Panoramatické okno Grand Scenic IV

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.
Uživatelský avatar
Krupe
Starting member
Příspěvky: 32
Registrován: čtv led 22, 2015 17:18
Bydliště: VM

Panoramatické okno Grand Scenic IV

Příspěvek od Krupe » pát črc 12, 2019 16:57

Dobrý den, rozhodli jsme se koupit Granda v Intens s panorama oknem. Bohužel jej nikde v okolí nemají ke zkouknutí, a jen tak brzy nebudou a jezdit hromady kilometrů se mi nechce ( zatím ), tak jsme mohli zkusit jen s klasickou střechou. Myslel jsem si, jak to není vevnitř prostorné a přišlo mírné zklamání. Mám 183 cm a vzadu má nad hlavou odhadem tak 2 cm místa. To zřejmě znamená, že s panoramou budu drcat hlavou o strop. Já ve předu budu v pohodě, ale syn mě už dorůstá, tak mám strach, aby s tím neměl problém. Je tu někdo, kdo tu panoramu má a je mi schopen říci, o kolik je to nižší? Informaci z dealera jsem nedostal. A když už by se někdo našel, mohl by připsat i zkušenosti s tou panoramou?
Jsem na vážkách, žena ji chce, ale já bych nerad pak litoval, když už člověk za auto dá nějaké ty prachy. Děkuji předem jen za kladné odpovědi... :D
Megane Scenic 1.6 16V 4/99 - prodán
Grand Scenic Limited 1.6 16V 1/2015 - prodán
Grand Scenic Intens 140 GPF 11/2019

Honza O.
Starting member
Příspěvky: 55
Registrován: sob bře 03, 2018 13:06

Re: Panoramatické okno Grand Scenic IV

Příspěvek od Honza O. » pát črc 12, 2019 17:27

Odkud jsi? Mam panoramu a nemuzu si stezovat. Zadna nevyhoda me nenapada. Nijak citfkne to nesala v lete. Kdyz sviti, jezdime se zatazenou clonou. Sam bych za to nepriplacel (ve verzi premiere edition) to bylo jako soucast vybavy bez priplatku, ale ted kdyz jsem si to vyzkousel, tak bych to bral i do pristiho auta. Vnitrek se tim pekne prosvetli. U deti je to oblibene v mycce :)

Ja jsem ze Zlina. Muzu zkusit zmerit vzdalenost od sedadla, ale asi to bude litat +/- par centimetru podle mista mereni, pritom tech par cm muze byt dost zasadnich.
Grand Scenic IV 1.2 TCe 130, Premiere Edition

xxc
Advanced member
Příspěvky: 307
Registrován: pát srp 11, 2017 20:41

Re: Panoramatické okno Grand Scenic IV

Příspěvek od xxc » pát črc 12, 2019 18:08

Ľutovať budete, scénic nekupujte :-) Inak panoráma je v pohode, bez nej sa nedá dať stmavovacie spätné zrkadlo. Ale bez toho by som to neobjednával.
Nový Grand SCENIC Premiere Edition Energy dCi 110 EDC
Citroen C4 Picasso BlueHDI 120 EAT6
BMW X1 sDrive 18d
Škoda Citigoe iV

Banana
Experienced member
Příspěvky: 793
Registrován: stř úno 22, 2017 15:01

Re: Panoramatické okno Grand Scenic IV

Příspěvek od Banana » pát črc 12, 2019 19:09

Ja mam taky panoramu a je to super, uz si to bez ni nedokazu predstavit, krasne to prosviti a auto se zda vzdusnejsi. Kdyz vlezu do auta bez tak si pripadam nejak stisnene. A pro mista vzadu je to uz uplna parada. Podle me ta strecha nesnizi strop, je to vykrojene dovnitr a ta zastena je tenka. Scenic je skvele auto, urcite se neridte nekolika nespokojenci co ho porad hani dokola a , co s nim maji problem. Ma samozrejme par veci ne uplne nejlepsich ale to kazde auto, ja jsem s nim naprosto spokojen za 2,5roku provozu. Pouze ten R-link respektive navigace to je spatne, ale to maji vsechny Renaulty stejne v soucasne dobe, tak od R-linku necekejte zazraky.
Renault Grand Scenic IV 1.2 Energy TCe 130, Premium Edition.

xxc
Advanced member
Příspěvky: 307
Registrován: pát srp 11, 2017 20:41

Re: Panoramatické okno Grand Scenic IV

Příspěvek od xxc » pát črc 12, 2019 20:18

Nepocuvajte ho, staci vyskusat aj ine auto a nad Scenicom len ostanu oci pre plac. Taky zly nebol ani Captur, take tvrde nie je ani BMW X1. Zaujimave, ze BMW je tiche, Citroen je tichy, len Scenic huci. A vrzga tam vsetko.

Inak panoramaticka strecha je v pohode, osobne nad nou nevidim nejaky vyznam, ale strop nejak vyrazne neznizuje resp. da sa v pohode sediet vzadu. Aj r-link je v pohode. Zamrzol len raz (ked som to najmenej potreboval :-)

Proste kto si chce kupit normalne auto a dat viac penazi za Scenic, ten zaplace. Spokojny bude len nenarocny uzivatel so Zen verziou a vyraznou zlavou, ktory je rad, ze ma vobec take auto a v inom nesedel. Tak isto, pokial mal clovek predchadzajuci Scenic, ktory dobre sluzil, tak toto bude uplne ine auto. Rozne vrzgania podla druhu cesty a teploty okolia. Mal som vyskusany aj uplne novy iny Scenic v ramci reklamacie, vacsinu problemov sme uzavreli ako vlastnost a zlu konstrukciu vozidla. Je pravda, ze pri jazde vrzgal menej.
Nový Grand SCENIC Premiere Edition Energy dCi 110 EDC
Citroen C4 Picasso BlueHDI 120 EAT6
BMW X1 sDrive 18d
Škoda Citigoe iV

jaggerl
Experienced member
Příspěvky: 698
Registrován: stř bře 26, 2014 16:56

Re: Panoramatické okno Grand Scenic IV

Příspěvek od jaggerl » pát črc 12, 2019 20:58

xxc píše:
pát črc 12, 2019 20:18
Nepocuvajte ho, staci vyskusat aj ine auto a nad Scenicom len ostanu oci pre plac. Taky zly nebol ani Captur, take tvrde nie je ani BMW X1. Zaujimave, ze BMW je tiche, Citroen je tichy, len Scenic huci. A vrzga tam vsetko.

Inak panoramaticka strecha je v pohode, osobne nad nou nevidim nejaky vyznam, ale strop nejak vyrazne neznizuje resp. da sa v pohode sediet vzadu. Aj r-link je v pohode. Zamrzol len raz (ked som to najmenej potreboval :-)

Proste kto si chce kupit normalne auto a dat viac penazi za Scenic, ten zaplace. Spokojny bude len nenarocny uzivatel so Zen verziou a vyraznou zlavou, ktory je rad, ze ma vobec take auto a v inom nesedel. Tak isto, pokial mal clovek predchadzajuci Scenic, ktory dobre sluzil, tak toto bude uplne ine auto. Rozne vrzgania podla druhu cesty a teploty okolia. Mal som vyskusany aj uplne novy iny Scenic v ramci reklamacie, vacsinu problemov sme uzavreli ako vlastnost a zlu konstrukciu vozidla. Je pravda, ze pri jazde vrzgal menej.
Měl jsem předchozí GSIII od novoty a nic nevrzalo, prostě super auto. Dodnes lituji, že jsem přešel na nový Scenic. Mám právě výbavu ZEN s nějakými příplatky, auto bylo za cenu lépe vybavené Dacie (VIP sleva), ale i tak investice lituji. Aktuálně je auto na důkladné kontrole v servisu na popud Renault ČR, jsem velmi zvědav, zda vůbec něco vyřeší. Už mi s autem trpělivost došla. Měl jsem jako náhradní auto i jiného Scenica a bylo to podobně nekvalitní a to byl ve vyšší výbavě. Teď mám půjčeného Kadjara, má najeto více než můj Scenic a nikde nic nevrže, vše funguje, alespoň po týdnu:).

Uživatelský avatar
Krupe
Starting member
Příspěvky: 32
Registrován: čtv led 22, 2015 17:18
Bydliště: VM

Re: Panoramatické okno Grand Scenic IV

Příspěvek od Krupe » sob črc 13, 2019 09:45

Honza O. píše:
pát črc 12, 2019 17:27
Odkud jsi? Mam panoramu a nemuzu si stezovat. Zadna nevyhoda me nenapada. Nijak citfkne to nesala v lete. Kdyz sviti, jezdime se zatazenou clonou. Sam bych za to nepriplacel (ve verzi premiere edition) to bylo jako soucast vybavy bez priplatku, ale ted kdyz jsem si to vyzkousel, tak bych to bral i do pristiho auta. Vnitrek se tim pekne prosvetli. U deti je to oblibene v mycce :)

Ja jsem ze Zlina. Muzu zkusit zmerit vzdalenost od sedadla, ale asi to bude litat +/- par centimetru podle mista mereni, pritom tech par cm muze byt dost zasadnich.
Z Valmezu. Jedná se mi o výšku na bočních sedadlech vzadu, v místě kde není už panorama, jakoby v tom oblouku. Někde jsem četl, že je to tam u panoramy snížené. Ale třeba ne, to by bylo ok. Přijde mi to krok zpět, ten prostor na výšku je vzadu limitující pro lidi nad 180 cm. Stačila by mi ta výška změřit, porovnám si to pak na prodejně. Díky.
Megane Scenic 1.6 16V 4/99 - prodán
Grand Scenic Limited 1.6 16V 1/2015 - prodán
Grand Scenic Intens 140 GPF 11/2019

mirak
Junior member
Příspěvky: 152
Registrován: stř říj 19, 2011 15:04

Re: Panoramatické okno Grand Scenic IV

Příspěvek od mirak » sob črc 13, 2019 10:04

Ahoj,
plně mohu potvrdit názor xxc a jaggerl.

jaggerl
Experienced member
Příspěvky: 698
Registrován: stř bře 26, 2014 16:56

Re: Panoramatické okno Grand Scenic IV

Příspěvek od jaggerl » sob črc 13, 2019 18:41

mirak píše:
sob črc 13, 2019 10:04
Ahoj,
plně mohu potvrdit názor xxc a jaggerl.
Je to smutné. I servis mi říkal, že se Scenic nepovedl a mají mnoho reklamací. Řada věcí nelze vyřešit, neb se jedná o konstrukční chyby, viz. voda v rozích skel při větším dešti atp.. Servisy mají navíc ne zcela schopné techniky, tak se dá čekat cokoli při návštěvě servisu. Auto je v servisu již týden, tedy uvidím, co se vyřeší. Podklady má již i právník, tedy auto budu s největší pravděpodobností vracet.

Honza O.
Starting member
Příspěvky: 55
Registrován: sob bře 03, 2018 13:06

Re: Panoramatické okno Grand Scenic IV

Příspěvek od Honza O. » sob črc 13, 2019 19:39

Tak jsem nameril cca 90 cm v predni casti sedadla kolmo nahoru k hrane okna a cca 93 v zadni casti sedadla taky priblizne kolmo nahoru. Viz foto: https://photos.app.goo.gl/ZndyNgMn5btCUWpw8

Ohledne celkove spokojenosti s autem patrim spis k tem co jsou spokojeni. Oproti memu predchozimu autu (c3 picasso) jsem si polepsil. Je sle pravda, ze vrzani od kol uz jsem za 2 roky redil taky 2x. Jednou vymens tycek stabilizatoru, podruhe promszsni nejskych gum. Zbytek veci (vireni vody u zrcatek, obcasne drnceni oken, nebo vrznuti palubky na vetsich nerovnostech) me moc neobtezuje.

Prijde mi, ze konkurence by se stejnou vybavou byla drazsi. Uvidim, jaky bude pocet zavad v budoucnu, zatim je to podle me v norme a servis celkem normalni pristup.
Grand Scenic IV 1.2 TCe 130, Premiere Edition

Banana
Experienced member
Příspěvky: 793
Registrován: stř úno 22, 2017 15:01

Re: Panoramatické okno Grand Scenic IV

Příspěvek od Banana » sob črc 13, 2019 23:39

Ja se ptal taky v servise a me zase rekli, ze s tim autem nemaji zadne vetsi problemy, spise naopak pry mensi. Musime brat to auto vzhledem ke sve cene, a to si musime rici, ze to je spis low-cost auto, da se poridit za cca pul milionuu s pomerne dobrou vybavou. Srovnavat ho s nejakym BMW ,to je nesmysl a i ten Citroen je ve finale drazsi. Ta voda u zrcatek muze byt neprijmena, ale staci spomalit a je to ok, aspon to clovek nezene v takovem desti jako blazen, mozna ze tajny bezpecnostni prvek Frantiku :-)
Jinak doporucuji obecne ty mensi zavady radsi neresit, protoze ty servisaci to vic rozvrzou nez opravi, to je znamy fakt :-( a jak se jednou dostane to spiraly servisaku, cesta zpet je slozita....
Renault Grand Scenic IV 1.2 Energy TCe 130, Premium Edition.

Uživatelský avatar
Krupe
Starting member
Příspěvky: 32
Registrován: čtv led 22, 2015 17:18
Bydliště: VM

Re: Panoramatické okno Grand Scenic IV

Příspěvek od Krupe » ned črc 14, 2019 08:20

Honza O. píše:
sob črc 13, 2019 19:39
Tak jsem nameril cca 90 cm v predni casti sedadla kolmo nahoru k hrane okna a cca 93 v zadni casti sedadla taky priblizne kolmo nahoru. Viz foto: https://photos.app.goo.gl/ZndyNgMn5btCUWpw8

Ohledne celkove spokojenosti s autem patrim spis k tem co jsou spokojeni. Oproti memu predchozimu autu (c3 picasso) jsem si polepsil. Je sle pravda, ze vrzani od kol uz jsem za 2 roky redil taky 2x. Jednou vymens tycek stabilizatoru, podruhe promszsni nejskych gum. Zbytek veci (vireni vody u zrcatek, obcasne drnceni oken, nebo vrznuti palubky na vetsich nerovnostech) me moc neobtezuje.

Prijde mi, ze konkurence by se stejnou vybavou byla drazsi. Uvidim, jaky bude pocet zavad v budoucnu, zatim je to podle me v norme a servis celkem normalni pristup.
Díky za snahu a ochotu, tohle jsem přesně potřeboval. Jinak, když to čtu, tak musím pozdvihnout obočí tedy. Jestli to tak je, že má tolik "zavad", tak jste mi nasadili brouka do hlavy. A to jsem po neděli ho chtěl jít objednat...
Megane Scenic 1.6 16V 4/99 - prodán
Grand Scenic Limited 1.6 16V 1/2015 - prodán
Grand Scenic Intens 140 GPF 11/2019

xxc
Advanced member
Příspěvky: 307
Registrován: pát srp 11, 2017 20:41

Re: Panoramatické okno Grand Scenic IV

Příspěvek od xxc » ned črc 14, 2019 09:09

Zavady to velmi nema, len pomerne dost zle vlastnosti. Spomalit na dialnici je rada nad zlato, potom uz ostava len jazda medzi kamionmi, lebo pri dazdi sa neda rozumne vyhybat autam vzadu (pokial niekto sedi vzadu na strednom sedadle, nevidno nic ani vo vnutornom spatnom zrkadle).

Ale najvacsi problem je s hlukom, pokial planujete niekde cestovat po dialniciach, tak rodina to bude odmietat. Uz aj my sme sli na dovolenku v C4 Picasse, v zakladnej vybave stalo 19 000 € a ovela lepsia a prijemnejsia jazda, ako v Grand Scenicu, ktory stal v plnej vybave 28 000 € a bolo to kupovane ako primarne rodinne auto. Proste po dialnici sa s tym neda a rovnako hucal aj vystaveny iny Grand Scenic, ktory som skusal. Ked toto nebude vadit, preco nie. Na jazdu po meste by to mohlo byt v pohode :-)

Este si to pozicajte, posadte tam manzelku, dozadu deti, vyrazte na dialnicu, dajte 140 a skuste sa o tom porozpravat. Ked po sebe nebudete musiet kricat a bude to prijemne, tak asi vadit nebude :-) Este by bolo idealne aj nejaky dazd chytit, nech potom neprekvapia tie spatne zrkadla. Lebo Scenicy su v nizkych rychlostiach prikladne tiche, pri testovacej jazde po meste sa nic neodhali.

Ked zvazujete elektricke sedadla a kozu kvoli masaznej funkcii, tak sa to asi velmi neoplati, lebo ta masazna funkcia trva 10 minut a potom ju treba znova zapinat. Na to nikto neupozornuje. Zato vyhoda su profily, ked auto bude pouzivat viac ludi, tak si kazdy moze nastavit polohu sedadiel a spatnych zrkadiel (ked deti dorastu a budu soferovat).

Este som pozrel tie sedadla vzadu a pri vyske 175 cm, ked sadnem a opriem hlavu, tak je to tak akurat pri panoramatickej streche. Nameral som nejakych 88 cm pozdlzne s operadlom. To bude asi individualne, ked mate pri 183 cm len 2cm miesta. Ja som to meral opretim hlavy o opierku. Pre porovnanie, kratky C4 Picasso ma asi rovnakym sposobom bez panoramatickej strechy 90 cm a akurat mi medzi hlavu a strechu vojde prst (tych 2 cm naviac).

https://imgur.com/HMtrJOQ
Nový Grand SCENIC Premiere Edition Energy dCi 110 EDC
Citroen C4 Picasso BlueHDI 120 EAT6
BMW X1 sDrive 18d
Škoda Citigoe iV

Banana
Experienced member
Příspěvky: 793
Registrován: stř úno 22, 2017 15:01

Re: Panoramatické okno Grand Scenic IV

Příspěvek od Banana » ned črc 14, 2019 10:41

Zda se, ze mam jine auto 😀 Zadny takovy hukot, ze bych ani neslysel, to jsem fakt nezaznamenal. Naopak po dlouhe ceste cca 1000km je auto stale velice komfortni, predtim jsem jezdil s Octavkou a to byla jiny horsi level. Naproklad vibrace od volantu se uz pekne projevovaly. Tady to je jizda jako v bavlnce . Jinak daji se instalovat ty deflektory. Ten zadni vyhled je horsi, to je fakt ale to je dan za ten design, trepa Piccaso to je desna krabice a tak muze mit vetsi zadni okno. Zadni kamera je nutnost. Nejsem zadny obdivovatel GS IV jsem vzdy spise kriticky, ale k tomu auto to neni fer. Najezdil jsem s nim 30 tis km a myslim, ze uz ho mam dost otestovane a koupil bych ho znova. Pro nase rodinne pomery je idealni auto kompromis mezi hnusnou krabici MPV a crossover.
Renault Grand Scenic IV 1.2 Energy TCe 130, Premium Edition.

xxc
Advanced member
Příspěvky: 307
Registrován: pát srp 11, 2017 20:41

Re: Panoramatické okno Grand Scenic IV

Příspěvek od xxc » ned črc 14, 2019 11:38

Ine auto to nie je, skor ine priority. Samozrejme, pri pomalej jazde po dobrych cestach aj 1000 km nevidim ako problem. Tu skor ide o jazdu po dialnici. Scenic celkom pekne jazdi, stabilny, len vrzga, drnci, rezonuju skla. Presne to je skoda, ze keby tak nehucal, mohol to byt idealny dialnicny kriznik. Aj vzhlad sa mi paci, ale co z toho, ked napuchnuta buchta (Picasso) jazdi prijemnejsie, tichsie. Volant nevibruje ani v jednom aute. S Octaviou som v zivote nesiel, takze neviem porovnat, ale uz musela byt vybehana, ked vibroval volant. Ked uz sme pri vibraciach, tak pri prekroceni ciary Scenic vibruje volantom dost vyrazne. Teraz mam 2 dni BMW a to vibruje pri vyboceni z pruhu menej, co na upozornenie staci. Ale to je detail :-)
Nový Grand SCENIC Premiere Edition Energy dCi 110 EDC
Citroen C4 Picasso BlueHDI 120 EAT6
BMW X1 sDrive 18d
Škoda Citigoe iV

Honza O.
Starting member
Příspěvky: 55
Registrován: sob bře 03, 2018 13:06

Re: Panoramatické okno Grand Scenic IV

Příspěvek od Honza O. » ned črc 14, 2019 19:32

Je fakt, ze ja mam cca 175 a na zadnim sedadle mezi hlavu a strop nedam ani pest. Auto pro dlouhany to asi moc nebude.
Grand Scenic IV 1.2 TCe 130, Premiere Edition

jaggerl
Experienced member
Příspěvky: 698
Registrován: stř bře 26, 2014 16:56

Re: Panoramatické okno Grand Scenic IV

Příspěvek od jaggerl » pon črc 15, 2019 17:15

xxc píše:
ned črc 14, 2019 09:09
Zavady to velmi nema, len pomerne dost zle vlastnosti. Spomalit na dialnici je rada nad zlato, potom uz ostava len jazda medzi kamionmi, lebo pri dazdi sa neda rozumne vyhybat autam vzadu (pokial niekto sedi vzadu na strednom sedadle, nevidno nic ani vo vnutornom spatnom zrkadle).

Ale najvacsi problem je s hlukom, pokial planujete niekde cestovat po dialniciach, tak rodina to bude odmietat. Uz aj my sme sli na dovolenku v C4 Picasse, v zakladnej vybave stalo 19 000 € a ovela lepsia a prijemnejsia jazda, ako v Grand Scenicu, ktory stal v plnej vybave 28 000 € a bolo to kupovane ako primarne rodinne auto. Proste po dialnici sa s tym neda a rovnako hucal aj vystaveny iny Grand Scenic, ktory som skusal. Ked toto nebude vadit, preco nie. Na jazdu po meste by to mohlo byt v pohode :-)

Este si to pozicajte, posadte tam manzelku, dozadu deti, vyrazte na dialnicu, dajte 140 a skuste sa o tom porozpravat. Ked po sebe nebudete musiet kricat a bude to prijemne, tak asi vadit nebude :-) Este by bolo idealne aj nejaky dazd chytit, nech potom neprekvapia tie spatne zrkadla. Lebo Scenicy su v nizkych rychlostiach prikladne tiche, pri testovacej jazde po meste sa nic neodhali.

Ked zvazujete elektricke sedadla a kozu kvoli masaznej funkcii, tak sa to asi velmi neoplati, lebo ta masazna funkcia trva 10 minut a potom ju treba znova zapinat. Na to nikto neupozornuje. Zato vyhoda su profily, ked auto bude pouzivat viac ludi, tak si kazdy moze nastavit polohu sedadiel a spatnych zrkadiel (ked deti dorastu a budu soferovat).

Este som pozrel tie sedadla vzadu a pri vyske 175 cm, ked sadnem a opriem hlavu, tak je to tak akurat pri panoramatickej streche. Nameral som nejakych 88 cm pozdlzne s operadlom. To bude asi individualne, ked mate pri 183 cm len 2cm miesta. Ja som to meral opretim hlavy o opierku. Pre porovnanie, kratky C4 Picasso ma asi rovnakym sposobom bez panoramatickej strechy 90 cm a akurat mi medzi hlavu a strechu vojde prst (tych 2 cm naviac).

https://imgur.com/HMtrJOQ
No s hlukem problém fakt nemám, po dálnici jezdím hodně a po Německu i rychle. Máme ještě Toyotu a nějak nepozoruji, že by byl Scenic hlučný a nedalo se mluvit, jezdím 150-160 km/h. Nicméně já měl na autě vyloženě vady k reklamaci a nebylo ji málo. Auto má některé vlastnosti, které mě vyložene serou, ale i tak bych s tím přežil, pokud servis potíže vyřeší. Kontrola je asi fakt hodně hloubková, protože týden auto v servisu nikdy nebylo. Vždy to bylo odfláknuto do max 2-3 dnů. Koukal jsem, co bych za ty peníze koupil za auto a tedy žádná sláva, musel bych v každém případě připlatit. Polovinu vad je díky neschopnosti servisu, náprava se řešila na 4 pokus, slícování na 4 pokus atp., až když jsem začal řešit věc přímo se zastoupením, tak je tam auto déle a snad se i něco řeší, tak uvidíme. Sám se děsím...

xxc
Advanced member
Příspěvky: 307
Registrován: pát srp 11, 2017 20:41

Re: Panoramatické okno Grand Scenic IV

Příspěvek od xxc » pon črc 15, 2019 18:18

Mne keď opravovali auto, tak sa nejaký zákazník rozčuľoval, že tam mal 2 týždne auto v servise a ani sa ho nedotkli :-) Inak v spracovaní to nebude, BMW tiež nie je dokonalosť, tiež nie všetko licuje a gumy sú použité približne rovnaké, ale auto je tiché.
Nový Grand SCENIC Premiere Edition Energy dCi 110 EDC
Citroen C4 Picasso BlueHDI 120 EAT6
BMW X1 sDrive 18d
Škoda Citigoe iV

jaggerl
Experienced member
Příspěvky: 698
Registrován: stř bře 26, 2014 16:56

Re: Panoramatické okno Grand Scenic IV

Příspěvek od jaggerl » pon črc 15, 2019 18:50

xxc píše:
pon črc 15, 2019 18:18
Mne keď opravovali auto, tak sa nejaký zákazník rozčuľoval, že tam mal 2 týždne auto v servise a ani sa ho nedotkli :-) Inak v spracovaní to nebude, BMW tiež nie je dokonalosť, tiež nie všetko licuje a gumy sú použité približne rovnaké, ale auto je tiché.
Já jsem nikdy auto v servisu neměl déle jak 3 pracovní dny a to i v případě výmeny spojky. Ted je to hloubkova kontrola celeho vozu, jsem moc zvedav co vyresi...

xxc
Advanced member
Příspěvky: 307
Registrován: pát srp 11, 2017 20:41

Re: Panoramatické okno Grand Scenic IV

Příspěvek od xxc » pon črc 15, 2019 21:29

Pri toyote tiež nadávajú na hlučnosť, ale určite to také zlé nebude. Žiadne auto také zlé nebude :-) To sú presne tie priority, každému vadí niečo iné.
Nový Grand SCENIC Premiere Edition Energy dCi 110 EDC
Citroen C4 Picasso BlueHDI 120 EAT6
BMW X1 sDrive 18d
Škoda Citigoe iV

Uživatelský avatar
Krupe
Starting member
Příspěvky: 32
Registrován: čtv led 22, 2015 17:18
Bydliště: VM

Re: Panoramatické okno Grand Scenic IV

Příspěvek od Krupe » čtv črc 25, 2019 10:29

Tak objednáno. Čekám na první kroupy. 😉
Megane Scenic 1.6 16V 4/99 - prodán
Grand Scenic Limited 1.6 16V 1/2015 - prodán
Grand Scenic Intens 140 GPF 11/2019

xxc
Advanced member
Příspěvky: 307
Registrován: pát srp 11, 2017 20:41

Re: Panoramatické okno Grand Scenic IV

Příspěvek od xxc » čtv črc 25, 2019 10:41

Som zvedavy na skusenosti :-)

Z krupov by som sa nesmial, nam zlozili auto v predajni doobeda a poobede ho krupy rozbili :-D
Nový Grand SCENIC Premiere Edition Energy dCi 110 EDC
Citroen C4 Picasso BlueHDI 120 EAT6
BMW X1 sDrive 18d
Škoda Citigoe iV

Uživatelský avatar
Krupe
Starting member
Příspěvky: 32
Registrován: čtv led 22, 2015 17:18
Bydliště: VM

Re: Panoramatické okno Grand Scenic IV

Příspěvek od Krupe » čtv črc 25, 2019 11:52

xxc píše:
čtv črc 25, 2019 10:41
Som zvedavy na skusenosti :-)

Z krupov by som sa nesmial, nam zlozili auto v predajni doobeda a poobede ho krupy rozbili :-D
Já se nesměju, z toho mám právě větší obavu. Snad ta panorama něco vydrží. Asi hodím do kufru nějaký starý tepich 🙂
Megane Scenic 1.6 16V 4/99 - prodán
Grand Scenic Limited 1.6 16V 1/2015 - prodán
Grand Scenic Intens 140 GPF 11/2019

xxc
Advanced member
Příspěvky: 307
Registrován: pát srp 11, 2017 20:41

Re: Panoramatické okno Grand Scenic IV

Příspěvek od xxc » čtv črc 25, 2019 14:27

Sklo vymenia za nove, ale kapotu len klepkaju s otaznym dlhodobym vplyvom na lak.
Nový Grand SCENIC Premiere Edition Energy dCi 110 EDC
Citroen C4 Picasso BlueHDI 120 EAT6
BMW X1 sDrive 18d
Škoda Citigoe iV

Laja
Starting member
Příspěvky: 4
Registrován: sob pro 07, 2019 01:17

Re: Panoramatické okno Grand Scenic IV

Příspěvek od Laja » sob pro 07, 2019 01:27

Krupe píše:
čtv črc 25, 2019 10:29
Tak objednáno. Čekám na první kroupy. 😉
Dobrý den.
Napsal by jste mi jestli jste s autem spokojen?
Mám taky objednáno a ti dva přizpěvovatelé mě znervózňují.

Odpovědět

Zpět na „Renault Scénic IV“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů