Megane IV Grandtour_nekupovat!!!

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ládys
Junior member
Příspěvky: 240
Registrován: stř led 17, 2018 14:44

Re: Megane IV Grandtour_nekupovat!!!

Příspěvek od Ládys » úte kvě 01, 2018 16:05

Takže se to může shrnout. Je na to 5 let záruka. Takže maximálně jezdit, dodržovat servisní intervaly podle servisní knížky a modlit se, aby se to vysypalo zavčasu jako známému převodovka u Peugeota asi týden před zárukou. Pak ať Renault přistaví náhradní vůz a křáp si odveze. Nejlépe cestou po Francii. Já sice mám bytostně odpor k oturbeným motorům, na můj vkus je tam moc poruchových součástek a staromylně preferuji klasickou atmosféru, ale konstrukce musí přeci počítat s tím, že občas se s tím pojede třeba jen 1 km a oturbenec na to musí být postavený. Nevím, jak je to jinde, ty motory se prodávají všude po světě, australský Renault nabízí pomálu do všeho jen 1,2 motor, přeci jim nedávají jinou kvalitu, nebo ano?
Mégane IV Grandcoupé Zen SCe 115 + pack Design 16, Parking, Klimatizace Plus

exBURN
Advanced member
Příspěvky: 329
Registrován: pon led 01, 2018 21:43

Re: Megane IV Grandtour_nekupovat!!!

Příspěvek od exBURN » úte kvě 01, 2018 17:05

S tím přistavením náhradního auta....
-Nemusí to být a nebude auto stejné kategorie, nebude to ani stejně veliké. U mě chtěli poslat Fabii kombi, nakonec mám berlingo.
-To auto JE JEN NA 3 pracovní dny, pak ti to milerádi domluví dál, ale za vlastní náklady. Musíš jej vrátit tam kde ti ho přistavili, takže věř, že to opravdu nechceš po cestě ve Francii řešit.
-Můžeš ještě dostat náhradní auto přímo od servisu, to je na dohodě - já dostal Clio nebo Megana krátkého v life výbavě, což je fakt boží. Ty auta jsou pojištěné jen na ČR, takže nesmí do zahraničí a standartně je můžeš řídit výlučně pouze ty sám.

Upřímně jsem do nového šel kvůli záruce a asistenci, ale vysrat se něco na cestě tak s tím budou podobné starosti jak s ojetinou.

Jo a v manuálu je něco o tom, že krátké trasy můžou poškodit motor?

Uživatelský avatar
renault841
Experienced member
Příspěvky: 543
Registrován: úte lis 03, 2015 17:13

Re: Megane IV Grandtour_nekupovat!!!

Příspěvek od renault841 » úte kvě 01, 2018 23:41

Toto je bohužel problém konzumní doby. Všechny fabriky dělají všechno proto, aby ušetřili každou korunu. Druhá věc je, jak a kdo ty věci do auta montuje, jak si kdo a jak pohlídá kvalitu. A on to problém bude globálně, když si vezmu kolik aut fabrika vyprodukuje, tak stačí, aby chybovost byla 0,5%-> tak to hodí slušné číslo kusů, které budou v ten den vadné. Samozřejmě, chyby by měly být odstraněny, bohužel odbornost servisů a ochota je často velmi špatná. Problém také je, že platy tady nejsou zrovna vysoké, takže spousta lidí má problém, vyhazovat co pět let auto do šrotu a jít pro nové. Osobně za mého Modusa, naštěstí s autem, až na drobnosti nic není a to už má za sebou skoro 10 let služby a věřím, že ještě poslouží. A jak píše Kissman, v okolí s Renaulty nikdo moc problém nemá a nadává zase na jiné značky. Nicméně tím ten problém nezlehčuji a věřím, že problémy zamrzí a dost naštvou, hlavně u takto drahých aut a snad se všechny problémy vyřeší. :?
<> Renault Laguna III 4Control 2.0dCi - M9R - ESM - 110 kW |
Obrázek
<> Renault Megane 1.4e - E7J - 55 kW
<> Renault Laguna 2 3.0 V6 - L7X - 152 kW
V údržbě:
<> Renault Laguna III Grandtour 2.0dCi - M9R - ENERGY - 127 kW - AT6
<> Renault Grand Modus 1.2TCe - D4Ft - 74 kW | LPG demontováno |

Uživatelský avatar
Burghud
Starting member
Příspěvky: 50
Registrován: ned srp 20, 2017 19:15

Re: Megane IV Grandtour_nekupovat!!!

Příspěvek od Burghud » stř kvě 02, 2018 00:26

exBURN píše:
úte kvě 01, 2018 11:04
Promiň ale toto názor jak noha. Takže OK - stojíte za Renaultem a berete v pohodě, že když s autem udělám během týdne 3 cesty do práce (11 tam a11 zpět) a na měrce se objeví 8 mm nad? Tak to Vám přeji stejný nadhled až se něco podobného objeví Vám - karma je zdarma...
Karma zdarma? :D veď som nikomu nič zlé neprial. A samozrejme, že stať sa môže čokoľvek, ale snažil som sa riziko eliminovať v maximálnej možnej miere práve výberom spoľahlivejšej a rokmi overenej technológie a šiel som zjavne do poslednej čistokrvnej atmosféry. Apeloval som na názov témy "Megane IV Grandtour_nekupovat!!!". Mohlo sa to volať pozor na 1.2TCe. Tie "jedna dvojky técéé" sa rokmi menili. Starší základ vymenil nový motor v spolupráci s Nissanom. Nové 1.3 už vyvinuli s Daimlerom. Asi pochopili, že "tudy cesta nevede". Možno keby sa majitelia 1.2-ek v ČR a SR spojili a postupovali spoločne, niečo by dosiahli. Zjavne problémy boli už dávnejšie u Nissanu v Qashqai. Možno by ste si vedeli presadiť výmenu motora za 1.3. Sám vojak v poli nezmôže zhola nič. Poškodenie zákazníka v širšom meradle, to už by mohla byť iná pesnička. Veď na to tu to fórum je. Komunikáciu.

Mier, láska a šťastné kilometre :wink:

Anryyk
Junior member
Příspěvky: 122
Registrován: stř čer 28, 2017 18:27

Re: Megane IV Grandtour_nekupovat!!!

Příspěvek od Anryyk » stř kvě 02, 2018 10:01

Ono s tim náhradním autem to bude asi jak kde podle ochoty, já měl náhradní auto zdarma po dobu tří týdnů, sice na faktuře cena byla ale platil to Renault ne já.

exBURN
Advanced member
Příspěvky: 329
Registrován: pon led 01, 2018 21:43

Re: Megane IV Grandtour_nekupovat!!!

Příspěvek od exBURN » stř kvě 02, 2018 11:24

Tohle jsou podmínky přímo assistance. Servis může půjčit auto na dýl, říkám tam záleží na ochotě, ale servis to nebude řešit v zahraničí....

tyma
Junior member
Příspěvky: 109
Registrován: čtv bře 16, 2017 13:38

Re: Megane IV Grandtour_nekupovat!!!

Příspěvek od tyma » pon kvě 21, 2018 20:37

dnes jedine toyota alebo mazda!!!! vsetko ostatne v cenovej relacii okolo 20tis je hnoj! od hyundaia po renault ... uz to tu ludia pochopte!
Renault Laguna III hatch silver 4control/GT 2.0 dci 131kw manual

destroy
Advanced member
Příspěvky: 267
Registrován: úte kvě 10, 2016 20:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Megane IV Grandtour_nekupovat!!!

Příspěvek od destroy » pon kvě 21, 2018 21:15

tvl, ze Toyota :) co poznam ludi z okolia tak fiasko ako brno. Snad hybrid, tam maju naskok.

Uživatelský avatar
renault841
Experienced member
Příspěvky: 543
Registrován: úte lis 03, 2015 17:13

Re: Megane IV Grandtour_nekupovat!!!

Příspěvek od renault841 » pon kvě 21, 2018 21:36

To je prostě těžko, jeden tvrdí to, druhý přesně opak. Jeden Renault nenávidí, druhý si ho nemůže vynachválit... a to samé s jinými značkami. Furt to jsou stroje, furt je vyrábějí lidé a když už je vyrábějí stroje, tak ty stroje programoval člověk, neustále se musí spěchat, chrchlit, co nejvíc, za co nejmíň. To je prostě dnešní doba. Dnes si člověk nevybere.
<> Renault Laguna III 4Control 2.0dCi - M9R - ESM - 110 kW |
Obrázek
<> Renault Megane 1.4e - E7J - 55 kW
<> Renault Laguna 2 3.0 V6 - L7X - 152 kW
V údržbě:
<> Renault Laguna III Grandtour 2.0dCi - M9R - ENERGY - 127 kW - AT6
<> Renault Grand Modus 1.2TCe - D4Ft - 74 kW | LPG demontováno |

Roberto27
Starting member
Příspěvky: 65
Registrován: úte lis 21, 2017 07:28

Re: Megane IV Grandtour_nekupovat!!!

Příspěvek od Roberto27 » úte kvě 22, 2018 19:53

tyma píše:
pon kvě 21, 2018 20:37
dnes jedine toyota alebo mazda!!!! vsetko ostatne v cenovej relacii okolo 20tis je hnoj! od hyundaia po renault ... uz to tu ludia pochopte!
Toyoty a Mazdy zase hnijou ..)) Koukni na jejich fora ... to samé ...problémy a problémy .. :D
Megane IV 1,2 130 Hp

jaggerl
Experienced member
Příspěvky: 698
Registrován: stř bře 26, 2014 16:56

Re: Megane IV Grandtour_nekupovat!!!

Příspěvek od jaggerl » úte kvě 22, 2018 20:39

Jak už tu někdo psal, každý značka má své. Kolega má na operák služební Mazdu 6 v naftě a až se těší, až ji bude vracet, pořád je s autem v servisu, problémy s motorem. Prý má Mazda s naftou problém a moc se jim to nechce řešit. Druhý má zase Mazdu 6 v benzínu a je max. spokojen, tedy dnes je to fakt sázka do loterie.

Uživatelský avatar
cing-ti
Junior member
Příspěvky: 137
Registrován: ned zář 24, 2017 20:22
Bydliště: Příbramsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Megane IV Grandtour_nekupovat!!!

Příspěvek od cing-ti » úte kvě 22, 2018 20:42

Ono je to taky tím, že na fórech ale i mezi lidma se obecně spíše řeší jen ty problémy. Když je s autem někdo 100% spokojený tak se to spíš bere jako výjimka:-) Vyloženě 100% spolehlivá značka neexistuje, u každé je nějaký kostlivec ve skříni od nepovedeného konkrétního motoru až po celý model. Ani si nemyslím, že by zrovna Renault nějak vybočoval, spíš "těží" z některých méně povedených pokrokových modelů z minulosti a bude to ještě trvat nějakou dobu než se té nálepky nespolehlivého auta zbaví. Do té doby samozřejmě jakékoliv zaváhání jen přiživuje ty historické předsudky. Na fórech jiných značek se to taky hemží problémy.... Kvalita celkově klesá napříč značkami, alespoň u těch mainstreamových kde se to všechno valí jen na množství prodaných kusů a nemyslím si, že do budoucna se to nějak zlepší. Pohybuju se v oblasti dovozu a distribuce a vidím to každý den, spousta věcí se dneska už neopravuje, protože se to nikomu nevyplatí vzít to ani do ruky. U některých levnějších zařízení končí reklamace buď výměnou nebo rovnou dobropisem. Ještě k tomu přístupu ostatních k Renaultu jako značce, mě v autě přestala fungovat "jenom" navigace a několik lidí kolem si neodpustilo poznámku "nj Renault... co si čekal.." Kolegovi v rámci záruky na Octavii byly měněny rozvody a komplet spojka a nikdo se nad tím ani nepozastavil :-) Tím samozřejmě netvrdím, že Mégane nemá taky svoje mouchy :-)
Renault Mégane Grandtour IV Limited
1.5 dci 81kw
červená Flamme
(Octavia 1 Tour, Fabia 1 combi, 2x Felicia, Forman a Favorit)

jaggerl
Experienced member
Příspěvky: 698
Registrován: stř bře 26, 2014 16:56

Re: Megane IV Grandtour_nekupovat!!!

Příspěvek od jaggerl » úte kvě 22, 2018 20:48

Je to tak, řešil na Scenicovi několik porodních bolestí, ale vše se vyřešilo a jsem spokojen. Ono je to i o servisech, které v ČR obecně stojí za prd.

exBURN
Advanced member
Příspěvky: 329
Registrován: pon led 01, 2018 21:43

Re: Megane IV Grandtour_nekupovat!!!

Příspěvek od exBURN » úte kvě 22, 2018 21:02

Tak jsem dneska převzal Mazdu tak jsem zvědav. S naftou mají skutečně problém, ale benzíny by měly být fajn - hned mě překvapilo - cesta Jihlava - Bučovice po dálnici dle limitů - 6,1l/100. Na 121 kw 2.0 atmosféru dobrý výsledek.

jaggerl
Experienced member
Příspěvky: 698
Registrován: stř bře 26, 2014 16:56

Re: Megane IV Grandtour_nekupovat!!!

Příspěvek od jaggerl » úte kvě 22, 2018 21:03

Ta spotreba je tak fakt super. Co jsem ridil benzinovou 6tku, tak se mi to fakt moc libilo. Drzim palce, snad bude spokojenost.

destroy
Advanced member
Příspěvky: 267
Registrován: úte kvě 10, 2016 20:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Megane IV Grandtour_nekupovat!!!

Příspěvek od destroy » stř kvě 23, 2018 12:24

exBURN gratulujem. Ten benzinovy atmosfericky motor sa imho mazdakom podaril. Nevidel/necital som nan este nikde nic okrem chvaly.

Ja mam ten 1.5dCI od minuleho piatku a zatial spotreba 4.9L co sa mi zda vela na to ako ho zatial relativne setrim a co som ocakaval....mozno koli kopcom, ale prekvapuje ma jeho kultivovanost. Jazdim casto na diezloch vw, skoda, kia...a to sa neda porovnat. Na krizovatke ho nepocujem ani bez radia (jasne ze startstop mam vypnuty :lol: ). Druhe auto mam ford tdci a tam som za traktor aj ked stojim :)

exBURN
Advanced member
Příspěvky: 329
Registrován: pon led 01, 2018 21:43

Re: Megane IV Grandtour_nekupovat!!!

Příspěvek od exBURN » sob čer 23, 2018 12:05

Edit: Nebudu dráždit majitele nejlepšího a bezproblémového vozu
Naposledy upravil(a) exBURN dne ned čer 24, 2018 10:54, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Kissman
Experienced member
Příspěvky: 507
Registrován: stř led 24, 2018 01:22

Re: Megane IV Grandtour_nekupovat!!!

Příspěvek od Kissman » sob čer 23, 2018 19:21

Neni pravda, ze se s Renaultem a jeho CZ zastoupenim neda hovorit... mailoval jsem si s vedenim ohledne slev na moje auto, ktere me nechteli uznat a nakonec uznali :) taky ohledne dalsich tech. detailu stale jeste sem tam komunikuji s tech. reditelem pro cz/sk. A ne, nemam v Renaultu zname...

Hezke srovnani :) M3 nema automat jestli se nepletu? Kolegyne ji v praci ma :) ale sveho GScenica bych nemenil... me treba naopak RLink logika a ovladani vyhovuje lepe nez ta v M3 a ostatnich autech (a ze jsem jich prolezl doslova desitky pri vybirani). CarPlay by me fakt stvalo. K tomu motoru snad jen ze nova TCe 160 jede opravdu slusne i s tim mym tezkym GScenicem. S Meganem to musi mavat. Spotreba TCe 160 v GS je pod 8l/100 (90% mesto). Co se pohodli tyce, je pravda ze na 20" ve Scenicu se me jezdi pohodlneji jak v Meganu. Asi je to tim, ze to jsou vlastne prevlecene 17" a podvozek ma Scenic fakt dobre naladeny.

Jinak M3 jsem taky vybiral... je to hezke auto, ale seslo z nej kvuli velikosti.
GS TCe 160 EDC | Chytrý napadne názor, hloupý jeho autora...

exBURN
Advanced member
Příspěvky: 329
Registrován: pon led 01, 2018 21:43

Re: Megane IV Grandtour_nekupovat!!!

Příspěvek od exBURN » sob čer 23, 2018 19:55

Ahoj.Až budeš s CZ zastoupením řešit reklamace tak to pak proberem, jak je jejich komunikace fajn (nejen já bych mohl vyprávět).
Logika nelogika - šmátrat na display za jízdy kontra ovládat kolečkem je nebe a dudy. Já už bych zpět nemohl, ale nevím jestli to scenic nemá podobně jako talisman kde je ovladač, ale Megan nemá ovladač a nastavit si navi za jízdy bylo na zabití. Zde je to fakt 100 ku 1.
K podvozku se nemůžu vyjadřovat, jelikož jsem Scenic nejel. Tyhle auto najsou pro mě, ale co jsem četl tak zrovna ty 20 palcové kola hodně kritizují, tak snad budu mít někdy čest. Scenic má vzadu multilink nebo taky vlečku jako Megan?

TCe 160 mě celkem zajímá, ale je zajímavé, že 0-100 má za nějakých 10s v S4 a 10,5s v GS. Přitom blbá 1,0 TSI má v Karoqu 0-100 za 10,6, takže to vypadá že tam je zas ultradlouhá převodovka a je docela provar že nejsilnější benzín se tak tak chytá na 1,0 TSI kde konkurence teprve začíná.
Jinak Carplay je aktuálně k ničemu, tak mě to neštve vůbec :-)
Jinak M3 automat má, ale jen některé motory a výbavy. Nicméně manuál je tak dobrý, že bych ten automat nebral ani kdyby byl zdarma volitelně. :-)

Uživatelský avatar
Kissman
Experienced member
Příspěvky: 507
Registrován: stř led 24, 2018 01:22

Re: Megane IV Grandtour_nekupovat!!!

Příspěvek od Kissman » sob čer 23, 2018 23:32

Na CarPlay si poustim Mapy.cz, Waze, Sygic, Youtube.... proc k nicemu? Kolecko na ovladani RLinku mam pod volantem, ale vetsinu casu stejne auto ovladam hlasem nebo se Siri. 0-100 mam papirove 9,2 sek., ale i tak je treba rict, ze ani Megan a ani GS nejsou auta urcena na sprinty ale pohodlne rodinne svezeni. A k tem kolum se naopak vetsina kvalitnich recenzentu aj zahranicnich vyjadruje velice kladne. Ja si je nemuzu vynachvalit i kdyz je vzadu obyc naprava.
GS TCe 160 EDC | Chytrý napadne názor, hloupý jeho autora...

Uživatelský avatar
DYK77
Experienced member
Příspěvky: 559
Registrován: pát kvě 05, 2017 21:50
Bydliště: MOST

Re: Megane IV Grandtour_nekupovat!!!

Příspěvek od DYK77 » sob čer 23, 2018 23:46

Snad me neukamenujete, kdyz se vetřu do tematu. Pominu-li problemy se šasi u Meganu, které nemohu jako majitel Clia posoudit a budu debatovat jen ohledne 1.2TCe, tak na jeho adresu nemohu napsat nic negativniho. Zatim mam tedy najeto jen cca 7ooo Km, ale dobry. Vylozene po meste toho tedy moc nenajezdim i kdyz okolnosti mne samozrejme donuti, ale stálý dálkař taky uplne nejsem. Nejcasteji jezdim vzdalenosti tak 20 az 30Km, mene casto 100Km a zridka tak 300 az 400km. Za studena motor setrim, vytacim jej pozvolna do 2500 ot. Pokud je zapnut ECO, nejde moc do otacek ani turbo ( k dorazu na plynovem pedalu, dava max. 50% vykonu). Modra kontrolka zahřati motoru zhasina po par stech metrech, kdy ma chladici kapalina teprve 50*C, takze motor nechavam pozvolnou jizdou zahrat mnohem dele, alespon 10Km, i kdyz teplota kapaliny dosahuje provozni teploty mnohem drive. Po zahrati naopak jezdim svizněji, vytacim kratkodobe i k 5ooo ot a pod 2ooo ot. jdu jen kdyz jedu bez plynu, napr. z kopce. Samozrejme neni to nejekonomictejsi, ale prumer 7,5 l/1ooKm je pro me v pohode.
- Olej zustava na sve hladine
- Velmi mirne cukani za studena pocituji jen prvnich nekolik desitek metru, kdy popojizdim treba na dvojku uplne bez plynu, nez vyjedu z parkoviste. Pokud je motor okamzite alespon trochu v tahu necuka vubec. Naucil jsem se s tim vyjít tak, ze kdyz vezu lidi, nikdo si niceho nevsimne a po par metrech je uz stejne vse v poradku.
- Motor i prevodovka jsou tiche soustroji. Alespon do interieru zadny hluk nepronika. Se zvednutou kapotou je slyset tikání cerpadla na vačce, ale to je uplne normalni i u jinych motoru s primym vstrikem.
Prevodovka řadí fajně, 6 kvaltů je OK, ale stejne, ne uplne pravidelne, vytacim 4ku do 90ti a pak dam rovnou 6.
- Chod motoru je hladky a kultivovany, s trivalci se neda srovnat. Hezky tahne, bez nutnosti podrazovat v kopcich a na těch 2oo i vice dokaze Grandtoura vytahnout, takze na bezne jezdeni rezervy az az. Za TSi bych nemenil, neni duvod, a Fabia ci Octavia jako takova, me nikdy nicim jakoze neuchvatily.

Pro zastance TSi jeden odkaz k precteni...
https://forum.skodahome.cz/topic/120233 ... ji-12-tsi/
Renault Clio IV GrandTour GTline 1.2TCe 120
Obrázek

exBURN
Advanced member
Příspěvky: 329
Registrován: pon led 01, 2018 21:43

Re: Megane IV Grandtour_nekupovat!!!

Příspěvek od exBURN » ned čer 24, 2018 00:00

Iphone umoznuje pouzit mapy.cz, waze i Sygic pres Carplay? Mě fungovaly jan apple mapy které jsou hodně špatné a další funkce budou až s IOS 12 na podzim kdy už bude carplay i pro mazdu. Mě ale i vadila nutnost připojovat mobil kabelem - děsná otrava.
Vytáčet české jména přes Siri je fakt lahudka...
Koukám že EDC má 0-100 o celou sekudnu lepší - takže u manuálu zase zabili převodovku a naskládali ji stejně dementně jak ten šestikvalt v Megane kde 4 točí pomalu do nekonečne a auto zakape i na dvojce. Navíc se za ni bude připlácet cca 50 000 (tce 160 oproti 115) a pak te prozene kazda 1,0 tsi - docela ostuda. EDC tohle evidentně řeší.
Ta pevná náprava nestíhá už u Megana, moc nvěřím, že to bude u Scenica na 20 " lepší. Stejný problém řeší škodovka i Seat kde do 110 KW včetně je vždy vzadu trubka a u Leona ST s 18" je to fakt výsměch. Taky jsem si říkal jak to u rodinného auta je jedno, než jsem si zkusil lepší :-) Musím si to projet, akorát jak do toho vlezu z mazdy tak to hodím na boudu :-D

exBURN
Advanced member
Příspěvky: 329
Registrován: pon led 01, 2018 21:43

Re: Megane IV Grandtour_nekupovat!!!

Příspěvek od exBURN » ned čer 24, 2018 00:07

7,5 u Clia na střednědlouhých trasách je průser jak hrom, sory. TSI by jezdilo kolem 5. Můj 2,0l tak kolem 6,3
Jinak máme v práci asi 20 tsiček a s žádným nebly ohledně motoru problémy. Měli jsme tam jedno TCe - to moje a příbšh znáte.... :_D

Roberto27
Starting member
Příspěvky: 65
Registrován: úte lis 21, 2017 07:28

Re: Megane IV Grandtour_nekupovat!!!

Příspěvek od Roberto27 » ned čer 24, 2018 07:25

Můj názor ...Mám li už jiné auto jiné značky , tak se s ním nelezu vychloubat a hanit druhým ta jejich ..
Zaregistruji se u Mazdy a tady skončím ...
Megane IV 1,2 130 Hp

tigi2508
Junior member
Příspěvky: 191
Registrován: stř dub 12, 2017 22:03

Re: Megane IV Grandtour_nekupovat!!!

Příspěvek od tigi2508 » ned čer 24, 2018 08:37

Roberto27 píše:
ned čer 24, 2018 07:25
Můj názor ...Mám li už jiné auto jiné značky , tak se s ním nelezu vychloubat a hanit druhým ta jejich ..
Zaregistruji se u Mazdy a tady skončím ...
To je tak to čo máš je najlepšie ostatne sú sračky.Keď sa mu niečo posere na M3 tak sa neozve a bude vypisovať na mazda forum aký je mazda črep :)
Renault megane grandtour 1,6 SCe Intense,Blue cosmos,Pack Navigacia Plus,poloautomaticka brzda

Odpovědět

Zpět na „Renault Mégane IV“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů