toolbox - stabilita nade vše

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
PetrT
Starting member
Příspěvky: 83
Registrován: pon lis 16, 2020 15:33

toolbox - stabilita nade vše

Příspěvek od PetrT » čtv pro 03, 2020 09:12

Tak jsem se dostal do fáze, že jsem připojen v Rlinku a výzva k aktualizaci mapa a aplikace. Vypadá to strašně pohodově. Stáhnete prvotní data z auta, pak nainstalujete aplikaci přesunete data na USB a pak nainstalujete.
Dal jsem USB do auta a tato část se zjevně povedla. V rlinku jsem si navolil nějaké aplikace a pohoda.
Pak došlo na toolbox. Není internet - špatné USB. Zjistil jsem, že přesto, že v adrese instalace není žádná diakritika, tak prostě z převoleného umístění to nejde (to jsem dohledal na tomto fóru).
Z C: to kupodivu jede. Tedy s drobnou výjimkou. Aktualizace balíku map je dost frustrující záležitost. A to jsem ve fázi stahování dat přes toolbox na USB. A už máme několik odpojení USB a restartů aplikace.
A to je to prý ta jistější část akce.
Těším se na instalaci v autě. Dá se to provést za jízdy?
Renault Mégane IV - Tce 1.33 115 GPF

Pava_1
Starting member
Příspěvky: 35
Registrován: pát dub 08, 2016 19:25

Re: toolbox - stabilita nade vše

Příspěvek od Pava_1 » čtv pro 03, 2020 10:45

Ano za jízdy, nikdy mi to při instalaci ještě nespadlo (ťuk, ťuk na dřevo). On dokonce musí být zapnutý motor a při instalaci se nesmí/nemá vypnout.
Obecne se mi zdá, že Toolbox je dost citlivý na použitou flashku, některé (i když s nimi jinak problém neby) to nevzalo, nebo se nahrávaní nedokončilo.
Pak je také zajímavé, že někdy mi to spadlo na WINDOWS ale na MACu se to s tou samou podařilo...

PetrT
Starting member
Příspěvky: 83
Registrován: pon lis 16, 2020 15:33

Re: toolbox - stabilita nade vše

Příspěvek od PetrT » čtv pro 03, 2020 13:31

No. Nemám špatné připojení. Věnuji se tomu v práci od rána a jsem na 58 %.
Renault Mégane IV - Tce 1.33 115 GPF

kadliiik
Experienced member
Příspěvky: 742
Registrován: úte črc 03, 2018 10:29

Re: toolbox - stabilita nade vše

Příspěvek od kadliiik » čtv pro 03, 2020 15:46

Může se to seknout i při instalaci v autě. Když se ti to stane, tak stačí flešku vytáhnout a znovu zasunout do USB. Předtím je však dobré R-link restartovat dlouhým podržením vypínacího tlačítka.
Kadjar 1.2 TCe LIMITED, 6/2018, Modrá Cosmos

PetrT
Starting member
Příspěvky: 83
Registrován: pon lis 16, 2020 15:33

Re: toolbox - stabilita nade vše

Příspěvek od PetrT » čtv pro 03, 2020 18:55

Já to ještě nemám na ty flešce. Při 57 % mě to dvakrát shodilo pracovní stroj. Upozorňuji, že je to PC stavěné na grafickou práci a ripování tiskových souborů.
Renault Mégane IV - Tce 1.33 115 GPF

Uživatelský avatar
johnyd21
Senior member
Příspěvky: 1488
Registrován: sob bře 27, 2010 17:19
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Re: toolbox - stabilita nade vše

Příspěvek od johnyd21 » pon pro 07, 2020 20:23

niečo máš zle na compe mne to šlape ok
Koleos 2018
Intens Energy dCi 175 4x4 Can-Clip,Vag-VCDS-Op-com,Bmw ista-D,KTS 540 Esi 2

PetrT
Starting member
Příspěvky: 83
Registrován: pon lis 16, 2020 15:33

Re: toolbox - stabilita nade vše

Příspěvek od PetrT » úte pro 08, 2020 07:57

Tak jsem udělal nový úplný formát flešky. A pak se mi to podařilo. Nebylo to pravda hned, ale stáhlo se to a v autě už to šlo překvapivě rychle. Stihl jsem to cestou do práce. Každopádně program musel jít přímo na C, jinak to mělo problémy. Teď už mám i vše aktualizované, nainstalovaného asistenta (nevím, proč ho nedávají v základu), akvárko atd...
Renault Mégane IV - Tce 1.33 115 GPF

mate59
Junior member
Příspěvky: 208
Registrován: pon bře 19, 2018 21:30

Re: toolbox - stabilita nade vše

Příspěvek od mate59 » úte pro 08, 2020 17:03

A máš na chvíľu pokoj.Mne sa to z flešky natiahne do auta vždy asi po najazdení 13 km.Akvárko,sudoku a tie obrázky či čo to je sa mi tam nahrali,ale ja som to nikdy nehral a nepoužil.
Renault Megane Grand Coupe SCe115 Intens 3/2018
Šedá platine,Pack Navigace Plus,Pack Techno Plus

Odpovědět

Zpět na „Renault Mégane IV“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 17 hostů