Tuning?? :-) Vel Satis

Upravovali jste svého Renaulta? Pošlete popis nebo obrázek. Chcete upravovat? Ptejte se tady.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mira Brabec
Junior member
Příspěvky: 138
Registrován: pon led 16, 2006 12:31
Bydliště: NERATOVICE

Tuning?? :-) Vel Satis

Příspěvek od Mira Brabec » pát pro 25, 2009 18:53

Někdy neni třeba komentář :lol: nebo :cry:
Obrázek

Obrázek


Obrázek


Tady nevim o co de jestli koncept nebo "uprava"

Obrázek
Vel Satis 2.0 T(Matýsek) R.I.P. 9.11.2014
Návrat ke klasice : Espace III 2.0 F3R

Uživatelský avatar
S3m8a
Senior member
Příspěvky: 1384
Registrován: ned kvě 03, 2009 14:14
Bydliště: Vysočina - ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S3m8a » pon pro 28, 2009 00:03

hochu tak to je hnus :D to druhy si myslim ze bude koncept, libil by se mi takovej trosku decent videl jsem ho nekde an yauto zkusim najit a poslat link ale byl to bazar tak neivm jesli tam ty fotky jeste budou

http://auta.yauto.cz/renault-vel-satis- ... 62058.html

ten zadek je takovej jeste neobvyklejsi - takovej docela do satise ph II :)

Uživatelský avatar
DragonIII
Advanced member
Příspěvky: 331
Registrován: pát srp 01, 2008 08:25

Příspěvek od DragonIII » pon pro 28, 2009 20:25

Tenhle Renault se mi nikdy nijak zvlášť nelíbil, ale než jezdit v takhle zpraseným, tak to budu raději chodit pěšky.
Auto většinou hodně vypovídá o majiteli, a tenhle bude asi pěkný :yu11:
Můj názor, nikomu ho nevnucuji.
Já: Renault Laguna I liftback 1,6l 16V r.v.1999
Manželka: Renault Twingo 1,2 (D7F) r.v.1996

Uživatelský avatar
Mustang
Senior member
Příspěvky: 1071
Registrován: sob kvě 27, 2006 16:20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mustang » pon pro 28, 2009 22:13

Tak Vel Satis je možná trochu kontroverzní sám o sobě a to co je na obrázku k tomu se nemá cenu ani vyjadřovat. Na renaulta chce jít decentně třeba jako je ten odkaz spojler pod nárazník, křidílko, vejfuk ještě kola a je to. :wink:
Créateur d´Automobiles

Renault Avantime V6 3.0 Prostě masáž :-D
Renault Laguna III 2.0 Dci Daily car
Renault Laguna I 1.6 16V Daily car 2
Renault 21 TurboD 2.1 Chrochtáček
Renault 21 1.8 8V TSE Dědek

Memory:
Renault Megane II,Renault Scenic 1.6 16V, Renault Laguna RT 1.8, 2x Renault 19 1.8 Kabriolet, Renault Clio 1.4, Renault Laguna RXE 2.0, 2x Renault 21 GTX 2.2, Renault 21 TXE 2.0

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Tuning?? :-) Vel Satis

Příspěvek od DDT » úte pro 29, 2009 01:37

Mira Brabec píše:

Tady nevim o co de jestli koncept nebo "uprava"

Obrázek
tady je to photoshop ;-)
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Jonáš Černohous
Experienced member
Příspěvky: 533
Registrován: úte pro 15, 2009 09:57
Bydliště: Medlešice kousek od PCE.

Příspěvek od Jonáš Černohous » úte pro 29, 2009 12:47

tak tohle by melo byt v sekci Tuzing- prisernosti sem , protoze to je opravdu hnus velebnosti
Renault laguna II Grandtour 1.8 16v
Renault laguna 2.2 DT uz se nad ni zatahuji mracna :-D
John Deere 8 335R mimo kuze v plny palbe

Uživatelský avatar
Wizzard
Advanced member
Příspěvky: 411
Registrován: úte říj 06, 2009 16:04
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wizzard » úte pro 29, 2009 13:09

Ja hlavne nepochopím prečo Renault prestal vyrábať také elegantné auto ako Safrane a začal tento gýč, čo vyzerá ako nejaká nepodarená limuzína :(
Dacia Logan II Arctica 1.2 16V
ex: Renault Laguna I Phase I 3.0 V6 12V

Dávid Wilimský
Člen RCČR
Příspěvky: 503
Registrován: čtv úno 15, 2007 07:13
Bydliště: Brno

Příspěvek od Dávid Wilimský » pát led 08, 2010 13:05

Lebo automobilka nevyrába autá preto aby ľudia mali čo robiť alebo pre radosť fanúšikov značky, ale na kšeft. A ak ten viazne tak to ide do... dole z kopca :) . Safrane nepredtavoval vo svojej dobe takú pecku akou bol vo svojej dobe jeho predchodca. Face na tom veľa nezmenil. Takže skúsili radikálnejšie riešenie a ľaľa ho... opať vedľa. Teda z pohľadu obchodného úspechu. Inak Vel Satis je veľmi zaujimavé auto, pokiaľ ho nedostane do rúk samozvaný tuzer, že :) ?
ex: Laguna Grandtour, 1.6 16V, Concorde, 5. 11. 1998; 01:36 CET; pohodlná, prostorná, stále krásná...., byla prostě výborná.
nyní: Laguna Grandtour II, 2.0T GT, 2006; taková tichá, přemotorovaná raketa:-)

Uživatelský avatar
S3m8a
Senior member
Příspěvky: 1384
Registrován: ned kvě 03, 2009 14:14
Bydliště: Vysočina - ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S3m8a » pát led 08, 2010 13:20

muj osobni nazor proc jsem chtel renaulta:

na renaultu se mi libi to ze ma "svuj" svet svuj design a jde svou cestou pokus omyl, narozdil od treba peugeotu a ostatnich kde jsou auta naprosto identicka a i kdyz si koupis nejvyssi tridu tak mas porad vzhledove auto z 90% stejny jako stredni tridu a nemluvim ani o modelech jako byl P806, citroen evasion nebo jak se tomu nadavalo a fiat ulysse to je jedno co koupis rozdil je jen v celni masce a napisu patych dveri :)

osobne mam ted velsatise i kdyz jsem se zajimal o safrane ale vubec mi to nevadi :) docela me bavi pohledy nekterych lidi kteri na to cumi jak tele na novy vrata a jeste vic me bavi kdyz se me nekdo zepta co mas za auto a ja reknu velsatis a s udivem se me ptaj co to je zac ze to neslyseli ... renault je proste podle me znacka originality ;)
:)

a kdyz se podivas na koncern WV a ostani nemce tak jezdis jak na prycne ne jak v sedadle a o designu u spousty z nich nema ani cenu dle me hovorit ;)

Uživatelský avatar
MaD@x
Člen RCČR
Příspěvky: 1267
Registrován: ned črc 29, 2007 23:23
Bydliště: Odolena Voda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MaD@x » pát led 08, 2010 16:08

S3m8a píše:muj osobni nazor proc jsem chtel renaulta:

na renaultu se mi libi to ze ma "svuj" svet svuj design a jde svou cestou pokus omyl, narozdil od treba peugeotu a ostatnich kde jsou auta naprosto identicka a i kdyz si koupis nejvyssi tridu tak mas porad vzhledove auto z 90% stejny jako stredni tridu a nemluvim ani o modelech jako byl P806, citroen evasion nebo jak se tomu nadavalo a fiat ulysse to je jedno co koupis rozdil je jen v celni masce a napisu patych dveri :)

osobne mam ted velsatise i kdyz jsem se zajimal o safrane ale vubec mi to nevadi :) docela me bavi pohledy nekterych lidi kteri na to cumi jak tele na novy vrata a jeste vic me bavi kdyz se me nekdo zepta co mas za auto a ja reknu velsatis a s udivem se me ptaj co to je zac ze to neslyseli ... renault je proste podle me znacka originality ;)
:)

a kdyz se podivas na koncern WV a ostani nemce tak jezdis jak na prycne ne jak v sedadle a o designu u spousty z nich nema ani cenu dle me hovorit ;)

naprosto s tebou souhlasim, vel satise bych osobne nechtel, protoze je to na me uz asi moc velke auto, ale to pohodli je neprekonatelne. Co se designu tyce jsem zcela spokojen s originalem, takze nefandim zadnymu tuzingu. mozna se jeho vzhled nelibi vsem, ale aspon se tak neokouka jako novy audiny nebo fauvecka, nemluve o skodovkach. krasny auta, ale na jedno brdo a kdyz jich jezdi tolik, tak uz clovek jejich krasu ani nevnima, avsak kdyz kolem me projede vel satis nebo nedejbuh avantime, tak cucim jeste dlouho za nim, protoze se to fakt jen tak nevidi.
Ofce v TDÍ, ale nedělá pou
ex Renault Laguna 95 1,8RN 69kW - Letadlo
ex Renault Laguna 99 3.0RXT 140kW - sekačka(bo žere aj travu kol cesty)
ex Renault Clio Grandtour 1,2 55kW Ice - Služební koza
ex Renault Laguna Grandtour 03 1,9dCi Privilege 88kW - Silver spur
ex Mercedes-Benz Citan 111 1,5dci - Kangoo pro kolotočáře

Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý...

Uživatelský avatar
S3m8a
Senior member
Příspěvky: 1384
Registrován: ned kvě 03, 2009 14:14
Bydliště: Vysočina - ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S3m8a » sob led 09, 2010 14:01

MaD@x píše: naprosto s tebou souhlasim, vel satise bych osobne nechtel, protoze je to na me uz asi moc velke auto, ale to pohodli je neprekonatelne. Co se designu tyce jsem zcela spokojen s originalem, takze nefandim zadnymu tuzingu. mozna se jeho vzhled nelibi vsem, ale aspon se tak neokouka jako novy audiny nebo fauvecka, nemluve o skodovkach. krasny auta, ale na jedno brdo a kdyz jich jezdi tolik, tak uz clovek jejich krasu ani nevnima, avsak kdyz kolem me projede vel satis nebo nedejbuh avantime, tak cucim jeste dlouho za nim, protoze se to fakt jen tak nevidi.

jo jo 8) avantime jednou za cas potkam u nas v trebici - vim pouze o jednom a o satisech vim cca o dvou - trech co na trebici jezdej (vcetne myho) :) fakt je to original a jak pises to pohodli ... mnam :D nedej boze kdyz mam ridit firemni oktavku (nebo ted dokonce mam pujceny palio z firmy) :D silenost :D

Uživatelský avatar
Wizzard
Advanced member
Příspěvky: 411
Registrován: úte říj 06, 2009 16:04
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wizzard » pát led 15, 2010 09:35

Čo sa týka toho Vel Satis, včera som jeden videl v Bratislave, zozadu nevyzerá zase tak zle ako som si myslel, a vidno že vnútri je kopec miesta. Ale určite to nie je auto ktoré by dokázalo na prvý pohľad ohúriť, ale o to zrejme výrobcovi ani nešlo.
Dacia Logan II Arctica 1.2 16V
ex: Renault Laguna I Phase I 3.0 V6 12V

mito85
Starting member
Příspěvky: 92
Registrován: sob led 31, 2009 11:18

Příspěvek od mito85 » ned bře 07, 2010 11:49

ja sám mám velsatisa a tomu chalanovi by som ruky dolámal, takto to zhovadiť!!! :evil:

Odpovědět

Zpět na „Tuning“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů