Puknutie pri rozjazde

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.
Odpovědět
Klaun1807
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: pon zář 14, 2020 16:45

Puknutie pri rozjazde

Příspěvek od Klaun1807 » pon zář 14, 2020 17:00

Ahoj vlasnim Grand Scenic Intens ENERGY dCi 130 2017 najazdené 49 000 KM posledný mesiac počujem s predného pravého kolesa puknutie pri rozjazde do predu pukne to len 1x a aj to len ked auto postoji dlhšie ked niekde zastavím a za par min idem ďalej tak to nespraví a ďalšia vec po dlhšej jazde napr. diaľnica na Tempomat spojka je strašne tvrdá aj rýchlosti sa riadia tachsie 🙈nemáte niekto skúsenosť čo to môže byť? Chcel by som vediet nazor alebo prečítať si vaše rady lebo za mesiac mam kontrolu na aute a moje auto je ešte v zaruke Dakujem za každú radu počuť to v 6 sekunde https://youtu.be/aqWHOBZuKwU

Uživatelský avatar
Geox
Junior member
Příspěvky: 212
Registrován: stř čer 06, 2012 23:03

Re: Puknutie pri rozjazde

Příspěvek od Geox » čtv zář 17, 2020 20:48

No mě lupnutí se ozve když necham auto déle stát a je mokro. Vlhkost na zadních brzdách (někdy to chytne i vpředu - dle podmínek)způsobí že se přilepí brzdové desky ke kotoučím a musím je při rozjezdu "utrhnout". Jízdou se to pak obrousí a vysuší a je to už OK. Je to jen při delších pauzách ve vlhku/mokru. Tak to je jediné co mě napadá.
_______________________________
Grand Scenic III 1,6 DCi Bose - 2015
Captur 1,0 - 2020

Odpovědět

Zpět na „Renault Scénic IV“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů