Brzdy - prosim smazat, vyreseno

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Uživatelský avatar
Skippy87
Člen RCČR
Příspěvky: 924
Registrován: pát čer 19, 2009 09:11

Brzdy - prosim smazat, vyreseno

Příspěvek od Skippy87 » ned črc 15, 2018 10:54

Tak jsem si nakoupil barvicku na drzak a trmeny brzd, koupil samolepky a pustil se do prace. Mam maly modelarsky airbrush, tak jsem si rikal, striknu zakladovkou a pak hezky barvou, ze to bude pecka a lepsi nez tam nekde smrdlat steteckem. Zadni brzdy vypadaly,ze budou jednodussi a tak jsem tam i zacal.
Bohuzel jsem zjistil, ze nevyndam brzdovej trmen aniz bych neposkrabal ulozeni motorku aut.elektr. brzdy o spodni sroub uchyceni trmenu.
Cetl jsem,ze u koncernu (tady to bude 100% taky) se v diagnostice musi dat rezim vymena desticek,aby povolil valecek. Auto jsem odbrzdil,novy desticky nedavam, trmen by sel vyndat, takze diagnostiku nepotrebuju, nehlede na to, ze diagnostika nevyresi problem sroubu pres ktery to nejde vyndat bez jemneho poskrabani.
Nevite nekdo co s tim? Neni to obyc verze meganu, je to GT brzdy od TRW, ale asi to bude stejny jako u klasiky
Diky a hezkou nedeli
Renault Scénic 1.9dCi (75kW)
Renault Megane II 1.5dCi (60kW)

Renault Megane III Grandtour GT line (1.2 Tce 115k) Malte modra
Renault Grand Scénic III 2.0 dCi Bose (118/160) FAP
Renault Megane IV GT 1.6 Tce BOSE (151/205) modra Iron

Uživatelský avatar
niky79
Senior member
Příspěvky: 1612
Registrován: ned lis 22, 2009 22:35

Re: Brzdy - prosim smazat, vyreseno

Příspěvek od niky79 » ned črc 15, 2018 19:04

Proc smazat? Napis reseni i pro ostatni :)
Megane IV Grandcoupé, 1.6 / 84 kW, Intens (+ packy Navigace plus, Easy Plus, Safety, Winter)
Megane II Sedan 1.4 / 72 kW, Authentique (2005-2017), LPG

Uživatelský avatar
Skippy87
Člen RCČR
Příspěvky: 924
Registrován: pát čer 19, 2009 09:11

Re: Brzdy - prosim smazat, vyreseno

Příspěvek od Skippy87 » ned črc 15, 2018 20:53

Proste sem to sundal :-) Kloktal s tim nahoru dolu dokud to se nevyklopil. Nicmene asi se to bez nepatrneho otisku matky drzici vodici cep neobejde. Pokud by se pistek elektronicky zatahnul mozna by se to obeslo i bez toho. Ale tezko rict o kolik sem za pul roku mohl obrousit desticky :-) kazdopadne prvni brzda natrena a ted jen doufat ze si to sedne zpatky :-)
Renault Scénic 1.9dCi (75kW)
Renault Megane II 1.5dCi (60kW)

Renault Megane III Grandtour GT line (1.2 Tce 115k) Malte modra
Renault Grand Scénic III 2.0 dCi Bose (118/160) FAP
Renault Megane IV GT 1.6 Tce BOSE (151/205) modra Iron

Odpovědět

Zpět na „Renault Mégane IV“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host