Klepání od pátých dveří

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Dejv91
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: stř bře 03, 2021 19:28

Klepání od pátých dveří

Příspěvek od Dejv91 » stř bře 03, 2021 19:34

Zdravim všechny,
Má někdo zkušenost s plastovým klepáním od pátých dveří? Zvuk je slyšet při přejetí nerovnosti. Megane Grandtour 2019. Díky

marek227
Starting member
Příspěvky: 39
Registrován: pon pro 17, 2018 17:14

Re: Klepání od pátých dveří

Příspěvek od marek227 » stř bře 03, 2021 21:25

cau, ja som mal podobny problem ale neznelo to plastovo. Bo to zamok. Malinko vazeliny to urobilo. Ale mal som aj nehlucny problem a to, ze suchali piate dvere o naraznik. Tak bolo nutne zdvihnut cele na zavesoch.
MEGANE GT Energy TCe 205 EDC, červená Flamme NNP

crinos
Starting member
Příspěvky: 55
Registrován: pon črc 16, 2018 17:11

Re: Klepání od pátých dveří

Příspěvek od crinos » stř bře 03, 2021 22:07

marek227 píše:
stř bře 03, 2021 21:25
cau, ja som mal podobny problem ale neznelo to plastovo. Bo to zamok. Malinko vazeliny to urobilo. Ale mal som aj nehlucny problem a to, ze suchali piate dvere o naraznik. Tak bolo nutne zdvihnut cele na zavesoch.
To suchani patych dveri o naraznik se mi taky delo u ph1. Vsimnul jsem si toho az po instalaci tazneho. V narazniku i na vnitrni hrane dveri byla vydrena barva. Servis tvrdil, ze nebyl "docvaknuty" naraznik i presto, ze svetla v patych dverich mela hranu o dobrych pul cm niz nez v kastli.

marek227
Starting member
Příspěvky: 39
Registrován: pon pro 17, 2018 17:14

Re: Klepání od pátých dveří

Příspěvek od marek227 » stř bře 03, 2021 22:11

crinos píše:
stř bře 03, 2021 22:07
marek227 píše:
stř bře 03, 2021 21:25
cau, ja som mal podobny problem ale neznelo to plastovo. Bo to zamok. Malinko vazeliny to urobilo. Ale mal som aj nehlucny problem a to, ze suchali piate dvere o naraznik. Tak bolo nutne zdvihnut cele na zavesoch.
To suchani patych dveri o naraznik se mi taky delo u ph1. Vsimnul jsem si toho az po instalaci tazneho. V narazniku i na vnitrni hrane dveri byla vydrena barva. Servis tvrdil, ze nebyl "docvaknuty" naraznik i presto, ze svetla v patych dverich mela hranu o dobrych pul cm niz nez v kastli.
ja som to radsej nastavil sam, nemal som chut ani cas sa zdrovat so servisom. Ale nastve to trochu ked farba je uz vysuchana a vsimne si to clovek.
MEGANE GT Energy TCe 205 EDC, červená Flamme NNP

Odpovědět

Zpět na „Renault Mégane IV“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů