Cistenie/dezinfekcia klimatizacie

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.
Odpovědět
Captur2020
Starting member
Příspěvky: 11
Registrován: pát pro 25, 2020 19:36

Cistenie/dezinfekcia klimatizacie

Příspěvek od Captur2020 » úte kvě 23, 2023 19:25

Ahojte, vie niekto prosim poradit, kde sa nachadza vystup pre vyparnik klimatizacie a ako sa k nemu dostat? Rad by som tam nastriekal tu cistiacu penu, uz mi zapacha klima. Dakujem

Renaulťák
Senior member
Příspěvky: 1307
Registrován: pon čer 15, 2015 20:19
Bydliště: Nitra

Re: Cistenie/dezinfekcia klimatizacie

Příspěvek od Renaulťák » čtv kvě 25, 2023 18:42

Mel jsem penu od WURTHU. Hadickou se strikalo do vyfukovacich otvoru klimatizace.
Udelal jsem poprve a naposledy. Prilepila se mi klapka. Mozna moje chyba a mel jsem prepinat vsechny rezimy.
Laguna III Coupe 2,0 dCi, 4control, 131kW/180k, tmavě červená metalíza
Megane III CC, 1,4 TCe, 96kW/130k, černá metalíza
Trafic II L2, 9 míst, 1,9dCi, 74 kW, modtrá

Captur2020
Starting member
Příspěvky: 11
Registrován: pát pro 25, 2020 19:36

Re: Cistenie/dezinfekcia klimatizacie

Příspěvek od Captur2020 » úte kvě 30, 2023 11:13

Do vyduchov som nechcel dat, pretoze ked ta pena skvapalnie, ta kvapalina sa moze dostat do elektroniky v palubnej doske.

Nakoniec som nasiel ten vystup z vyparnika pod autom, medzi vyfukom a prednymi dverami. Je to tam oplastovane ale v jednej casti ma ten plast mriezku a tam je vystupna hadicka (tada aspon na Captur 2, Clio 5 by malo byt rovnake/velmi podobne)

Vystriekal som tam celu plechovku a aj tak sa dostala pena do stredovej konzoly. Vyparnik je dost nizko, takze myslim, ze to ziadnu elektroniku nechytilo, su tam iba tiahla riadiacej paky. Dopadlo to dobre, klima uz nesmrdi

Odpovědět

Zpět na „Renault Clio V“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host