R-link 2 aplikace

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Uživatelský avatar
peha
Starting member
Příspěvky: 32
Registrován: pon led 14, 2019 20:11
Bydliště: Rožňava
Kontaktovat uživatele:

Re: R-link 2 aplikace

Příspěvek od peha » pát črc 26, 2019 20:08

Práve som chcel na novo aktualizovať mapy a cena 139 € to je troška cez čiaru a tak zbohom navigácia Renaul a šu speť na SYGIC :-( V Citroenu som mal na doživotie mapy aktualizované 2x ročne a paráda takže Renault ide cestou VW zdierania.
MEGANE GrandCoupé INTENS TCe 140 EDC GPF

Pipoo
Experienced member
Příspěvky: 601
Registrován: pát srp 17, 2018 17:44

Re: R-link 2 aplikace

Příspěvek od Pipoo » pát črc 26, 2019 20:23

peha píše:
pát črc 26, 2019 20:08
Práve som chcel na novo aktualizovať mapy a cena 139 € to je troška cez čiaru a tak zbohom navigácia Renaul a šu speť na SYGIC :-( V Citroenu som mal na doživotie mapy aktualizované 2x ročne a paráda takže Renault ide cestou VW zdierania.
Co viem tak aktualizacia map mala byt na 2 roky zadarmo ci nie?
Renault Megane Grandtour GT 2018 TCe 205EDC Black Etoli

Uživatelský avatar
Kissman
Experienced member
Příspěvky: 507
Registrován: stř led 24, 2018 01:22

Re: R-link 2 aplikace

Příspěvek od Kissman » sob črc 27, 2019 22:31

kadliiik píše:
pát črc 26, 2019 20:05
Já mám na to jiný úhel pohledu. Těm co měli verzi 2.x umožnili za poplatek verzi 7.x, která má výhodu oproti 2.x maximálně v AA, které stejně za tu tisícovku v autě nepovolí, ale musí si to lidé šmelit sami před ddt4all nebo developer mod - za mě MEGA fail. Krom toho teda některé vozy daného modelu mají verzi 2.x, některé 3.x, některé 7.x, některé 8.x, nejnovější pak 9.x a díky tomu Renault nezvládá dělat funkční updaty a mapy. Mají to dat všem naráz a ne někdy v budoucnu, což v podání Renaultu znamená nikdy. Connected car byl mimo jiné (protože byl slibovaný asi milionkrát v minulosti) na začátek tohoto roku. Máme pomalu srpen... K těm updatům, po poslením updatu firmwaru, který měl zlepšit stabilitu bluetooth, se mi při telefonování už spojení seklo, s minulou verzí se to nestalo ani jednou. Co se týče map, napsal jsem tu toho už hodně, nemám problém s verzí mapy a navigováním, ani dynamickým plánováním (pokud funguje připojení), mám problém v tom, že s tou nejnovější mapou se mi již několikrát kompletně sekl R-link a auto ji chce instalovat pořád dokola.

Na R-link store na webu jsem si teda odklikl meteo - je tam všude popsané, že jdou auta se to musí stáhnou jedině přes toolbox a flešku. Když sem pak sedl do auta, za chvilku na mě vyskočila zpráva, že to mám stažené a nainstalované. Ještěže jsem to netahal hned na tu flešku, zase bych s tím musel už po šesté instalovat mapy 2018.06. Že ani na ten store nejsou schopni napsat, že si to auto stáhne samo... zase totální FAIL. Příspěvek výše, že samotná infolinka neví, že tam mají opět meteo a není to podle nich podporované - FAIL. Někomu appka jede, jinému ne - FAIL.

Connected neconnected car, bohužel ani ta simka nefunguje v česku dobře a auto se mi docela často odpojuje, byť má plný signál - to je SUPER OBŘÍ FAIL.

Za mě Renault v tomto fakt hanba!
Auto jsi si koupil bez AA a CP tak v cem je problem? Zavist ze novejsi auta maji? Muzes si zaplatit vymenu R-Linku za model s AA a CP a nebo si update poresit po vlastni ose. Mapy jsou pro vsechny R-Linky stejne... naprosto, do posledniho bitu (snad jen krom 3D budov, ktere nejsou k dispozici na malem R-Linku a proto je aktualizace take podstatne mensi - i tak to je navic jen par souboru, ktere staci pridat/odebrat bez niceho, co by opozdovalo vydani). To ze to Renault rozdeluje a vypousti dle variant je pouze jeho divna logika. Connected Car byl slibovany uz na rok 2018 :) a muzeme byt radi, ze se neco deje. Opet sis koupil auto s tim, ze to ve vybave nema, tak to nevidim jako problem. Nova Meteo aplikace funguje, potrvzeno i ze zahranicnich zdroju. Jak jsem psal, mohl sis misto Renaultu koupit jine auto, kde bys dostal infotaiment jako takovy maly blackbox a na nejake aktualizace bys mohl zapomenout :) a tech vyrobcu, u kteri vydaji infotaiment na zacatku a uz nikdy na nej nesahnou je bohuzel drtiva vetsina. U Renaultu se aspon neco deje, i kdyz pomalu... zase na druhou stranu, neni to zadna premiovka :) S datama v aute nemam problem :)
Pipoo píše:
pát črc 26, 2019 20:23
Co viem tak aktualizacia map mala byt na 2 roky zadarmo ci nie?
Ja mam 3 roky free...
GS TCe 160 EDC | Chytrý napadne názor, hloupý jeho autora...

nera738
Advanced member
Příspěvky: 309
Registrován: sob říj 31, 2009 08:22

Re: R-link 2 aplikace

Příspěvek od nera738 » sob črc 27, 2019 22:51

Môže mi niekto povedať ako nastaviť aby mi ukazovalo napr. tie spomínané benzinky?
Koleos II 2.0 Dci 2018 128kw 4x4 cvt
Scenic 1.9 dci 2006 FAP 85 kw
Clio 1,5 dCI 2001

kadliiik
Experienced member
Příspěvky: 742
Registrován: úte črc 03, 2018 10:29

Re: R-link 2 aplikace

Příspěvek od kadliiik » pon črc 29, 2019 10:26

4Kissman: Zrovna od tebe jsem čekal věcnější diskusi, ve které bys třeba reagoval na mé připomínky a třeba bychom přišli na to, že něco z toho co píšu není pravda. Jenže já myslím píšu fakta, na která nejde nic moc říct, tak mě zkoušíš vykolejit tím, že někomu závidím? To snad ne...

Já jsem si koupil auto s AA a CP, problém s ním nemám a určitě nikomu nezávidím ;-) Pokud chce Renault po někom 1000 Kč za aktualizaci, která vůbec nic nepřináší, jen to, že by mohlo fungovat AA, tak co je pro ně za problém tu funkci v rámci těch 1000 Kč povolit?! Proč by měl někdo kvůli tomu platit za výměnu R-linku, když to není potřeba a povolení AA je otázka jednoho kliknutí v clipu?? Auto mám rok, takže R-link pro mě není žádný starý systém, který by měl jít do kopru, naopak, bezplatné aktualizace software jsou samozřejmost. Aktualizace ať si Renault ukončí třeba 5 let po tom, co prodá poslední auto s R-link2, jestli je ukončí dřív, je to FAIL! Náhradní díly taky vyrábí i po ukončení produkce auta. Aktualizace je obdoba náhradních dílů. Nemít možnost si koupit nové brzdové destičky je podobné jako nemít možnost si spojit auto s telefonem, protože tam nebude aktualizace, která by podporovala novější telefon. Takhle to funguje i u aut od pradávných dob prvních Parrotů, kdy věstavěné bluetooth moduly auta neměla. Naschvál jsem napsal obdoba, protože aktualizace jsou bezplatné, narozdíl od těch náhradních dílů. Na počítači na člověka při každé aktualizaci windows taky nevyskočí faktura.

Nevím, proč mě pořád nechápeš s těmi mapami. R-link2 momentálně existuje tolik verzí, že do úplně posledního bitu stejné nejsou, určitě je tam nějak zohledněná ta verze. Ještě jednou ti teda zopakuji, že s navigací, verzí map, či tím, kdy je Renault vydává nemám žádný problém. Mám problém s tím, že Renault u 2018.06 něco zmrvil, protože se mi s nimi R-link 2× kompletně sekl a mapy zmizely. Nejsme sám komu se to stalo. To ti nepřipadne jako FAIL?! Já mám pro to jediné logické vysvětlení a to jsou právě ty různé verze, "kdy tam hapruje právě těch pár bitů, které jsou jiné pro každou verzi R-link." Takže tím, že Renault vydá mapu, kterou mi kazí R-link, to je fakt FAIL. Chápu, že mohou vyjít nepovedené aktualizace, to se stává každé firmě. Jiné firmy k tomu ale napíšou vyjádření a do druhého dne vydají opravu. Naopak podle Renaultu je moje auto naprosto v pohodě. Stejné platí pro novou verzi firmware zlepšující stabilitu bluetooth, která zase u mě fungovala tak, že to stabilitu zhoršilo...

Koupil jsem si auto bez connected car s tím, že ho mít nebude. V pohodě. Co není v pohodě, když každého půl roku Renault říká, že teda nakonec connected car bude, přičemž pak nakonec není. To přece není seriózní jednání. Je to naopak velký FAIL.

Teď k počasí - mně počasí funguje, že funguje i lidem jinde si taky umím na zahraničních fórech přečíst. Navíc je to asi jediná užitečná aplikace na R-store. Ale opět, o tom jsem přece vůbec nepsal. Psal jsem o tom, že na r-store je ta apkka popsaná tak, že se musí tahat přes toolbox, ikdyž to není pravda. Proč si to proboha nezkontrolují? Je to takový problém dát aplikaci správný popisek a zařídit, aby se po jejím "zakoupení" neotevřela stránka s návodem jak si ji stáhnout přes toolbox? Ještě větší fail je ovšem, když skyver zavolá na oficiální Renault linku a tam nevědí, že aplikace je znovu aktivní a dostupná ve store!!! Ty jako zákazník si nemáš shánět správné informace na foru, českém si zahraničním, ty informace ti má poskytnout Renault oficiálními kanály. Vždyť jednání Renaultu je v tomto FAIL, jaký jsem už dlouho nezažil.

A zakončím to teda tím vlastnictvím auta. Mohl jsem si koupit jakékoliv, na které jsem měl peníze. Nejsem dement, takže to vím a opravdu mi to nemusíš psát ty. Koupil jsem si Renault Kadjar, protože za ty peníze to bylo to nejlepší co jsem si mohl pořídit a za tím si dodnes stojím. S autem jsem opravdu hodně spokojený. Ovšem to, že to auto mám a jsem zákazník Renaultu mi dává o to větší právo upozorňovat na chyby, kterých se Renault dopouští, neb s tím mám osobní zkušenost! Narozdíl od hodně členů fóra mám skvělou zkušenost se prodejcem/servisem. Renault Opportunity v Brně jsou fakt profíci a je radost s nimi jednat. Naopak jednat s Renault ČR je utrpení. Můžeš si napsat klidně 5 vysmátých smajlíků, že ti připojení v autě funguje. V mém autě ale občas vypadává. Dle Renaultu ČR je to v pohodě, protože je to připojení a to nemusí fungovat vždy. Moji poznámku, jestli by byli spokojení s mobilem za 10 000 Kč, ze kterého by občas hodinku dvě nešlo volat ikdyž by měl plný signál raději nekomentovali. Někdy připojení funguje třeba 14 dní v kuse, pak to na hodinu vypadne, do servisu nemá cenu jezdit, závada by se neprojevila, snad mi to vypadne někdy, kdy budu mít čas zajet rovnou na diagnostiku.
Kadjar 1.2 TCe LIMITED, 6/2018, Modrá Cosmos

Uživatelský avatar
Kissman
Experienced member
Příspěvky: 507
Registrován: stř led 24, 2018 01:22

Re: R-link 2 aplikace

Příspěvek od Kissman » pon črc 29, 2019 11:01

Mapy jsou stejne, naprosto. Ten stejny balik map nahravam do maleho, velkeho, stareho, noveho R-Linku :) jsou to obycejne iGO mapy, nic specialniho ktere se v navigacich pouzivaji uz mraky let... jsou to na chlup stejne mapy jako do TomTomu, iGo, mobilnich appek atp.

Myslis ze je vsechno na svete bezchybne? Ses promile z kvanta, kteremu aktualizace jinak probehla v poradku. Od toho je tu pak servis, ktery ti to vyresi. Takze ne, neprijde mi to jako fail, proste takove veci se stavaji. Opravu do druheho dne? Ve kterem vesmiru? Prikladem napr. programy jedne z nejvetsich softwarovych firem na svete (MS). Jen malokdy se stane, ze vyjde update mimo pravidelny plan. Napr. kdyz jde o opravdu kritickou chybu... prijde ti, ze to ze ti nejdou aktualizovat mapy je neco, co je kriticke? Jestli ano, mas pouzivat system, ktery je na takove kriticke ulohy urceny.

Aktualizaci za 1000,- Kc Renault nikoho nenuti delat. Jedno kliknuti... jasne, napr. u VW je jedno kliknuti zapnuti corner svetel a asi milionu dalsich funkci, ktere maji jen drazsi vybavy nebo jina auta. A i tak to VW nezapina. Vlastne je to stejne uplne vsude. I napr. blby operacni system v pocitaci staci zadat jiny kod a dostanes uplne jinou sadu funkci. Proc to vyrobci nezapnou? Protoze pak nevydelaji zadne prachy... a na tom je snad neco spatneho?

Aktualizace (pridavani novych funkci) ani omylem neni obdoba nahradnich dilu. A uz vubec to neni neco, na co bys mel mit automaticky narok a jeste k tomu zdarma? Je to jen libovuli a ochote vyrobce SW. Je naprosto bezne si za aktualizace platit.

Jen malo infolinek na svete ma kompetentni osoby se vsemi informacemi k dispozici. Vlastne asi neznam zadnou a uz jsem si zvykl, ze z zadne infolinky temer nikdy zadnou poradnou informaci nedostanu. Ano fail, ale globalni, netykajici se Renaultu.

Pokud ti to pripojeni vypadava, natocit na video a nechat si v ramci reklamace vymenit R-Link vc. tele jednotky. To preci neni zadny problem.

Vsechny ty faily mi prijdou vlastne jako jedny z nejlepsich WINu :)

Snad jen s tim connected car souhlasim, je to opruz a neustale slibovani. Se servisem mam take jen ty nejlepsi zkusenosti (Auto Mudra Karlovy Vary).
GS TCe 160 EDC | Chytrý napadne názor, hloupý jeho autora...

kadliiik
Experienced member
Příspěvky: 742
Registrován: úte črc 03, 2018 10:29

Re: R-link 2 aplikace

Příspěvek od kadliiik » pon črc 29, 2019 11:43

Ne, nemyslím si, že je vše na světě bezchybné, ale o tom tu opravdu nediskutujeme. A ano, když vyšla na win špatná aktualizace, která mi vypla zvukovou kartu tak do 24h byla nová aktualizace.

Na který android telefon v dnešní době nedostáváš aktualizace zdarma? Nedělej si srandu. Aktualizace se platí na specializované software za desetitisíce, či statisíce. Rozhodně ne na věstavěnej android mobil v autě.

S těmi infolinkami taky míříš jinam. Já tu nebudu diskutovat o globálních failech, jsme na Renault fóru tak tu budem řešit faily Renaultu. Špatná infolinka VW či Škody mě bude zajímat až budu mít auto od nich.

S tou reklamací to teda opravdu problém je. Mám několik fotodokumentací, včetně chybových kódů, které to vypisuje a důvod k reklamaci to není, podle Renaultu je to v pohodě.
Kadjar 1.2 TCe LIMITED, 6/2018, Modrá Cosmos

skyver
Junior member
Příspěvky: 199
Registrován: pát črc 21, 2017 22:25

Re: R-link 2 aplikace

Příspěvek od skyver » pon črc 29, 2019 11:53

Mapy distribuovane Renaultem samozrejme nejsou stejne pro velky a maly R-Link. Velky R-Link ma 3D budovy, maly ne.

Nejlepe je to videt na 2018.06
- Maly R-Link 5813MB
- Velky R-Link 7283MB
Renault Megane Grandtour IV 1.5 dci EDC

Uživatelský avatar
Kissman
Experienced member
Příspěvky: 507
Registrován: stř led 24, 2018 01:22

Re: R-link 2 aplikace

Příspěvek od Kissman » pon črc 29, 2019 12:52

skyver píše:
pon črc 29, 2019 11:53
Mapy distribuovane Renaultem samozrejme nejsou stejne pro velky a maly R-Link. Velky R-Link ma 3D budovy, maly ne.

Nejlepe je to videt na 2018.06
- Maly R-Link 5813MB
- Velky R-Link 7283MB
Pokud bys cetl co jsem psal v prispevku vyse, tak presne toto jsem psal > mapove podklady jsou stejne, muzou se lisit max. volitelnym obsahem, kterym jsou napr. POI a 3D budovy. Co se ale datove a funkcni strukture tyce, jsou totozne.
kadliiik píše:
pon črc 29, 2019 11:43
Ne, nemyslím si, že je vše na světě bezchybné, ale o tom tu opravdu nediskutujeme. A ano, když vyšla na win špatná aktualizace, která mi vypla zvukovou kartu tak do 24h byla nová aktualizace.
Ne, a to se budu hadat, protoze proste se to nestalo :) a pokud ano, prosim o cislo aktualizace... ani aktualizace, ktery znefunkcni cely OS, tak jejich oprava nevychazi ihned - z prosteho duvodu - v drtive vetsine pripadu nelze pricinu urcit a opravit tak rychle. Nefunkcni update se znepristupni v aktualizacnim ringu a na update se ceka. Az je oprava pripravena a otestovana (a testovani take neni na den - je to nekolik urovni od interniho testovani az po testovani laickou verejnosti). Pak je teprve oprava uvolnena v klasickych aktualizacnich terminech.
kadliiik píše:
pon črc 29, 2019 11:43
Na který android telefon v dnešní době nedostáváš aktualizace zdarma? Nedělej si srandu. Aktualizace se platí na specializované software za desetitisíce, či statisíce. Rozhodně ne na věstavěnej android mobil v autě.
Pokud se nebudeme bavit o iPhonu a par Androidich referencnich modelech, pak vlastne na zadny... maloktery Android telefon dostava aktualizace dele jak rok, dva...
kadliiik píše:
pon črc 29, 2019 11:43
S tou reklamací to teda opravdu problém je. Mám několik fotodokumentací, včetně chybových kódů, které to vypisuje a důvod k reklamaci to není, podle Renaultu je to v pohodě.

Tahle zavada se ti dle popisu musela projevovat od zacatku, a prvniho pul roku je dukazni bremeno na strane prodavajiciho, tedy on musi dokazat, ze to problem neni... takze to chce jen vic zatlacit a nenechat se oblbnout v servisu reklamacnim technikem a zastopuenim Renaultu, kteri udelaji vsechno proto, aby neznalemu reklamaci odmitli.
GS TCe 160 EDC | Chytrý napadne názor, hloupý jeho autora...

kadliiik
Experienced member
Příspěvky: 742
Registrován: úte črc 03, 2018 10:29

Re: R-link 2 aplikace

Příspěvek od kadliiik » pon črc 29, 2019 15:18

Ne, neprojevovala se od začátku. Začala se projevovat od konce března, cca 8 měsíců od koupi.
Kadjar 1.2 TCe LIMITED, 6/2018, Modrá Cosmos

pecaIII
Starting member
Příspěvky: 30
Registrován: pon črc 29, 2019 19:34

Re: R-link 2 aplikace

Příspěvek od pecaIII » pon črc 29, 2019 19:44

Zdravím všechny.
Mám nového megane IV, Intense a měl bych dotazy:
1) v multi-sense v menu nemám nabídku Aplikace. Proč?
2) když vložím usb disk, nic se na něj neuloží (zkoušeny dvě různé flaschky naformátované na fat32) - tím pádem mi nejde ani r-link2 toolbox na PC. V návodu je vložit usb disk, počkat 2 minuty a pak vložit do PC - toto ale u mě nefunguje
Megane grandtour IV, TCe140 EDC, Intens, pack City, barva bílá

Uživatelský avatar
niky79
Senior member
Příspěvky: 1612
Registrován: ned lis 22, 2009 22:35

Re: R-link 2 aplikace

Příspěvek od niky79 » pon črc 29, 2019 20:12

To vlozeni do auta ma vlozit nejake veci na USB - predpokladam, ze nejake ID. Co mas za flash disk.
Megane IV Grandcoupé, 1.6 / 84 kW, Intens (+ packy Navigace plus, Easy Plus, Safety, Winter)
Megane II Sedan 1.4 / 72 kW, Authentique (2005-2017), LPG

pecaIII
Starting member
Příspěvky: 30
Registrován: pon črc 29, 2019 19:34

Re: R-link 2 aplikace

Příspěvek od pecaIII » pon črc 29, 2019 20:15

dnes jsem koupil a vyzkoušel Kingston DT50 32GB, Dále vyzkoušen Transcend 8GB a Adata 8GB.
Megane grandtour IV, TCe140 EDC, Intens, pack City, barva bílá

Uživatelský avatar
niky79
Senior member
Příspěvky: 1612
Registrován: ned lis 22, 2009 22:35

Re: R-link 2 aplikace

Příspěvek od niky79 » pon črc 29, 2019 20:54

A zkousel jsi oba porty v aute?
Megane IV Grandcoupé, 1.6 / 84 kW, Intens (+ packy Navigace plus, Easy Plus, Safety, Winter)
Megane II Sedan 1.4 / 72 kW, Authentique (2005-2017), LPG

Uživatelský avatar
Kissman
Experienced member
Příspěvky: 507
Registrován: stř led 24, 2018 01:22

Re: R-link 2 aplikace

Příspěvek od Kissman » pon črc 29, 2019 20:56

Ano, to je dost dulezite :) jen jeden port nahraje pozadovana data :)
GS TCe 160 EDC | Chytrý napadne názor, hloupý jeho autora...

pecaIII
Starting member
Příspěvky: 30
Registrován: pon črc 29, 2019 19:34

Re: R-link 2 aplikace

Příspěvek od pecaIII » pon črc 29, 2019 21:23

Jeden usb disk jsem zkoušel v obou portech, zbytek jen v levém. Má být vyplé rádio nebo je to jedno?
Megane grandtour IV, TCe140 EDC, Intens, pack City, barva bílá

Uživatelský avatar
niky79
Senior member
Příspěvky: 1612
Registrován: ned lis 22, 2009 22:35

Re: R-link 2 aplikace

Příspěvek od niky79 » pon črc 29, 2019 21:45

Kissman píše:
pon črc 29, 2019 20:56
Ano, to je dost dulezite :) jen jeden port nahraje pozadovana data :)
Joo? To je i pro me novinka :shock:
Megane IV Grandcoupé, 1.6 / 84 kW, Intens (+ packy Navigace plus, Easy Plus, Safety, Winter)
Megane II Sedan 1.4 / 72 kW, Authentique (2005-2017), LPG

Uživatelský avatar
niky79
Senior member
Příspěvky: 1612
Registrován: ned lis 22, 2009 22:35

Re: R-link 2 aplikace

Příspěvek od niky79 » pon črc 29, 2019 21:45

pecaIII píše:
pon črc 29, 2019 21:23
Jeden usb disk jsem zkoušel v obou portech, zbytek jen v levém. Má být vyplé rádio nebo je to jedno?
Idealne nastartovano :lol:
Megane IV Grandcoupé, 1.6 / 84 kW, Intens (+ packy Navigace plus, Easy Plus, Safety, Winter)
Megane II Sedan 1.4 / 72 kW, Authentique (2005-2017), LPG

Uživatelský avatar
Kissman
Experienced member
Příspěvky: 507
Registrován: stř led 24, 2018 01:22

Re: R-link 2 aplikace

Příspěvek od Kissman » pon črc 29, 2019 22:11

niky79 píše:
pon črc 29, 2019 21:45
Joo? To je i pro me novinka :shock:
Nevim jak u Megana, ale u Scenica to bere jen ten port, co je predni... v tom zadnim se mi na USB Nikdy nic nenahralo.
GS TCe 160 EDC | Chytrý napadne názor, hloupý jeho autora...

Uživatelský avatar
niky79
Senior member
Příspěvky: 1612
Registrován: ned lis 22, 2009 22:35

Re: R-link 2 aplikace

Příspěvek od niky79 » úte črc 30, 2019 08:34

Kissman píše:
pon črc 29, 2019 22:11
niky79 píše:
pon črc 29, 2019 21:45
Joo? To je i pro me novinka :shock:
Nevim jak u Megana, ale u Scenica to bere jen ten port, co je predni... v tom zadnim se mi na USB Nikdy nic nenahralo.
Jaky predni zadni? Megane ma 2x USB vepredu.
Megane IV Grandcoupé, 1.6 / 84 kW, Intens (+ packy Navigace plus, Easy Plus, Safety, Winter)
Megane II Sedan 1.4 / 72 kW, Authentique (2005-2017), LPG

Uživatelský avatar
Kissman
Experienced member
Příspěvky: 507
Registrován: stř led 24, 2018 01:22

Re: R-link 2 aplikace

Příspěvek od Kissman » úte črc 30, 2019 08:40

Scenic ma 4x USB z toho 2x predni, 2x zadni. A jeste k tomu to funguje jen v tom uplne nejvic vepredu. Jsou v loketni operce a na nahrani funguje jen to co je bliz k palubce - jsou v rade za sebou.
GS TCe 160 EDC | Chytrý napadne názor, hloupý jeho autora...

mate59
Junior member
Příspěvky: 208
Registrován: pon bře 19, 2018 21:30

Re: R-link 2 aplikace

Příspěvek od mate59 » úte črc 30, 2019 16:09

Ale pecaIII sa mu jedná o MeganiV GC, ne o Scenic.U mňa je to jedno,do ktorého portu flešku zasuniem,nahrá sa z obidvoch.Pri prvom zasunutí mám motor vypnutý, nechám asi 2 min.,až tam niečo prenášam,musí byť po celý čas motor zapnutý.
PecaIII aspoň ti napíše hlášku,že v zařízení nie sú žiadne média?
Renault Megane Grand Coupe SCe115 Intens 3/2018
Šedá platine,Pack Navigace Plus,Pack Techno Plus

pecaIII
Starting member
Příspěvky: 30
Registrován: pon črc 29, 2019 19:34

Re: R-link 2 aplikace

Příspěvek od pecaIII » úte črc 30, 2019 20:52

Te hlášky "žádné media" jsem si nevšiml. Když tam dám disk s hudbou, videem a fotkama, tak to funguje dobře...

Edit: hlášku "žádné media" tam mám.
Naposledy upravil(a) pecaIII dne stř črc 31, 2019 10:27, celkem upraveno 1 x.
Megane grandtour IV, TCe140 EDC, Intens, pack City, barva bílá

nera738
Advanced member
Příspěvky: 309
Registrován: sob říj 31, 2009 08:22

Re: R-link 2 aplikace

Příspěvek od nera738 » stř črc 31, 2019 07:23

Mne sa to už stalo. Nakoniec som prehodil z karty na USB a šlo to. Ale tiež nie na prvy krát
Koleos II 2.0 Dci 2018 128kw 4x4 cvt
Scenic 1.9 dci 2006 FAP 85 kw
Clio 1,5 dCI 2001

kadliiik
Experienced member
Příspěvky: 742
Registrován: úte črc 03, 2018 10:29

Re: R-link 2 aplikace

Příspěvek od kadliiik » čtv srp 01, 2019 08:17

nera738 píše:
sob črc 27, 2019 22:51
Môže mi niekto povedať ako nastaviť aby mi ukazovalo napr. tie spomínané benzinky?
Nabídka - Navigace - Nastavení - Nastavení mapy - Značky míst - Čerpací stanice - Zobraz. vše
Kadjar 1.2 TCe LIMITED, 6/2018, Modrá Cosmos

Odpovědět

Zpět na „Renault Mégane IV“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů