1.6 dCi R9M 452 - postup na aretaci rozvodů a demontáž zakrytí rozvodů 135027147R

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Uživatelský avatar
dráček
Advanced member
Příspěvky: 309
Registrován: pát zář 08, 2006 02:37

1.6 dCi R9M 452 - postup na aretaci rozvodů a demontáž zakrytí rozvodů 135027147R

Příspěvek od dráček » pát srp 13, 2021 21:35

Mám prosbu, nemá někdo v PDF vytaženo z dialogysu postup na demontáž zakrytí rozvodů - 135027147R

Obrázek

- a sundání řemenice pro motor 1.6 dCi 118 kW - R9M 452? Potřeboval bych přesný postup zejména pro dotahovací momenty komponent a také přesný postup aretace rozvodů, když sundám řetěz. Lehce mi teče olej pod guferem na klice a Renault si řekl za opravu minimálně 25k. Což mi přijde neadekvátní částka za výměnu součástky v ceně 400 Kč originál (250 Kč Victor Reinz) zvlášť když je tam docela místo a motor ven nemusí - i proto, že kryt rozvodů 135027147R viz obrázek se musí při opravě vyměnit a Renault si jej účtuje za 6723 bez DPH a já sehnal SAMOZŘEJMĚ originál v německém Renaultu za 1353 Kč včetně DPH a dopravy. Mé Laguny mě tak vycvičily, že si člověk dělal vlastně vše, že tohle už rozdíl nebude, ale nemám vše zejména pro aretaci, když nechci, aby se mi to pak potkalo, což bych fakt nerad. Bohužel jsem si zatím dialogys nenainstaloval, protože verze které mám jsou moc velké a na disku tolik místa nemám :-D Tak kdyby prosím někdo měl postup na celou demontáž a aretaci včetně utahovacího momentu všeho, co budu potřebovat, budu rád. I případné rady se šiknou :-)

Odpovědět

Zpět na „Talisman“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti