Alonso odejde v roce 2007 do McLarenu

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Uživatelský avatar
Eddie75
Člen RCČR
Příspěvky: 284
Registrován: sob pro 04, 2004 14:14
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Alonso odejde v roce 2007 do McLarenu

Příspěvek od Eddie75 » pon pro 19, 2005 13:44

Obrázek Škoda Citigo 1.0 '14 (1.9.2015 - ???)
Obrázek ex: VW Golf V 1.4 FSI '05 (cca 6.2012 - 20.11.2015)
<> ex: Renault Mégane Break 1.6 16V RXE '00 (7.7.2008 - 20.12.2012)
<> ex: Renault Twingo 1.2 '93 (25.12.2004 - 3.6.2008)

Uživatelský avatar
kšanda
Člen RCČR
Příspěvky: 2744
Registrován: úte úno 08, 2005 22:09
Bydliště: Praha - Zahradní Město -> Orlické Záhoří
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kšanda » pon pro 19, 2005 14:19

asi ho přestalo bavit dojíždět a vyhrávat
Prej jen francouzi dělaj auta pro lidi. Ale co my prasata?
exRENAULT 21 nyní MITSUBISHI PAJERO r.v. 98 2,5 Td
co nejde silou, jde silou eště větší proto 4x4

Uživatelský avatar
Čeněk Urbanec
Člen RCČR
Příspěvky: 2126
Registrován: stř úno 25, 2004 22:55
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Čeněk Urbanec » pon pro 19, 2005 16:13

Hm...no, a? Nejsem si jist, jestli Renault nemyslí na jiné aktivity, když tady dosáhl maxima a obávám se, že opakování je dost nemožné.... Alonso není geniální, ale není blbec, Renaulti nejsou absolutně nejlepší, ale nejsou blbci...
Čeněk Urbanec
Laguna Grandtour 1,9dCi 110kW+ 2002
Mégane 1,6 55kW 1996

Uživatelský avatar
Lenka Švestkova
Člen RCČR
Příspěvky: 474
Registrován: pon bře 22, 2004 17:42
Bydliště: Studénka

Příspěvek od Lenka Švestkova » sob bře 04, 2006 14:55

Čeněk Urbanec píše: .... Alonso není geniální, ale není blbec, Renaulti nejsou absolutně nejlepší, ale nejsou blbci...
pod delší době to tady procházím a koukám na ty perly, co se dají najít ... 8) ... Čeňku, s takovými výroky běž do politiky ... volby se blíží ... :wink:

Jinak - zajímalo by mě, nakolik se rozhoduje jezdec sám a nakolik jeho manažer + sponzoři ... no nic, doufám, že Renault bude ostatní prohánět ať s Alonsem či bez něj ...
Martin

Uživatelský avatar
Čeněk Urbanec
Člen RCČR
Příspěvky: 2126
Registrován: stř úno 25, 2004 22:55
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Čeněk Urbanec » sob bře 04, 2006 20:37

Lenka Švestkova píše:
Čeněk Urbanec píše: .... Alonso není geniální, ale není blbec, Renaulti nejsou absolutně nejlepší, ale nejsou blbci...
... Čeňku, s takovými výroky běž do politiky ... volby se blíží ... :wink:
Dobře, pro dědiňoka:
1. Alonso není geniální jezdec, aby si mohl určovat svoji cenu do budoucnosti, je tedy jeho cesta do týmu, který mu dá víc ( a na delší dobu - viz níže *) naprosto logická, a byl by blbý, kdby ji neuskutečnil...
2. Renaulti nemají technicky nejlepší auto na to, aby zopakovali titul. Je tedy jasné, že vycouvají z F-1, jakmile zjistí, že se to nerentuje značce, vývoji i stáji - a to by mohlo negativně působit na cenu Alonsovu*, případně komponent, které by Renault nabízel jiným stájím.
Nezapomínejte, že F-1 v současné podobě je podrobována mnohým tlakům, které mohou vytvořit jak paralelní F-1, tak změnit současnou od základu, tak může tyto tlaky ustát, ale to všechno representuje strašlivé náklady, a Renault začal šetřit!
Tož tak....
Čeněk Urbanec
Laguna Grandtour 1,9dCi 110kW+ 2002
Mégane 1,6 55kW 1996

Uživatelský avatar
Sova
Grafoman
Příspěvky: 3227
Registrován: pát dub 21, 2006 20:49
Bydliště: Markrabství Moravské
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sova » pát črc 07, 2006 02:38

Čeněk Urbanec píše:
Lenka Švestkova píše:
Čeněk Urbanec píše: .... Alonso není geniální, ale není blbec, Renaulti nejsou absolutně nejlepší, ale nejsou blbci...
... Čeňku, s takovými výroky běž do politiky ... volby se blíží ... :wink:
Dobře, pro dědiňoka:
1. Alonso není geniální jezdec, aby si mohl určovat svoji cenu do budoucnosti, je tedy jeho cesta do týmu, který mu dá víc ( a na delší dobu - viz níže *) naprosto logická, a byl by blbý, kdby ji neuskutečnil...
2. Renaulti nemají technicky nejlepší auto na to, aby zopakovali titul. Je tedy jasné, že vycouvají z F-1, jakmile zjistí, že se to nerentuje značce, vývoji i stáji - a to by mohlo negativně působit na cenu Alonsovu*, případně komponent, které by Renault nabízel jiným stájím.
Nezapomínejte, že F-1 v současné podobě je podrobována mnohým tlakům, které mohou vytvořit jak paralelní F-1, tak změnit současnou od základu, tak může tyto tlaky ustát, ale to všechno representuje strašlivé náklady, a Renault začal šetřit!
Tož tak....
koukám že máš víc vyčerpavajících informací než Martin Turek s Pecháčkem dohromady,znáš se s Heidi nebo s Flaviem?P.S.co nebo kdo je to Dědiňok,my kluci z Hané to neznáme :shock:

Uživatelský avatar
Čeněk Urbanec
Člen RCČR
Příspěvky: 2126
Registrován: stř úno 25, 2004 22:55
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Čeněk Urbanec » pát črc 07, 2006 10:01

sova píše:koukám že máš víc vyčerpavajících informací než Martin Turek s Pecháčkem dohromady,znáš se s Heidi nebo s Flaviem?P.S.co nebo kdo je to Dědiňok,my kluci z Hané to neznáme :shock:
1. Srovnávat mě se zásobovačem limonádami a pologramotným "komentátorem" je dost drsné pro člověka, který sleduje F-1 padesátou sezónu.... :?
2. Švestíci rozuměli, doufám, pro ty to také bylo určeno... Měl jsem tetu z Tršic, ta měla problémy s řečí, kterou se v okolí Ostravy mluvilo, pak to vyřešila - mluvila, jak jí zobák narost´, ale kratce ( bel to takove divne konopek ...) :lol:
Pěkné deń do Prostijova
8)
Čeněk Urbanec
Laguna Grandtour 1,9dCi 110kW+ 2002
Mégane 1,6 55kW 1996

Uživatelský avatar
Sova
Grafoman
Příspěvky: 3227
Registrován: pát dub 21, 2006 20:49
Bydliště: Markrabství Moravské
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sova » pát črc 07, 2006 15:57

Čeněk Urbanec píše:
sova píše:koukám že máš víc vyčerpavajících informací než Martin Turek s Pecháčkem dohromady,znáš se s Heidi nebo s Flaviem?P.S.co nebo kdo je to Dědiňok,my kluci z Hané to neznáme :shock:
1. Srovnávat mě se zásobovačem limonádami a pologramotným "komentátorem" je dost drsné pro člověka, který sleduje F-1 padesátou sezónu.... :?
2. Švestíci rozuměli, doufám, pro ty to také bylo určeno... Měl jsem tetu z Tršic, ta měla problémy s řečí, kterou se v okolí Ostravy mluvilo, pak to vyřešila - mluvila, jak jí zobák narost´, ale kratce ( bel to takove divne konopek ...) :lol:
Pěkné deń do Prostijova
8)
Toš děkojo Čeňo,snad bode :D mimochodem,mě tam Pecháček vždycky seděl,i když je mi jen 21,ale když sem byl menší tak ještě komentoval,přijde mi to jako klasika,třeba jako Murray Walker 8) Například ja nemužu cítit ty experty z Primy potažmo zběhlíky z Novy-Nykodýma a Pochvu,nebo Pouvu já nevím jak se jmenuje :lol:

Uživatelský avatar
Čeněk Urbanec
Člen RCČR
Příspěvky: 2126
Registrován: stř úno 25, 2004 22:55
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Čeněk Urbanec » pát črc 07, 2006 16:38

sova píše: Toš děkojo Čeňo,snad bode :D mimochodem,mě tam Pecháček vždycky seděl,i když je mi jen 21,ale když sem byl menší tak ještě komentoval,přijde mi to jako klasika,třeba jako Murray Walker 8) Například ja nemužu cítit ty experty z Primy potažmo zběhlíky z Novy-Nykodýma a Pochvu,nebo Pouvu já nevím jak se jmenuje :lol:
No, já jsem technik, tak jsem sledoval od začátku, co ten blb Pecháček vypotí - když se sporťák pustí do komentování něčeho složitějšího, než je koule ze železa, je to průser.... já měl výhodu v tom, že různí známí vozili automobilové časopisy od roku 1959, tak se dal vytvořit nějaký základ, a ta amatéřina mi prostě vadí, nejsem schopen se s tím srovnat...
Čeněk Urbanec
Laguna Grandtour 1,9dCi 110kW+ 2002
Mégane 1,6 55kW 1996

Uživatelský avatar
Sova
Grafoman
Příspěvky: 3227
Registrován: pát dub 21, 2006 20:49
Bydliště: Markrabství Moravské
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sova » pát črc 07, 2006 16:57

Čeněk Urbanec píše:
sova píše: Toš děkojo Čeňo,snad bode :D mimochodem,mě tam Pecháček vždycky seděl,i když je mi jen 21,ale když sem byl menší tak ještě komentoval,přijde mi to jako klasika,třeba jako Murray Walker 8) Například ja nemužu cítit ty experty z Primy potažmo zběhlíky z Novy-Nykodýma a Pochvu,nebo Pouvu já nevím jak se jmenuje :lol:
No, já jsem technik, tak jsem sledoval od začátku, co ten blb Pecháček vypotí - když se sporťák pustí do komentování něčeho složitějšího, než je koule ze železa, je to průser.... já měl výhodu v tom, že různí známí vozili automobilové časopisy od roku 1959, tak se dal vytvořit nějaký základ, a ta amatéřina mi prostě vadí, nejsem schopen se s tím srovnat...
A jaký máš názor na toho nykodýma s Pouvou?A nezpomeneš na nějaký příklad té jeho amatéřiny?Jen tak pro zajímavost...a nemyslím to nijak ironicky :wink:

Lada.H
Junior member
Příspěvky: 136
Registrován: pát dub 29, 2005 20:24
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lada.H » pát črc 07, 2006 17:04

Nikodým byl s Pouvou ze začátku na primě.Pouva emigroval na novu,jinak tam je Horák a Turek. :wink:

Uživatelský avatar
Čeněk Urbanec
Člen RCČR
Příspěvky: 2126
Registrován: stř úno 25, 2004 22:55
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Čeněk Urbanec » pát črc 07, 2006 17:17

sova píše:A jaký máš názor na toho nykodýma s Pouvou?A nezpomeneš na nějaký příklad té jeho amatéřiny?Jen tak pro zajímavost...a nemyslím to nijak ironicky :wink:
Žádný, to nejsou komentátoři motorismu, ti se hodí na komentování spartakiády, hodu oštěpem a fotbalu, ne na něco, co potřebuje mozek.... těch příkladů jsou spousty, nejsem typ, který si pamatuje každou blbost.. Řeším to tak, že si v TV pustím obrázky a na PC stránky F-1, takže ke komentáři se dostanu jen čirou nešťastnou náhodou... Ale vzpomínám, že na motorky měli jednu dobu kluka, který o motorkách hodně věděl, o ježdění také, takže to bylo dobré koukání i poslouchání, jenže si nevzpomenu, jak se jmenoval....
Čeněk Urbanec
Laguna Grandtour 1,9dCi 110kW+ 2002
Mégane 1,6 55kW 1996

Lada.H
Junior member
Příspěvky: 136
Registrován: pát dub 29, 2005 20:24
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lada.H » pát črc 07, 2006 17:34

Jestli se nepletu tak to byl Petr Horský.

Uživatelský avatar
Čeněk Urbanec
Člen RCČR
Příspěvky: 2126
Registrován: stř úno 25, 2004 22:55
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Čeněk Urbanec » pát črc 07, 2006 20:37

Lada.H píše:Jestli se nepletu tak to byl Petr Horský.
Mám na to špatnou paměť , ale je možné, že takové jméno tam zaznělo...
Čeněk Urbanec
Laguna Grandtour 1,9dCi 110kW+ 2002
Mégane 1,6 55kW 1996

Uživatelský avatar
GREYWOLF
Člen RCČR
Příspěvky: 2517
Registrován: čtv srp 19, 2004 15:38
Bydliště: Praha 10

Tak nevím.....

Příspěvek od GREYWOLF » pon lis 19, 2007 22:07

Lukas
Modus 1,4 72Kw
Espace IV 2,0T 125Kw
Sandero Stepway

bylo: Laguna I 1,8 , 19 cabrio 1,7 , Megane I 1,6 , Laguna II 3,0 ,Clio II 1,2 ,Smart Cabrio 0,6T, Smart ForTwo cabrio 0,7T

Odpovědět

Zpět na „Formule 1“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti