Servisní intervaly a ceny

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
FanulkaF
Starting member
Příspěvky: 91
Registrován: pát srp 17, 2018 19:44
Bydliště: Bystřice

Re: Servisní intervaly a ceny

Příspěvek od FanulkaF » pon srp 02, 2021 12:45

wiki píše:
čtv črc 29, 2021 19:28
minno77 píše:
stř črc 21, 2021 09:33
skontrolujte si vymenu tych olejov a ci nieje nad MAX.. mne napr olej nevymenili len doliali..samozrejme som si to cele zaplatil... zistil som to az doma
To si ako na to došiel? Nemyslím si že tí super majstri v servisoch si toto môžu dovoliť.
Raz som si to aj ja myslel, lebo bol iba trochu svetlejší ako starý, ale olejový filter bol nový /iná farba/ a tým pádom logicky pri výmene mu ten olej vytečie a keď som potom časom si išiel kúpiť do servisu 1L toho istého na prípadné doliatie mal tiež takú tmavú farbu.....
To je docela zajímavé. já když si olej měním sám tak ho na měrce poté nemohu minimálně 3000km ani najít. Filtr ti vyměním bez problémů a vyteče mi tak max. 2 dcl , ty ti v klidu doleji a je hotovo.Pokud myslíš že si to nedovolí tak ti z vlastní zkušenosti řeknu, že se pleteš. V servisu jsem pracoval dost dlouho na to, abych věděl jak to chodí.
Škoda 130L Lpg BRC :twisted: , Škoda Favorit 1,3 50kw Lpg Lovato 8) , Škoda Octávia 1,6 75kw r.v.2001, Lpg AG SGi :mrgreen: ,
Toyota Yaris 1,0 48kw r.v. 2005 Lpg LandiRenzo Evo :shock: , Hyundai i30 1,4 80kw r.v.2010 Lpg BRC PlugDrive :lol: ,
Renault Megane IV GrandCoupé 1,6 Sce Intens + LPG LandiRenzo Prime OBD2 r.v.2018 :?

Odpovědět

Zpět na „Renault Mégane IV“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů