Palubní počítač změnil jazyk.

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
ve_em
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: sob lis 04, 2017 16:47

Palubní počítač změnil jazyk.

Příspěvek od ve_em » sob lis 04, 2017 17:02

Zdravím, dva týdny nazpět jsem se stal majitelem Megana IV Zen a už bych měl jeden dotaz na zkušenější kolegy:)
Dnes jsem byl u pumpy a potom, co jsem natankoval a zaplatil jsem nasedl do auta, po nastartování jsem si všiml, že se jazyk palubního počítače nastavil na Polštinu, což předtím určitě nebylo.
Nevíte, čím by to mohlo být, respektive, jestli se dá jazyk změnit? V příručce jsem zatím našel jen změnu jazyka displeje rádia, ta s tím ale nesouvisí.
Jinak je ale auto a jízda v něm parádní!😊
Díky moc předem a ještě jednou zdravím!
Renault Megane Zen TCe 100

tigi2508
Junior member
Příspěvky: 191
Registrován: stř dub 12, 2017 22:03

Re: Palubní počítač změnil jazyk.

Příspěvek od tigi2508 » sob lis 04, 2017 17:07

Len si prepol profil ktorý si mal vytvorený.V nastaveniach mas profily taksi vyber povodny co si mal.Alebo ak si este nevytvoril vlastný profil tak si vytvor a pocitač si zapamätá nastavenie auta pre teba.
Renault megane grandtour 1,6 SCe Intense,Blue cosmos,Pack Navigacia Plus,poloautomaticka brzda

ve_em
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: sob lis 04, 2017 16:47

Re: Palubní počítač změnil jazyk.

Příspěvek od ve_em » sob lis 04, 2017 18:11

tigi2508 píše:
sob lis 04, 2017 17:07
Len si prepol profil ktorý si mal vytvorený.V nastaveniach mas profily taksi vyber povodny co si mal.Alebo ak si este nevytvoril vlastný profil tak si vytvor a pocitač si zapamätá nastavenie auta pre teba.
No, jasny - uz jsem to nasel, diky moc! :)
Renault Megane Zen TCe 100

Odpovědět

Zpět na „Renault Mégane IV“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 hostů