Megane IV Grandtour_nekupovat!!!

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
exBURN
Advanced member
Příspěvky: 329
Registrován: pon led 01, 2018 21:43

Re: Megane IV Grandtour_nekupovat!!!

Příspěvek od exBURN » ned čer 24, 2018 08:52

Pár lidí mi psalo o porovnání. Chápu že mnozí to neunesou, když jejich auto není to nejlepší na světě, ale třeba to někomu pomůže když bude vybírat. A zrovna Megan fakt nejlepší volbou není a chyb má spoustu - Auto si pak může vyzkoušet a sám uvidí jestli pro něj budou mé výtky rozhodující.
Sám jsem s rozhodoval u koupi Megana a fanatické názory a recenze na RNEWS tomu dost pomohly. Co bych dal za kritické vlákno jako je toto....

Uživatelský avatar
niky79
Senior member
Příspěvky: 1612
Registrován: ned lis 22, 2009 22:35

Re: Megane IV Grandtour_nekupovat!!!

Příspěvek od niky79 » ned čer 24, 2018 10:34

Popravdě mi to taky už přijde trapné... Je to tady porad od tebe dokola.
Megane IV Grandcoupé, 1.6 / 84 kW, Intens (+ packy Navigace plus, Easy Plus, Safety, Winter)
Megane II Sedan 1.4 / 72 kW, Authentique (2005-2017), LPG

Uživatelský avatar
EfineSS
Grafoman
Příspěvky: 3113
Registrován: úte led 10, 2006 12:05
Bydliště: Jihomoravský kraj

Re: Megane IV Grandtour_nekupovat!!!

Příspěvek od EfineSS » ned čer 24, 2018 10:42

Kazdy auta ma svoje pro a proti, stejne tak kazdemu se libi neco jinyho a ma jiny pozadavky. Pro nekoho je nejlepsi Mazda, pro nekoho Megane.
Laguna III Grandtour 2013, BOSE, 4Control, 2.0 dCi 131 kW

Diagnostika vozidel Renault a Dacia (Renault Clip, Dialogys, VISU schémata)

ex Laguna II Grandtour 2005, Dynamique, 2.0 dCi 110 kW
ex Laguna I 2000, 1.9 dCi 79 kW
ex R19 1994, 1.8S, 66 kW

exBURN
Advanced member
Příspěvky: 329
Registrován: pon led 01, 2018 21:43

Re: Megane IV Grandtour_nekupovat!!!

Příspěvek od exBURN » ned čer 24, 2018 10:58

niky79 píše:
ned čer 24, 2018 10:34
Popravdě mi to taky už přijde trapné... Je to tady porad od tebe dokola.
Taky jsem se bránil když jsem zjistil jaký střep mám doma. Naštěstí již jej nemám a jsem naprosto nadšený :-)
Nicméně raději jsem své srovnání smazal. Chápu že to může být pro majitele frustrující.

Raději sem již nic psát nebudu. Ono ani není co srovnávat pač dnes je 99% aut lepší než Renault EDIT : myslim kontrétně Megane, ostatni Renaulty neznám a Captura jsem třeba otci doporučil a je s nim spokojený (což není zdaleka jen můj názor) a vzhledem k názvu tohoto fora naposledy: Radím nekupovat. Až se ukáže 1,3 TCe treba to prehodnotim
Naposledy upravil(a) exBURN dne stř čer 27, 2018 21:43, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
EfineSS
Grafoman
Příspěvky: 3113
Registrován: úte led 10, 2006 12:05
Bydliště: Jihomoravský kraj

Re: Megane IV Grandtour_nekupovat!!!

Příspěvek od EfineSS » ned čer 24, 2018 11:04

Nechápu, proč ty svoje názoru furt musíš někomu vnucovat. Postřehy jsi tu napsal, fajn, ale o tom co je dobry a co ne si snad každý udělá obrázek sám.

Já myslím, že po aféře s 2,2 Skyactiv-D si zase dost lidí už nikdy nekoupí Mazdu :D
Laguna III Grandtour 2013, BOSE, 4Control, 2.0 dCi 131 kW

Diagnostika vozidel Renault a Dacia (Renault Clip, Dialogys, VISU schémata)

ex Laguna II Grandtour 2005, Dynamique, 2.0 dCi 110 kW
ex Laguna I 2000, 1.9 dCi 79 kW
ex R19 1994, 1.8S, 66 kW

pedroo
Experienced member
Příspěvky: 549
Registrován: ned dub 05, 2009 07:57
Bydliště: zlín

Re: Megane IV Grandtour_nekupovat!!!

Příspěvek od pedroo » ned čer 24, 2018 11:10

Ja měl mazdu taky v hledáčku... bo vzhledem k tomu že hluk je při jízdě opravdu velký a špatných silnic je více než kvalitních tak neee,a to jsem šel z Megane III !!! ten displey co trčí na palubovce je taky hluboký desingovy přešlap - taky nee, ve střední výbavě co nemá navigaci tak k ničemu tak trčí,.. posez na zadních sedadlech ? z okýnka nic není vidět bo se sedí extra nízko - taky nee,no a sít servsů a dealerů nic moc taky tedy nee NO A JÁ PROCHÁZEL Mazda forum a trápí je spoustu věcí třeba převodovky,..no a při koupi byl v můj čas rozdíl megane mazda cca 80tis.kč a to mám kombi což mazda není bo tož tak ...jo pár lidí tam psalo že převodovky u 120 i 165 konových benzínu jsou stejné a to není asi to pravé k čemu pak ten vyšší výkon ono to potom asi na dálnici více točí jinak nic navíc no nevím jen co jsem tam četl.. a v neposlední řadě vyšší cena pov.ručení bo 1.6 a 2l je dost rozdíl
8.2019- NOVÝ MEGANE GRANDTOUR IV, Modrá cosmos, 1.3 tce 103 kW

exBURN
Advanced member
Příspěvky: 329
Registrován: pon led 01, 2018 21:43

Re: Megane IV Grandtour_nekupovat!!!

Příspěvek od exBURN » ned čer 24, 2018 11:35

Hele když si budete lhát, tak tím z Megana lepší auto neuděláte :-D

Nicméně, nebudeme se přeci hádat. Jsem rád, že Vám Megan jezdí a jste s nim spokojení. Přeji mnoho kilometrů bez nehod a hlavně bez poruch. Už dále sem nebudu přispívat. POkud někdo budete řešit problémy s 1,2 TCe a budete chtít něco probrat, tak zkuste SZ.

pedroo
Experienced member
Příspěvky: 549
Registrován: ned dub 05, 2009 07:57
Bydliště: zlín

Re: Megane IV Grandtour_nekupovat!!!

Příspěvek od pedroo » ned čer 24, 2018 11:46

ne lhát by se fakt nemělo bo lež má krátké nohy..jen necht si každý sám prožije svůj automobilový svět, počte na různých forech porovná stav věcí a situaci vyhodnotí, bez vnucování svých názorů, Renault jistě není vzor automobilové spolehlivosti dílenského zpracování, nicméně já v cenové kategorii měl již jen možnost za stejné peníze koupit např.jetou 3-4 letou Octavii no a ruku na srdce jak bych na tom byl nyní ? to je otázka možná dobře možná bych plnil Škoda forum dotazy na nejrůznější závady :rolling:
8.2019- NOVÝ MEGANE GRANDTOUR IV, Modrá cosmos, 1.3 tce 103 kW

Uživatelský avatar
niky79
Senior member
Příspěvky: 1612
Registrován: ned lis 22, 2009 22:35

Re: Megane IV Grandtour_nekupovat!!!

Příspěvek od niky79 » ned čer 24, 2018 12:26

exBURN píše:
ned čer 24, 2018 11:35
Hele když si budete lhát, tak tím z Megana lepší auto neuděláte :-D
A v čem přesně si lžeme?
Megane IV Grandcoupé, 1.6 / 84 kW, Intens (+ packy Navigace plus, Easy Plus, Safety, Winter)
Megane II Sedan 1.4 / 72 kW, Authentique (2005-2017), LPG

Uživatelský avatar
niky79
Senior member
Příspěvky: 1612
Registrován: ned lis 22, 2009 22:35

Re: Megane IV Grandtour_nekupovat!!!

Příspěvek od niky79 » ned čer 24, 2018 12:30

exBURN píše:
ned čer 24, 2018 10:58
niky79 píše:
ned čer 24, 2018 10:34
Popravdě mi to taky už přijde trapné... Je to tady porad od tebe dokola.
Taky jsem se bránil když jsem zjistil jaký střep mám doma. Naštěstí již jej nemám a jsem naprosto nadšený :-)
Nicméně raději jsem své srovnání smazal. Chápu že to může být pro majitele frustrující.
A to je presně to. Tys měl střep, takže jsi měl náhle prozření a najednou mají doma všichni střep taky – jen to ještě neví a ty máš potřebu je o tom přesvědčit. No a to je přesne to, NA CO TADY NEJSME ZVEDAVI. My doma střep nemáme (alespon ja ne) a proto jsou tvoje názory o tom, jak doma máme střep, jen to ještě nevíme, opravdu trapné. Když jsi spokojeny s Mazdou, tak buď, ale už tady netrapči o našich autech, co máme v garazi. Nic o nich nevíš.
Megane IV Grandcoupé, 1.6 / 84 kW, Intens (+ packy Navigace plus, Easy Plus, Safety, Winter)
Megane II Sedan 1.4 / 72 kW, Authentique (2005-2017), LPG

exBURN
Advanced member
Příspěvky: 329
Registrován: pon led 01, 2018 21:43

Re: Megane IV Grandtour_nekupovat!!!

Příspěvek od exBURN » ned čer 24, 2018 12:46

No... spíš mám přímé porovnání, ale dobře :-) :-D Nebudu ti bořit bábovičky. Je pravdou, že každý je jinak náročný a co sedí jednomu nemusí sedět druhému. Já se snažil jen napsat reálné porovnání s 2000km za volantem obou vozů v krátkém časovém úseku. Ale to bylo jak hadr na býka :-D

Uživatelský avatar
niky79
Senior member
Příspěvky: 1612
Registrován: ned lis 22, 2009 22:35

Re: Megane IV Grandtour_nekupovat!!!

Příspěvek od niky79 » ned čer 24, 2018 12:51

Ale tady nejde o srovnani s mazdou, už to pochop. To je ok. Tady jde o to, že na zaklade sve spatne zkušenosti rikas, ze i naše konkretni auta jsou shity? Jak to můžeš řici, když jsi v našich autech NIKDY NEJEL? Jel jsi leda tak ve svém špatném kusu. Prostě jako dítě, co teď kope všude nožičkami... fuuuuuj, všechny renaulty jsou shity, kupujte mazdu, nejlepší auto na světě, nebudou!
Megane IV Grandcoupé, 1.6 / 84 kW, Intens (+ packy Navigace plus, Easy Plus, Safety, Winter)
Megane II Sedan 1.4 / 72 kW, Authentique (2005-2017), LPG

exBURN
Advanced member
Příspěvky: 329
Registrován: pon led 01, 2018 21:43

Re: Megane IV Grandtour_nekupovat!!!

Příspěvek od exBURN » ned čer 24, 2018 13:00

Kde si vyčetl to o čem tady meleš? Mezi řádky? Kde píšu ať si kupuje někdo Mazdy?

Uživatelský avatar
niky79
Senior member
Příspěvky: 1612
Registrován: ned lis 22, 2009 22:35

Re: Megane IV Grandtour_nekupovat!!!

Příspěvek od niky79 » ned čer 24, 2018 13:18

#facepalm
Megane IV Grandcoupé, 1.6 / 84 kW, Intens (+ packy Navigace plus, Easy Plus, Safety, Winter)
Megane II Sedan 1.4 / 72 kW, Authentique (2005-2017), LPG

Roberto27
Starting member
Příspěvky: 65
Registrován: úte lis 21, 2017 07:28

Re: Megane IV Grandtour_nekupovat!!!

Příspěvek od Roberto27 » ned čer 24, 2018 22:24

ten Renault je prostě asi blbej ... vyrábí statisíce meganů 1,2 TCE , ty motory kupují i další značky a všechno to je Shit , protože můj kus se nepovedl ... Koupil jsem Mazdu 3 / kde byla Mazda když už Renault dělal auta ..) / a Mazda je bůh a etalon ... ))
Nechal bych toho , jen se dál ztrapňuješ ...
Osobně mám auto jako spotřebák , Renault Megane je třetí auto v rodině , je to celkem laciná designovka , na kterou když jede je pěkný pohled. Auto je příjemné a tiché na jízdu a to tohle nám stačí .. Za 5 let stejně bude jiné .
Megane IV 1,2 130 Hp

destroy
Advanced member
Příspěvky: 267
Registrován: úte kvě 10, 2016 20:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Megane IV Grandtour_nekupovat!!!

Příspěvek od destroy » ned čer 24, 2018 23:33

exBurn, nepodpisal si nahodou mlcanlivost? :) Kto ma zaujem diskutovat o 1.2 so mnou, robim to cez sukromne spravy. To je ako strasit ze ti moze prasknut guma na trenkach. Ok, ty mas teraz opasok a ten tvoj motor je super. Nikto ti to neberie. Tak si to uzi. Kazdopadne ak si budem mysliet, ze mazda 3 je horsie auto ako megane, nepojdem na mazdacke fora aby som im opisoval aka je mazda shit.
Naposledy upravil(a) destroy dne pon čer 25, 2018 09:17, celkem upraveno 1 x.

simima2
Starting member
Příspěvky: 72
Registrován: stř črc 10, 2013 16:36

Re: Megane IV Grandtour_nekupovat!!!

Příspěvek od simima2 » ned čer 24, 2018 23:57

Já se teda rozhodně přidávám k ExBURNovi a i já sám za sebe, jakožto totálně nasr*** majitel tohoto designově krásného vozu prohlašuji, že minimálně ten můj kousek je totální krám a nikdy bych si ho znovu nepořídil. Bohužel mi auto narozdíl od něj nevzali v Renaultu zpět a udělali ze mě kokota co neumí řídit auta a neustále si jen na něco stěžuje a už se se mnou odmítají naprosto bavit o jakékoliv závadě a okamžitě ji označují za vlastnost. Vrcholem drzosti od Renaultu je doporučený dopis kde obhajují, že můj motor cuká kolem 2000 otáček, protože vozidlo používám nesprávně a v těchto prakticky volnoběžných otáčkách auto není možné standardně využívat a co víc, že ho takovou jízdou ničím. Víceméně jsem se tím podle mě i připravil o záruku na motor, protože když se mi na něm teď něco podělá, plácnou přede mě reklamační protokol, kde bude tohle vyjádření napsáno a řeknou že jsem ho tím zničil. Že problikává ambientní osvětlení a je to vlastnost ? Tak proč u nově vyrobených nebliká a proč mě to nechtějí opravit tak jako to u těch nově vyrobených je ? Zatéká do auta zadními dveřmi ? Nevěříme - přijeďte až tam ta voda bude stát a pak se uvidí co s tím. Ozývá se klepání od přední nápravy ? No jo - stabilizační vzpěry na výměnu, ale to je normální při používání auta na našich vozovkách, mají životnost něco kolem deseti tisíc km... Drnčí za jízdy a při bouchnutí dveřmi přední kapota ? To je vlastnost - drnčí u všech modelů co vyrábíme, ale tak vyměním dorazy.. nepomohlo ? Tak to se nedá už pak nic dělat, vlastnost. Chrastí při akceleraci převodovka ? Odmontujeme palubku a dotáhneme šrouby, promažeme pedály, vyměníme silentblok motoru, nepomhlo nic z toho ? Je to bohužel vlastnost....
To všechno a mnohem víc jsou moje zážitky s Meganem, který mě absolutně zkazil radost z nového auta. Očekávál jsem něco víc, respektive funkčnost nového auta nebo alespoň spoleh na záruku. A jak tu někteří píší jak je to auto super a jak se mu dají ty mouchy odpustit - tak tohle všechno co s ním zažívám neodpustím nikdy ani tomu autu, ani celé povedené servisní síti Renautl ČR... A lidí co s tím ty problémy mají je podle mě dost a hlavně se ty problémy dost opakují, stačí si tu projet celé fórum. Těm šťastnějším se ty problémy povedlo vyřešit, ty méně šťastní včetně mě se s tím budou muset smířit, ale nemůže ode mě někdo očekávat, že budu ten krám opěvovat a dělat jak mě těší, že mám auto za kterým se lidi i otočí a sem tam mi ho někdo pochválí jak je krásné. Závěrem mohu ještě k tomu vychvalovanému i zatracovanému motoru 1.2 TCe 130 dodat, že spousta lidí už mi řekla, že nemám očekávat životnost přes 50 000 km při jeho zátěži - a to včetně pár lidí přímo z Renaultu a pár nezávislých mechaniků. A co sleduji, tak od novoty ten motor již celkem znatelně změnil jak zvuk tak chování, nový při zátěži neměl zvuk jak sekačka na trávu, také nový necukal před zahřátím a rozhodně po nastartování z kraje nepískalo na volnoběh turbo. Takže se modleme, ať jsou to všechno jen blbé kecy a ten motor vydrží podstatně víc než jen 50 000 km. A teď mě můžete zabanovat za ty nevhodné výrazy, případně mi napsat že jsem trapný a mám si jít stěžovat jinam..
Renault Megane Grandtour 1.2 TCe 130

Uživatelský avatar
niky79
Senior member
Příspěvky: 1612
Registrován: ned lis 22, 2009 22:35

Re: Megane IV Grandtour_nekupovat!!!

Příspěvek od niky79 » pon čer 25, 2018 07:53

Proč? Problém není si stěžovat na špatný kus a problémy s ním. Trapné je hejtit renaulta pokaždé a pořád dokola od doby, co jsem si koupil jiné auto. Normální člověk se přesune na odpovídající forum značky.
Megane IV Grandcoupé, 1.6 / 84 kW, Intens (+ packy Navigace plus, Easy Plus, Safety, Winter)
Megane II Sedan 1.4 / 72 kW, Authentique (2005-2017), LPG

destroy
Advanced member
Příspěvky: 267
Registrován: úte kvě 10, 2016 20:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Megane IV Grandtour_nekupovat!!!

Příspěvek od destroy » pon čer 25, 2018 09:35

simima2 píše:
ned čer 24, 2018 23:57
Závěrem mohu ještě k tomu vychvalovanému i zatracovanému motoru 1.2 TCe 130 dodat, že spousta lidí už mi řekla, že nemám očekávat životnost přes 50 000 km při jeho zátěži - a to včetně pár lidí přímo z Renaultu a pár nezávislých mechaniků. A co sleduji, tak od novoty ten motor již celkem znatelně změnil jak zvuk tak chování, nový při zátěži neměl zvuk jak sekačka na trávu, také nový necukal před zahřátím a rozhodně po nastartování z kraje nepískalo na volnoběh turbo. Takže se modleme, ať jsou to všechno jen blbé kecy a ten motor vydrží podstatně víc než jen 50 000 km. A teď mě můžete zabanovat za ty nevhodné výrazy, případně mi napsat že jsem trapný a mám si jít stěžovat jinam..
simima2, preco to auto nepredas?
Naposledy upravil(a) destroy dne pon čer 25, 2018 09:51, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
niky79
Senior member
Příspěvky: 1612
Registrován: ned lis 22, 2009 22:35

Re: Megane IV Grandtour_nekupovat!!!

Příspěvek od niky79 » pon čer 25, 2018 09:41

1,2 TCE se meni za 1,3 TCE kvuli novemu mericimu cyklu...
Megane IV Grandcoupé, 1.6 / 84 kW, Intens (+ packy Navigace plus, Easy Plus, Safety, Winter)
Megane II Sedan 1.4 / 72 kW, Authentique (2005-2017), LPG

Kozel1969
Starting member
Příspěvky: 5
Registrován: pon čer 25, 2018 09:45

Re: Megane IV Grandtour_nekupovat!!!

Příspěvek od Kozel1969 » pon čer 25, 2018 11:17

Mam Megan grandtour 1.5 dci 10/2017 o slicovani se nebavim jde jen o 5 dveře a svetla a tema na blatniku ale jde mi p spojku koupil jsem nove najezd 8 km ted 6.500 a huci spojkove ložisko ale bohužel se na to prej zaruka nevztahuje takže nemam ještě ani garanční prohlídku a mam si platit opravu loziska? Je zo sakra maly najezd nato aby odešlo

Banana
Experienced member
Příspěvky: 793
Registrován: stř úno 22, 2017 15:01

Re: Megane IV Grandtour_nekupovat!!!

Příspěvek od Banana » pon čer 25, 2018 11:17

Ja bych tady nesiril nejake hoaxy, ohledne toho, ze motor 1.2 Tce odejde do 50 tisic a bude auto neprodejne. Chapu, ze kdyz se nove auto "sere", tak je clovek hodne nastvany, jedine co lze poradit, menit servisy a pred koncem zaruky do nejake bazaru prodat, pokud se problem nevyresi.
Vzdycky platilo, ze se musi clovek o motor starat, takze kdyz je tento motor nachylnejsi na vyhrati valcu a je riziko vzniku karbonovych usad na stenach studenych valcu pri kratkych trasach, tak se musi proste jednou za cas protahnout na delsi trasu a menit olej po roce. Tak to delam a zatim OK.
Ty nove motory 1.3 Tce kvuli legislative se uz zase neprodavaji a probiha homolagce na nove EURo, ale aby splnily prisny emesni limit, coz bude mozne pouze s filrem pevnych castic. Ty 1.3 bez filtru co se prodavaly kratce, mely lepis parametry, ale byla citelna prodleva po pridani plynu (z duvodu dlouhych vedeni hadic k mezichladici ). Je velka otazka a nikdo to nevi, jake budou mit problemy ty nove 1.3Tce .
Myslim, ze hlavnim vinikem je EU s porad prisnejsimi emis. limity, coz haze vyrobcum neskutecne klacky pod nohy a v konecnem dusledku to odnese spotrebitel.
Renault Grand Scenic IV 1.2 Energy TCe 130, Premium Edition.

Uživatelský avatar
Kissman
Experienced member
Příspěvky: 507
Registrován: stř led 24, 2018 01:22

Re: Megane IV Grandtour_nekupovat!!!

Příspěvek od Kissman » pon čer 25, 2018 12:43

Mam 1,3 TCe 160 EDC bez filtru a nemuzu si stezovat :) zahrato je prakticky hned a nepocituji nejakou prodlevu pri slapnuti na plyn...
GS TCe 160 EDC | Chytrý napadne názor, hloupý jeho autora...

Uživatelský avatar
hudyx
Advanced member
Příspěvky: 415
Registrován: ned led 27, 2008 12:39
Bydliště: Český Krumlov

Re: Megane IV Grandtour_nekupovat!!!

Příspěvek od hudyx » pon čer 25, 2018 13:11

Mám 1,5 dci 110, objednané na zakázku, dodáno únor 2017, nyní ujeto 24000 km, žádné problémy s vozem nejsou. První olej měněn v 5tkm, další v 10 tkm a ted po 10tkm..... Převodovka nehučí, olej neubývá, vše funguje tak, jak má. OVŠEM- problikávní dveří při změne otáček je bohužel výrobní chyba. To jsem autu odpustil, ač velmi těžce. Karoserie sedí lícovaní, nic nevrže, auto je tiché a super spotřeba. Auto bych si já osobně koupil klidně znovu.
Renault Mégane IV (2017) modrá Cosmos, 1,5Dci, 81KW, Intens- R Link 2, Pur led Vision, Head Up, el. brzda, 17alu, výhřev sedaček, shark anténa, led osvětlení prahů- styling pack
:-) Renault Laguna II (2006) 1.9 Dci, 96KW FAP, polokůže, 17alu, PDC atp :-)

ex: R11 1,4 turbo, R19 1.7, Laguna 1,8i, Laguna 1,8 16V, Renault Trafic valník 2.0, Renault 19 II 1.9D,Renault Laguna I (2000) 1.9 DTi 5,2l /100Km v plné výbavě-el.kožené sedačky,atd.

Uživatelský avatar
niky79
Senior member
Příspěvky: 1612
Registrován: ned lis 22, 2009 22:35

Re: Megane IV Grandtour_nekupovat!!!

Příspěvek od niky79 » pon čer 25, 2018 13:13

To problikavani je typicka věc, proč nekupovat auta ze zacatku vyroby. Prostě není vše vychytane. Když človek počká minimálně rok, idealne ovšem alespon dva od nabehu vyroby, ma velkou sanci, že si prostě ušetří hafo problému.
Megane IV Grandcoupé, 1.6 / 84 kW, Intens (+ packy Navigace plus, Easy Plus, Safety, Winter)
Megane II Sedan 1.4 / 72 kW, Authentique (2005-2017), LPG

Odpovědět

Zpět na „Renault Mégane IV“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů