Renault Megane IV

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Uživatelský avatar
ToMreN
Starting member
Příspěvky: 25
Registrován: pát čer 30, 2017 22:47

Re: Renault Megane IV

Příspěvek od ToMreN » pát črc 07, 2017 21:56

Dnes som mal tu česť vidieť jedného bieleho Megana na parkovisku, tak som ho popozeral tak zbežne dookola cca z 1m, ale nic zvláštneho som si teda nevšimol. Ani na zadných kufrovych dverách. Možno ak si niekto klakne k autu a hľadá detailiky možno nieco nájde. No ak to mam porovnať s tým videom tak vôbec tak ten Megane nevyzeral. To na tom videu je asi po búračke alebo čo. Alebo to bola nejaká vadná séria. Asi nemá zmysel tu o tom polemizovať. Treba to pozrieť naživo či uz v showroome alebo na ulici.

Renaulťák
Senior member
Příspěvky: 1318
Registrován: pon čer 15, 2015 20:19
Bydliště: Nitra

Re: Renault Megane IV

Příspěvek od Renaulťák » sob črc 08, 2017 07:13

ToMreN píše:
čtv črc 06, 2017 14:34
Taketo škaredé video som našiel...

https://www.youtube.com/watch?v=8IEN6H1p4HY

podľa dátumu pridania videa predpokladám že ide o prvé série vyrobených Meganov
Prvni serie jsou nulta serie a predserie a ty se k zakaznikovi nedostanou. Pak je nabeh seriove vyroby a tam je jiz vse odladene. Jek je videt, karosarna pri vyvoji a nasazovani svoji praci odflakla, proto nedostatky budou "doladovat" servisy. Chtel bych videt, jak sofistikovane manualy pouziji. Doufam ze ne, jak na jednom videu z repase Trabantu. Treba spodni cast dveri by se dala "nalicovat" pouze nasilim.
Jeste, ze pro velkou cast zakazniku je nejdulezitejsi barva. Kupovat takovou jezdenku, tak neuverim, ze nebyla obouchaná.
Laguna III Coupe 2,0 dCi, 4control, 131kW/180k, tmavě červená metalíza
Megane III CC, 1,4 TCe, 96kW/130k, černá metalíza
Trafic II L2, 9 míst, 1,9dCi, 74 kW, modtrá

tigi2508
Junior member
Příspěvky: 191
Registrován: stř dub 12, 2017 22:03

Re: Renault Megane IV

Příspěvek od tigi2508 » sob črc 08, 2017 07:45

Renaulťák píše:
sob črc 08, 2017 07:13
ToMreN píše:
čtv črc 06, 2017 14:34
Taketo škaredé video som našiel...

https://www.youtube.com/watch?v=8IEN6H1p4HY

podľa dátumu pridania videa predpokladám že ide o prvé série vyrobených Meganov
Prvni serie jsou nulta serie a predserie a ty se k zakaznikovi nedostanou. Pak je nabeh seriove vyroby a tam je jiz vse odladene. Jek je videt, karosarna pri vyvoji a nasazovani svoji praci odflakla, proto nedostatky budou "doladovat" servisy. Chtel bych videt, jak sofistikovane manualy pouziji. Doufam ze ne, jak na jednom videu z repase Trabantu. Treba spodni cast dveri by se dala "nalicovat" pouze nasilim.
Jeste, ze pro velkou cast zakazniku je nejdulezitejsi barva. Kupovat takovou jezdenku, tak neuverim, ze nebyla obouchaná.
To video je asi jedine co koluje po internete.Možno je natočené s úmyslom poškodiť Renault neviem.Ja vlastnim nový Megane a nijaké takéto závady nemam a ani som nevidel,žeby niekto takéto závady mal.Netvrdim,že každá špárka je na mm rovnaká ale to som mal aj na predchádzajúcich autách a ako som už písal majú to aj druhé "renomované" značky.Lícovanie dielov je ok nič nešúcha a všetko funguje.Toto je moj 2 Renault po BMW,Audi,Opel a som veľmi spokojný.Podľa mna je to velmi podarené auto ako spracovaním tak aj vzhľadom.Keď niekto na tomto fore bude mat skusenosť až s takýmito nedostatkami potom by som to tu riešil nie na základe nejakého tureckého videa.Zatiaľ sú na fore vačšinoupozitivne ohlasy/ten kto tu nepísal je asi spokojný/ na nový Mégane ked nerátam drobnosti čo sa tu riešia ale tie má každý nový model v ktorejkoľvek automobilke.Jediné čo sajaví ako problém je motor 1,2 TCE ako som postrehol tak neviem.
Renault megane grandtour 1,6 SCe Intense,Blue cosmos,Pack Navigacia Plus,poloautomaticka brzda

tabrex
Starting member
Příspěvky: 20
Registrován: pon pro 19, 2016 15:31

Re: Renault Megane IV

Příspěvek od tabrex » sob črc 08, 2017 18:07

Tak už mám taky objednaného nového Megana Grandtour. Každopádně když jsem byl v autosalonu tak jsem si vystavená auta celkem důkladně prohlížel, právě co se slícování týče - měli na place dva Grandtoury (jeden Zen, druhý Intense), jeden Hatchback (Intense) a jeden Grandcoupe (Intense) - prohlížel jsem ze vzdálenosti několika málo cm a žádné nedostatky jako na videu jsem neviděl, občas někde opravdu milimetrové odchylky, ale pokud nevíte co vyloženě hledáte, tak není šance je vidět (stejné, možná i o něco horší to bylo u jedné nejmenované korejské automobilky), je pravda, že na tom Grandcoupe byly odchylky o něco větší, ale dle mého taky v normě a opět, musel jsem vyloženě po nich z minimální vzdálenosti koukat a porovnávat s vedle stojícím Grandtourem. Prý jde o to, že Grandtour a Hatchback pro ČR jsou vyráběný ve Španělsku, zatímco Grandcoupe v Turecku a tudíž se kvalita může mírně lišit. Každopádně doufám, že na mém autě to bude vypadat tak jako v autosalonu a ne jako na tom videu :D A pak už jen otázka, jak se bude auto prát s nájezdem cca 2500 km měsíčně, i když v tom nevidím žádný problém, zas tak moc to není, tak snad mne nezklame :D
Megane Grandtour 1,6 SCe 84kW, Zen + pack klimatizace a pack Design 16

Renaulťák
Senior member
Příspěvky: 1318
Registrován: pon čer 15, 2015 20:19
Bydliště: Nitra

Re: Renault Megane IV

Příspěvek od Renaulťák » sob črc 08, 2017 19:09

Vim, ze je to moje profesionalni uchylka a normalnimu smrtelnikovi se zdam byt i smesny.
Dokonalost se dosahuje detailama a kazda automobilka se prezentuje zakaznikum, jako ta nejdokonalejsi. Tak proc jim neco odpoustet. Maji k dispozici takove kvantum technologii, ze je skoda je poradne nevyuzit. Take maji nehorazny balik financi na vyvoj. Jen jej ucelne pouzit. Nekdy mam dojem, ze je to horsi, jako eurofondy. Ony jsou ty velke automobilky "bezejmenne akciovky". Dozornim radam a managerum jde o jejich osobni prospech. Cim driv nahrabe, tim drive pujde jinam a zase bude hrabat. Vyjimecne nejakého Itala, ve sluzbach Audi klepnou po prsteckach, stejne jej ani v USA nezavrou a ostatni smer ja, jenom ja.
Takze se omlouvam tem, co zakulisi automobilek, zastoupeni a servisu nezajima a nechcou o tom ani nic cist.

Sice ne primo k tematu. Omrkl jsem moje kupatko pozornejsim okem a nasel jsem utopenou kapotu po cele leve strane a utopene koncove svetla na zadnim viku oproti svetlum v blatnicich. Konstrukcne mely byt o cca 2 az 3 mm vyssi. Chromovane listy na spodu oken na sebe take moc nenavazuji. U automobilu za cca katalógovou cenu 38 000 € je to podle zákazníckych standartu asi dobre. Podle vyrobni standartizace to nemelo opustit automobilku bez zastyvky na repas.
Laguna III Coupe 2,0 dCi, 4control, 131kW/180k, tmavě červená metalíza
Megane III CC, 1,4 TCe, 96kW/130k, černá metalíza
Trafic II L2, 9 míst, 1,9dCi, 74 kW, modtrá

Uživatelský avatar
wiki
Starting member
Příspěvky: 91
Registrován: sob kvě 01, 2010 11:05

Re: Renault Megane IV

Příspěvek od wiki » ned črc 09, 2017 19:29

Ahojte.
Momentálne som vcelku spokojný majiteľ MIII, ale už mám kupcu a od 20.3.2017 mám objednaný MIV gran coupé, dnes je 9.7.2017 a dodnes nie je importér schopný dodať mi auto.
Nakoľko termín bol stanovený na 20.6.2017, kontaktoval som mailom importéra resp. predajcu s ktorým som uzatváral zmluvu, odpoveď som od neho dostal až po 2 týždňoch že sa ospravedlnuje ale že predpokladaný termín dodania je koniec júla s dôvodom problémov v španielsku čo sa transferu týka.
Po takom dlhom čase ani neviem či ho ešte chcem, však čakať 4 mesiace na auto /nie je to Bentley alebo Rolls/
Takže trochu som znechutený.
Za ako dlho dodali auto vám.
Renault Laguna 2002 1.8 121k Expresion seda metaliza-predane
Renault Megane 2010 1.6 100k Expresion biela glacier-predane
Renault Megane Gran coupe 8/2017 115Sce Intens, biela nacre, led pure vision a iné

tigi2508
Junior member
Příspěvky: 191
Registrován: stř dub 12, 2017 22:03

Re: Renault Megane IV

Příspěvek od tigi2508 » ned črc 09, 2017 19:46

wiki píše:
ned črc 09, 2017 19:29
Ahojte.
Momentálne som vcelku spokojný majiteľ MIII, ale už mám kupcu a od 20.3.2017 mám objednaný MIV gran coupé, dnes je 9.7.2017 a dodnes nie je importér schopný dodať mi auto.
Nakoľko termín bol stanovený na 20.6.2017, kontaktoval som mailom importéra resp. predajcu s ktorým som uzatváral zmluvu, odpoveď som od neho dostal až po 2 týždňoch že sa ospravedlnuje ale že predpokladaný termín dodania je koniec júla s dôvodom problémov v španielsku čo sa transferu týka.
Po takom dlhom čase ani neviem či ho ešte chcem, však čakať 4 mesiace na auto /nie je to Bentley alebo Rolls/
Takže trochu som znechutený.
Za ako dlho dodali auto vám.
Ja som cakal 2 mesiace a 10 dni na Grandtour
Renault megane grandtour 1,6 SCe Intense,Blue cosmos,Pack Navigacia Plus,poloautomaticka brzda

Uživatelský avatar
wp.stranky
Starting member
Příspěvky: 38
Registrován: pon kvě 29, 2017 15:02
Bydliště: okr.Humenné

Re: Renault Megane IV

Příspěvek od wp.stranky » ned črc 09, 2017 21:06

31.3. objednané a 23.6. dodané. GC z turecka. dodanie sa posunulo o týždeň, problém pri prevoze z viedne. čakať sa isto oplatilo. :D
Renault Mégane GrandCoupe IV 1.6 SCE 115k, Hnedá Vision; INTENS; Pack Navigácia+; Pack Easy Plus; Design Pack,
Predtým: Daewoo Lanos rv98; 64kW/86 PS > Grand Modus rv08; 55kW/75PS - PREDANÉ
Renault Scenic IV 1.3 160

myschovip
Starting member
Příspěvky: 16
Registrován: ned črc 09, 2017 21:50

Re: Renault Megane IV

Příspěvek od myschovip » ned črc 09, 2017 22:04

Ahojte, nech citam ako citam toto vlakno, neviem si nejak spravit obraz o tom, aky motor vybrat
rozhodujem sa medzi atmosferou 1,6 SCe 115 vo vybave Intens a 1,2 Energy TCe 130 vo vybave Zen

aky je vas nazor? isli by ste do slabsieho motora s horsou spotrebou ale s lepsou vybavou? alebo zobrat radsej vykonejsi motor ale obetovat nejaku tu vybavu, ked sa pozriete na dlhodobe hladisko uzivania motora 10+ rokov, je lepsie volit atmosferu alebo turbo? velke trasy nejazdim, dialnice vynimocne, sem tam vylet, kazdodenna preprava do prace 15km a spat + ine kratsie trasy
budem vdacny za rady

tigi2508
Junior member
Příspěvky: 191
Registrován: stř dub 12, 2017 22:03

Re: Renault Megane IV

Příspěvek od tigi2508 » ned črc 09, 2017 22:10

myschovip píše:
ned črc 09, 2017 22:04
Ahojte, nech citam ako citam toto vlakno, neviem si nejak spravit obraz o tom, aky motor vybrat
rozhodujem sa medzi atmosferou 1,6 SCe 115 vo vybave Intens a 1,2 Energy TCe 130 vo vybave Zen

aky je vas nazor? isli by ste do slabsieho motora s horsou spotrebou ale s lepsou vybavou? alebo zobrat radsej vykonejsi motor ale obetovat nejaku tu vybavu, ked sa pozriete na dlhodobe hladisko uzivania motora 10+ rokov, je lepsie volit atmosferu alebo turbo? velke trasy nejazdim, dialnice vynimocne, sem tam vylet, kazdodenna preprava do prace 15km a spat + ine kratsie trasy
budem vdacny za rady
V tvojom pripade určite 1,6 SCE ja mam 1,6 SCE intens a velka spokojnost motor je tichý.Zatial spotreba 70 % mesto 30 % okresky priemer 7,2 l.
Renault megane grandtour 1,6 SCe Intense,Blue cosmos,Pack Navigacia Plus,poloautomaticka brzda

myschovip
Starting member
Příspěvky: 16
Registrován: ned črc 09, 2017 21:50

Re: Renault Megane IV

Příspěvek od myschovip » ned črc 09, 2017 22:42

v mojom pripade by to bolo skor 40% mesto a 60% okresky
ak ale mas 1,6 SCe, aky je ten agregat? ma sice 115k ale vladze? chce sa mu aj ked je auto nalozene? alebo ho treba tlacit aby to slo, viem ze to neni diesel a krutak je nic moc ale o tomto motore som sa toho vela nedocital, naopak motor 1,2 turbo si v testoch celkom chvalili, tah je pekny v nizkych aj vysokych otackach, motoru vraj "nedochadza dych" a vladze aj pri nizsej spotrebe

Majty FX
Starting member
Příspěvky: 30
Registrován: stř dub 12, 2017 20:11

Re: Renault Megane IV

Příspěvek od Majty FX » ned črc 09, 2017 22:58

myschovip píše:
ned črc 09, 2017 22:04
Ahojte, nech citam ako citam toto vlakno, neviem si nejak spravit obraz o tom, aky motor vybrat
rozhodujem sa medzi atmosferou 1,6 SCe 115 vo vybave Intens a 1,2 Energy TCe 130 vo vybave Zen

aky je vas nazor? isli by ste do slabsieho motora s horsou spotrebou ale s lepsou vybavou? alebo zobrat radsej vykonejsi motor ale obetovat nejaku tu vybavu, ked sa pozriete na dlhodobe hladisko uzivania motora 10+ rokov, je lepsie volit atmosferu alebo turbo? velke trasy nejazdim, dialnice vynimocne, sem tam vylet, kazdodenna preprava do prace 15km a spat + ine kratsie trasy
budem vdacny za rady
Ahoj taky bych ti rád poradil ale stejně to bude na tobě. Jinak když před tebou jede auto 80 až 90 Km/Hod máš potřebu ho předjíždět? Já třeba osobně ne protože nejsem žádný střelec. A pokud někdo před tebou jede 60 km/hod tak aji ta 1.6 Sce ti krásně předjede. :-) A jak už jsem tady psal nejede vůbec špatně a já jsem i s dynamikou velmi spokojený. Ale nejsem střelec takže každý máme jiné nároky na dynamiku. A na dálnici když se dostaneš nad 120 km/hod tak zrychluje velmi ochotně a dostaneš se až k 190 km/hod uplně v pohodě. já zatím jezdím se spotřebou 7,2 l což beru na atmosféru. Podle tvého složení profilů cest jezdíš uplně stejné trasy jako já a já vybral právě tu 1.6. Hlavně z důvodu že si ji chci nechat déle a podle rad různých mechaniků ten motor je vážně poctivě udělaný a měl by být i trvanlivý. Ale tohle si může říci až po 10 letech. :-) Tak ti přeji šťastnou volbu

tigi2508
Junior member
Příspěvky: 191
Registrován: stř dub 12, 2017 22:03

Re: Renault Megane IV

Příspěvek od tigi2508 » ned črc 09, 2017 23:42

Majty FX píše:
ned črc 09, 2017 22:58
myschovip píše:
ned črc 09, 2017 22:04
Ahojte, nech citam ako citam toto vlakno, neviem si nejak spravit obraz o tom, aky motor vybrat
rozhodujem sa medzi atmosferou 1,6 SCe 115 vo vybave Intens a 1,2 Energy TCe 130 vo vybave Zen

aky je vas nazor? isli by ste do slabsieho motora s horsou spotrebou ale s lepsou vybavou? alebo zobrat radsej vykonejsi motor ale obetovat nejaku tu vybavu, ked sa pozriete na dlhodobe hladisko uzivania motora 10+ rokov, je lepsie volit atmosferu alebo turbo? velke trasy nejazdim, dialnice vynimocne, sem tam vylet, kazdodenna preprava do prace 15km a spat + ine kratsie trasy
budem vdacny za rady
Ahoj taky bych ti rád poradil ale stejně to bude na tobě. Jinak když před tebou jede auto 80 až 90 Km/Hod máš potřebu ho předjíždět? Já třeba osobně ne protože nejsem žádný střelec. A pokud někdo před tebou jede 60 km/hod tak aji ta 1.6 Sce ti krásně předjede. :-) A jak už jsem tady psal nejede vůbec špatně a já jsem i s dynamikou velmi spokojený. Ale nejsem střelec takže každý máme jiné nároky na dynamiku. A na dálnici když se dostaneš nad 120 km/hod tak zrychluje velmi ochotně a dostaneš se až k 190 km/hod uplně v pohodě. já zatím jezdím se spotřebou 7,2 l což beru na atmosféru. Podle tvého složení profilů cest jezdíš uplně stejné trasy jako já a já vybral právě tu 1.6. Hlavně z důvodu že si ji chci nechat déle a podle rad různých mechaniků ten motor je vážně poctivě udělaný a měl by být i trvanlivý. Ale tohle si může říci až po 10 letech. :-) Tak ti přeji šťastnou volbu
presne ako piše Majty FX,motor je podľa mna velmi dobrý.Ja som bol ne dlhšej ceste v Rakusku s kamaratom a v pohode som stihal za silnešim autom 1,9 CDTI /opel astra /.Moj účtovnik má tento motor v Quashkai a za 6 rokov uplné žiadny problém len benzín a olej,filtre
Renault megane grandtour 1,6 SCe Intense,Blue cosmos,Pack Navigacia Plus,poloautomaticka brzda

Lagi
Junior member
Příspěvky: 121
Registrován: pát lis 05, 2010 01:56
Bydliště: okr.Karviná

Re: Renault Megane IV

Příspěvek od Lagi » pon črc 10, 2017 07:08

Pokud se 1.6 sce vytáhne mimo město, ne dálnici tak jde skutečně jet i lehce pod 6 litrů tak aby člověk nejel vyloženě ecorun...
Když se naloží a to skutečně já ho naložil na dovolenou pěkně plná nádrz benzínu, plná plynu, rezerva a plný kufr věci tak se dá na dálnici v pohodě jet 130km/h pokud bylo dlouhé stoupání, tak je pravda že na LPG to trochu zpomalovalo ale prepl jsem na benzín na chvíli a táhl ještě lépe... Pokud někdo není závodník tak mu 1.6sce musí stačit...
V drtivé většině jsem do kopců za podobně nalozenymi naftaky stíhal..
V tomto případě vyzkoušet si oba motory v salonu nic nepřinese, vždycky bude ta oturbena verze pocitově silnější...
Já měl možnost najet 1000km s 1.2tsi ve Fabii, taky jsem si říkal, že oproti mému to táhne o moc více, ano v určitých situacích je to lepší ale Fabia je lehčí než Mégane, má horší podvozek v zatáčkách tak nedrží a když už se naloží tak už ten motor tolik s autem necvici...

Pokud člověk si chce nechat auto delší dobu, tak atmosféra je dobrá volba... Výbava navíc vždy potěší :)
chci koupit - Grand Scenic III (nabídněte)
aktuálně - Škoda Roomster 1.6
bejvávalo: S120L rv80 > S125M rv87 > Megane rv97 > Rover 114 rv96 > Primera rv00 > C5 rv01 > Mondeo rv01 > Primera rv03 > Picasso rv03 > BMW 530d rv99 > C5 rv04 > Mégane Grandtour IV rv16

myschovip
Starting member
Příspěvky: 16
Registrován: ned črc 09, 2017 21:50

Re: Renault Megane IV

Příspěvek od myschovip » pon črc 10, 2017 07:22

tak ste ma asi presvedcili ist do motora 1.6 SCe, snad posluzi dlho :) po pravde ma trosku viac laka ta vybava,ktoru by som mal nez silnejsi motor,
este taka otazocka, sice som uz prekrocil moj stanoveny rozpocet ale ma zmysel si este priplatit 160€ (4200Kč) za automaticku rucnu brzdu?
ake to ma vlastne vyhody/nevyhody, takuto "fičúrku" som v aute nikdy nemal a je to dalsia elektronika naviac, co sa na tom moze pokazit ak vobec?

Lagi
Junior member
Příspěvky: 121
Registrován: pát lis 05, 2010 01:56
Bydliště: okr.Karviná

Re: Renault Megane IV

Příspěvek od Lagi » pon črc 10, 2017 07:27

Čím více takových automatických věci, tím více bude v budoucnu oprav :)
Nemám tuto brzdu ale přiznám se, že půjčené laguně tato věc fungovala i po 200tkm v pohodě, jen ta nejistota, že to někdy zapomene zatáhnout, vždy jsem tam nechal rychlost...
Priplatil bych si určitě za kartu místo vystrelovaciho klíčku
chci koupit - Grand Scenic III (nabídněte)
aktuálně - Škoda Roomster 1.6
bejvávalo: S120L rv80 > S125M rv87 > Megane rv97 > Rover 114 rv96 > Primera rv00 > C5 rv01 > Mondeo rv01 > Primera rv03 > Picasso rv03 > BMW 530d rv99 > C5 rv04 > Mégane Grandtour IV rv16

myschovip
Starting member
Příspěvky: 16
Registrován: ned črc 09, 2017 21:50

Re: Renault Megane IV

Příspěvek od myschovip » pon črc 10, 2017 07:35

aku kartu mas teraz na mysli? to je to, ak sa k autu priblizis tak sa automaticky odomkne a opacne?
ta karta by mala byt v zakladnej vybave vo verzii Intens, teraz si niesom isty, ked som si konfiguroval auto, tak si nespominam aby sa dala vybrat nejaka karta za priplatok

Lagi
Junior member
Příspěvky: 121
Registrován: pát lis 05, 2010 01:56
Bydliště: okr.Karviná

Re: Renault Megane IV

Příspěvek od Lagi » pon črc 10, 2017 07:38

Ano tuhle kartu myslím...
Mám výbavu ZEN a tam ta možnost tuším je za příplatek, bohuzel u mě skladovky to nebylo.
Intents je pěkná výbava..
chci koupit - Grand Scenic III (nabídněte)
aktuálně - Škoda Roomster 1.6
bejvávalo: S120L rv80 > S125M rv87 > Megane rv97 > Rover 114 rv96 > Primera rv00 > C5 rv01 > Mondeo rv01 > Primera rv03 > Picasso rv03 > BMW 530d rv99 > C5 rv04 > Mégane Grandtour IV rv16

myschovip
Starting member
Příspěvky: 16
Registrován: ned črc 09, 2017 21:50

Re: Renault Megane IV

Příspěvek od myschovip » pon črc 10, 2017 07:50

pozeram, ze ta karta uz je vo vybave Intens, preto sa mi nedala vybrat ako doplnkova vybava, stale ale rozmyslam, ci stoji zato investovat este 160€ do automatickej brzdy, ak sa nieco poserie a brzda sa nezapne tak to by bol celkom pruser :lol: zase stale zaradzovat rychlost kvoli tomu, ze clovek nedoveruje veci za ktoru si este zaplati mi pride dost od veci, ta brzda musi byt spolahliva zakazdym, ved si nechcem rozbit nove auto :D (aj po niekolkych rokoch)

PatrikR
Starting member
Příspěvky: 17
Registrován: čtv bře 30, 2017 00:12

Re: Renault Megane IV

Příspěvek od PatrikR » pon črc 10, 2017 08:25

Mas 5 let zaruku...a intense dostane hezci tunel a 2 svetelny listy navic. Je to tedy jen o te investici. Tak jak zareznout muzou lanovody muze odejit elektrika. Cenove je oprava te el. casti trochu drazsi.

myschovip
Starting member
Příspěvky: 16
Registrován: ned črc 09, 2017 21:50

Re: Renault Megane IV

Příspěvek od myschovip » pon črc 10, 2017 08:36

zaruka 5 rokov to ano ale skor mi ide o to, ze si nechcem rozbit nove auto kvoli tomu, ze zliha automaticka brzda i ked by sa to stat rozhodne nemalo ale predcalen je to elektronika, ta brzda ma laka, musim sa rozmysliet :D kazdopadne dik za rady pri vybere motora

Lagi
Junior member
Příspěvky: 121
Registrován: pát lis 05, 2010 01:56
Bydliště: okr.Karviná

Re: Renault Megane IV

Příspěvek od Lagi » pon črc 10, 2017 09:17

Tak ono se jde slyšet, že se brzda zatahuje a svítí kontrolka... A jestli pak selže pár hodin po odchodu už je myslím stejná šance, že selže i klasická ručka...
Z kopce dávám vždy rychlost, v zimě na rovnice jen rychlost...
chci koupit - Grand Scenic III (nabídněte)
aktuálně - Škoda Roomster 1.6
bejvávalo: S120L rv80 > S125M rv87 > Megane rv97 > Rover 114 rv96 > Primera rv00 > C5 rv01 > Mondeo rv01 > Primera rv03 > Picasso rv03 > BMW 530d rv99 > C5 rv04 > Mégane Grandtour IV rv16

Uživatelský avatar
wp.stranky
Starting member
Příspěvky: 38
Registrován: pon kvě 29, 2017 15:02
Bydliště: okr.Humenné

Re: Renault Megane IV

Příspěvek od wp.stranky » pon črc 10, 2017 10:24

ja mám automatickú a neľutujem. ono je to vlastne poloautomatická. rýchlo si zvykneš na dobré. nechápem, prečo by si si mal rozbiť auto. skôr si myslím, že toto je lepšia voľba, ako lanková - klasická. po odstavení auta - vypnutí motora - sa automaticky aktivuje. pri rozjazde nepotrebuješ odbrzdiť. urobí to sama.
Renault Mégane GrandCoupe IV 1.6 SCE 115k, Hnedá Vision; INTENS; Pack Navigácia+; Pack Easy Plus; Design Pack,
Predtým: Daewoo Lanos rv98; 64kW/86 PS > Grand Modus rv08; 55kW/75PS - PREDANÉ
Renault Scenic IV 1.3 160

myschovip
Starting member
Příspěvky: 16
Registrován: ned črc 09, 2017 21:50

Re: Renault Megane IV

Příspěvek od myschovip » pon črc 10, 2017 10:29

teraz trosku nerozumiem tomu co si napisal
v com je potom ta brzda poloautomaticka, ked ako pises, po vypnuti motora sa automaticky aktivuje a po rozjazde sa automaticky odbrzdi?
co potom znaci predpona POLO...?

Uživatelský avatar
wp.stranky
Starting member
Příspěvky: 38
Registrován: pon kvě 29, 2017 15:02
Bydliště: okr.Humenné

Re: Renault Megane IV

Příspěvek od wp.stranky » pon črc 10, 2017 10:31

to netuším, prečo polo. myslím, že aj v cenníku ju takto nazývajú. ale funguje presne tak, ako som napísal.
Renault Mégane GrandCoupe IV 1.6 SCE 115k, Hnedá Vision; INTENS; Pack Navigácia+; Pack Easy Plus; Design Pack,
Predtým: Daewoo Lanos rv98; 64kW/86 PS > Grand Modus rv08; 55kW/75PS - PREDANÉ
Renault Scenic IV 1.3 160

Odpovědět

Zpět na „Renault Mégane IV“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů