačů se mi rozsvěcují brzdové žárovky a bohužel né ty co mají svítit jako blinkry :( Tedy když dám blinkr nalevo bliká levá zadní brzdová žárovka :( u pravého blinkru zase pravá :(
-při zpátečce nesvítí světlo na zpátečku, ale na pravý blikač (tedy prostřední žárovka a né spodní)

jediné co funguje správě je zadní mlhovka a brzdy - ty svítí správně když šlápnu na brzdu.

Předem díky za každé info - tuším,že budu muset zasáhnout do ISO konektorů, ale modlím se, aby to šlo vyřešit i jinak...

Scorion
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: pát bře 01, 2013 19:10

Re: Zadní světla - po výměně za tuning nefungují správně :(

Příspěvek od Scorion » pát bře 01, 2013 19:13

Ahoj,

Já jsem si takhle koupil zadní tuning světla na Megane Coupe (r.v. 2001). Měl jsem stejný problém, vše bylo poblázněné. Když už jsem skoro začal řezat kabely a pájet, našel jsem v krabici u světel jiné konektory.. Myslel jsem si, že jsou náhradní, ale byly to ty pro můj typ auta.. Potom už to svítilo normálně..

Takže se podívej do krabice, jestli tam nejsou ještě jedny ;) . Jinak bych reklamoval..

Odpovědět

Zpět na „Tuning“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů