Škubání motoru

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Vennous
Starting member

Škubání motoru

Příspěvek od Vennous » stř čer 09, 2021 13:12

Dobrý den chtěl bych se poradit o spoustu rad či nápadů
Tankoval sem na Robin Oil celou dobu v pohodě po delší době začal škubat motor tak sem změnil pumpy Shell Mol OMW a za dva dny v pohodě po delší době sem zapomněl a opět ntankoval na Robinu a škubání se vrátilo ale žádná oznámení na pc nic teprve dneska se ukázalo zkontrolovat vstřikování zkontrolovat ESC a aktivní brzdění odpojeno po pár sekundách to zmizelo chcipl sem auto hned nastartoval a auto jelo v pohodě zase a bez škubání motor škube při zahřátém motoru nevíte o dobrém přípravku na vyčištění děkuji

peragenije
Starting member

Re: Škubání motoru

Příspěvek od peragenije » pát čer 11, 2021 17:29

No mne se nedavno objevila hlaska zkontrolovat vstrikovani, zkontrolovat emisni system a zkontrolovat start & stop. Byl jsem na diagnostike a udajne je trochu zaneseny DPF filter tak ze to mam prohnat na dalnici nad 3000 otacek aspon pul hodiny. Jinak me jakoby omezil vykon kdyz dam plny plyn tak me to omezi asi na 2000 otacek, za dve vteriny me to pusti na 2500 otacek a zase omezi na 2 vteriny a pak zase povoli do 3000 otacek a dalsi omezeni na 3500 otacek apod. a tak pri kazde jizde. Najeto mam aktualne 78tkm a manualni prevodovka. Kamarad mi este doporucil abych nalil aditiv Wynn's DPF Regenerator 500ml a pak se projel na dalnici tak uvidim co to udela. Kazdopadne bych to nejdrive pichnul na diagnostiku co tam bude za chybu, u mne opravdu psalo ze mam problem s DPF filtrem.

Odpovědět

Zpět na „Talisman“