Vylepšení CLIO IV

Upravovali jste svého Renaulta? Pošlete popis nebo obrázek. Chcete upravovat? Ptejte se tady.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
rendy1504
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: sob kvě 12, 2018 00:13

Vylepšení CLIO IV

Příspěvek od rendy1504 » pát čer 22, 2018 02:37

Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli někdo nevite, jak na CLIU IV 2017, umoznit napriklad automaticke zavirani oken po zamceni auta, nebo napriklad prisviceni mlhovky kdyz zatacim a nebo vymenu medianav za r-link. Dekuji a pekny vecer.

Uživatelský avatar
paveloslav
Advanced member
Příspěvky: 293
Registrován: čtv kvě 08, 2008 13:15
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: Vylepšení CLIO IV

Příspěvek od paveloslav » pon srp 13, 2018 18:23

V dnesni dobe co si clovek nekoupi uz z fabriky se strasne tezko dodelava,vetsinou je to tak nakladna zalezitost ktera hranici s prodejem auta a koupeni jineho ktery vychytavky uz ma.Protoze seznat jen nove radio neznamena ze pujde,dnes je vse pres zbernice a ridici jednotky a doby kdy kabelaz auta byla natahnuta vzdy pro nejvyssi vybavu i kdyz ho auto nenelo uz je taky pryc.I kdyz jsou tady machrijako je FrantisekK kteri dokazou treba takovy r-link naimlantovat do aut.Zkus oslovit jeho a samozrejme pohledat
Renault Clio 1.5dci 2001,Renault Laguna 2.0dci 2007,Renault Latitude 2.0dci 2010,Renault Koleos 2.0dci 2018

Lacodavid
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: stř pro 09, 2020 20:36

Re: Vylepšení CLIO IV

Příspěvek od Lacodavid » stř pro 09, 2020 20:38

Můžete mi doporučit někdo, kde bych sehnal originální nebo podobně kvalitní doplňky na toto auto?

Franta489
Starting member
Příspěvky: 5
Registrován: pát pro 11, 2020 12:42

Re: Vylepšení CLIO IV

Příspěvek od Franta489 » pát pro 11, 2020 12:45

Záleží jestli hledáte nejlevnější variantu nebo kvalitu za rozumnou cenu? prodává se toho hodně, ale třeba co jsem měl z ali, tak to stálo za nic. Teď už kupuji jen z obchodu, kde mám ověřenou kvalitu.

Lacodavid
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: stř pro 09, 2020 20:36

Re: Vylepšení CLIO IV

Příspěvek od Lacodavid » ned pro 13, 2020 03:17

Takže to vše objednáváte jen z tuzemského obchodu?

Franta489
Starting member
Příspěvky: 5
Registrován: pát pro 11, 2020 12:42

Re: Vylepšení CLIO IV

Příspěvek od Franta489 » pon pro 14, 2020 23:40

Ano objednávám si doplňky na auta z internetového obchodu autohotarek .cz Drží skladem kvalitní zboží na normální rozumnou cenu. Jde mi hlavně o kvalitu, protože mě nebaví kupovat věci, které potom musím reklamovat

KaJe
Advanced member
Příspěvky: 256
Registrován: sob srp 31, 2019 01:40

Re: Vylepšení CLIO IV

Příspěvek od KaJe » úte pro 15, 2020 14:00

Já jsem u autohotarek objednával dvakrát v létě, tedy bral jsem to přes mall.cz, protože je autohotarek jejich partnerem a vyšlo tam poštovné na 19,- Kč, což přímo na jejich stránkách je vždy výrazně větší. Kupoval jsem vanu do kufru, která byla skladem, do tří dnů přišla, super, ale přišla nějaká jiná, která ani neodpovídala fotografiím na jejich stránkách, takže jsem jí vrátil do mallu. Pak jsem to přímo konzultoval s autohotarek, který mi ověřili, že fotky opravdu neodpovídají skutečnosti a pokud chci aby tam přesně padla, tak mi doporučil od jiného výrobce a že jí mají skladem, dokonce byla levnější. Tedy jsem opět objednal a čekal 11 dní než přišla. Osobně je na mě 11 dní moc a většinou očekávám věci do týdne. Takže já zrovna autohotarek moc doporučit nemohu. Možná jim zkusím dát ještě jednu šanci na jaře, až budu kupovat nové rohožky, ale jedině přes mall, který mám kousek od domu a můžu tam zboží zdarma vrátit a dokonce mi vrátili i to poštovné.
Renault Laguna III Grandtour 2.0 dCi 96 kW, 2008 - prodáno
Renault Grand Espace IV 2.0 dCi 127 kW, automat, 2010
Renault Clio III Grandtour 1.2 55 kW, 2009

Odpovědět

Zpět na „Tuning“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů