Renault Clio V

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.
Odpovědět
Fadljevic
Starting member

Re: Renault Clio V

Příspěvek od Fadljevic » čtv dub 28, 2022 07:59

Zdravim len jedna otazocka pri malych nerovnostiach auto vrzga od spodu ako stare dvere auto ma 4 mesiace nestretol sa stym niekto dakujem

Katarina 32
Starting member

Příspěvek od Katarina 32 » úte kvě 17, 2022 19:31

pkey píše:
pon srp 23, 2021 12:44
pro sac11
Jak se chová Tvoje auto při jízdě na dlažbě- kostky. Nedrnčí Ti nic? Na dlážděné silnici, typicky v některých obcích, slyším lehké drnčení v prostoru ovladačů větrání a klimatizace, ale ovladače nemají žádnou vůli, tak že to musí být někde v palubce. Jak to je u Tebe, nic ti nedrnčí, žádné nežádoucí zvuky?
Dobrý deň prajem ja mam clio V eštelen 8 mesiacov najazdené ani nie 3900 km....z drnčanim skúsenosti kopu....uz 3x riešený servis. Začal mi drnčat a-ckovy stlpik na strane spolujazdca, niečo s tým spravili ale sem ram sa to ozve, tiež drnci ten plast okolo manuálnej klimy, na strane spolujazdca niekde medzi suflom a stredovým panelom -tam mi dal dake tesnenie ale moc to nepomohlo. Dvere spolujazdca drncali uz po par 100km 3x reklamácia az teraz po 3 oprave niečo vyhľadali a nasli nejaku vadu tak rozoberali cele dvere a daky vymedzovac okna nastavovali a sa zda ze to opravili. Uvidím dokedy to zas vydrží. A už tu spomínanú hlasku o slabej batérií ani nespomínam to celu jesen a zimu mi pise. Dokonca mi minule odisiel cely display na jednu jazdu hlaska - systém bol zamknutý obráťte sa na predajcu.... už len cakam co sa zase dosere... manuálna klima a tiež chladi ako sa jej zachce slabo...v servise len zapli a povedali že ide dobre...

IgiV
Starting member

Příspěvek od IgiV » čtv čer 02, 2022 19:48

Katarina 32 píše:
úte kvě 17, 2022 19:31
pkey píše:
pon srp 23, 2021 12:44
pro sac11
Jak se chová Tvoje auto při jízdě na dlažbě- kostky. Nedrnčí Ti nic? Na dlážděné silnici, typicky v některých obcích, slyším lehké drnčení v prostoru ovladačů větrání a klimatizace, ale ovladače nemají žádnou vůli, tak že to musí být někde v palubce. Jak to je u Tebe, nic ti nedrnčí, žádné nežádoucí zvuky?
Dobrý deň prajem ja mam clio V eštelen 8 mesiacov najazdené ani nie 3900 km....z drnčanim skúsenosti kopu....uz 3x riešený servis. Začal mi drnčat a-ckovy stlpik na strane spolujazdca, niečo s tým spravili ale sem ram sa to ozve, tiež drnci ten plast okolo manuálnej klimy, na strane spolujazdca niekde medzi suflom a stredovým panelom -tam mi dal dake tesnenie ale moc to nepomohlo. Dvere spolujazdca drncali uz po par 100km 3x reklamácia az teraz po 3 oprave niečo vyhľadali a nasli nejaku vadu tak rozoberali cele dvere a daky vymedzovac okna nastavovali a sa zda ze to opravili. Uvidím dokedy to zas vydrží. A už tu spomínanú hlasku o slabej batérií ani nespomínam to celu jesen a zimu mi pise. Dokonca mi minule odisiel cely display na jednu jazdu hlaska - systém bol zamknutý obráťte sa na predajcu.... už len cakam co sa zase dosere... manuálna klima a tiež chladi ako sa jej zachce slabo...v servise len zapli a povedali že ide dobre...
Zdravím,
s klepáním pravých dveří mám stejný problém najeto 12tkm a klepe to jak u auta s 200tkm :-D, musím zajet do servisu plus když mám nastavený větrák na 3-tí stupeň tak "vrže" v servisu mi bylo řečeno, že si mám otevřít všechny průduchy, že to bude tím, smutný příběh ....

Clio V
Starting member

Příspěvek od Clio V » stř čer 22, 2022 08:20

berka79 píše:
pon srp 30, 2021 20:36
Dnes mi volala manželka, že ji za jízdy zhasnul celý středový displej, po nějaké chvíli se rozsvítil, napsalo to, že dochází ke kontrole systémů, pak že nejsou funkční některé funkce (nevěděla přesně jaké), ale auto normálně jelo a nepozorovala že by něco nefungovalo.
Opět se mi stává, že v aplikaci MyRenault nemám aktuální polohu vozidla, je třeba den stará. Teď zrovna ukazuje, že vozidlo stojí u nákupního centra, ale přitom už je auto asi hodinu doma.
Stalo se vám z těchto věcí již něco? Tu neaktuální polohu auta jsem již v minulosti se servisem řešil, přehráli software a fungovalo to několik měsíců dobře.
Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli jste nějak vyřešili to zhasnutí středového panelu? Manželce se to u Clia V také občas stává. Nahodile, cca jednou za týden/dva jí při jízdě úplně zhasne dotykový display, zrestartuje se a znovu naběhne. Řešil jsem se servisem, ale ti s tím nic nedělali v podstatě vůbec nic, že prý auto jen napíchli na diagnostiku a ta diagnostika jim žádnou chybu neukázala. :) Ten přístup je celkem k smíchu, ale budu to muset časem asi dořešit. Počítám že to natočím na mobil, tedy jestli to stihnu když se to zrovna stane.
Nevyřešili jste to nějak? Dík

berka79
Junior member

Příspěvek od berka79 » čtv čer 23, 2022 20:02

Tuším, že od posledního servisu a aktualizaci tento problém nenastal. Alespoň mi manželka nic neříkala, ale ani já jsem si ničeho nevšiml a to jsem jejím autem jezdil celkem dost.
Megane IV Grandtour GT 1.6 TCe 205
Clio V Intens TCe 100 LPG Valencia
BMW 316ti compact M packet

Odpovědět

Zpět na „Renault Clio V“