Bateria v kluciku, ZEN

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
destroy
Advanced member
Příspěvky: 267
Registrován: úte kvě 10, 2016 20:40
Kontaktovat uživatele:

Bateria v kluciku, ZEN

Příspěvek od destroy » stř zář 16, 2020 19:31

Ahoj, nemali ste niekto doposial problem s bateriou v klasickom kluciku z verzie Zen/Life? Zatial sa 2x vybila a zakazdym aj po vymene baterie prestal klucik fungovat. Prvy krat v servise skopirovali nejaky kod z druheho klucika a teraz sa mi to stalo znova. Nemate niekto s tymto skusenost, pripadne nejake info ako sa ku kluciku spravat aby sa to nestavalo?

minno77
Advanced member
Příspěvky: 475
Registrován: ned dub 22, 2012 00:43

Re: Bateria v kluciku, ZEN

Příspěvek od minno77 » pát zář 18, 2020 17:03

stalo sa mi ze kluc prestal ist, vymenil som baterku. nesiel ani tak, vymenil som baterku zas za dalsiu.. neslo..dal som baterku z funkcneho druheho dialkoveho.. zas neslo.. tak som volal do servisu.. v servise som pred prijimacim technikom dal cisto novu baterku aby mi veril ze kluc nejde..a co sa stalo.. kluc isiel.. do teraz to nechapem.. upozornujem ze baterku som daval spravne a mal som aj druhy kluc s bateriou..
Renault Megane IV Grandtour 2017 Sce 115k 1.6 16V

destroy
Advanced member
Příspěvky: 267
Registrován: úte kvě 10, 2016 20:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Bateria v kluciku, ZEN

Příspěvek od destroy » pát říj 02, 2020 10:43

Len pre info, nakodovanie 25e, netreba vraj nechat baterku v kluciku prilis vybit, lebo sa to vraj bezne stava a vymenit ju preventivne hned ako citit pomalsie odozvy. Ktovie kolko ma clovek na vymenu tej baterie, lebo vlozit ju tam je tiez obcas oprus. Budem vediet za rok ci sa mi vymena podarila :)

mate59
Junior member
Příspěvky: 208
Registrován: pon bře 19, 2018 21:30

Re: Bateria v kluciku, ZEN

Příspěvek od mate59 » pát říj 02, 2020 17:52

Baterku v kľúči som menil asi týždeň potom,ako mi to hlásilo na palubke.Výmena zaberie snáď 2 minútky.Spárované to bolo hneď bez problémov.
Renault Megane Grand Coupe SCe115 Intens 3/2018
Šedá platine,Pack Navigace Plus,Pack Techno Plus

Odpovědět

Zpět na „Renault Mégane IV“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 33 hostů