Problém se snímačem tlaku

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.
Odpovědět
Anti
Starting member
Příspěvky: 50
Registrován: stř čer 24, 2009 19:03
Bydliště: Znojemsko

Problém se snímačem tlaku

Příspěvek od Anti » pon srp 01, 2022 17:23

Tak jsem si pořídil druhou sadu kol.Koupil nová litá kola i se snímači a o obul nové pneu abych vzápětí zjistil,že je potřeba snímače aktivovat pomocí speciálního přípravku.Naštěstí jsem se zde dověděl že stačí krabička z Alliexpresu.
Dneska došla krabička a já se pokusil načíst ventilky.A hned u prvního problém.Nechtěl se vzbudit.Nakonec pomohlo zaviklat ventilkem.Takže nakonec jsem naprogramoval a jel se to projet.Tři bezproblémové ventilky naskočili po několika metrech,ten poslední až po cca osmi kilometrech.
Kde mám hledat problém?V servisu kde nazouvaly gumy?Mohli snímač poškodit?Slabá baterie?Dá se vyměnit?
Díky za případnou reakci....

Anti
Starting member
Příspěvky: 50
Registrován: stř čer 24, 2009 19:03
Bydliště: Znojemsko

Re: Problém se snímačem tlaku

Příspěvek od Anti » čtv srp 18, 2022 21:02

Jen pro informaci,kdyby někdo řešil něco podobného.
Snímač občas fungoval,občas ne.Koupil jsem jeden do foroty a navštívil servis kde obouvali pneu s požadavkem na sundání problematické gumy.A bylo jasno.Snímač nebyl na ventilku,povaloval se vevnitř.Nejen že toto pochybení při obouvání mě stálo částku za nový snímač koupený zbytečně,ale navíc si majitel servisu nechal zaplatit i tu nápravu svého kiksu.

Odpovědět

Zpět na „Renault Scénic IV“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host