Problém se streamováním hudby

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Primergy
Starting member
Příspěvky: 38
Registrován: pát říj 26, 2018 12:28

Problém se streamováním hudby

Příspěvek od Primergy » pát črc 14, 2023 08:39

Ahoj, koupil jsem si Talismana s R-Linkem 2 a BOSE a narazil jsem na problém, že auto jakoby nevidí připojená média. Tedy pokud zasunu například USB flashku do slotu, auto píše že zdroj načítá a pak napíše že nelze zdroj použít a ikona zůstane vyšedlá. Jednou se mi to podařilo připojit, že si jí systém načetl, ale ráno jsem přišel k autu a oba sloty USB se chovají takto podivně a hudbu z USB poslouchat nelze. Stejný problém mám i s BT telefonem. Systém ho vidí, telefon je pro telefonování ok, ale ikona pro přepnutí na streamování je také vyšedlá a nelze na ní přepnout. Můžu tedy poslouchat akorát rádio. Verze R-Linku je tam 2.2.19.300. Auto je RV 11/2016 (Initiale Paris). Nesetkal se s tím někdo? V práci jsem dlouho používal Grand Scenic RV 2019 s R-Linkem na verzi 7. a problém jsem nikdy neměl. Plánuji update právě na tuhle verzi klvůli AA a případně ACP, ale myslím sei, že steramování hudby z USB a přes BT z telefonu by měl umět každý R-Link 2. Dokonce to bez problémů funguje na manželky Meganu s R-Linkem 1 z roku 2014.. Předem díky za pomoc.
Renault Mégane III Grandtour 1.5 dCi 81kW, r.v. 2014 Life
Renault Talisman Grandtour 1.6 dCi 118kW r.v. 2017 Initiale Paris

Primergy
Starting member
Příspěvky: 38
Registrován: pát říj 26, 2018 12:28

Re: Problém se streamováním hudby

Příspěvek od Primergy » stř črc 19, 2023 16:13

Tak jiná flashka zabrala a lze z ní hudbu přehrávat. Taktéž jsem rozchodil streamování přes BT. Musel jsem podle Renaultích stránek provést přenos jednoho souboru z iTunes do iPhonu. Nevím kdo tohle vymyslel, ale už to funguje a streamovat hudbu můžu..
Renault Mégane III Grandtour 1.5 dCi 81kW, r.v. 2014 Life
Renault Talisman Grandtour 1.6 dCi 118kW r.v. 2017 Initiale Paris

majkoo
Starting member
Příspěvky: 5
Registrován: ned lis 18, 2012 11:19

Re: Problém se streamováním hudby

Příspěvek od majkoo » ned pro 03, 2023 16:26

ahoj mozes mi to detailnejsie opisat? mam taky isty problem a uz som zufaly
diki

Primergy
Starting member
Příspěvky: 38
Registrován: pát říj 26, 2018 12:28

Re: Problém se streamováním hudby

Příspěvek od Primergy » stř pro 13, 2023 15:18

Tak co se týče streamování hudby z USB, tam jsem vyměnil flashku za jinou kterou jsme naformátoval na FAT32. Co jsem někde četl, tak by neměla být větší než 32GB. Já tam mám tuším 16 GB a funguje. Co se týče streamování z iPhonu, tak tam jsem šel podle návodu Renaultu, tuším že jsem si musel v iPhonu regulérně zakoupit v iTunes 1 libovolnou skladbu a pak šlo streamovat hudbu (u mě konkrétně ze Spotify).
Renault Mégane III Grandtour 1.5 dCi 81kW, r.v. 2014 Life
Renault Talisman Grandtour 1.6 dCi 118kW r.v. 2017 Initiale Paris

Primergy
Starting member
Příspěvky: 38
Registrován: pát říj 26, 2018 12:28

Re: Problém se streamováním hudby

Příspěvek od Primergy » stř led 17, 2024 20:26

Ještě jeden poznatek. Když jsem smazal aplikaci Apple Music (protože jí nepoužívám), tak rázem nešlo hudbu streamovat. Jakmile jsem jí zase nainstaloval, tak vše frčí jak má a streamuju ze Spotify.
Renault Mégane III Grandtour 1.5 dCi 81kW, r.v. 2014 Life
Renault Talisman Grandtour 1.6 dCi 118kW r.v. 2017 Initiale Paris

Odpovědět

Zpět na „Talisman“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti