Dodělávky Scenic

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.
Uživatelský avatar
scenicjirka
Starting member
Příspěvky: 87
Registrován: stř kvě 22, 2019 16:47

Re: Dodělávky Scenic

Příspěvek od scenicjirka » sob bře 20, 2021 10:41

Banana - dobře udělané . Nemáš ještě popisy konektorů rádia a displeje ...

Poslal jsem i SZ .
Spotřeba Scenic IV
Obrázek

Banana
Experienced member
Příspěvky: 793
Registrován: stř úno 22, 2017 15:01

Re: Dodělávky Scenic

Příspěvek od Banana » sob bře 20, 2021 11:03

scenicjirka píše:
sob bře 20, 2021 10:41
Banana - dobře udělané . Nemáš ještě popisy konektorů rádia a displeje ...

Poslal jsem i SZ .
Diky, nejhorsi je vycvaknout ten spodni ramecek a tu kozenku, pak uz to jde jak po masle😀. Popisy konektoru nemam, ale to neni potreba, ty konektory jsou rozdilne, nedaji se zamenit, jenom u toho velkeho displeje jsou na opacnych stranach, ale mozna bude taky zalezet na hw verzi displeje, nez u maleho.
Renault Grand Scenic IV 1.2 Energy TCe 130, Premium Edition.

Uživatelský avatar
Kissman
Experienced member
Příspěvky: 507
Registrován: stř led 24, 2018 01:22

Re: Dodělávky Scenic

Příspěvek od Kissman » úte čer 15, 2021 18:39

btw. doba pokrocila, vyhrivany volant a otevirani a zavirani kufru lze dodelat :) dokonce to jde ovladat kartou... jeste bych ocenil vyhrivane predni okno a budu spokojeny :)
GS TCe 160 EDC | Chytrý napadne názor, hloupý jeho autora...

Banana
Experienced member
Příspěvky: 793
Registrován: stř úno 22, 2017 15:01

Re: Dodělávky Scenic

Příspěvek od Banana » úte čer 15, 2021 22:23

Kissman píše:
úte čer 15, 2021 18:39
btw. doba pokrocila, vyhrivany volant a otevirani a zavirani kufru lze dodelat :) dokonce to jde ovladat kartou... jeste bych ocenil vyhrivane predni okno a budu spokojeny :)
Ten vyhrivany volant bych chtel, to me na Scenicu IV stve, ze ho nema, existuje nejaky navod, jak to udelat?
Renault Grand Scenic IV 1.2 Energy TCe 130, Premium Edition.

Uživatelský avatar
panda
Starting member
Příspěvky: 69
Registrován: stř říj 12, 2005 23:01
Bydliště: Bratislava

Re: Dodělávky Scenic

Příspěvek od panda » úte čer 22, 2021 11:38

vyhrievany volant riesim tiez, zatial viem, ze potrebujem novy volant s vyhrievanim, novy kruzok pod volantom s privodom pre vvyhrievanie, dalej potrebujem zohnat tlacitko vedla nastavovania sklonu svetiel, origos sa to tam montuje, ale Scenic to nikdy nemal v umysle dat do vybavy takze tam nie je ani miesto, nijaka zaslepka ako v inom type auta, ktora sa vylupne a osadi prepinac vyhrievania volantu. No a potom kabelaz, napajanie, a vypinanie. O vypinanie sa pravdepodobne stara nejaky tepelny spinac, ktory vypne sam. Neviem, este to nemam zistene. Nepredpokladam, ze by tam bola nejaka predpriprava, takze vsetko bude treba tahat nanovo.
Ale ano pripajam sa a ziadam o info aj k tomu otvaraniu kufra, pretoze moje auto vela pracuje a kufor otvaram casto a mnohokrat mam plne ruky.
Na talianskom fore to tiez zistovali, dopatrali sa niekam do Singapuru tusim ale tam to skoncilo. Vychadazlo to na nejakych1000€ tusim.
Renault scenic II 1,6 16V benzin
Renault scenic IV tce 140 GPF intense

Banana
Experienced member
Příspěvky: 793
Registrován: stř úno 22, 2017 15:01

Re: Dodělávky Scenic

Příspěvek od Banana » úte čer 22, 2021 12:35

Prave, ze to vyhrivani volantu neni uplne jednoduche, pred casem jsem to konzultoval s jednim Polakem, ale vzdal jsem to, mozna kdyz bych menil volant, pak bych ho vymenil i s tlacitkem na ACC, ale to take nejde aktivovat nejak jednoduse v CR nemozne.
To automaticke otvirani kufru z toho mam takove smisene pocity. Aby to melo smysl, musi to mit ten senzor na kopnuti ,jinak to je nanic, spis to zdrzuje a musi to byt vymakane, aby to nezavrelo cloveka v kufru, ma to celkem pritlacnou silu pripadne se to nekde neodrelo v garazi apod...
Testoval jsem to a zkousel u Superba a moc me to nenadchlo, v podstate kazdy, kdo to pouziva mi priznal, ze je lepsi a rychlejsi manualni otevreni, mimo jedne situace a to, kdyz mate plne ruce. Za 1000Ecek to urcite nestoji :-)
Renault Grand Scenic IV 1.2 Energy TCe 130, Premium Edition.

Uživatelský avatar
Kissman
Experienced member
Příspěvky: 507
Registrován: stř led 24, 2018 01:22

Re: Dodělávky Scenic

Příspěvek od Kissman » pon črc 05, 2021 22:59

Vyhrivani volantu jsem videl pred casem prerobene z Meganu na Scenic grupe na facebooku, pohledam a poslu link...

Otevirani a zavirani kufru jde na kopnuti udelat bez problemu. Kupodivu to neni uplne shit... na nete je spousta videi a funguje to fakt pekne. Tech situaci, kdy to clovek vyuzije je mraky... za me oteviram kufr minimalne 2x denne - cesta do prace a z prace a security kontrola, takze odpasat se zaradit P, vystoupit a jit otevrit kufr... teda ne ze by neslo, ale proc si neulehcit praci. No a pak plne ruce pri nakupech atp. Tady si to nechal poslat uz nekdo do Polska, montoval si to sam.

https://www.youtube.com/watch?v=8Ld_bmGEj4M

Nekdy pred rokem sem si s tim chlapikem co to vymyslel/prerobil na Scenica (ve finale je to jen RJ pro jine auto s upravenym SW - ty kity jsou bezne k dispozici na Aliku). Umi poslat ruzne verze, jen cudlik, nebo i cidlo na kopnuti. Funguje to s original DO.

Obrázek

A tady videa od toho manika... https://www.youtube.com/channel/UCLCDgp ... ery=scenic
GS TCe 160 EDC | Chytrý napadne názor, hloupý jeho autora...

Banana
Experienced member
Příspěvky: 793
Registrován: stř úno 22, 2017 15:01

Re: Dodělávky Scenic

Příspěvek od Banana » úte črc 06, 2021 00:32

A kolik stoji ta sada od AWS Car Accessories?
Renault Grand Scenic IV 1.2 Energy TCe 130, Premium Edition.

Uživatelský avatar
Kissman
Experienced member
Příspěvky: 507
Registrován: stř led 24, 2018 01:22

Re: Dodělávky Scenic

Příspěvek od Kissman » úte črc 06, 2021 12:31

25k na CZK cca.
GS TCe 160 EDC | Chytrý napadne názor, hloupý jeho autora...

samop
Starting member
Příspěvky: 20
Registrován: ned črc 28, 2019 11:19

Re: Dodělávky Scenic

Příspěvek od samop » sob bře 05, 2022 16:57

Zdravím vás. Mám dotaz. Jde přes diagnostiku spustit věci, které nejsou v autě aktivní? Nebo zkrátka, co není spuštěné a vidět na R-Linku teď, tak již aktivovat nejde, protože třeba v autě na to nejsou natažené kabely, senzory a podobné věci?
R 25 GTX 2.0
Safrane II 2.5 RXE
VEL SATIS 3.0 dCi Privilege r.v. 2002
Laguna II Grandtour 1.9 dCi/88 kW Privilege r.v. 2001
Grand Scenic III 1.5 dCi 81 kW r.v. 2011
Grand Scenic IV 1.6 dCi 96 kw r.v. 2017

Banana
Experienced member
Příspěvky: 793
Registrován: stř úno 22, 2017 15:01

Re: Dodělávky Scenic

Příspěvek od Banana » sob bře 05, 2022 23:22

samop píše:
sob bře 05, 2022 16:57
Zdravím vás. Mám dotaz. Jde přes diagnostiku spustit věci, které nejsou v autě aktivní? Nebo zkrátka, co není spuštěné a vidět na R-Linku teď, tak již aktivovat nejde, protože třeba v autě na to nejsou natažené kabely, senzory a podobné věci?
Zalezi jak co :-)
Renault Grand Scenic IV 1.2 Energy TCe 130, Premium Edition.

Odpovědět

Zpět na „Renault Scénic IV“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů