Povinné ručení + havaríjní

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Uživatelský avatar
celofan45
Starting member
Příspěvky: 36
Registrován: sob říj 21, 2017 17:06

Povinné ručení + havaríjní

Příspěvek od celofan45 » stř lis 01, 2017 12:33

Zdravím...
Můžete mi prosím poradit jaké je nejlepší povinné + havarijní pojištění u nového auta??
Renault Megane Grandtour 1,6 SCe 115 INTENS, Šedá Titanium KPN, Vyhřívaná přední sedadla, Pack Navigace, poloautomaticka brzda.

Uživatelský avatar
niky79
Senior member
Příspěvky: 1612
Registrován: ned lis 22, 2009 22:35

Re: Povinné ručení + havaríjní

Příspěvek od niky79 » stř lis 01, 2017 13:30

Jak jaké? To s nejmenší spoluúčastí a nejmenšími poplatky :-P

+ GAP samozřejmě.
Megane IV Grandcoupé, 1.6 / 84 kW, Intens (+ packy Navigace plus, Easy Plus, Safety, Winter)
Megane II Sedan 1.4 / 72 kW, Authentique (2005-2017), LPG

Uživatelský avatar
celofan45
Starting member
Příspěvky: 36
Registrován: sob říj 21, 2017 17:06

Re: Povinné ručení + havaríjní

Příspěvek od celofan45 » stř lis 01, 2017 13:45

jo to mi je jasné :-) , ale u které společnosti.... Jestli Uniqa, nebo allianz a podobně :-) Jaké mate zkušenosti s plněním a podobně...
Renault Megane Grandtour 1,6 SCe 115 INTENS, Šedá Titanium KPN, Vyhřívaná přední sedadla, Pack Navigace, poloautomaticka brzda.

ReLi
Starting member
Příspěvky: 23
Registrován: pon zář 04, 2017 23:08

Re: Povinné ručení + havaríjní

Příspěvek od ReLi » stř lis 01, 2017 17:08

To se těžko radí. Záleží na tom, jak dlouho jezdíš (respektivě jak dlouho máš pojistku na nějaké motorové vozidlo) a kolik jsi měl havárií. Dost taky záleží na tom, jestli už u danné pojišťovny máš nějakou jinou pojistku a nemusí to být zrovna auto (i když to je výhodou).
Obvyklé řešení je napsat typ, motorizaci a stáří vozidla a několik pojišťováků obejít osobně. V rámci provozních mantinelů nastavených pojišťovnou většinou docela dokáží kouzlit s cenou.
Je to jako při koupi nového auta - osobně neznám nikoho, kdo by koupil auto za ceníkovou cenu, vždycky se najde nějaká individuální sleva, nebo akční nabídka.
Zkušenosti s pojišťovnou z jednoho města nemůžeš přenášet do jiného, vždycky je to o lidech. Pamatuji že na malém městě co bydlí švagr skoro nikdo neměl pojistku u Allianz, protože měli nepříjemného likvidátora. A třeba můj táta neměl na autě pojistku nikdy od nikoho jiného, než od Allianz, protože pojišťovák byl jeho spolužák ze ZŠ a vždycky mu udělal dobrou cenu....
celofan45 píše:
stř lis 01, 2017 13:45
jo to mi je jasné :-) , ale u které společnosti.... Jestli Uniqa, nebo allianz a podobně :-) Jaké mate zkušenosti s plněním a podobně...
Renault MEGANE Grandtour 1.6 SCe 115 ZEN Červená Flamme

Odpovědět

Zpět na „Renault Mégane IV“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 hostů