AEBS vs. zver

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kissman
Experienced member
Příspěvky: 507
Registrován: stř led 24, 2018 01:22

AEBS vs. zver

Příspěvek od Kissman » pát črc 26, 2019 13:32

Tak opet zajimava zkusenost :) AEBS reaguje na zver a jeste k tomu v noci... bohuzel jsem potkal v SK srnku, a i presto, ze byla fakt mala a jel sem v noci za uplne tmy tak AEBS zacalo pistet a brzdilo. Docela sok, ja srnku do narazu vubec nevidel, takze jsem vubec nechapal, co se deje, ale podle logu stihlo AEBS zbrzdit z 90km/h na 39 km/h a na aute to ve finale odnesl jen naraznik, na kterem vlastne neni nic videt. I kdyz pro jistotu servis asi vymeni, protoze je skrably a na jednom miste praskly + zaroven zkontroluje uchyceni, senzory a tak podobne. Kdybych ji nabral v tech 90km/h, asi by to bylo podstatne horsi a sla by pres kapotu na sklo atd...

ps. jezde opatrne :wink:
GS TCe 160 EDC | Chytrý napadne názor, hloupý jeho autora...

jaggerl
Experienced member
Příspěvky: 698
Registrován: stř bře 26, 2014 16:56

Re: AEBS vs. zver

Příspěvek od jaggerl » pát črc 26, 2019 17:17

Tak to je super, tento asistent se mi u Scenica fakt libi. Verim, ze jej budou jeste zdokonalovat, ale funguje fakt dobre. Mam tedy zkusenosti pouze za svetla.

xxc
Advanced member
Příspěvky: 307
Registrován: pát srp 11, 2017 20:41

Re: AEBS vs. zver

Příspěvek od xxc » pát črc 26, 2019 17:54

Mne sa ten asistent tiez paci :-) Vyjadrujem sustrast za tu zver.
Nový Grand SCENIC Premiere Edition Energy dCi 110 EDC
Citroen C4 Picasso BlueHDI 120 EAT6
BMW X1 sDrive 18d
Škoda Citigoe iV

Banana
Experienced member
Příspěvky: 793
Registrován: stř úno 22, 2017 15:01

Re: AEBS vs. zver

Příspěvek od Banana » ned črc 28, 2019 00:01

Tento asistent je dobry, je to uz uz ta lepsi generace, ze to dela na zaklade detekce obrazu. Nekolikrat se mi stalo, ze to zapiskalo i na zaparkovane auto, ke kteremu jsem se blizil a vycnivalo do vozovky..
to Kissman: Jak jsi vycetl ten log?
Renault Grand Scenic IV 1.2 Energy TCe 130, Premium Edition.

Odpovědět

Zpět na „Renault Scénic IV“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti