TALISMAN

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

jaggerl
Experienced member
Příspěvky: 698
Registrován: stř bře 26, 2014 16:56

Re: TALISMAN

Příspěvek od jaggerl » pon zář 14, 2020 12:20

Ahoj, bohužel ne. Jsou již několik let prodány.

RaRo
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: sob úno 20, 2021 12:41

Re: TALISMAN

Příspěvek od RaRo » sob úno 20, 2021 13:06

Zdravím vás renaultaci. 10 mesiacov som majiteľom Talismana 1,6 dCi 118kW r.v. 2017 najazdených necelých 20 000km a zatiaľ bez žiadnych problémov a so spokojnosťou až kým neprišla zima, pretože to auto slabo kúri. U šoféra nastavená teplota na 25'C je ako tak obstojna, aj keď si myslím, že by mala byť iná horúčava v aute a aj keď to porovnám s kolegovím autom. Ale u spolusediaceho je stále zima. Ten si to musí vytočiť na max a to potom už kúri tak že sa tam nedá vydržať, keď to stiahne na ten posledný teplotný stupienok, čo je 25,5'C tak začne tam byť zima. Inak by sa to dalo zniesť, že spolujazdec si to bude regulovať raz hore a raz dole, ale keď si to vytočí na Max, mne začne fúkať už studený, aby moju stranu vychladlo. Takže otázka na vás, stretol sa niekto s týmto u svojho auta ? Vie mi niekto poradiť skôr ako pôjdem do autorizovaného servisu ? Na diagnostike som bol keď som auto kúpil a podľa servisu je v poriadku.

kotasekh
Grafoman
Příspěvky: 5773
Registrován: sob říj 24, 2009 09:09

Re: TALISMAN

Příspěvek od kotasekh » sob úno 20, 2021 18:49

Bude chyba v senzoru teploty.
ex Renault Thalia Authentique 1,2 16V LPG
Najeto 317 000km, totálka při nehodě :(.
Nyní Renault Thalia 2012, Dacia Duster Prestige TCe100 LPG 2022

FilipPol
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: stř črc 03, 2019 18:43

Re: TALISMAN

Příspěvek od FilipPol » pát čer 25, 2021 13:13

Ahoj, cca před rokem jsem se tu ptal, co se změnilo po faceliftu, ale mýlil jsem se - v té době žádný neproběhl. Nejste někdo obeznámen, co v aktuálním faceliftu proběhlo? Nemyslím tím takové ty reklamní řeči á la displej apod. Zapracovali třeba na převodovce, vrzajících sedačkách, problémy s nápravou,.. Díky

Radimesus
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: stř lis 24, 2021 17:37

Re: TALISMAN

Příspěvek od Radimesus » čtv pro 02, 2021 12:59

Ahoj všem. Trošku to tady rozpohybuju...snad. Jelikož jsem přešel z alfa romeo na renault talisman, tak nejsem moc zběhlý v technice. Pořídil jsem si renault talisman tce200, najeto 88500km, rok registrace březen 2017, samozřejmě kámen úrazu olej po 30tkm. Obecně zkušenosti z aut nějáké mám. Ale potřebuji poradit,co by mohlo způsobovat zvuk ve videu při vytočení. Dělá to při 2000+ otáček, z vrchu při otevřené kapotě to tak razantní není, řekl bych až neslyšitelné, v kabině to slyšet je, při jízdě ale velmi obtížně,možná ani vůbec, takže jen na volnoběh při vytočení. Ze zkušeností a různých jiných videí jiných aut mi to příjde,jako ojniční ložiska, nebo velmi podobný zvuk, ale opět není to tak kovové. Zní to jako když diesel akceleruje. Nevím po čem pátrat, napadlo mě nějáký přesuvník co staví vačku- nevím jestli toto renault má, alfa ano a znělo to vždy jako diesel, no prostě absolutně nevím a jen doufám že to nebude to co si myslím :D ojniční ložiska. Takže zde video https://www.youtube.com/watch?v=mwdFhS69LNo

kotasekh
Grafoman
Příspěvky: 5773
Registrován: sob říj 24, 2009 09:09

Re: TALISMAN

Příspěvek od kotasekh » čtv pro 02, 2021 14:42

Tyjo, uplne tam slysim ten FORD diesel :D. Neslysel jsem, ze by tyto motory mely mit problemy se salkama. Ale neco tam opravdu klepe. Zkus najit na YT jine video s timto motorem, jestli nema stejny zvuk.
ex Renault Thalia Authentique 1,2 16V LPG
Najeto 317 000km, totálka při nehodě :(.
Nyní Renault Thalia 2012, Dacia Duster Prestige TCe100 LPG 2022

Radimesus
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: stř lis 24, 2021 17:37

Re: TALISMAN

Příspěvek od Radimesus » čtv pro 02, 2021 19:20

kotasekh píše:
čtv pro 02, 2021 14:42
Tyjo, uplne tam slysim ten FORD diesel :D. Neslysel jsem, ze by tyto motory mely mit problemy se salkama. Ale neco tam opravdu klepe. Zkus najit na YT jine video s timto motorem, jestli nema stejny zvuk.
Ahoj. Moc videí není s tímto motorem,vetšinou když už,tak to vyturujou hned do plnýho. To když udělám, není to slyšet. Jinak jak říkáš, hotovej FORD DIESEL :D nemohl jsem si vzpomenout k čemu to přirovnat :D . Dnes jsem natočil víc videí...pod motorem, z vrchu motoru a s otevřenou kapotou už mi to jako klika nezní,spíš jako ten diesel, nebo snad něco volného,ale to by asi dělalo i jindy než od 2000+, další věc přesuvník? Prej to na meganech 3 dělal docela často podobný zvuk, napadli mě hydra,zdvihátka, ale jak říkám,nevím jak to tenhle motor má řešené. Nicméně jsem se častečně uklidnil, že to zas tak zvukově hrozné není, ale po čem pátrat,to netuším :smile15:

Odpovědět

Zpět na „Talisman“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti